Foorum
2010-07-12 21:45
http://www.iha.ee/users/euromynt28

Mida arvata sellistest troppidest?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-12 22:09
http://www.iha.ee/index.php?mode=last_comments&lc=1&id=75673
˅ näita rohkem ˅
2010-07-14 02:00
See tüüp on ju täiesti napakas Tean, et ta terroriseeris üht siinset kasutajat päris räigelt ikka-lubas surnuks peksta ja mõnitas ikka 100ga. Huvitav, kas selliseid inimesi kuidagi leida oleks võimalik ja politseisse anda??? Aga nüüd ta vist juba eemaldatud siit...
Igatahes tahaks sellisele inimesele kohe otsa vaadata, ausalt
Kel veel selle kasutajaga probleeme olnud võiks kirjutada
˅ näita rohkem ˅
2010-07-14 02:20
Noh kui nüüd kommentaare lugeda, ega ta siis kohati palju valesti ei ütelnud kah. Eks selle otsekohesusega ongi sellised kurvad lood. Tahetakse, et oled otsekohene ja kui oledki, siis kõik solvuvad su peale. Ah jaa ja inimene kes ütleb, et ta on otsekohene, see on tegelikult mingi komplekside küüsis vaevlev.

sugraspice: Kes viitsib küll selle teekonna ette võtta, et kõigepealt asi politsei vääriliseks teha? Pead psüholoogi juures käima tuvastama, et tema kirjad on sulle pahasti mõjunud ja elukvaliteet on langenud ja sul on juba paaniline hirm. Alles siis on mõtet politseisse teavitada. Aga muidu jah tuleb lihtsalt kasutada kas kahte kõrva või kasvata natuke paksem närvikiht. Ega sa ka ju igatüht tänavalt politseisse ei kisu, kui keegi ütleb, et sul on (näiteks) kole nägu.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-14 02:24
Ja muideks, kasutajad saavad ise oma piltide alt ebameeldivad kommentaarid kustutada. Kas siis ei loeta oma piltide kohta käivat või neile see meeldib.
Huvitav mis alusel konto kustutati üldsegi? Austatud administraator/moderaatorid kui viitsimist on, siis võite postkasti kirjutada. (lihtsalt huvipärast)
˅ näita rohkem ˅
2010-07-14 02:31
MIS ALUSTEL KUSTUTATI? Sa palun loe neid tema kommentaare kaa. Ja see pole otsekohesus vaid juba ülim labasus, mida see vend kirjutab. Lisaks põhimõtteliselt tapmisähvardus ka, mis on ikka väga tõsine asi tegelikult.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-14 09:31
Ei ole see asi nii hull midagi. Eriti veel põhimõtteline tapmine. Aga see selleks.
Mõnel on see otsekohesus lihtsalt otsekohesem.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-14 10:28
Mnjah, ses suhtes võiks meil kohtusüsteem olla nagu Ameerikas Ja ma arvan, et ka labased netikommentaatorid peaks siiski oma karistuse ka saama
˅ näita rohkem ˅
2010-07-14 10:34
Eks küla vitsad õpetavad kui kodused ei ole seda teinud.
Oh oleks see labasus ometigi paigas, et kustmaalt see hakkab.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-14 11:29
kui tegemist on juba tahtliku ja eesmärgipärase solvamisega, mõnitamisega jne, siis ei saa rääkida enam avameelsusest, aususest ja otsekohesusest vms. mõningad piirid ja austus teiste suhtes võiksid siiski jääda, internetis ei pea seda kõike teiste peale välja oksendama
˅ näita rohkem ˅
2010-07-14 11:32
Huvitav ja miks eesmärgipärast heakskiitu siis aksepteeritakse aga pahasti siis on kohe kuri karjas.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-14 12:09
milline oleks eesmärgipärane heakskiit ja milliest eesmärki see täidab? heakskiitmine peakski tähendada juba aktsepteerimist, või mõtlesid sa kiitmist, meelitamist jms?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-14 12:23
austus ja piirid peavad olema otsekohesus küll,kuid mitte mingid räiged ähvardused pole aktsepteeritavad
˅ näita rohkem ˅
2010-07-14 12:32
Mina küsisin administraatoritelt, et kas selliste tüüpide vastu ka midagi teha saab, kes niimoodi süstemaatiliselt lihtsalt teisi mõnitavad ja endast oioi kui hästi arvavad....
