Foorum
2015-10-13 20:47
Oma teed ei saa ilma blokeerimata minna?
˅ näita rohkem ˅
2015-10-13 21:18
Ennetav blokeering välistab võimaluse, et asi üldse sinna maale jõuaks, et kirjavahetuse teel sõnelus algaks - säästan nii enda, kui ka nende aega.
˅ näita rohkem ˅
2015-10-14 06:58
Peab ikka palju üleliigset aega olema, et millegi sellisega tegeleda Huvitav, kuidas see reaalses elus välja näeks? võtad lähenemiskeelu, noh nii igaks juhuks!

˅ näita rohkem ˅
2015-10-14 08:42
Ma ei saa aru, miks inimestele see blokeering nii südamesse läheb....

Ja mis puutub ajakulu, siis kui keegi mulle ikka postkasti mulle mittesobivaid asju kirjutab vmi, siis vastupidi - blokeerimine hoiab kõigi aega kokku. Samuti ka siis, kui ma ühel või teisel põhjusel olen leidnud, et see kasutaja, tema mõttemaneer, käitumine, mõtteavaldused või midagi muud ei sobi minu omadega kokku.

Isiklikult mina ei ole eriline blokeerija, aga kui ma seda teha saaksin (loe: kui see mode puhul töötaks), siis tuleb tunnistada, et mõne kasutaja puhul sooviksin seda teha küll.
˅ näita rohkem ˅
2015-10-14 08:52
Mina asetasin teema ju vastupidi: Blokeerib see, kes kes on su sõimuga üle valanud, vastust sellele ta ei suvatsegi lugeda. Siin pole asi hinge minemises ega milleski taolises- ainult pesuehtne mats käitub naisterahvaga nii.
˅ näita rohkem ˅
2015-10-14 09:13
Soovitakse jääda selleks, kes ütleb viimase sõna, aga seda rõõmu pole kauaks, sest juba loetud minutite pärast meenub mida oleks võinud veel kirjutada. Paraku tuleb aga jääda nüüd pooliku soorituse peale, sest sammu tagasi võtmine ja uuesti dialoogi(monoloogi) alustamine oleks veel hullem.
˅ näita rohkem ˅
2015-10-14 09:52
Just, sest kuidas tõlgendada seda, kui see bloki lajatanu pärast su profiili vaatamas käib??? eks vist ikka aja kokkuhoidmise mõttes
˅ näita rohkem ˅
2015-10-14 18:44
JA vaeseke küll see tegi ikka sulle haiget...käis ja vaatas kah veel... aga sina vaadata ei saagi.
saa üle
˅ näita rohkem ˅
2015-10-14 21:03
Ei teinud see mulle haiget. Miks ma üldse peaks tahtma veel vaadata? Siin normalselt suhtlevaid mehi õnneks piisavalt.
˅ näita rohkem ˅
2015-10-14 23:37
Ega blokeerimine takista vaatamist. Logi välja ja kõik on näha.
˅ näita rohkem ˅
2015-10-15 08:02
Prügikasti rändas ta ise, vabatahtlikult ja lõplikult Suhtlengi, näiteks siin
˅ näita rohkem ˅
2015-10-20 04:04
Mina blokeerin, sest blokeerin, nahh seda veel põhjendama peaks
˅ näita rohkem ˅
2015-10-31 09:44
Tussja noks ka suured blokkijad,blokikuninganna foxy,vabameelik ja trulkina ,paksud emistest blokimutid
˅ näita rohkem ˅
2015-10-31 19:05
Nõustun siin reisitutvusega! Ja vaidlen vastu, et blokkimine on seotud foorumi postituste või privaatsõnumitega, vähemalt minu juhul pole see enamasti nii olnd. Ja selgituseks, et ma ise pole veel ühtegi inimest blokkinud siin!
Toon siis mõningad blokkijad välja, enamik neist on sellised, kellele ma kirjutanud pole, need nimetan ma LAMBIBLOKKIJATEKS (sest nad blokivad pmst lambist, tundub), ärge siis solvuge. Aa, te ei saagi solvuda, sest te ei näegi mu postitusi või kuidas sellega on siin, kas foorumi postitusi näevad blokkijad?
