Foorum
1
2
2009-04-07 22:43
irw. kaua võib hindasin pilte ja äkki lendas ette suure mammuti kasutaja "Rinnakas" pilt, kes juhtub olema ka siin lehel mode. Selliseid koledaid hindan ikka 1 punktiga nagu ette nähtud. Ta siis tuli ladus ka mulle täna ühe. Vaatasin parajasti kes mind hinnanud on ja ennnäe imet : mammut oli mulle ühe vastu ladunud. Läksin ta kontole ja ei saand üle ega ümber talle veel üks 1 laduda(lihtsalt sellepärast et ta nii kole on). Kas ma pean siis niiõelda modedele ainult viisi panema??? Kus reeglites see kirjas on? Ja ühesõnaga talle see asi ei meeldind et ma talle jälle ühe panin ja kustutas mu pildi ära. Tõsine hälve peab ikka olema. (kustuta nüüd see teema ka ära siis oled kõva muti)
˅ näita rohkem ˅
2009-04-09 16:28
Nõme tropp oled...kas sa lootsid siit kaastunnet leida või mine arene kusagil natuke!!!
˅ näita rohkem ˅
2009-04-09 18:26
no mitte tropim kui sina ma vaatan
˅ näita rohkem ˅
2009-04-13 22:18
küll ikka vingub
imelik
˅ näita rohkem ˅
2009-04-14 11:35
Kui olin siin lehel uustulnukas sain ka rinnakalt halva hinde pärast bloki,aga ma ei põe seda.Kahju ainult et ma ei saa hinnata,kommenteerida neid tema pilte,mis on tõesti muljetavaldavad.
Suur osa siinsest publikust ei talu kriitikat ja võtab halba hinnet isikliku solvamisena.Vabandan nende ees,kellele kunagi liiga tegin.
˅ näita rohkem ˅
2009-04-14 16:05
Ärge põdege, ka mina tunnen end veidi totuna, et siin üldse käin. Pole hullu, küll ma terveks saan Vaatan ka seda lehma
˅ näita rohkem ˅
2009-04-15 20:44
tead kutt sa oled mingi väärastunud abordi jäänus või pederass !!! naist mõnitad nii ve ??? tõesti arene kuskil ja löö pihku
˅ näita rohkem ˅
2009-04-15 21:11
noh,mida iganes te jagelete,nende punktide pärast:mis vahet seal on, kas 1 või 5 ,sellest ei muutu tegelikus elus midagi!
˅ näita rohkem ˅
2009-04-16 11:42
Kuulge kõik ei saagi kõigile meeldida et 5 saaks
mingi aeg oli kamm ka nende 10mnetega nagu lasteaed
ja Rinnakas on yldse tore tädi nii nagu ärapanija ytleb Käed eemale evelin sepast
siis mina ytlen loll jutt suhu tagasi ja eemale Rinnakast
˅ näita rohkem ˅
2009-04-16 23:02
no mida ma räägin siis. ma ei pea kõikidele piltidele 5 toppima. hindan oma äranägemise järgi. kui ei meeldi panen 1 ja mul on jumala poogen aga mõni läheb nii hasarti kohe ja topib täiega vastu ja blokib ära ja kustutab pildid ka veel ära
˅ näita rohkem ˅
2009-04-17 11:07
Kui pilt ei meeldi ei pea ju üldse hindama ja minu arust on rinnaka pildid kordades paremad kui see sinu oma siin (sinu väike noku, kusagil avalikus käimlas )
˅ näita rohkem ˅
2009-04-17 11:59
osta omale..midagi ilusat
mille jaoks see hindamissüsteem siis üldse siin on? et viisi ainult laduda w?
˅ näita rohkem ˅
2009-04-17 11:59
ja kui pilt ei meeldi siis panen ühe mitte ei jäta hindamata. vot tak
˅ näita rohkem ˅
2009-04-17 12:05
ja üleüldse : hommikune naps läks liiale ?
˅ näita rohkem ˅
2009-04-17 12:26
Miii---mnjaaa me siin monikaga napsustasime jah veitsakene
ja rinnakas oli meiega
˅ näita rohkem ˅
2009-04-17 14:35
Kuule Mii, kas su ajumaht on nii väike, et mitu mõtet korraga pähe ei mahu...siis käid ja kirjutad oma vaimuvälgatusi viieminutiste vahedega
˅ näita rohkem ˅
2009-04-17 14:42
nii pidi moes olema?
˅ näita rohkem ˅
2009-04-17 15:37
Ja sina teed nii nagu moes on...ikka teiste järgi! Oma mõistus ju ei võta
˅ näita rohkem ˅
2009-04-17 15:55
Palju nii väiksesse pähe ikka mõistust mahub?
˅ näita rohkem ˅
2009-04-17 15:59
monika28 - no aegajalt mõtlen ise ka.
˅ näita rohkem ˅
2009-04-20 09:33
näha on et mõtled jah aga mitte ülemise peaga vaid alumisega asi pole hinnetes vaid sinu käitumises naiste vastu !!!! kas seda meest tuleks austada kes mönitab naist mammutiks ,lehmaks ja ütleb et naine on kole . arene kuskil mees või hakka tõesti pedeks
˅ näita rohkem ˅
2009-04-20 09:49
Aga äkki ta juba on...pole lihtsalt veel kapist julgenud välja tulla
˅ näita rohkem ˅
2009-04-20 10:18
