Foorum
2015-12-02 10:45
Kui panna kuulutus,et mees otsib naist siis kirjutama hakkavad pepuvennad! Idioodid on nad või tõesti ei oska lugeda.Lugemisega on neil kindlasti raskusi kuna kui profiilis kirjas hetero siis küsimused ikka tulevad,et äkki siiski pede. Mida kuradit.Samas neiud kes otsivad sponsorit,mainivad kirjas,et soovivad tunni eest 200-300 euri.Et see isegi veel norm hind kuna pakutud rohkem! Tunni eest!!! Kullast vitt we! Ja siis hiljem loed mõnd kuulutust kus seesamune neiu kurdab,et mõni sponsor on halb mees ja laseb üle. Naised,kas tõesti arvate,et tunni eest saate 500 euri? Kindlasti on erandeid aga....Kas tõesti enam peaga mõelda ei suudeta?
˅ näita rohkem ˅
2015-12-02 11:42
See gay meeste teema on häiriv jah. Justkui ei oska lugeda. Mind häirib see, et rubriik naine otsib meest on 90% ulatuses teenuse pakkumine. Ometi teenuse jaoks on oma koht olemas
˅ näita rohkem ˅
2015-12-02 12:07
Ega siin liigub jh igasugu rahvast ,aga jh eks siin ole vähe kes suudavad pakkuta normaalset toetust või siis nii sama teha ilusa õhtu neiule ,eks iga inimene teeb seda omal põhjusel miks tal seda toetust vaja on ega selle pärast pole vaja kohe naisi hukka mõista mee oleme ka inimesed ikka ja väärime meeste poolt mõistmist ,aga mina tean siit mõnda küll kes suudab ka reaalseld toetada selle summaga mis kirja teel kokkuleppitakse .Mervil ole ikka positiivne.
˅ näita rohkem ˅
2015-12-02 13:08
Kõige huvitavam on, et enamasti teevad meestele ettepanekuid just need, kellel ankeedis seisab, et 110% hetero. Teisisõnu kapipeded, kes isegi anonüümse kasutajana ei julge avalikult tunnistada, et pede on. Eks nad otsivad siis omataolisi.
Teisalt jälle, kui palju mehi kirjutab neile, kes ankeedi järgi on bi või lesbi ja otsib naist, et äkki näkkab?
Mis kuulutustesse puutub, siis ega korralikud naised kuulutagi, et keppi tahavad. Kui siis vaid need, kes on siin tähelepanu vajadusest ja ime, kui sellest meeste armeest, kes kohe pealelendab, kellelegi õnn naeratab.
˅ näita rohkem ˅
2015-12-02 13:54
Nagu mainisin,siis kindlasti on mehi kes lubadust peavad. Aga siin lehel siiski arvan,et harv juhus.Samas olen pakkunud kuulutuste kaudu naistele spa külastust,teatrit,reisi jne aga 9-al juhul 10-st küsitakse,et kui palju olen nüus peale maksma,et neiu tuleks minuga nt spa külastusele. Seega raske siit leida isegi naist kes niisama pakutavast rõõmu tunneks.Jah on ka neid kes tuleks niisama aga paraku mulle volüümikad naised pinget ei paku.Aga peale selle teema tegemist on käinud kümned mehed mu kontol..... ja ei ühtegi naist. Käinud just mehed kes teinud ettepaneku kohtumiseks kuigi jah,endal kirjas,et tegemist heteroga.....
˅ näita rohkem ˅
2015-12-02 14:29
Ei tea jah, mingid poldid käivad pidevalt profiili tsiigamas.
˅ näita rohkem ˅
2015-12-02 18:35
Hm...ehk ka lihtsalt uudishimu...mina näiteks vaatan meestepilte siinsel saidil üliharva, igasugu sukkpükstes ja naiste aluspesus olijad...no ei paku pinget. Samas naistepilte vaatan, et siis selle järgi peaksin ennast ka lesbiks liigitama?
˅ näita rohkem ˅
2015-12-02 19:20
ma arvan et jh kindlasti peaksid
˅ näita rohkem ˅
2015-12-02 19:21
Madleen, sõltub mida vaatad. Kui piirdud kleidi moe ja soengutega, siis pole veel kõik kadunud, aga kui tissid ja tussid kah üle vaatd, siis oled kindlasti lesbi
˅ näita rohkem ˅
2015-12-02 19:26
jah jottil paraku õigus kuula elukogenud vanameistrit
˅ näita rohkem ˅
2015-12-02 22:57
No näed Madli kelleks sind siin juba tituleeritakse
˅ näita rohkem ˅
2015-12-03 01:39
Huvitav, mis mõnu sellel KUMMIL siis olema ka üldse peaks???? ......püsigu ilusti oma pakis ja oodaku aega!
˅ näita rohkem ˅
2015-12-03 06:14
täpselt luu, see nagu kohvriga,ainult jabur inimene läheb kohvriga reisile,see on nii suur ja tülikas,kohvri koht on kodus kapi otsas või voodi all
˅ näita rohkem ˅
2015-12-03 11:53
Näh, ma ei räägi, et ilma kantossita põrutama peate, segaseks jäi lihtsalt see mõte:
"Selline üheöö värk ilma kummita liiga riskantne ja
mis mõnu sellel kummil siis on?"

......siit ka minu küsimus, et mis mõnu sel KUMMIL üldse olema peab???
˅ näita rohkem ˅
2015-12-03 18:30
Nüüd ka mul asi selge!
˅ näita rohkem ˅