Foorum
1
2
2010-06-02 23:03
Mingi aeg oli kõva äriidee prostitutsiooni kõrval oma kasutatud püksikute müümine, lisaks ka häbemekarvade kes tahtis. Vahepealse majandusõitsengu käigus see kadus. Mingi aeg just ise mõtlesin, et enam ei lähe kaua, kui see asi jälle taaselustatakse. Kuni nägingi siin juba kuulutust (juliakene, vist oli...?)

Igatahes jäin mõtlema, et vähemalt minu jaoks on see teema seal seksiteemade skaalal üks viimastest. Erutab see tõesti kedagi või mis sellest leitakse? Ok, pesu naise jalas on teine asi. Aga must pesu ümbrikus...? Cmon?

PS. Juliakene, võid mulle nüüd reklaami eest saata ühed KASUTAMATA PÜKSIKUD, kingiks need mõnele sõbrantsile või kasutaks neid koos temaga mõni õhtu
˅ näita rohkem ˅
2010-06-02 23:37
Löömariigis tunnevad ju isased lõhnast ära millal peab kiima minema.Inimese haistmismeel on küll selles suhtes taandarenenud,aga kes teab,võibolla mitte kõigil
˅ näita rohkem ˅
2010-06-03 00:20
Ja mis nende tühjade, ilma omanikuta püksikestega teha? Nuhi või mitte aga sees pole kedagi
˅ näita rohkem ˅
2010-06-03 00:23
teine on puhastanud nad plekkidest, triikinud, pakkinud siidi selle jne .. ja te ei tahagi
aga jah. nuusutamisest ma teadsin, nende kandmisest ka... aga müümisest ma ei ole kuulnudki.
ma ei tea muidugi, mis kuulutuses oli, kuid pesematusega ei ole selle midagi tegemist. ma ei tahaks uskuda seda, kuigi mine neid tea.
˅ näita rohkem ˅
2010-06-03 00:27
Juuksur! Töörõõm on see kõikse suurem rõõm Seega, pesku ja pakkigu, triikigu ja viikigu aga "plekki" ei tahaks nagu anda
˅ näita rohkem ˅
2010-06-03 09:48
Erinevaid inimesi erutavad erinevad asjad! Mina olen ka kirju saanud, kus palutakse müüa just kasutatud (kantud, ihulõhnadega) pesu. Ja siis! Ümbrikusse ja teele! Aga et lõhn tuntav oleks, peab neid ikka mitu päeva kandma!
Nii et teema täiesti ajakohane, ja pole need sellid kadunud kuhugi! Ja mul küll ükskõik, mis ta minu kasutatud pesuga edasi teeb! Vbl poseerib siin samas iha portaalis!
˅ näita rohkem ˅
2010-06-03 11:05
apelsin - kas sinult paluti vs sa oled müünud neid ka kellelegi?
päevast päeva nendega olla.. ma ei tea, mulle on enda hügieen olulisem kui see, kes neid nuusutama hakkab
˅ näita rohkem ˅
2010-06-03 11:31
Kuule, ise siin nutate, et naised tahavad raha ja midagi vastu ei taha teha! Kui vaja, siis ikka kannan mitu päeva! Ega raha ei tule kergelt!
Aga tegelikult ei ole müünud, äri jäi pooleli!
˅ näita rohkem ˅
2010-06-03 11:38
Äri idee: hakara tootma naise ihulõhnalist parfüümi,millega märgade unenägude tarvis patja lõhnastada
˅ näita rohkem ˅
2010-06-03 11:42
Jfjm! Minu teada on sedasorti odöör, täitsa olemas
˅ näita rohkem ˅
2010-06-03 11:50
Vat kurat,jälle jäin hiljaks
˅ näita rohkem ˅
2010-06-03 11:50
et mis muud kui müügiks?
jaa...kui klientuuri ei oleks, ei saaks midagi müüa ka ja ei oleks neid, kelle pärast "püksi teha".
ei tea kas peaks ka kaaluma hakkama seda ja uurima, mis klientuur see selline on. oleks huvitav teada, milliste klientideni ja millise teenistuseni sellega välja minnakse.