kui naine on kole siis ma ka ütlen et naine on kole ma ei hakka siin läbi rooside rääkima. :
˅ näita rohkem ˅
2009-04-20 11:20
Aga kui naine on ikka nii kole mis sa siis ikka torgid...siin pole ju sundlust suhelda kellegagi...kui juba vaevud hindama siis ikka miskit kriibib...mulle tundub, et sulle hoopis meeldib rinnakas aga sa ei julge tunnistada seda ja lootsid nii ta tähelepanu saada
˅ näita rohkem ˅
2009-04-20 12:36
irw kle saa üle juba ükskord.
˅ näita rohkem ˅
2009-04-20 12:40
Saa juba ükskord meheks!
˅ näita rohkem ˅
2009-04-20 13:59
kes sulle putru pakkus?
˅ näita rohkem ˅
2009-04-20 14:15
Ainus kellel tuleb üle saada oled sina...ja putru pakkusid ka sina ise, meile kõigile...hetkel kui oma nutulaulu siin lahti lõid
˅ näita rohkem ˅
2009-04-20 14:30
jama pudru on sul tõesti ,üldse ei isuta hästi ja põhja kõrbend maitsega kohe sinu riista vaadates kutt ütlen et sa oled ise ka kole ,see on lühike ja välja venind nagu soolikas nii et ole omaette . rinnakas on väga kena naine ja kurb ,et sinusugune sõnnik üldse ta nimegi siin suhu võtab .....
˅ näita rohkem ˅
2009-04-20 14:51
oi bljää kui naljakas
˅ näita rohkem ˅
2009-04-20 14:55
VaeSeke võitleb siin enda kompleksidega.Ta tahaks kangesti mõnda vormikamat naist proovida,aga kardab,et teised "mehed"naeravad ta välja.Sellepärast püüabki näidata,et talle paksud ei meeldi
˅ näita rohkem ˅
2009-04-20 14:57
oioi sa oled ju selgeltnägija 10 punkti sulle
˅ näita rohkem ˅
2009-04-20 15:04
Kulla Mii, kõik teised on ju juba ammu aru saanud...tunnista nüüd endale ka, et tegelikult ju meeldivad sulle sellised 'naiselikud' naised...nagu mina ja rinnakas jt. Mida kõvema häälega sa siin vastu ajad seda vähemusutavalt see kõlab
˅ näita rohkem ˅
2009-04-20 15:04
See ju siin kõigile selgelt näha
˅ näita rohkem ˅
2009-05-07 16:35
Teema algatajal on mingid räiged kompleksid peal. pani 1 et kole oli. talle pandi ka. ja ma arvan et samal põhjusel.aga Mii ei saa aru, et ta kole on, sest ta on ka lisaks rumal. ja jonnakas. ning nüüd vingub tervele ilmale, et talle on liiga tehtud. Mii-le selgituseks: kui oled juba hinnanud, siis aitab küll.ära enam vaata seda pilti mis sulle ei meeldi. rääkimata uuesti hindamisest.
˅ näita rohkem ˅
2009-06-27 20:11
teema algatajl oleksin soovitanud veel panna kommentaari ka oma arvamusest siis oleks fattyde kiitjatelt peksa saanud ka
tegelt jube naljakas on kuidas igast ruigajad oma piltide kehva hinde peale pöördesse lähevad. nagu ei võiks. ja kui ei tule kiitvat kommentaari .... vaid laidad seda et pilt on ikka rängalt kole.... no siis on kuri karjas.
ps minu teada pole keelatud kommenteerida oma arvamusest lähtudes. olgu see kiitev või laitev. ropendada ei või vaid. mõnda pilti vaadates tekib küll tunne kodanik korrale kutsuda ja paluda midagi viisakamat ülesse panna. aga noh kui kriitikat teed siis saad kohe sõimata. vananevate naiste valulävi on jube madal. aga samas miks nad muidu üldse siin lehel on kui et saada ilast tilkuvaid ja ego toitvad kommentaare oma lopendava keha kohta. ju siis aitab enesetunnet parandada. selle kohta ütleks et get help,i dont care!
aga noh kui keegi soovib siis pange reeglid paika et ei tohi teha kriitikat ja ei tohi paksudele 1 panna....
naljanumber kogu see jama.
˅ näita rohkem ˅
2009-07-04 13:28
Mingi viisakus võiks ikka olla.Eelkõneleja kes mitmetes teemades tituleerib eakamaid ja veits ülekaalulisi naisi sigadeks,unustab,et enamusel siinsetest keskealistest naistest on lapsed.Ja kaugeltki mitte kõik neist ei tea,millega nende ema vaba aega sisustab.Võiksid mõelda sellele,et see keda äsja seaks nimetasid,võibki olla su oma ema või muidu väga lähedane inimene.Sina teda ära ei tundnud,aga tema sind küll.
Aga sul ilmselt seda muret pole,sest oled lihtsalt väljamõeldud tegelaskuju,kel pole inimlike tundeid.On vaid isiklik arvamusja seegi muutub vastavalt tuule suunale.
˅ näita rohkem ˅
2009-07-09 21:09
Üks väike kirjavahetus Rinnakaga Sellised siis on moded!




