Foorum
2015-08-02 15:07
Oh jube hea ikka et meil see "Kaua võib" kategooria ka foorumis on, tulingi virisema kohe. Aga tegelikult ka, mis toimub? Mõtlen endamisi pühaba keskpäeval et ammu pole ihas käinud, kirjutaks kellegile toredale ja sümpaatsele tütarlapsele. Suvi varsti läbi... aga ausaltöeldes nii morni vaatepilti pole ammu eest leidnud. Lõviosa ju otsivad sponsorit (küll on viisakas väljendus pandud) või on ankeet selline hirmu ja õudust sisendav lõik sellest mida kõike ta vihkab ja miks talle üleüldse kirjutada ei tohiks. Ankeedi muutmine kaitsevärvidesse oleks iha.ee-s väga pop uuendus mida kõik kasutaksid. Kollane ja must nagu salamander, punaste kõrvade ja sarvedega.

Kunagi oli see nagu ikka enda teha, kui viitsisid otsida siis leidsid väga ägedaid inimesi kellega suhelda aga nüüd ausalt, ma ei jaksa enam otsida selle prostitutsiooni ja õeluse vahelt seda õiget. Eks igaühel omad põhjused miks ta tööle ei taha minna ja ma ei tahaks kurjasti öelda, aga looge litsid omale mingi eraldi portaal ja jäägu see ikkagi seksikate inimeste kohtumispaigaks. Ma siiralt loodan et sellest madalseisust tullakse välja.

Sain ära viriseda, aitäh.
˅ näita rohkem ˅
2015-08-04 16:24
1) litsiportaale on ju lademes. mahajataha.com, voodi.ee, mingid .ru-d jne jne. ju neis siis kliente vähevõitu, ja eks tubli turundus käibki kõigis saadaolevates kanalites korraga

