Foorum
1
...
17
18
19
...
21
2020-06-17 00:26
Jaaaa. Ongi mustlase konto. Sest sain 8 min hiljem seesuguse kirja!
____________________________


Autor:
Rooskohtub
Saaja:
orjatar83
Saadeti: 2020-06-17 00:04:11
Loeti: 2020-06-17 00:23:07
kustuta kiri
Hakkas kergem pederast nii keppist ilma jäi.kohe ulud raibe kole inimene😡😡😡
˅ näita rohkem ˅
2020-06-17 05:52
Mustlane alati ise esitab tõestuse ilma küsimata.
Ilmselt said bloki ka.
˅ näita rohkem ˅
2020-06-17 11:56
No minule on see Mustlane juba ammu huumori asendus. Peab ikka eriline ohmu olema kui sellise tegelase peale erutuda,üleüldse milleks välja teha
˅ näita rohkem ˅
2020-06-17 22:09
Jah. Sain bloki kah. Ei teagi kohe, kuidas nüüd elada- kuidas olla!

Mustlase needus on hirmus asi. Ükskord kirjutas üks mustlane kettkirja ja kõik, kes kirja edasi saatsid, said rikasteks. Aga kaks naist katkestasid keti ja nende saatus oli julm.
Ühel kukkus perse küljest.
Teine murdis tuunikala konservi avades oma küüne....

Õudne!
˅ näita rohkem ˅
2020-06-18 22:33
Vändrast saelaudu niisuguse hooga ei tule.....
_________________________________________________


Imeline2021
2020-06-18 18:11:04

Nimelt kindlasti,tekkib küsimus miks siia,jah ma pole selliste saitide külastaja,kuid mõtlesin et proovin korra.
Tutvuks siis ühe ausa,abivalmis ja kokkulepetest kinnipidava meesterahvaga pikaajalise sõpruse ja igakuise abistamise eeat. Olen alles abielust lahutanud,seega kokku kolima kellegiga ei hakka,aga üks kindel diskreetne ja puhtust hindav sõber vóiks olla. Pilte ma siia ei lisa ja niisama jutumehed palun hoidke minu profiililt eemale. Kui tekitad usalduat suhtleme mujal ja,et kiireminisaaks mujal suhelda siis esimeses kirjas ootaks juba pikemat tutvustust. Meesterahva vanus alates 35.aastat,noorematele ei vasta.
Loodan,et leidub ehk üks selline minu soovidele vastav. Nb! Pilte ei lisa ja üheöö suhteid pole olnud ega ka tule.
Niisama jutumehed hoidke eemale.
Peaksid väga aus,kokkulepetest kinnipidav,puhas ja pikaajaline sóber vóiks olla. Alla 35.aastase meesterahva ei tutvu.
˅ näita rohkem ˅
2020-06-19 16:44
Orjatar paks hoor,jahtu maha ära pane kõigika teisi ühte patta, sa vana urood😂😂😂Vaata milline sa välja suur vaal nii kole, kellel ültse sinu peal kõvaks läheb😂😂😂😂Tead käi putsi urood
˅ näita rohkem ˅
2020-06-19 16:44
Rooskohtub
2020-06-19 16:39:38

TERE Iha mehed,Orjatar83 on sugu haigus ta puts haiseb solgi järgi, paks ja kole vanamutt,kes tema nikkub see pärast kahetseb,mõtleb asku välja laimab teise see hobuse nägu, et oma klietidest ilma ei jääks, kes sa selline värdjas oled et teisi solvad paks ahv,keda ma petnud, oled olen urood,Estideks elan.Soomes mitte paides sa loll lehm kes sind tahab rott, et sa teaksid mustlased naised on ilusamad vene naised samuti,kaunitar sul endal häbi pole et su lapsed näevad sind alasti,suure paksu perssega😂😂😂Ajad oksele oma haisva putsiga mehed hoitke sellise lehma eemale,sina pole keegi sind teisi laimata,Kõigil pole nii kole maitse et sind taha,nii et vana hoor jahtu maha vanasurm😀😀😀😂😂😂🖕🖕🖕🖕
˅ näita rohkem ˅
2020-06-19 16:53
Selle peale:


Rooskohtub
Saaja:
Jyrtopallur
Saadeti: 2020-06-19 16:51:52
Loeti: 2020-06-19 16:52:01
kustuta kiri
Hakkas kergem pede


Mul on hea meel, kui ma võõra mustlanna elu kergendasin.
˅ näita rohkem ˅
2020-06-22 07:05
Kurbneiu7
2020-06-21 18:25:34
Nimelt kindlasti,tekkib küsimus miks siia,jah ma pole selliste saitide külastaja,kuid mõtlesin et proovin korra.
Tutvuks siis ühe ausa,abivalmis ja kokkulepetest kinnipidava meesterahvaga pikaajalise sõpruse eesmärgil. Olen alles abielust lahutanud,seega kokku kolima kellegiga ei hakka,aga üks kindel diskreetne ja puhtust hindav sõber vóiks olla. Pilte ma siia ei lisa ja niisama jutumehed palun hoidke minu profiililt eemale. Kui tekitad usalduat suhtleme mujal ja,et kiireminisaaks mujal suhelda siis esimeses kirjas ootaks juba pikemat tutvustust. Meesterahva vanus alates 35.aastat,noorematele ei vasta.
Loodan,et leidub ehk üks selline minu soovidele vastav. Meesterahvas,esimeses kirjas vóiks juba olla julge ja kirjutada,siis kui sobib suhtleme mujal edasi,kui siin. Saidi tegin vaid selleks,et saaks kuulutust lisada. Niisama jutumehi ei soovi. Kui ma kirjale ei vasta,ju pole ma huvitatud. Pilte siia ei lisa.
Pigem valin välja pikaajalise sópruse,kes aus,kokkulepetest ki...



Mustlased ei väsi iial....
˅ näita rohkem ˅
2020-06-24 07:14
Pomm123
2020-06-23 21:41:10
Otsustasin siia kirja panna oma soovi. . . . Oleks armas tutvuda meesterahvaga, kes on vaba ja igati lihtne. Kellel pole alkoholi probleemi ning kes sooviks samuti leida oma ellu naine, kellega koos elus edasi minna. Ole palun tasakaalukas ning teist inimest väärtustav. Minu elukohaks on Imavere alevik Vanusele piiranguid ei sea.
Kirjas oleks meeldiv leida ka pilt. Kirjuta, kui soovid siiralt ja reaalselt suhelda ja tutvuda. Võiksime kokku saata täna kaugus pole oluline kui sul auto olemas jäta oma number postkasti siija pilti ei lisa niisama pole mõtet kirjutama kohtume täna tahab mind hoida,kellel on aega minu jaoks,kes pakuks majanduslikult tuge. Olen armas kena mulle meeldivad küpsed ja tõsised mehed. Kirjutage mulle ja vaatame, mis juhtub. Nii igav on võiks ju kokku saata kõik ei pea nina all olema kirjutada ootan👄


Mustlasel ei ole mitte sittagi muud teha kui iga päev vähemalt üks uus konto vorpida, kogu perega on nad kindlasti möllamas kogu internetis.
˅ näita rohkem ˅
2020-06-24 13:36
Oi, mustlasnaise eest hoiatamine on üsna lõbus tegevus.
Nüüd käib siin tore sõda, oma kavaluste ja petteplaanidega.