˅ näita rohkem ˅
2010-06-03 12:04
aikon - kas sa räägid mingitest feromonidega parfüümidest e. seksuaalsetest ataktatntidest?
ma olen kuulnud ka sellest, et neil ei ole mingeid tulemusi kuid äri tuleb teha ja klientuuri on sellele ka
˅ näita rohkem ˅
2010-06-03 12:08
Just, just Juuksur Neist samadest ma räägin. Aga kuna ma pole sellel alal asjatundja ja ei fänna sedasorti meelelahutust , siis ei oska kommenteerida
˅ näita rohkem ˅
2010-06-03 12:43
mul natuke värises... st et - atraktantidest rääkisin
aga aikon, kuna ei tunne... kas sa ei tahaks teada saada, mida see sinuga teeb?
et palud mingil naisel seda peale panna.. selleks, et teda nuusutama minna ja räägite tulemustest jm
˅ näita rohkem ˅
2010-06-03 12:57
Juuksur! Ära erutu liigselt!! Asi pole vast nii hull et lausa värisema võtab
Vaata Juuksur...Ma arvan, et ma siiski eelistan seda naturaalset aroomi, naturaalse naise küljes nuusutada on vast kõige õigem ja erutavam. Need keemikaalid, kohe kuidagi ei tekita mingeid emotsioone
Aga kui teaduse huvides peaks siiski selline võimalus tekkima, siis vast loobuks oma vaadetest ja tooks ka mõne ohvri ühiskonna hüvanguks
˅ näita rohkem ˅
2010-06-03 13:02
Aikon meil nii ohvrimeelne
Aga Juuksur,minu arust on need aroomid loodud ikka selleks,et tekiks naisega olemise tunne,siis kui naist tegelikult pole
˅ näita rohkem ˅
2010-06-03 13:05
Te panete jälle teemast mööda! Jutt algas meestest, keda erutavad naiste kasutatud püksikud! Ja ma ütlen, et neid on ka siin saidil päris palju! Keda need ei eruta, tehke oma teema! Mina lähen ümbrikuid ostma, et tellimused laiali saata!
˅ näita rohkem ˅
2010-06-03 13:06
aikon - seda ei ole tundagi. alkoholi on pandud ka sinna, aga muidu ei tunne. st sina ei teagi, et seda peale pandud on.
kuid see ei olegi oluline. peamine on, et kedagi mobiliseerib ja et sellel on müüki ja paistab, et naised on huvitatud
˅ näita rohkem ˅
2010-06-03 13:11
jfjm -et tekiks "naisega olemise tunne"? ja kuidas see peaks tekkima? kui naist ei ole, paned peale ja tuleb teine tunne?
˅ näita rohkem ˅
2010-06-03 13:15
Kuna meid nüüd lugupeetud Apelsin, juhatas õigetele radadele, siis peab vast tõesti loobuma sellest diskussioonist.
Jfjm! Mõne ohvri võin ma ju oma elu jooksul tuua. Ehk saan seeläbi ka õndsaks
Ja seda kah Jfjm, et kui neid aroome nt. koerale määrida kas siis kah tekib tunne, et see justkui naine või midagi
˅ näita rohkem ˅
2010-06-03 17:25
Mina ei ole näind kuulutust, kus naised pakuvad oma ihupesu aga oma postakstist olen leidnud korduvalt kirju palvega, et teatud summa eest võiksin mina müüa oma püksikuid...
˅ näita rohkem ˅
2010-06-03 17:51
Jälle see sooline diskrimineerimine.Miks mulle keegi sellist ettepanekut ei tee?Mül ometi nii ilusad kolmevärvilised väljapakkuda.Ikkagi ise disainitud ja väikse lisatasu eest võin autogrammi ka peale panna
˅ näita rohkem ˅
2010-06-03 18:29
kas muidu valged ja eest kollased ja taga pruun triip
˅ näita rohkem ˅
2010-06-03 18:32
autogrammiks on pruunid näpujäljed
˅ näita rohkem ˅
2010-06-03 18:50
Kõike nad ka teavad
˅ näita rohkem ˅
2010-06-03 19:28
no vaata sul on ainult kolmevärvilised, sellepärast neid ei tahetagi, naistelt saab neljavärvilisi, punane täpp on ka
˅ näita rohkem ˅
2010-06-03 20:09
Mhh sul siis mihkam vedand kui punase täpiga oled saanudicc
˅ näita rohkem ˅
2010-06-03 20:18
oo jaa, lausa lotovõit
tegelikult muidugi unustasin, et mehedki pigistavad teinekord 4 värvi välja, kui näiteks autoremondi vahepeal on õliste näppudega kusel käinud
˅ näita rohkem ˅
2010-06-04 20:22
Üks siin kuulutuses müüb. Lubab, et võib kanda kaua tahetakse. Peaks pakkuma, et kuuaega vähemalt. Ja siis kui kuuaega on täis peaks hakkama iga päevatagant kontrollimas käima, et kas on juba valmis see õige aroomide ja värvide kooslus. (tänane perverssus siis sai sellega tehtud)
˅ näita rohkem ˅
2010-06-04 21:35
Ära tee seda parem
˅ näita rohkem ˅
2010-06-04 21:48
Parma,aga äkki on nii nagu juustu ja veiniga,et see õige pukett tuleb alles peale mõningast laagerdamist esile
˅ näita rohkem ˅
2010-06-05 01:46
Jah pluss veel seeaeg kunas see püksikuke seal soojas postkontoris ümbrikusees on.