2) väga ägedaid inimesi leiab siin endiselt, oska ainult ära tunda
˅ näita rohkem ˅
2015-08-05 23:16
Iha.ee ongi siin avatud selleks et prostitutsooni arendada ja litse vahendada.loodetavasti keeratakse see kraan ka kinni.iha moderaatorid on ju tegelikult sutenöörid.
˅ näita rohkem ˅
2015-08-06 03:04
kadmill on kõikse hullem
˅ näita rohkem ˅
2015-08-06 08:51
Nagu riik võrdub inimesed, kes just niisuguse näo annavad, nagu nende mõtlemisvõime, haridus, tegutsemine väljenduvad nii on ka siin, pisikeses roosas riigis, me kõik saame anda siia vaid oma näo!
Seega pilguheit peeglisse!!
edu ja edenemisi nii siin, kui suures riigis!
˅ näita rohkem ˅
2015-08-17 23:37
Kahtlemata tähendab prostitutsiooni edendamine siin või misiganes muul säärasel lehel mingil määral rahalist kasutegurit kõigile asjaosalistele. Järelikult... tuleks putka kinni panna ja ära kolida. Huvitav kas keegi ei ole vanadest asukatest selle peale mõelnud tõsisemalt?
˅ näita rohkem ˅
2015-08-18 00:00
Kui sääsed ei meeldi, ära metsa mine.
˅ näita rohkem ˅
2015-08-18 01:03
näh herra pensijoneer kaitseb nüüd litse
˅ näita rohkem ˅
2015-10-15 15:53
Minu arust jätkub siin kõigi jaoks ruumi. Las igaüks toimetab oma toimetusi. Nõudlus on, siis peab ka pakkumine olema.
Kõiki ühe mõõdupuu järgi mõõta-hinnata pole aus. Avage silmad, mõelge midagi ka positiivset ja te näete, et siin on ikka hulk väga toredaid inimesi.
˅ näita rohkem ˅
2015-10-15 17:30
Ei maksaks iga päev kuulutavate naiste põhjal teha järeldusi kogu portaali kohta.
˅ näita rohkem ˅
2015-10-18 00:55
iha
kui sponsorluse otsijad ära kustutada, siis jääb naispool väga vähemusse.
˅ näita rohkem ˅
2015-10-18 09:00
Kui raha eest kerjavad mehed eemaldada, jääb veel vähem järele.
˅ näita rohkem ˅
2015-10-18 09:17
Pole see asi nii troostitu ühti. Viimase kuu jooksul on lehel viibinud 500 sponsorit otsivat naist. Arvestades, et enamusel neist on mitu kontot, võib füüsilisi isikuid nende taga olla vaid sadakond. Raha pakkuvaid mehi on kümme korda rohkem.
˅ näita rohkem ˅
2015-10-18 14:56
Võtaks veidi rahulikumalt. Osalesin kunagi suhtluskeskkonnas, kus organiseeriti näit. nii jalgrattamatku kui ka grupiseksi. Matkajad ei ei seganud grupikahuvilisi ja vastupidi. Oli ka neid kes osalesid mõlemat tüüpi üritustel. Ja matkajatel ja seksihuvilistel võib ju olla peale nimetatute muid ühiseid huvilisi.
Ka seksi on võimalik käsitleda väga erinevalt.
Muide üks võimalus on sobiva partneri puudumisel seksi asendada seksist rääkimisega. HM, hullematel juhtudel "minukesekese" vaadete mittejagajate sõimamisega, paraku.
˅ näita rohkem ˅
2015-10-18 15:09
Eesti keeles on hea väljend "ärarääkima". Suurem osa naistest suhtubki ihasse, kui ärarääkimis portaali. Kõik ilusa rikuvad ära need, kes ei viitsi või oska ärarääkimisega vaeva näha. Tänu neile ongi see rahateema päevakorrale kerkinud. Kui siin poleks raha pakkujaid, siis poleks ka rahaküsijatel siin midagi teha.
˅ näita rohkem ˅
2015-10-18 16:30
Arvan, et nii mõnedki rahaküsijad loodavad "2in1" tulemust, st saada rahalist kasu (kas siis raha või kulude kokkuhoidu) ja ka head seksi/seltskonda. No ja loodetavasti rahapakkujad püüavad lisaks rahale pakkuda muud oodatut/kokkulepitut. Kisa tekib siis, kui ootused ei ühti, seega trafaretne soovitus "rääkige omavahel"
Muide, ka puht rahalise kokkuleppe korral on vast soovitav püüda ka raha saavat polt rahuldada: ehk saab ka edevus oma osakese ja lihalik tulemus on ka arvatavasti tõhusam
˅ näita rohkem ˅
2015-10-18 17:45
Vana kooli mehena pean loomulikuks, et mees tasub arved ja kui näen, et keegi vajab abi, siis aitan, kui võimalik. Küll aga olen ma piisavalt edev soovimaks, et naine tahab mind kui meest, mitte vaid raha minu rahakotist. Samuti olen ma liiga uhke ostmaks raha eest seda, mida mu mehelikud omadused ei võimalda tasuta saada.
Vihkan teesklemist, aga kui raha on mängus, siis on teeskluse tõenäosus väga suur.
˅ näita rohkem ˅
2015-10-18 20:52
Miks ma naisena peaks tahtma nii kehva meest, kes muidu naisi ei saa kui ostes????
˅ näita rohkem ˅
2015-10-18 23:52
Selle rahaga on sitt maitse asjal juures. Puudub tunne, et naine mind tahab. samahästi võin pihkutaguda.
˅ näita rohkem ˅
2015-10-19 08:06
Aga kas see, kui sina naist rahuldad, pole siis hea? Minu meelest see just parim osa ongi. Kerge sportlik hasart, kas suudad selle viiuli laulma panna, või kääksutad niisama.
Raha lased plaadimasinasse.
˅ näita rohkem ˅
2015-10-19 13:03
Hästi öeldud. Aga kui esmakordselt sattuda plaadimasina juurde, tekib nii mõnelgi ka soov seda mängida. Ja eriti uudishimulikud tahavad ka teada, kuidas see masin käib.
˅ näita rohkem ˅
2015-10-19 19:41
Nutikas inimene ei lippa oma rahaga eputama.
Ma ise olen pikalt kohtunud mehega, kelle varanduslik seis siin paljudel silma särama võtaks..... Ma arvasin, et ta oma firmas autojuht on Tema tegelik jõukus tuli alles hiljem ta tuttavate kaudu välje- ei ütleks, et mu arvamus temast seepärast muutunud oleks
˅ näita rohkem ˅