Foorum
2009-03-15 10:09
Diskreetsust silmas pidades ma ei igaks juhuks ei maini kasutajanime, kellega mul see juhtus.
NImelt olles kirjavahetuses paariga, sai ka messengeri aadresse vahetatud. Imelikul kombel messengeris suhtlemise algusfaasis vana kribas mulle midagi sellist, millest mina teada eelnevalt teavitanud ei olnud. Mu asukoht, liiklusvahend. ??????????
Siis taippasin. ÄGE MINGIL JUHUL JAGAGE OMI AADRSESSE MILLE KAUDU SAAB GOOGELDADES TEIE KOHTA INFOT.
Just seda tegi see paar ja olen vägagi kindel, et nad tegid seda ka mu nimega. Selgituseks tõid esile et neil siin väga halbu kogemusi jne. Kuidas sellise paariga saakski mingit kontakti luua, kes hakkab su seljataga sinu kohta uurima. Olen ausaltöeldes vägagi pettunud. Kas me kontolt pole siis aru saada, et me oleme paar, mitte mingi depiilist vana
˅ näita rohkem ˅
2009-03-16 09:27
Kui sa annad oma MSNi, siis soovitus on anda mingi ainult selliseks suhtluseks loodud MSN. Sest piisab tõega MSNi aadressi google'isse panemisest ja korraga avastad palju informatsiooni inimese kohta (kui ta selle sama aadressiga on erinevates foorumites/portaalides esinenud). See üks näide kuidas kergesti palju infot saada .
˅ näita rohkem ˅
2009-03-26 02:13
Info otsimine on läbi aegade olnud omaette "äri".Kogu inf ,mille välja annad on miskitpidi kättesaadav.
NT.sündinud 01.01.1988 oled kergemini leitav kui -vanuse 21a järgi,iseasi keda meist otsitakse
˅ näita rohkem ˅
2009-04-02 11:43
Keda see edasi aitab kui teab, millist foorumit külastan? Mina kasutan anonüümsust pigem ikka mingi võltsidentiteedi loomiseks, nii on põnevam. Mis mõtet on kogu elu kirjapanekul koos pildiseeriage ja seal all moonutatud nimi. Eesti mastaabis peab ikka tühine putukas olema, kui sind keegi ei tunne
˅ näita rohkem ˅
2021-03-02 16:05
Selle teema võiks uuesti tõsta ja sama asja rõhutada. Olge ettevaatlikud oma kontaktide ja piltide saatmisel.
˅ näita rohkem ˅
2021-03-02 17:38
eriti ettevaatlik tuleks olla kontaktide andmisel ja mis iganes kokkulepete tegemisel, kui nn tutvuda soovija ei julge endast isegi anonüümset riietega pilti näidata- järelikult on siis midagi varjata või tegutseb halbade kavatsustega....
˅ näita rohkem ˅
2021-03-03 01:49
sel teemal pole ju midagi pistmist- Kaua võib .
Pigem paistab selle küsimuse siin lahkamine - kui kaua võib olla inimene loll ehk millal täiskasvanuks saab ?

Sobib jaotisesse - Hoiatused või Varia
˅ näita rohkem ˅
2021-10-13 14:09
https://www.iha.ee/users/metsapiisk kas keegi on keppinud seda memme vä,pehme nagu vatt 🤮
˅ näita rohkem ˅
2021-10-13 14:41
Kuulsin iga.ee järgimine, AASTA pannakse kinni,sest liiga palju solvajad siin netis
˅ näita rohkem ˅
2021-10-13 14:41
Iha .ee läheb kinni 1 jaanuar
˅ näita rohkem ˅
2022-04-05 13:17
millise aasta 1. jaanuar?
˅ näita rohkem ˅
2022-04-07 22:19
2097
˅ näita rohkem ˅