Blokkijate edetabel (aktiivsuse järjekorras):
*Boaaa - lambiblokkija
*angerjasving - lambiblokkija
*FirstLady - lambiblokkija
*hornyrabbit2
*kenasuudlus - lambiblokkija
*kiisummmm
*krisse - lambiblokkija
*lori
*MAIUSTAJA - lambiblokkija
*mammuline
*OneYourName - lambiblokkija
*touch1 - lambiblokkija

Seega 8/12 on sellised, kellega ma pole vestelnud ja keda ma pole komminud. Ülejäänud neljale pole nähtavasti mu sõnumid meeldinud, kuigi kedagi mõnitanud ma pole. Kusjuures üks neist ütles mulle "poisike" olles ise minust 1 aasta jagu vanem, millele vastates kutsusin ma teda plikakeseks, aga see oli juba liig mis liig ning blokihaamer maandus!
˅ näita rohkem ˅
2015-10-31 19:24
Miks küll mind see nimekiri kohe kuidagi ei üllata!!!
˅ näita rohkem ˅
2015-10-31 19:24
Nii suur häda nii väikese nimekirja pärast.
Mina blokin praktilistel kaalutlustal sest siin piiratakse noormaalsete kasutajate kirjutamisvõimalust- seega postkasti risustajad saavad piirangu
˅ näita rohkem ˅
2015-10-31 19:25
Ava nüüd piltide top ja näed, et enamik sinu lambikatest figureerib seal
˅ näita rohkem ˅
2015-10-31 19:31
Kui ausalt, siis ma ka hea meelega blokiks kasutajad/inimesed, kes minu jaoks juba mitmendat korda üsna lapsikut juttu ajavad.
˅ näita rohkem ˅
2015-10-31 19:52
Kuidas kellelegi, minu jaoks pole 12 nii väike midagi, pole harjunud sellega veel, et blokid lendavad igas suunas ;D Aga mis suur häda?

Jep, vaatasin naiste top 30-t, blokkijatest 5 on seal sees, vbl taga pool on veel teisigi.

Ja edu siis, evatytar, kui blokkimine sulle parim lahendus näib! Loodetavasti mind vähemalt ei bloki
˅ näita rohkem ˅
2015-11-01 00:09
Mäletan ka hästi seda aega, kui 2009. aastal siia oma esimese konto lõin. Siis ei olnud hinded paljudele sootukski nii olulised, nagu on seda paraku praegu. Parim lahendus tänapäeval ongi vist see, et kui tahad naisi hinnata, siis tee seda kümnega, või ära tee üldse!
Teisalt võin ma ka ütelda, et sinu poolt lisatud blokilistis on vägagi meeldivaid ja toredaid naisterahvaid ja nii mõnelegi neist hinded reeglina sugugi olulised ei ole.
Küll sa siinse olustikuga peatselt harjud, paistad ju olevat üpriski terase noormehena.
˅ näita rohkem ˅
2015-11-01 06:45
Oled unustanud lisada siia uta,vabakuulaja,trulkina,sirrukese,lucinia.need ka parajad jubedused ning madalalaubalised tropid.
˅ näita rohkem ˅
2015-11-01 08:02
Ajab tõesti naerma ,et blokivad inimesed kelle kontot pole vaadanudki. Kas olen nii kole või siis äkki ohtlik neile.
˅ näita rohkem ˅
2015-11-01 09:56
Oht on alati olemas, et äkkk saab viiega hinnatud.
˅ näita rohkem ˅
2015-11-01 10:48
Issand kui hirmus!!
˅ näita rohkem ˅
2015-12-02 11:20
Kõige suurem blockija on ka kenasuudlus, kes blockib neid kes talle 10-d ei pane. Samuti koos maiustajaga laovad nad ühtesid teiste kaudu neile, kes topis neist ette on saanud. Meile on teiste kaudu üle 800 ühe laotud ja alati siis, kui me neist topis kas videode või piltidega ees oleme. Top meid endit ei huvita, aga kui lihtsalt lampi tullakse laotakse ühe ööga kolm tundi järjest üle 250 ühe kõikidele meie piltidele ja videodele, siis asi on juba põhimõttes, et kaua neil siin sellist tegevust lastakse teha.
Üks varikonto on margo92, kes pani samal päeval ühele teisele kehva hinde, kes koos meiega topi ees otsas oli.