Viimased arengud on seesugused, et ta paneb Pommina kuulutuse. Minu hoiatuse peale võtab Pomm selle maha. Ja ka mina võtan oma kirja maha, sest hoiatuseobjekti ju enam pole.
Ja siis....tadaaaaa......ilmub üles Kurbneiu kuulutus. Kuna päevas on lubatud üks kuulutus, siis mina oma teksti korrata enam ei saa.
Oh, olen kistud põnevasse lasteaiatasemel malemängu. Vahelduseks sõnajalaõieotsimisele!
˅ näita rohkem ˅
2020-06-24 14:44
Oih, mustiku ununenud appikarje postkastis:
-----

Autor:
Teadan123
Saaja:
TuleHomme
Saadeti: 2020-05-05 03:02:16
Loeti: lugemata
kustuta kiri
Tere annan teada, et paneksite Foorumisse ülesse, Et Tiit hurt otsib flirtikus ja ihas lapsi 12 kuna17 aastasei kellelt süütust võtta ostab raha eest, ahistab vanemaid naisi, samuti otsib rikkad naisi ta puudega mees elab.Tartus 3aastat naine tal suri auto õnnetuses, kasutab teiste kontosid ja laseb raha kanta pärast süütut inimaed kannavad, tehke midagi olen venelanna minu Eestikeel pole kõike parem, kirjutan kuna fookis ahistas ka minu tütart otsib noori kellele mesi juttu ajata
˅ näita rohkem ˅
2020-06-24 14:46
aga mis ma tegelikult tahtsin öelda: sama mitme-konto-sõjakavalust kuulutustes on kurbneiu-omgkoletis ammu kasutanud, ei midagi uut. aeg-ajalt palub isegi modedelt abi, et teised kuulutajad tema ettevõtlust ei solgiks
˅ näita rohkem ˅
2020-06-24 21:58
Oiiii, sina jälle tagasi
˅ näita rohkem ˅
2020-06-25 06:48
Montstro
2020-06-24 15:28:46
uhtust hindav sõber vóiks olla. Pilte ma siia ei lisa ja niisama jutumehed palun hoidke minu profiililt eemale. Tere!Soov tutvuda sõpruse/suhte eesmärgil 38-60 aastaseArmukeseks ei hakka ning seiklejatel ja üheöösuhete otsijatel kontakti mitte otsida. Võiksime täna kokku saata olen üksik hing, masekas keegi võiks mind nats aitada, oma soovil kohtun täna kui liigud autoga soovid enda ellu armsa naist sõpra ja pole kahju toetada siis kohtume täna lisa oma number postkasti ära raiska aega,kui sul pole raske sõita tahad tulla pikkalt kirjutada ei viitsi aega raisata Tutvun RIKKA mehega. Kellel pole kahju niisama aitada,Kes otsib see leiabSeiklejatel mitte tülitada! Üheöö suhet ei otsi kohtume täna kui viitsid kui sul, auto olemas kas või öösel jalutame tunnike räägime nii masekas üksi olla keegi mind ei armasta ise olen 32aatane armas välimusega



Nii palju on siis areng toimunud, et on kirja pannud, et tahab rikast meest kes niisama aitaks.
˅ näita rohkem ˅
2020-06-25 23:10
Montstro
2020-06-25 15:22:42
Kohtun täna sinuga saame kokku niisama,lähme jalutama,maha ja ta ei otsi kui huvi jäta number,tutvun vaba mehega võid toetada ka kui saad niisama,kui sul igav kohtume
˅ näita rohkem ˅
2020-06-26 07:20
Neiuke2222
2020-06-26 00:31:43
Sooviks tutvuda vaid ühe ausa,abivalmis,südamliku ja hooliva meesterahvaga,vanuses alates 35.aastat. Enne kui kirjutad palun loe mu ankeet korralikult läbi. Pilte siia ei lisa. Kui tekitad usaldust suhtleme mujal. Nb! Niisama jutumehed hoidke eemale. Tutvun vaid ühe reaalse inimesega,konto tegin selleks et kuulutust lisada,kunagi ei tea kus heinakuhjas keegi asjalik ja tore inimene olla võib. Koosm esialgu kellehiga ei hakka,väga hästi sobib sõprus,ka suhtes inimene võib kirjutada kuna soovin vaid väga head ja neutraalset sõpra,keda usaldada ja kelle peale saab loota ja toetuda.