2009-06-26 21:28:10
Loeti: 2009-06-26 21:28:18
kustuta kiri


Vaat see pilt mis ma siin lisada tahan koguaeg, aga sa paned, et on ebakvaliteetne. See pilt on siin saidil vähemalt 3 korda juba üleval olnud ja täna võtsin kogemata maha ja tahtsin tagasi panna, milles siis nüüd probleem, kas siin seismisega kulus ära, koguaeg oli korras ju Pane siis juba, et on korduv pilt!!



2009-06-26 21:30:36
Loeti: 2009-06-26 21:31:16
kustuta kiri


Teravusega lood tal väga nigelad, võta kaamera kätte ja ürita ikka oma nabakest teravustada ka tegelt parem kui paned kuskile peale kaamera, teravustad käe järgi ära, paned 10 seki ja siis jooksed pildile, peaks etem olema, naabrimammile vaatamiseks vast kõlbab, agakas tasub kõikidele seda udusust näidata?


2009-06-26 21:34:42
Loeti: 2009-06-26 21:35:33
kustuta kiri


See selleks, aga ma ei saa sellest aru, et eelmised vähemalt kolm korda on üles pandud ja siis oli kõik korras, mitte mingisugust probleemi pole olnud Kuigi oleks võinud panna, et korduv pilt, aga nüüd järsku on ebakvaliteetne, nagu sa isegi näed on pildi all veel iha.ee. Väga imelik


2009-06-26 21:38:22
Loeti: 2009-06-26 21:39:09
kustuta kiri


kes me sinu arust oleme? loomad või, tahad võtad maha, tahad paned üles, ja veel ei ole rahul ka, kas me peame hakkama otsima, et pilti mis nähtud, kas tahetakse teisele aksutajale lükata, võrdlema andmebaaside piltidega, kui võtsid maha siis jäta maha


2009-06-26 21:43:11
Loeti: 2009-06-26 21:43:12
kustuta kiri


Nüüd sa hakkad ju hoopis teist teemat ajama Näiteks sul on ka selline pilt üleval mis ei vastaks nõuetele. See pilt, kus on kuu peal ja tiss kõrval, tiss on väga uduselt ja kuu pole temaatiline pilt ja kes siis otsustab teie piltide üle? Aga ok las jääda, väga imelik poliitika teil siin
tsau



2009-06-26 21:44:50
Loeti: 2009-06-26 21:44:55
kustuta kiri


pildil peab ika ideed olema ja kvaliteeti, valge taust - ärapõlenud taust, mitte pole kasutatud stuudiokat, kle vaata ise, kas pildil on sul midagi teravat?? mida sa selle pildiga näidata tahad?? pannalt?



