Foorum
2008-01-12 19:41
Nagu ikka, kui inimene saab olla nimetu, siis selgub mõningate kultuurvaimne tase. Ehk väljendatakse ennast selliselt mis ei ole kultuurrahva vääriline minu arvates.
Kirjutama ajendas mind üks pildi komentaar, mitte kül minupildialt. Komentar järgmine:

selline rõvedus pese oma perse puhtaks ja eemalda vistrikud ära ja siis mine sigalasse võib olla siis mingi kult paneb sulle ära

Nime ei maini, aga eks ta enda südametunnistus.
Mida teha sellistega ?
1.Kas teha mingi lahter nendejaoks, kus kasutaja nimi ka juures, et kõik teaksid kellega tegu ja võtaksid suhtlemisel seda arvese, juhul kui keegi suhelda tahaks.
2. Eemaldada selliste kasutajate kontod saidilt.

Olen ise ühe vene saidi kasutaja, kus kasutajaid sadu tuhandeid ja fotosid miljoneid, kuid sellist suhtumist seal ei leia. Kõik on teistevastu ikka heatahtlikud.
˅ näita rohkem ˅
2008-01-13 00:54
minuarust võiks ban panna kohe sellistele
˅ näita rohkem ˅
2008-01-18 17:47
siin ei olegi midagi mõelda, sellistele kohe ban.
˅ näita rohkem ˅
2008-01-18 17:57
siin on ju palju selliseid kes on endast vägagi heal arvamusel alles ükspäev sain teada et kõik kes oma pilte siia riputavad on pervod.ma arvan ka et sellistele tuleks kohe ban peale panna milleks mõnitada teisi selle pole ju mõtet
˅ näita rohkem ˅
2008-01-18 18:08
kui see kes siia pilte paneb on pervo kas siis see pole pervo kes siis selliseid pilte vaatab ja kuskil pihku paneb ? minu arust see ullem pervo!!
˅ näita rohkem ˅
2008-01-18 18:09
just õige igaüks otsustab ju ise mida teeb ja mida mitte
˅ näita rohkem ˅
2008-01-21 02:08
tglt häirib mind üks asi veel rohkem solvamine solvamiseks ma arvan ka et ta siit saidilt minema see näitab ta enda kultuursust mind häirib see et tutvumine siin on mõnedel imelik u et tutvuse eesmärk-ei tutvugi, vaatan niisama ringi.....või siis et ärge kirjtage mulle keegi saage aru u mul mees ja laps ja pere ise riputava oma alakeha õnaruste pildid juurde või et otsin sõpra...... närvi ajab selleks on sõbra lehed vms see näiteks hullult segab mind kasutamast seda saiti.Ärge unustage et on oma intiim elundid suures plaanis nagu oma lehele riputanud jne teeks midagi nendega kaa mis te arvate ma ei tea otsi sõpra rate st vms.
˅ näita rohkem ˅
2008-05-07 08:55
ma ivoga jummmala nõus olen paljudele iludustele siin kirjutanud. ja sealt tuleb vastus. loe profiili `ma ju ei tutvu`, aru ei saa: `No mida vittu sa siis siin teed?`
˅ näita rohkem ˅
2008-05-21 16:19
mina arvan ,et see pole leht ainult seksi otsijatele. meelt võivad lahutada ju kõik ei pea tingimata kohtuma minema kohe. ja toolik sa oled solvund et kirjutad iludustele ja need ei tule sinuga seksima kohe ve ??? igal inimesel on õigus valida kellega seksib. mõtle hoopis et sa pole äkki nii ilus ise ,et saad selle iluduse voodisse. kui on ilus naine ,siis see tahab ka ilusat meest saada . nii et igasugused kaltsakad langevad välja .