Tuttuus ja ikka mustlase oma.
˅ näita rohkem ˅
2020-06-27 20:58
No laske Mustul elada nüüd, nii loll ei saa ju keegi olla,et õnge läheb
˅ näita rohkem ˅
2020-06-27 23:41
Paras
˅ näita rohkem ˅
2020-06-28 11:43
Kusjuures, veidral kombel on!
Ok, ma pole tema kuulutuste sihtgrupp,aga on ju kaugele aru saada, et ta ajab jama. Aga siiski usutakse.
Viimasel paaril päeval on mulle erinevad mehed kirjutanud ja tänanud hoiatuse eest.
Igatahes imelik!
˅ näita rohkem ˅
2020-06-28 11:49
Keily2020
VIP 2020-06-28 11:17:58
Mina ei hakka pikkajuttu kirjutama. Üheöö suhteid ei ole ega tule. Pilti ei lisa ja pervod hoidke eemale.
Otsin inimest kes oleks pikemaajaline sõber ja kes aitaks ning oleks südamest alati kui vaja abivalmis,kas leidib sellist?
˅ näita rohkem ˅
2020-06-29 15:42
Mina olen ka kelm. Lausa kerjan seksi
˅ näita rohkem ˅
2020-06-29 18:55
Näljane räägib leivast
˅ näita rohkem ˅
2020-06-29 21:48
aiku39..ma ei ole nàljane. mul kùlmkapp sùùa tàis. aga soome kalevipoegi ma ei taha ka siis kui hiiri pean sòòma
˅ näita rohkem ˅
2020-06-29 22:48
Keily2020
VIP 2020-06-29 12:39:58
Hei kas leidub reaalset ühte inimest,kes siiras,südamlik,aus ja alati oleks toeks!?! Sõpruse eesmärgil. Pikte ei lisa siia ja oervod hoidke eemale,viimast korda lisan kuulutuse ja täna sulgen selle eriskummalise saidi.
Mehe vanus alates 35.aastat.
˅ näita rohkem ˅
2020-06-30 17:52
Keily2020
VIP 2020-06-30 14:54:53
Tere!
Pakkumine!!!! Kes sooviks ühele siirale,ausale naisterahvale sōbraks. Peaksid olema aus,suure südamega ja siiras inimene. Hetkel soov vaid inimest leida kellele toetuda,hiljem kui klapp on kóik vóimalik,aga algul sóprus. Kes vastab minu soovitule jàta nr ja suhtleme reaalselt. Niisama perverte ja jutumehi ei soovi.

Nb! Pilte ei lisa ja konto sulgen täna,siin vága kirju ja imelik seltskond.
Ja nagu kirjutatakse,ei ma ei ole paidest ega mingi mustlane,haiged inimesed siin üritavad teisi halvustada.
˅ näita rohkem ˅
2020-06-30 19:31
Vaata sirruke pole kalevipoeg vaid elan siin ja saan hakkama
˅ näita rohkem ˅
2020-07-02 16:53
Olen mustlasele nüüd tasapisi vastu töötanud. Ja on ikkagi kummaline, kuipaljud inimesed üllatuvad, et tegemist polegi siira kuulutusega.
Ja kuipaljud mõningase pahameelega seletavad, et "lasolla, mis see sinu asi on, lollidelt tulebki raha ära võtta".

Aga üks mees eile uuris...ja tõesti, et saada vägivaldsest mehest lahti on tal vaja kaheks nädalaks 6000 euri!
˅ näita rohkem ˅
2020-07-02 17:43
Keily2020
VIP 2020-07-01 23:49:51
Tervitus!
NB!SEE KUULUTUS KEHTIB ALATES 35.AASTASTELE MEESTERAHVASTELE.