2009-06-26 21:53:42
Loeti: 2009-06-26 21:55:54
kustuta kiri


No ok ma hakkan ka siia loodus pilt panema ja kus on munamägi peal ja minu väike sõrm kõrvalt natuke paistab ja veel hästi uduselt, vaevalt see pilt üles lastakse, mida te moded ootate siis kasutajatelt, kui te ise reegleid ei täida! Sry, aga lihtsalt imelik oli see, et ennem oli pilt kolm korda üles läinud ja nüüd on ebakvaliteetne, selle asemel, et korra korralik pilk heita, pole ju raske näha mis pildi all nurgas kirja on , ära nüüd ütle, et mida sa panid siis. Pildi all on selgelt kirjas iha.ee järelikult moded ei vaatagi korralikult pilte, kui see sedasi üles läheb, korduv pilt on ka ju keelatud!!! Mitte temaatiline pilt on ka keelatud, ebakvaliteetne pilt on ka keelatud!!! Sul ühe pildi peal kaks ühes!!!!!!!!!! Võiks ikka jääda selle saidi teema juurde!!! Ma tegelt ei tahtnud, sedasi kirjutada, aga sry, sellist jura ma ka ei taha kuulda mida sa ajad!




2009-06-26 21:59:44
Loeti: 2009-06-26 22:00:02
kustuta kiri


hmm loe saidi epalkiri läbi kui viitsid, mis siin pistmist näpuga?



2009-06-26 22:13:11
Loeti: 2009-06-26 22:13:16
kustuta kiri


oh issan, ma teadsin, et sa midagi taolist kirjutad!!! Vaata oma seda kuu pilti Sangaga kruus on kõrval we??? Munamägi ja udune sõrm teeb sama välja ju!!!
Lugesin selle läbi!!!!!!!!!!!! Sa võiks ka vahelduseks lugeda!!!! Ja see kuu pilt on sul igati reeglite vastane!!!! Iga mode alati räägib, et me ei jõua kõiki pilt vaadata korralikult, mida kuradit te olete siis need moded, kui te ei jõua, endal on reeglite vastane pilt üleval, aga tunnistada ei taha, te moded võiks ka natuke oma vigu tunnistada, mitte ennast õigustada koguaeg. Just alles oli siin keelatud piltide juures mingi taoline pilt nagu sul siin ja all oli kiras, et mitte temaatiline pilt!!! Kus on siin siis loogika??? Ok nüüdsest hakkan ka loodus pilte üles panema, panem mõne puu pildi kus mu kabja ots nurgast näha on kuidagi sedasi uduselt, et ise ka aru ei saa kus kas on ikka kabi või mitte!!

Te ise keelate selliseid pilte mis teil endal üleval on!!!