˅ näita rohkem ˅
2008-05-23 11:55
issanda loomaaed on suur ja lai, paljud sealsetest elukatest on maailmaparandajad ja teistest paremad, kuid ärge laske sõnakõlksutajatel ennast häirida, elu läheb ka nende parandajatetagi edasi ja mul suht savi kes keda paneb või ütleb midagi, niipalju kui on erinevaid inimesi on ka eriarvamusi, enamus ikka on ju ainult kõvatajad või kibestunud isikud, kes enda minast kaugemale ei paista mitte meetritki
˅ näita rohkem ˅
2008-05-23 12:58
Loe ka iha.ee portaali puudutavate küsimuste foorumist
˅ näita rohkem ˅
2008-05-27 02:40
mul ammu oma "fänklubi", kes sõimavad ja hindavad ŕ" ga iga päev
pyydsin kyll selgeks teha, et ma ei osale top10 nes , et olen teiste soovidega siin, kuid asjata.
aga noh, siin jah palju "Downy" syndroomiga isikuid
˅ näita rohkem ˅
2008-06-10 15:13
laske liputajal elada!!! Ka väikese hariduse ja sissetulekuga mehed tahavad avalikkuse ees onaneerida! Näe, ei julgegi mina oma pilte üles panna, hakkavad kohe sõimama!! Kust selline kultuuritus, et liputajat sõimatakse? Jube lugu, lähen nüüd jälle mune mudima....
˅ näita rohkem ˅
2008-07-29 19:02
Aix, oleme Sinuga nõus - mitte kuskil mujal (välismaa sarnastel saitidel) ei kohta sellist suhtumist kui siin.....Eestis.
Eesti pidi olema maailmas haridustaseme pingereas esimeste seas.....aga intellekti osas on kiire ja akuutne taandumine. Rohtu selle vastu ei näi olevat ja tulevat.
"Rohida" oleks vaja seda lokkavat jõmlust ja lollust!
Aix, võid julgelt ka neid nimesid mainida, kes omast arust DARWINI AUHINDA nillivad!
˅ näita rohkem ˅
2008-07-30 11:31
Parim ravim: kui ei meeldi pane suu kinni! Püüan ise end niimoodi harida.... raske on vahel vaikida samas, koer jääb kah ise vait kui keegi ei karda.... anonüümsus(näiliselt) annab võimaluse hingepitsitus välja karjuda, las siis olla siin see väike kummituba
˅ näita rohkem ˅
2008-08-07 00:29
Kuidas mulle küll paar11 meeldin. Kohe näha, et asjad asuvad õigetel kohtadel
˅ näita rohkem ˅
2008-08-08 15:14
Haridustaseme pingereas oleme esimeste seas? Siis pingeline haridus ongi süüdi, et rahvas end kohati üsna ebaselgelt väljendab? Mis siis parata, kui ühest lausest kümmet moodi aru saadakse, jaa... Mõni ei veerigi kõiki sõnu välja ja reageerib tuntumatele sõnadele lauses, mul on küll selliseid patsiente olnud
˅ näita rohkem ˅
2008-10-14 17:11
Welcome To Estonia
˅ näita rohkem ˅
2008-10-14 17:28
Delikaatsus ja tolerantsus - nende kahe omadusega on paljudel pahasti
˅ näita rohkem ˅
2008-10-14 22:39
Delikaatsus ja tolerantsus on asjad, millega liialdamise tulemus on ükskõiksus ja minnalaskmine Sama ülepingutatud demokraatiaga. Kui ei meeldi, ütle välja! Ära hiili viisakalt minema Samas mõtle, miks teised on teistmoodi Ja kas see on poos või nende tõeline olek? See on austus ja delikaatsus
˅ näita rohkem ˅
2008-10-17 16:44
Milleks pruukida niisama suud? Samas,eks igal inimesel on õigus oma arvamusele ning vajadusel see ka välja öelda.Aga...möttetut möla on ju niigi palju Äh,maitse asi Targem nina ikka oma taskurätti sättida,mitte võõra omasse.
˅ näita rohkem ˅
2010-06-04 23:29
Mnjah ... ise küll kedagi sõimanud ega solvanud ei ole, kuid ei mõista neid hukka, kes vinnilise kannika ja muu rõveduse peale mõne kommentaari saadavad - julged näidata, talu ka kriitikat.
˅ näita rohkem ˅
2010-06-05 00:08
Vahe on vaid selles,et Tagumikul võivad need vinnid ära paraneda,aga mädapaised mis hinge "ehivad"on püsiva iseloomuga.
˅ näita rohkem ˅
2010-06-07 18:04
... mitte ainult püsivad vaid ikka täiesti ravimatu tõbi need "hinge mädapaised"
˅ näita rohkem ˅
2010-06-07 19:45
Kuidagi end pingutades saan veel rumala eneseimetleja kriitilisest arvamisest aru, kel pildid olemas, kuid tõekuulutajast, kel pole pilti ei saa kohe mitte. Anonüümselt ok?