Minule suunatud kommetaarid olid ikka suht leebed, mis teistele( mis sellest, et suuresti valeinfot levitavad) aga lugedes kuidas üks inimene teise kohta võib öelda...ilma, et ta enda nägu näitaks on ikka nõme ju...vähemalt see on minu arvamus...
Ahh jaa minu pildile kommetarai pannes pani ta mulle ka kohe bloki peale...aga oma ankeedis millegi pärast jättis selle mainimata ja serveeris asja nii, et mina kibestunud ja solvunud isik panin hoopis talle bloki....
Igatahes minu arvamus on, et sellel saidil sellistel kitsarinnalistel, väikese silmaringiga, madalalaubalistel ja raskemeelsetel inimestel kohta ei ole
˅ näita rohkem ˅
2010-07-14 12:39
Ma ei soosi labasust. Aga omamoodi saab seda ka perverssusesks nimetada. Kui võtta, et teiste mõnitamine jne erutab seda tegelast. No ja selles kontekstis on ta nagu meiegi perverssuste/erutuste otsingul. (või siis mina ainult, et keegi ei solvuks) Ja siis on kõik õige.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-14 13:27
Selle valiku põhjal, mida näeb http://www.iha.ee/index.php?mode=last_comments&lc=1&id=75673 mind isiklikult ei häiri, eks tal ole ju õiguski. Me kõik liputame siin midagi - olgu tal siis õigus ka kritiseerida ja oma arvamust avaldada.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-14 14:12
eks iga naine paneb enda väärtushinnangud ise paika. minu jaoks on selline suhtumine (euromynt28-st rääkides) väga häiriv ja tekib tõesti tahtmine silmast silma seda inimest näha.
avalikult eksponeeritud rumaluses ehk ei olegi iseenesest midagi taunitavat, aga kui sellega minnakse üle piiride ja püütakse ennast lõbustada teiste (ütleme siis - näiliselt nõrgemate) eneseväärikuse mahasurumise arvelt, siis võiks sellel olla ka tagajärjed - nt välja viskamine.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-14 15:15
pealegi, eromynt28 vihjab peale muu ka enda kommentaarides sellele, et teatud naised, keda ta seal arvustab, ei ole talle tundmatud. jätab küll sellise mulje, et ta püüab enda kibedust seal välja elada (ebameeldivad elamused kohtumistel jne)
˅ näita rohkem ˅
2010-07-14 16:58
Olen Juuksuriga täiesti nõus...
˅ näita rohkem ˅
2010-07-14 19:04
Nu ega olen teiega nõus aga perverssuseks saab seda ikka tembeldada.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-14 19:27
nõus. ja nõustun ka sellega, mida sa enne ütlesid
˅ näita rohkem ˅
2010-07-14 21:42
Minul polnud tüübiga muud kokkupuudet kui vaid paar jäetud kommentaari. Mulle pandud olid võrreldes lingil nähtavatele veel suhteliselt süütud. Kummaline oli vaid et näha tahtes kes see " vaimukas " kriitik on, avastasin et olen blokeeringu saanud. Mida sellest järeldada? Nõrk tüüp. Lihtsalt paar päeva tagasi Jamissiis kontot külastades tuli tõdeda et tropi mängimine käib edasi
˅ näita rohkem ˅
2010-07-14 22:00
Lisaks veel et üks asi on aus kriitika, jäädes viisakusepiiridesse, teine asi arutu mõnitamine.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-14 23:42
Ja sinu perversused parma jäävad alati viisakateks...vähemalt selle kõrval küll....
˅ näita rohkem ˅
2010-07-14 23:50
Jamissiis: Ma tänan.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-21 23:46
http://www.iha.ee/users/galileo27

Tundub tuttav stiil?
˅ näita rohkem ˅
2010-08-21 23:50
Arvata on et kasutaja euromynt28 uus konto, loodud peale selle konto administratsiooni poolt blokeerimist. Siiski näha et on toimunud mõningane areng, seekord viisakamas vormis.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-25 21:57
...galileo27......lugege tema kirjutatud komme.....IHA peole tuleb 2 autoga.....ja poksimeeskonnaga
˅ näita rohkem ˅
2010-10-13 02:16
˅ näita rohkem ˅