Hüvasti nüüd!!!!
˅ näita rohkem ˅
2009-07-17 09:11
Tegelikult on Rinnakas tõesti väga tore tädi..absoluutselt ..kuigi kõigil meil on ka oma väikesed vead .Kuigi ühte peaks ütlema..inimestel võiks ikka natukene rohkem enesekriitikat olla.Kui ikka ei ole mida eksponeerida ning kui ei ole ikka piisavalt häid ideid..kuidas muuta niiõelda ebaesteetiline kasvõi humoorikaks ..siis kas poleks mitte parem jätta see üldse eksponeerimatta.Väga lihtne põhjus miks ma ise ei oma endast siin pilte...olen lihtsalt nii kole..ning häid ideid enese humoorikalt ilusaks muutmiseks ka pole ..ning katsume nüüd kõik aru saada..ka üks on hinne,samuti nagu "EI" on vastus
˅ näita rohkem ˅
2009-07-17 15:34
tädil on probleeme
˅ näita rohkem ˅
2009-08-07 22:09
Aga selles osas on öigus, ka minu pilt oli ebakvaliteetne ja samas on ühel model analoogseid mitu üleval, kuidas tema pildid siis kvaliteetsemad on...ahjaa, tema on ju mode.
˅ näita rohkem ˅
2009-08-09 15:27
Tean Rinnakat ja pole tal häda midagi, täitsa normaalne tädi. Muide meie tutvus sai ka algusenö. viruaalkaklustest fotograafia teemadel, millest meil mönes asjas erinevad arusamad ja seda on siiani. Muidugi see viga on tal, et ta ei kipu arusaama, etr see ei ole koht kust otsida fotograafilist kunsti, vaid inimesed teevad seda nii enda, kui teiste röömuks. Muidugi ei saa vöga halbu asju üles lasta, aga üldine pilt ju väga hea. Samas siin on pildistajaid, kes teeksid pildid ära ja rinnakas nendeseas
˅ näita rohkem ˅
2009-08-09 20:40
Kuulge!!!! Ilu on vaataja silmades! Kui ikka mõni pilt tõesti ei meeldi,siis ära lihtsalt vaata ja ära hinda halva hindega! Ja kui loen nende piltide alt, mis mulle tõesti ei meeldi, sest nad minu arust ikka räigelt rõvedad ja koledad, kommentaare, siis ennäe!!! Nii paljudele just see pilt meeldib ja erutab!
˅ näita rohkem ˅
2009-08-10 20:25
aga miks siin siis ültse see piltide hindamise funktsionaalsus on kui ainult 5'ga hindama peab, muidu äkki keegi solvub, hakkab nutma..jne.
Äkki nõrganärvilised ja inimesed kes kriitikat ei talu lihtsalt ei pane siia oma pilte ja asi ants.
˅ näita rohkem ˅
2009-08-10 20:49
ja seda räägib nägu... uups!!!, kellel seda polegi.... hahahahahaaaa..
˅ näita rohkem ˅
2010-02-09 13:05
Vaevleb hinnete peale,omab kompleksi /topipede) ,kui nad ladusaid 10 saavad siis ei ole ju ime,et 1 pärast plokk pannakse,sest siis rikutakse ju kvaliteet ära,muidu ei ole ju tase!Halvemal juhul mõnel kärvab närvi toru läbi ,arvab,et on õige otsus kasutaja pildid maha tirida,seepärast,et
sai miski näruse hinde .Mis jah kvaliteeti puutub ,siis on neid selliseid palju,millelt võtaks miskit maha....
Aga jah eks vana sõna peab paikka,et Moded on ju kuningad aga kasutajad orjad,kui neilt miskit küsida ,siis kas ei tehta välja või enam juhul saad vastuse,et mis see sinu asi on ja ära inise....liiga tavaline asi täna päeval,kui miski vea leiad,siis ahhetadakse ja ohhetadakse...
Ei solva kedagi aga nii see elu juba nende kõrgeausustega paraku on..Madalama klassiga jäävad alati lant allapoole ja see vist ei muutu kunagi!
˅ näita rohkem ˅
2010-02-09 13:27
Ruff tuletan sulle jälle jalgpalli meelde.Lähed kohtuniku õpetama,saad kollase kaardi.Korvpallis saad tehnilise vea.Ja vahet pole.kas mängija on miljonär või tavaline külapoiss,kohtunik on ikka kuningas.
˅ näita rohkem ˅
2010-02-09 13:54
jfjm sõna vabadus ja otsekohesus keelatud ei ole..Seega vastasin ausalt ,kuidas asjad tegelikult on
Vahet pole,kas olen rikas või vaene,kuid ausus eelkõige.Kuid ebaausad inimesed enda vigu ei tunnista!
Ja tuletaks sinule meelde,vanasõna rumal loom jätkab samas vaimus edasi ....
˅ näita rohkem ˅
2010-02-09 14:01
Ega selle vanasõna peale mõtlemine ka sulle kahju tee
˅ näita rohkem ˅
2010-02-09 19:36
kõik ei saagi kõigile meeldida. kui sa ei suuda sellega leppida, et kõik inimesed sinust vaimutuses pole ja mõni sulle 10 asemel 1 paneb, siis pole mõtet pilti üles panna. sellist keeldu ju pole, et pildile madalaid hindeid panna ei. tihtipeale leidub ka naiste hulgas neid, kel kombeks enesest üsnagi eemaletõukavaid pilte üles panna. iseasi, et pilte kommenteerides võiks ikka mingisugune viisakus säilida. aga noh, kui osadel pildiomanikel puudub enesekriitika, milleks seda siis kommijatelt oodata?
˅ näita rohkem ˅
1
2