Tule ütle elusast peast oma arvamine otse välja! Ütlegi, et sa ei meeldi mulle sest ei näe tÅ¡ikk välja. Ütle om aemale, vanaemale, isale jne., et teil ei sobi end vaadata(näidata).
˅ näita rohkem ˅
2010-06-07 21:35
see muudabki saidi huvitavaks... on teatud masohhistid - ekshibitsionistid ja teisalt - sadistid e. masohhistide nummerdajad, nendele sülitajad jne
˅ näita rohkem ˅
2010-06-08 15:39
Ehh...mina olen selle teemaga vägagi kokku puutunud...
Viisakas inimene kellele miski pilt või pildil olev asi(isik) ei meeldi läheb sellest mööda ja ei pühenda end sellesse ega ei hakka mingeid rõvedusi kirjutama ei pildi alla ega ka postkasti....
Minul on pildid siin ja julgen nend näidata ja ka väga palju negatiivset kriitikat saanud nii siin lehel kui ka mujal avalikult... (kui kole ja paks jne teemadel)...Õnneks ise olen õppinud ennast armastama sellisena nagu olen ja ei ürita kellegi teisena esineda ega soovigi seda ja tean ka seda, et kui palju on inimesi ja indiviide on ka arvamusi ja maitseid....aga see ei tähenda, et peaks kedagi mõnitama ja seda rõvedalt tegema....ahh jaa need enamus mõnitajad on igatpidi anonüümselt nii siin kui mujal...ei miskit pilt(sest seda nad ei julgeks iial kuskile panna....ei tea küll miks) ega ka ankeedis mingit infot...
Minu arvamus, et selliste isikute koht ei ole ei siin lehel ega ka mujal...ja tegelikult peaks nad üldse igasugustest portaalidest eemale hoidma
˅ näita rohkem ˅
2010-06-08 17:26
nuh jah...ma jätan üldse mainimata mis huvitavaid kilde ma enda postkastist olen lugenud aga nuh andku aga tuld kui tahavad
˅ näita rohkem ˅
2010-06-08 18:37
RedLight1 ma isegi usun milliseid ...kahjuks paljude inimeste silmaring ja mõttemaailm liiga primitiivne
˅ näita rohkem ˅
2010-10-03 13:46
See kes selle teema siin üles tõmbas on natuke napakas! Väga segane ja hägune jutt. Mida siin üldse arutatakse? Üks tegelane kommenteeris kellegi pilti.. mis siis? - igal ühel on õigus oma arvamusele.., kas see kelle pilti kommenteeriti sai selle kommentaari avastamise järel mingi ataki või suguhaiguse?
Vaadates siin järgnevaid jutte, siis tundub et rahvale läheb ikka ülemäära korda kes kuidas tema "urgu" kommeneerib. Miks peaks üldse oma persest siia erinevaid võtteid üles riputama? See ongi rõve ja mina arvan et normaalne inimene ei lehvita sadade pervertide ees oma sadulaga.
Jutu iva on see, et sa ahv topid siia pildi oma kasimata karvasest tagumikust ja ootad sellele meeldivaid kommentaare. See on sama hea kui ma teen ühe pildi mingisugusest välikäimlast, panen selle kuhugi kinnisvara portaali üles ja olen pärast väga vihane kui keegi seda osta ei taha..
Mine arene natuke lammas!
˅ näita rohkem ˅
2010-10-03 14:35
kui negatiivne pilt siis ka negatiivne kommentaar ju kui taguots tõesti must siis ei sa ju kirijutada et oi kui ilus ja puhas kui olemas kui olemas kategoorija komenteeri pilti siis vastavalt pildile ka vastav komentaar ju mina sain komentaari et ma lõigaku omale põrandaliistust sobiva pikkusega küüned enndale no ei kurda tore ju lugeda mida teised arvavad kuid jah mis pinnda käib on se et tavaliselt sellised komenteerijad on ise pildidud seega tekib küsimus et millised nad ise on
˅ näita rohkem ˅
2010-10-05 21:09
eks ta paras jama ole siin...
˅ näita rohkem ˅