Kena päeva kõigile!
˅ näita rohkem ˅
2015-12-02 17:02
Tätsa hea pakkumine, kuid admin pole meie kaebustele suvatsenud vastata ja siin tuleb tõesti kahtlus, et kas admin ka neil kambas või sama isik.
Kõiki peale 10 saab ühte pilti hinnata ainult üks kord ööpäevas.
˅ näita rohkem ˅
2015-12-02 17:12
Tegelikult tuleks hindamise blokeerimine äramuuta. Tuleks andaKasutajale võimalus valida, kas tema pilte saab hinnetega 1-5 hinnata või mitte. Kui keeld kehtib kõigile, siis kaob ära varikate tegemise üks põhjustest. Portaalile oleks see rahaliselt väga tulus, sest kõigil oleks võrdne keskmine hinne ja keda viimati hinnati see on esimene.
Kus siis läheb topipededel võistu hindamine lahti
˅ näita rohkem ˅
2015-12-02 17:23
Lause kasutaja seksipaar11 ankeedist: "Kes viie paneb juhul kui keskmine hinne on üle viie saab bloki."
Kui teid top ei huvita, miks siis blokeerida? Suuremale osale iha kasutajatest on kooliajast meeles, et viis on väga hea hinne ja neli vaid veidike kehvem. Nemad lähevad vaid piltide hindamise leheküljele ja panevad meeldinud pildile oma arust väga hea hinde. Milleks siis solvata inimest, kes näitas, et pilt meeldis? Ankeeti kirjutatud hoiatusest(ähvardusest) ei tea nad midagi, sest pole kunagi teie kontot lugemas käinud.
˅ näita rohkem ˅
2015-12-02 17:24
Sorry aga Te kirjutate, et top Teid ei huvita aga samas Teil ju ankeedis kirjas, et kes viiega hindab saab bloki - kuidas seda siis võtta? Samas kui olete saanud niipalju ühtesid siis olete küll vist kellegi välja vihastanud.
Kuna 10 hindamine on tasuline siis täiesti loomulikult, et ei reageeri selle piiramisele keegi. Sellega teenitakse raha ju.
Me ka mõningad tegelased blokkinud kes ikka kuidagi aru ei saa aga enamasti blokkinud vastu neid kes meid blokki pannud.
˅ näita rohkem ˅
2015-12-02 19:19
keda need hinded ja hindamine üldse kotivad? nagu elu ja surma küsimus,minge liivakasti tagasi klounid
˅ näita rohkem ˅
2015-12-14 19:48
Just sain ühelt paarilt kirja sisuga,et kui veel 5-ga hindan siis saan bloki.See viivat nende keskmise alla.Tule taevas appi! Nagu rate juba.
˅ näita rohkem ˅
2016-02-15 20:48
yks selline blokkija on vaiknenaine.ja siis blokitud,hakkab saatma debiilseid söimukirju.
˅ näita rohkem ˅
2016-02-19 12:18
Keegi Lori käis mu kontol ja lambist blokkis mind. Sitaks naljakad ja kummalised tegelased ikka küll. Nutan siin juba pool päeva selle pärast.
˅ näita rohkem ˅
2016-02-25 20:36
Viimasele: no ega sul ole ju eriti tõsiseltvõetav ankeet ka ju. 51 aastane vanamees otsib saledat 18-26 aastast neidu enda kõrvale närtsima. ..?! Südametu soov.
˅ näita rohkem ˅
2016-02-25 20:58
kuule mis see sinu perset torgib keda või mida mina tahan või otsin, sa loe enda ankeeti parem... Oled üks ehtne tüüpiline eestlane kes tahab ikka teise elu elada aga mitte enda elu.
˅ näita rohkem ˅
2016-02-25 21:18
Tagumikku ei torkinud, hinge torkis sinu egoism.
˅ näita rohkem ˅
2016-02-26 11:40
Paistab küll, et torkis sinu perset, mida on sinul pistmist minu egoismiga???? Tülitasin ja kirjutasin sulle või? Või kobisesin midagi sinu ankeedi suhtes??? Ära haara lusikat kui sulle putru pole pakutud!!!! Aga nagu mainisin siis oled ehtne eestlane kellele mitte miski ei meeldi ega kunagi millegagi rahul ei ole, ainult vingub, viriseb ja õiendab ja topib oma nina teiste eludesse. Nõme tegelane oled!!!