Ausad,siirad,hoolivad ja südamlikud meesterahvad see kuulutus on teile. Pilte siia ei lisa,raha eest seksima kellegiga ei hakka. Üheöö suhteid pole kunagi olnud ega ka tule.
Ja üleüldiselt olen ma siinse issanda loomaaia kõrval vist kóige normaalsem.
Ma ei oota alla 35.aastaste meeste kirju ja kindlasti ei ootama ma pervode haigeid pakkumisi.
Kui kirjutad,siis soovin vaid siirat ja ausat suhtlemist. Olen alles abielu lahutanud ja otsin vaid hetkel sõbra staatuses meesterahvast,keda saab ka usaldada ja kellele toetuda,kes on ka olemas. Et kiiremini suhelda saaks,játa endast väike kiri koos kontakt numbriga,kirjasópra ei otsi.

NB! Ja kui kellegil igav ja arvab ning mõtleb nagu lugesin mingi ala paidest vms,ei ma elan tallinnas.
Seega palun mitte levitada valeinfot.
-----

Keily2020
VIP 2020-07-01 11:39:06
Hei,kes aitaks ühte mure üksikemal ja korralikul inimesel lahendada.
Eks väga tànulik,kuigi se issanda loomaaed siin kirju ehk leidub üks südamega inimene ka sõpruse eesmärgil.
Jäta kontakt et suhelda otse. Viimane kuulutus ja sulgen konto.
-----
29.06 pani viimase-viimase kuulutuse ja sulges konto "täna", 30.06 tegi sama, 01.07 ja 02.07 ka. Need lubadused on sama tõsi kui tema ülejäänud jutt!
˅ näita rohkem ˅
2020-07-02 21:06
Nojah. Nüüd on see Keily kinni pandud. Kardetavasti on küll ajutine. Aga ei maksa sündmustest ette kiirustada.
Aga millegagi sain igatahes hakkama ja tegin maailma küüneservajagu paremaks kohaks.
˅ näita rohkem ˅
2020-07-02 23:01
Palju õnne! - likvideerisid mustlase.
˅ näita rohkem ˅
2020-07-04 18:59
kurvake1987
2020-07-04 18:28:01
Tervitus!
Tegin konto vaid selleks,muidu ei saanud kuulutust lisada.
Otsin ühte siirast,ausat,südamlikku inimest enda kórvale,vanuses alates 35.aastat.
Pilti siia ei lisa ja kui pole tósine soov,siis palun mitte kirjutada.
Et saaks kiiremini asjades selgust,kas meile mólemile sobib,siis palun jäta oma number,et reaalselt kohe suhelda.



Kõlab väga mustlase moodi.
˅ näita rohkem ˅
2020-07-04 19:16
kurwake1977 oleks vist õige. iseasi, kui palju siin poola keele oskajaid leidub
˅ näita rohkem ˅
2020-07-05 13:16
Soovideks
2020-07-05 12:30:29
Tere päevast
Sooviks täna õhtul kohtuda meeldiva viisaka ja diskreetse mehega vanuses al.35 =)Ole adekvaatne ja lugupidav=)Kellele meeldib teha kingitusi.Ise olen sõbralik ja meeldiv lady,kes soovid kohtuda gentlemaniga=)
Pildi vahetus ,kui meie soovid klappivad
Sobivusel sooviksin leida püsiarmukest,kellega kohtuks 1x nädalas=)
Tallinn
˅ näita rohkem ˅
2020-07-05 16:23
Mees kohtu. Mehega
˅ näita rohkem ˅
2020-07-06 06:14
ImbiVitt
2020-07-06 04:34:14
TERE IHALASED!!!

