Foorum
2015-03-12 14:06
Parnypiiga on tegelikult mees. See on vuvel konto.
˅ näita rohkem ˅
2015-03-12 14:14
Siin peab olema ette Vaatlikult.Siin Ihas on palju Valetamist!!!
˅ näita rohkem ˅
2015-03-12 14:17
SIIN ON ÜLE POOLE AINULT PETTEKAD.Mehed mängivad naist,see ei kõlba mitte kuskile!!!Ette vaatust kõikidele.
˅ näita rohkem ˅
2015-03-12 14:37
Küll sa Jensdoc, oled ikka hirmsasse kohta sattunud Mina olen siin juba seitsmendat aastat ja mitte keegi pole mind veel petnud.
˅ näita rohkem ˅
2015-03-12 14:41
jfjm !Pettekaid on täis siin.See on jube.Kui on vaja,saan kõik kirjad ette panna.Olen julge mees.Tean isegi kes Blokkijad siin on.Mina pole esimest päeva siin ihas,ja tean mis toimub.
˅ näita rohkem ˅
2015-03-12 14:51
Mina ei ole ka kordagi veel kelleltki siin petta saanud. Kõik on head ja ausad inimesed.

Blokitud mind on ja olen ise ka blokkinud (kuulutustes sponsori otsijaid), kuid blokkimine küll pettus ei ole. Igati normaalne, kui välistatakse inimesed, kellega suhelda ei soovita.
˅ näita rohkem ˅
2015-03-18 16:01
Parnypiiga tundub jah selline vähe sassis tegelane. Kohtumispaik on endapoolt valitud koht, mitte mingi muu koht, teine hotell ei sobi. Sponsorlust ei taha. Ühesõnaga maksad tema pakutud kohtumispaiga kinni, lähed ja seksid temaga muretult. No ei klapi ju miskit. Või on keegi, kes on käinud, näinud ja pannud? Tundub, et on tegemist tõesti mehega, kes oma ruume nii ühepoolselt välja rendib?
˅ näita rohkem ˅