˅ näita rohkem ˅
2010-06-05 09:43
ma tahaks et oleks kantud 5 kuud. Aga homme tahaks kätte saada
˅ näita rohkem ˅
2010-06-05 11:33
Oi te olete vastikud
˅ näita rohkem ˅
2010-06-05 12:13
Kogu elu on üks kuradi vastik värk,aga tuleb kuidagi hakkama saada
˅ näita rohkem ˅
2010-06-05 12:37
Vastik värk aga saab ju ometi võtta püksikute parima osa. (mingi reklaam ütles nii)
˅ näita rohkem ˅
2010-10-07 17:25
väga haige teema.. aga eks kõigele leidub ostjaid.. kui siin inimesed juba niisama suvalistele isikutele raha saadavad siis miks mitte ka karvade ja muu jama eest rahakest välja käia..
˅ näita rohkem ˅
2010-10-08 08:44
Mulle on tulnud nii palju kirju, kus mehed paluvad müüa just kantud ja pesemata, st ihulõhnaga aluspesu! Nii et kas teeme siis veel ühe perverdilahtri juurde või laseme neil erutuda oma seksuaalfantaasiatega?
˅ näita rohkem ˅
2010-10-09 14:25
no huvitav, et minult midagi sellist veel tahtma hakatud ei ole. ma ei ole pilti ka pannud muidugi.
kui oleks pannud, siis ehk oleks ka neid tahtjaid tekkinud. nii et tegelikult on see ka hea, et ma midagi siin presenteerinud ei ole.
mul on siin pigem olnud tegemist nende meestega, kes pakuvad mulle, et nad kannavad midagi. nt taheti kanda naiste stringe. ja miks mitte. vahelduseks oleks huvitav ju .. nt peale pikemat tegutsemist ja olemist panga ruumides natuke naiste stringidega olla. võib-olla olid need ka enne natuke kulutatud ja nuusutatud, seda ma ei tea - ei tundnud huvi.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-09 17:04
Juuksur- ah, ära räägi kõike oma ulmelisi unenägusi meile.....
kahtlemata sa tunneksid huvi...
˅ näita rohkem ˅
2010-10-10 00:21
läheb käest ära jälle..
˅ näita rohkem ˅
2010-10-12 00:38
Mul on mõni haisev ja auguline sokk üle ehk mõni vahetab oma trussarite vastu!!!
˅ näita rohkem ˅
2010-10-12 09:26
risto - mis ulme? ma saan aru, et sulle selliseid pakkumisi tehtud ei ole, aga selline see tegelikkus on. seda mulle pakutigi ja mh taheti, et ma teda webcam´ist jälgiksin.
aga jah, see oli natuke offtopic. tegemist oli kellegi fantaasiga. siin olid teemaks muud perverssused
˅ näita rohkem ˅
2010-10-13 14:59
˅ näita rohkem ˅
2010-11-13 17:36
Kas on piisavalt huvitatuid, et Eestis loodaks selline pood, kus saaks kasutatud püksikuid osta? Hind kujuneks vastavalt kantud päevade arvule. Saatmine toimub Smartpostiga, kaasa püksikud ja vastav udutatud foto.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-14 00:00
ibariik - kas see teema vajas eraldi konto tegemist?
aga muidu on sul ju hea lahendus.
peale selle ma arvan et oleks hea nendele kantud püksikutele ka mingi taaskasutus leida. nt nendele, mida enam turustada ei suudeta. peale keemilisse saatmist saaks neid kindlasti veel nt pudukaubanduses kasutada. vs miks mitte ka second hand naistepesuna.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-14 03:53
Ei teinud eraldi kontot. Googledasin "kasutatud naiste püksikuid" ja sattusin siia. Siin aga anona ei saa postitada.

Tahan teada, kas mu ettepanek on naiivne või tõsiseltvõetav. Aga ega see massmüük ei olekski, special limited edition kõik.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-14 10:13
ibariik- vastuse saad sellele, kui oled oma ärilist ideed asunud realiseerima.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-14 13:18
revideerisin oma pesusahtlit, leidsin ühed hargnema hakanud bokserid, võin viimase kandmise teha ja siis posti panna kui keegi soovib. raha ei taha, aga keegi võiks uued vastu saata
˅ näita rohkem ˅
1
2