Minu nimi on IMBI VITT. Olen siin, et rääkida teile imelistest asjadest, mis teiega juhutma hakkavad. AINULT KUI SAADAD MULLE OMA NUMBER!!! nii esiteks, teie munn kasvab 20cm... see on vajalik, et astuda välja lapsepõlvest milles te kõik olete,, ja sellega leida PÄRIS NAINE!!!
Teise boonusena saate tasuta praemuna, mida saab Balti Jaama turul maha müüa viieka eest!!! see on hea diil! Kolmandaks saate tasuta eesnäärmekontrolli pistan oma jussi viineri sulle noku auku

kui olete nõus tingimus, siis kirjuta mina, Imbi Vitt. põristan teie meheaugud teehöövliga lahti, nii et
˅ näita rohkem ˅
2020-07-06 07:18
Kas see kuulutus kuidagi puudutas sind?
˅ näita rohkem ˅
2020-07-08 17:28
Lilyfer007
2020-07-08 10:05:25
Äkki on siin Mõni SOome mees, kes viiks mu siit Eestist minema 🙂
Vabandan, et nii otsekohene! Ise olen 31 a
Virtuaalsed juttu kaaslast ei soovi.
Tahan reaalselt kohtuda. Kindlasti soovin ennist sõprust ja siis vaatame mis elu toob
˅ näita rohkem ˅
2020-07-09 01:40
Kes on tagasi ja ütleb taas "kukuu"!
___________________________________________


Soovideks
2020-07-09 00:36:30
Tere õhtust!
Soovin leida siin endale üht armukest,kellega avada seksuaalse maailma ja proovida palju.Otsin endale ikka pikemaks ajaks üht ja kindla ,kes saab olla mulle toeks ja on valmis pakkuda mat.tugi.
Soovin leida sobiva meest,kellega ma saan end hästi tunda ja olla avatud.Õppin hetkel privaat tantsi,mida tantsida sinu jaoks mõnikord,aga mitte kohe ja pröegu,ajaga ikka.
Eelmäng,kirg,vastalikune sümpaatia ,tõmme,diskreetsus ja turvalisus.
Sorry,aga sinu ärgielust ja peremuredest rääkida pole huvitatud.
NB!Ole palun 35+ .Igasuguseid pakkumisi nägu suuseksid autos,kiire kepp ja jne blokkin kohe ära!
Kui oled huvitatud,kirjuta!Suur palve sulle ,ära palun alusta kirja küsimustest,aga kirjuta natukene endast ka (keda täpsemalt soovid leida,millised sul võimalused ja jne)
Tänan mõistva suhtumise eest
˅ näita rohkem ˅
2020-07-18 17:29
kertzu1987
2020-07-18 15:33:41
Tere!
Pole siin pikaajaline konto omanik. Olen teisest puust kui enamus siin. Tutvun ühe ausa,hooliva,sümpaatse,inteligentse ja turskema kehaehitusega meesterahvaga,esialgu sõpruse eesmärgil.
Nb! Pilte ei lisa,pikalt juttustama siin ei hakka ja ona keha ei müü,seega oerverdid ja niisama jutumehed HOIDKE,minu kontost eemale!
Ennast kiitma ka ei hakka kui ilus tark ja osav olen,selle teeb inimene kellega tutvun ise kindlaks.


