Foorum
2010-05-21 18:12
Naised otsivad sponsorit (9/10), huvitav oleks siis teada, millise spordi või kunstiliigiga nad tegelevad kõik...

Ma pole mingi naiivne puritaan, et tegelikku vastust mitte teada. Kuid töötades rahvusvahelises ettevõttes, olen sisimas sunnitud mõru pilli neelates sekundeerima piiritaguste kolleegide "stereotüüpsele" seisukohale Eesti naistest. Üks tore Ida-osariik suures liidus.

Ahjaa - palju siis 3000,- EEK-i eest saab?
˅ näita rohkem ˅
2010-05-21 19:48
Seda sponsorluse värki on siin nämmutatud rohkem kui kümnes teemas,osades alles hiljuti.Enne uue teema tegemist võiks ikka natuke maad kah uurida.
Ja kust võtad julguse solvata iha naisi,sest sponsoriotsijaid on siin sinu poolt mainitud 90% asemel alla kümne protsendi.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-21 22:05
Lugedes kuulutusi torkab see silma, olgu täpsustatud. Ja igasugune vahekordadeks jagamine on puhas umbisikuline hinnang. Tundub, et Sina, jfjm, oled solvunud...
˅ näita rohkem ˅
2010-05-21 23:25
Ei ma pole solvunud,mul on lihtsalt häbi,et üks endaarust kõva mees,sõimab 500 sponsori otsija pärast 10000 naist prostituudiks.Seda enam,kui sa tegid omad järeldused sajakonna kuulutuse põhjal.Kas sa siis ei pannud tähele,kui palju on seal korduvaid nimesid?Sa loe huvi pärast ka meeste kuulutusi ja vaata palju on seal selliseid,kes ahvatlevad naisi prostitutsiooni teele minema.Kas mitte Rootsis juba ei kehti seadus,mille järgi seksi ostmine on kuritegu.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-22 16:34
Tänud jfjm! Kui lugeda kuulutusterubriigis mees meest, siis enamus pakub ka lahtiimemist raha eest!!!! Nii et pole need naised nii hullud ühti siin lehel
˅ näita rohkem ˅
2010-05-22 18:21
issakene küll...nu taas suur probleem. Nu mida segab see kui on olemas sponsorite otsijad...nagu juba eelnevalt mainitud siis ju aint 10% siinsest seltskonnast! Sponsori otsijaid on ka meestel vaja ! Mõelge loogiliselt! Ja üldse jumala mõtetu teema seda heietada. Ihas on valikuid oi kui palju nii sponsorluse otsijaile, selle pakkujaile, sponsorluse mitte tahtjaile ja ka mitte pakkujaile...seega nu vaadake kontosi, lugege infot ja siis selgub, et siin on väga palju erinevaid maailmavaateid ja erinevate soovidega inimesi. Pole mõtet hakata inisema teema üle mis ei kao kunagi....teenuste pakkujad ja sponsorluste otsijad jäävad igavesti...keelake kas või surmanuhtlusega see ära aga see ei kao! Lihtsalt rohkem põranda all aga kas see annab tulemust...kindlasti ei anna vaid pigem toob kahju. Parem legaliseerida see teema üldse ja ei ole kellelgi enam hädaldamist et tahab raha või ei...ettevõtlus nagu iga teine äritemaatika! Seda ta ju praegugi aint riik loll laseb maksude rahal minna ja siis uluvad, et see ebaseaduslik ja ei anna riigikassasse midagi, loomulikult ei anna ei see maksude näol tulu ega ka muudes aspektides ei too see riigile positiivsust ! Vaadake kas või suur Saksamaad või veelgi kuulsamat kohta ))...punaste laternate rajoonid olemas ja pole kellegil inisemist...käib see kes tahab ja pole probleemi. ehhh...ei mina saa aru mis on neil sponsorite otsijatel ja teenuse pakkujatel häda...on olemas mehi/naisi kes tahavad seksi osta raha eest on olemas mehi/naisi kes ei taha aga miks siin ihas selle üle kemplema hakata...nagu juba mainisin siis siin on väga erinevate huvidega tegelasi liikvel seega....eh jah exole
˅ näita rohkem ˅
2010-05-22 20:15
Kui raha pole seksi eest maksmiseks siis tuleb lihtsalt ilma olla kui muidu kätte ei saa.kes keelab sellist suhet loomast,kus ei pea maksma
˅ näita rohkem ˅
2010-05-22 20:57
Kisa tõstavad ju solvunud isased,kes muidu ei saa.Palju lihtsam kui ennast äpuks tunnistada,on ju naisi rahaahnuses süüdistada
˅ näita rohkem ˅
2010-05-23 09:22
See,et naised raha küsivad pole ju midagi halba on koht ka,kus saab kaubelda ja tingida.Palju hullem on see kui keegi suhtleb ja midagi ei taha,ei raha ega seksi Kontrollib lihtsalt kirjateel sind nii sama ja ühel hetkel pole teda enam kusagil.Arvan,et neid on tunduvalt rohkem
˅ näita rohkem ˅
2010-05-23 16:13
Elmar neid viimaseid nimetatakse "jutulindudeks". Täpsemalt "kirjatuviks".
˅ näita rohkem ˅
2010-05-24 10:20
parmaleikin,sain ühe teadmise sinult juurde
˅ näita rohkem ˅
2010-05-24 12:41
Eks naistel on see iha ka nagu kalal käimine,ainult püügi meetodid on erinevad.Mõni püüab dünamiidiga,teine võrguga ja need nn jutulinnud on õnge ja ussikesega kuldkala püüdjad.Nad võivad küll teha näo,et siit pole midagi saada ja ega nad tahagi,aga siis kui ühel päeval see kalake seal konksuotsas siputab,selgub,et soovid juba ammu valmis mõeldud
˅ näita rohkem ˅
2010-05-24 13:35
dünamiidiga? mingid elektriga püüdmise tehnikad olid ka. ma olen püüdnud ja püüdmisel olnud ning tunnistan teile, et minul selleks kannatust ei ole. tundub, et dünamiit oleks mulle parem
˅ näita rohkem ˅
2010-05-24 13:35
Mulle meeldib ka kalal käia aga püügiriistad vist kehvavõitu
˅ näita rohkem ˅
2010-05-24 13:45
elmar - ja milles nad sul kehvad on?
˅ näita rohkem ˅
2010-05-24 14:17
elmar: Ussike on väike!
˅ näita rohkem ˅
2010-05-24 17:38
Ritv nagu oleks aga uss ei seisa hästi õnge otsas Nüüd vihmaga ehk näkkab paremini
˅ näita rohkem ˅
2010-05-24 18:16
miks? nüri on?
˅ näita rohkem ˅
2010-05-24 18:46
Ära panegi ussi õnge otsa. Uss käib konksu otsa ja konks tuleb ära teritada või panna terav konks. See on pool püüki. Siis reguleeri sügavust ja vali õige koht. Näkkab koguaeg.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-24 19:02
Eks neid kalapüügi liike ole veel teisi.Võrguga või võrgutada Ka elektriga pidi saama mõni torke riist vms
˅ näita rohkem ˅
2010-05-24 20:48
kalurite klubi on tekkinud
˅ näita rohkem ˅
2010-05-25 16:25
jfjm, no kuule, enne kui kalake hankida vaja ikka valmis mõelda, milleks kõlbulikuks osutub!
˅ näita rohkem ˅
2010-05-25 22:34
Eks lotopiletit ostes mõtleme ikka,kuidas peavõitu kulutame
˅ näita rohkem ˅
2010-05-26 10:24
Taas üks teema kus teema algataja emotoneerib ennast välja, üritab ennast tõsta teie solvates ja läheb siis omateed. Teema aga lainetab vaikset omapäi edasi.
Selliseid vist juba mingi 10 või enam tegelast ja teemadki suht sarnased "Naised kes sponsorlust." Keegi jäi ukse taha ja siis tullakse siia väljaelama. Tegelikult vist ainu õige tegemine, vähemalt ei lähe koju naist sõimama ja ehk isegi füüsilist vägivalda tarvitama.
Delfis oli eile hea teema "Meeste varajase surma põhjuseks on naiste ja raha taga ajamine" Ta peaks seda kindlasti lugema.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-26 12:55
aike: nu meestele ei meeldi kui neid endit ei soovita vaid soovitakse raha. sulle ka ei meeldi kui sinult ainult seksi tahetakse ja sa ise sekundaarseks osutud.