˅ näita rohkem ˅
2016-02-27 11:27
Oma küüniliste kommentaaridega torkasid sa silma juba teistes teemades, Ullmees, ja seetõttu sai üle vaadatud, et mida sa endast kujutad. Mulle ei ole vaja esimesena kirjutada. Ei. Mul ei ole probleem ise initsiatiivi võtta ja oma arvamust väljendada. Tõesti, ilma igatsuse provotseerimiseta.
" vingub, viriseb ja õiendab ja topib oma nina teiste eludesse": olen lihtsalt naine!
˅ näita rohkem ˅
2016-02-29 10:27
yks tubli plokkija on neiu7a7,kohe söimab ja siis saadab ja plokk peale.inimesed kes tahavad saatmist kirjutage neiuke7a7
˅ näita rohkem ˅
2016-08-04 19:20
(rinnakasriin) sain sellelt emaselt sehukse " kirja pista see hinne "5" omale koos objektiiviga sinna kohta". ja siis kohe minule blokk peale.. ilmselt mingine rasvatünn,kes peab ennast miss universumiks keda ma olin arvatavalt eelnevalt hindega 5 premeerinud.. mnjah.. mensuveri pähe löönud vist
˅ näita rohkem ˅
2016-09-15 12:44
kasutajad boaaa ja tussujanoku vms on ka veidi naljakad. Viimane neist blokkis ära ja saatis mingi sõimu ka postkasti.. nagu mis su probleem on? Natuke naljakas oled? Blokid ja siis sõimad ka..
˅ näita rohkem ˅
2016-09-15 12:54
Sa oledki blokkimist väärt Sõimanud ma sind küll pole. Kirjutasin sulle, et tõmble mujal
˅ näita rohkem ˅
2017-01-02 23:03
Ma blokin näiteks mehed ära, kes kasutavad naise kontot ja riietuvad naisteks. Vb mõni, kes on teada tuntud lits jne. Siis teab eemale hoida.
˅ näita rohkem ˅
2017-01-24 15:25
16 kasutajast, kes mind blokkinud on ,olen kirjavahetust ainult ühega pidanud. Teiste põhjusi ei oskagi öelda, miks seda tehakse.
˅ näita rohkem ˅
2017-01-24 16:55
Anter, üheteist päeva kohta on 16 blokeerimist tõesti väga korralik saavutus, aga kui vaatasin sinu ankeeti, selgus et oled ka muidu suurte numbrite mees. Sul on õnnestunud pooleteise nädalaga koguda selline hulk vaatamisi, mis on tavaliselt jõukohane ainult naistele. Keskmisel mehel kuluks selleks poolteist aastat. Järelikult üritad väga aktiivselt suhelda ja sellest tingitult tuleb ka tagasilööke.
Naised ei taha olla katsejänesed, parema meelega katsetavad nad ise.
˅ näita rohkem ˅
2017-01-25 01:12
Veider on see, et nendest blokkijatest ainult 2 on tüüpblokkijad, ülejäänutel selged põhjused puuduvad - arvatavasti lihtsalt konto külastamine häirib inimesi või ka hinne 5 (ja 1 tranasa ka). Teinekord olen saatnud ka mitte just kõige pädevama sisuga kirju, mille tagajärjeks eeldasin pärast saatmist blokeeringut, aga selle eest pole keegi siiamaani blokeerinud.
˅ näita rohkem ˅
2017-01-25 03:23
Äkki jätkaks teemakohaselt?
˅ näita rohkem ˅
2017-01-25 16:34
no mind on ka siin täitsa ennetavalt blokitud ei tea kas kardetakse et kirjutan we? naljaninad täitsa mul pole sellest hindamisest sooja ega külma .
˅ näita rohkem ˅
2017-01-26 19:53
Mina blokin neid nädala-paari vanuse kontoga kasutajaid, kes hoolsalt topistest teenusepakkujatele 10 jagavad ja siis teisi usinalt teisi alla püüavad hinnata.
˅ näita rohkem ˅
2017-01-26 22:43
sulle ano teadmiseks et kenasuudlus on see kes oma varikatelt nii tegutseb.
˅ näita rohkem ˅