No ikka täiesti putsis ma ütlen, naera või ribadeks...
˅ näita rohkem ˅
2020-07-19 10:23
Ei jõua Teie siin maailma päästa
˅ näita rohkem ˅
2020-08-01 00:16
Paide "kaunitari" fanklubile lugemist
https://www.riigiteataja.ee/kohtulahendid/detailid.html?id=271161834
ses mõttes tegija, et suudab ikka vinge pildi endast luua.
Kuna Eesti kohus on kõige humaansem kohus, siis muhvigi ei juhtunud. järgmise ohvri kaebus viib ehk asja nii kaugele, et pannakse puuri, kus tegelikult on ta koht.
Krt, kahju et pilti ei ole otsuses, päris huvitav, milline ta reaalsuses välja näeb?
˅ näita rohkem ˅
2020-08-02 22:19
Kui ma kohtuotsusest õigesti aru saan, siis lähema aasta jooksul siin kelleltki üle 40.000 euro välja ei moosita. Väiksemaid summasid moositakse jätkuvalt, sest kuskilt peab ju raha tolleks tagasimakseks tulema.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-02 22:23
Ta on juba igal pool tegutsev, ikka kord blond, kord brünett
˅ näita rohkem ˅
2020-08-03 08:14
Mustlane jääb mustlaseks nendele arusaadavalt rääkimine käib teisiti
˅ näita rohkem ˅
2020-08-10 11:36
Kogu lugu ja pildid temast siis siin:
https://www.ohtuleht.ee/1008884/siga-jatsid-mind-surema-oma-naise-mats-tanamatu-kelmitar-pettis-noorelt-pollumehelt-valja-ligi-100-000-eurot
˅ näita rohkem ˅
2020-08-23 18:57
Toretydruk
2020-08-23 17:48:27
Tere, kes otsib seda petturid Jasmin Poljakovat. Mustlanna, kes pettis rahasi välja teadke et ta aadress on Paide, Karja 12-112.
Kõik keda ta pettis kogunege ja tehke talle ots peale las maksab oma vituga tagasi kõik. Ta pettis sadu mehi siit kontot. Tal pole isegi meest kes teda kaitseb . Raha hoiab kodus


Mõtlesin, et copin siia selle kuulutuse, äkki keegi tahab minna ketukat andma.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-24 21:07
Tore on kui copid. Aga kas keegi enne usub ka? Lihtsalt uskumatu, et ihas sadu naiivseid mehi on? Mina ikka arvasin et siin on intelligentsed hàrrasmehed
˅ näita rohkem ˅
2020-08-24 22:21
Vat jah, kas kontrollisid ka selle aadressi vettpidavust enne või panid niisama uskudes, et kuulutaja teab?
No aga kui keegi Koletydruk paneb kuulutustesse, et näiteks: Võrus, Tedre 13-8 elab üks kiimas imelitoots, kes teeb musud tussule.
Seejärel keegi Pullmees hakkab seda copyma, kas tundub hästi normaalne? ?
˅ näita rohkem ˅
2020-09-11 22:15
kurbneiu2020
VIP 2020-09-11 21:41:34
Tere!
Sooviks leida ühte kindlat,ausat,hoolivat ja südamlikku pikaajalist sõpra nii heas kui halvas,kellega saaks kōigest räâkida ja kes oleks igati mōistev. Meesterahva vanus võiks olla alates 35.aastat. Ei ole tavaline inimene,kes seda saiti siin kasutab. Pikte siia ei lisa. Konto tegin selleks,et muidu ei saanud kuulutust lisada.
Ilmselt kui üks kindel leitud sulgen selle saidi. Pole selline inimene kes siin figureerima peaks. Ei ole kunagi ka olnud üheöö suhteid,seega palun mulle mitte neid pakkuda,nagu arusaan siine kontinkent,enamus siin sellised. Veelkord kui sa ei vasta,eelnimetatule siis palun ära näe vastamisega vaeva.
Nb! Ei ole lits,pilte ei lisa ja kellegiga üheöö suhteid ei otsi!!!!
Kui ma ei vasta,siis ei ole ma huvitatud ja enne kui üldse kirjutate lugege korralikult kuulutust. OTSIN VAID UUT JA USALDUSVÄÄRSET,MÕISTUSEGA SÕPRA!
Ja olen siin saidil viibiminud vaid neli päeva,ehk siis palun alaarenenud ärge kirjutage,mingit jama kui ei tunneg...

..........viibiMInud neli päeva Mis kuradi valgusaastates see muk oma aega küll arvestab
˅ näita rohkem ˅
1
...
17
18
19
...
21