mis teema sul selle solvamistega on?
˅ näita rohkem ˅
2010-05-27 14:38
Ma ei saa arvamust avaldada kuna puudu sekundaarseks olemise kogemus. Kuid jah igale oma. Kui inimene reageerib kuulutusele kus tegemist rahag siis võiks ju kilkamise ära unustada. Keegi pole ju teda selleks sundinud.
Ise asi muidugi kui peale sexi tehakse arve.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-27 18:44
kas sa polegi osalenud siin üheski teemas kus naised saavad ainult kirju stiilis "kepime"?
˅ näita rohkem ˅
2010-05-27 19:10
Kas see kui naine selliseid "Sildikesi" saab on milleski osalemine?
˅ näita rohkem ˅
2010-05-27 19:46
muidugi
˅ näita rohkem ˅
2010-06-03 19:58
huvitav, kas kala teab, mida temalt tahetakse...ehk - kui talle panna "sildikene" ja sildikese peale "ussikene", kas ta teab, mida tal teha tuleb. vs tuleb sealt pinnalt "" ja ujutakse minema
˅ näita rohkem ˅
2020-02-09 05:31
Kui muidu naised ei vasta siis pane kuulutus : Ma maksan." Kirjas tulevad iseenesest.Hea välja sorkida kes neist siis ka naine on
˅ näita rohkem ˅