Foorum
2015-03-07 03:59
Kirjutan juba mdea mitmendale naisele a keegi pole vastanud
ma ei saa aru kas teil väärakad tõesti ummistavad siin nii räigelt postkaste et daamid suurest ettevaatusest mind kogemata ka taoliseks peavad või on se siinsete naiste endi vigaja nad vaid tähelepanunäljas mõrrad kes ei ole kunagi vaevunud ühelegi tutvuskirjale vastama?
˅ näita rohkem ˅
2015-03-07 11:17
Jälle üks hernesmunadega seelikukandidaat .Ma panen ka sulle kohe bloki ja üldiselt ma blokeerin kõik kes mind vaatavad
˅ näita rohkem ˅
2015-03-07 11:45
iseenesest on teemaalgataja jutus iva. aga selle mittevastamisega on selline asi, et mida varem ära harjud, seda rahulikum endal olla.
p.s. ja siis imestatakse, kust tekkivad need nn. "copy-paste" kirjad, mida paljudele saadetakse. elementaarne, ei jaksa/viitsi/taha ju "originaalne" olla, kui su korduvoriginaalsusele ei reageerita. vat teedki siis Å¡tampkirja valmis ja masspostitad. 100 ei vasta, aga 101 ehk võtab toru.
˅ näita rohkem ˅
2015-03-07 13:40
Aga kas teemaalgataja on üritanud pilditutega jutule saada?
Äsja lisatud pilt võib mõnele naiskasutajale tuua kuni tuhat kirja päevas ja püüa siis neid kõiki läbilugeda, vastamisest rääkimata.
˅ näita rohkem ˅
2015-03-07 18:06
tuhandet kirja päevas ei saa tulla, selle eest kannavad moded hoolt löövad postkasti lukku nagu näuhti
˅ näita rohkem ˅
2015-03-08 14:37
võiks ikka iha kinni panna.
lokkav prostitutsioon,pedofiilia ja narkomüük
˅ näita rohkem ˅
2015-03-09 08:47
Kas on üldse põhjust vastata kirjadele, kus on ankeet jäetud lugemata, väljas ollakse nii ealisest piirangust, kui tutvumissoovidest, harjumustest, ka asukohast, elementaarse kodutöö puudulikkus, pealetükkivus, on kirjale vastamata peamised põhjused vähemalt minu vaatevinklist.
Normaalne, viisakas pöörduja saab vastuse, aga neid on minu kontol olnud nii alla ühe protsendi seegaikka kuldsed sõnad, kõigile ei peagi kõik meeldima ja palju oleneb enda jaoks paika seatud soovidest, huvidest, vastuvõtlikusest
˅ näita rohkem ˅
2015-03-09 08:52
IHA-t kinni vast pole mõtet panna- loodus ei salli tühja kohta, on oht et peale seda tuleks neid kümmekond erinevat juurde
Kuid kindlasti võiks IHA-l olla nn. "tütarlehekeülg". A/la "IHA LAEN". Siis saaks kõik "abivajajad" kenasti enda atribuudid pantida ja äraütlemata õnnelikult edasi eksisteerida. Võiks ju olla nagu "MOGO laen". Kiisud/noksid jääks ikka enda külge/kätte- kuniks laenu tagasi maksta jõuad
˅ näita rohkem ˅
2015-03-09 14:13
normaalne kiri saab alati vastuse. äkki tasuks enne oma kiri üle vaadata, noh näiteks sellise pilguga, et kas selline kiri võiks huvi äratada....ja muidugi valida võiks ka, KELLELE kirjutada.....ankeet ja pildid ütlevad sageli inimese kohta päris palju.....natuke mõtlemist ülemise peaga, enne kui postitad.....
˅ näita rohkem ˅
2015-03-09 14:35
kirjale vastama hakates satutakse ankeedi esilehele. teemaalgataja "luuletust" lugedes jätaksin isegi mina vastamise pooleli no ei soovi järjekordset mõrvakatset
˅ näita rohkem ˅
2015-03-09 17:07
ja ongi teemaalgataja osaliselt juba oma tahtmise saand. naised juba vaatavad teda
˅ näita rohkem ˅
2015-03-11 10:37
Neiud/naised- no mis jutt see on? Teemaalgatajal on ju nii armas luuletus valmis vormitud ja puha...
____________________
Mu nimi levib tuulega
snaiprisaarelt kus sündinud ma.
Kui sean ma sihi, see sirge ja aus.
Lu lu lu lu lu la la!
Ole sa naine või kass :
Sihtmärk lukus!
Su süda mul sihikul!
SIHTMÄRK LUKUS!
Keegi ei tea mis mu smexy näo taga.
Lu lu lu lu lu la la!
Põgeneda- sa ei saa!
(snipernaadi ma)
---------------------------------------------
Lausa kutsub tutvuma
˅ näita rohkem ˅