Foorum
2015-01-05 22:12
mingi haige oina pärast blokeeriti meil üks pilt,ma ei saa aru,ma ei ela siin saidil mingi TOP-listi pärast nahhui te nussite ma ei näe aru....??????elage elu,kui teil pole seda siis miks nussite teiste inimeste elusi.mida segas pilt,me ei ei pürginut TOPPi ega kuskile aga lihtsaltsalt hakkas vastu kellegile,mine perse ka kenasuudlused ja muud loomad oma blokkimistega....SAAGE ARU MEIL POLE TEIE LÄBI TÕMMATUD SELLESAMMUSEST SOOJA EGA KÜLMA.OLEME SIIN KINDLAL EESMÄRGIL JA SEE POLE KINDLASTI TEIE TOP LISTI HÕIVAMINE,AJUKÄÄBIKUST ENESEHALETSEJAD!!!!
˅ näita rohkem ˅
2015-01-05 22:35
Teie pildil on all valge äär, sellepürast keelatigi ära.
Aga neist ühtede ladujatest ja blokeerijatest ei tasu väljateha. Ju see on nende tee õnneni
˅ näita rohkem ˅
2015-01-06 13:49
Kas hakkas kergem?
˅ näita rohkem ˅
2015-01-06 16:17
Küll alles ropendab
˅ näita rohkem ˅
2015-01-07 10:22
üks äärmiselt rõve ja vastik kasutaja on kapipederast tiiduke. Ise 43 ja jumal, kus sõimab.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-07 11:12
" ma ei näe aru....????" omamooodi huvitav väljend. vist otsetõlge vene keelest. peaks selle kasutusele võtma.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-07 11:31
Väljend: " ma ei näe aru....????"
Oli viimati moes ~1993-97a paiku
Tuli noorus meelde.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-07 15:52
"Ma ei näe aru", ehk taheti öelda: "ma ei näe mõistust"
˅ näita rohkem ˅
2015-01-08 21:40
Mingi aeg tagasi avastasin ka,et mind on ära blokeeritud täiesti tundmatu kasutaja poolt,kellega pole isegi ühtegi sõna vahetand. Uudishimu ajendas kirjutama ja küsisin,et kuidas olen saanud selle au osaliseks,et mind ära blokeeriti? Ja assa mait kus sain sõimata, pildid keelati ära tal. Kuigi tema pilte vaadates läbi aegade oligi vöörad pilte kasutand. Kirss tordil oli muidugi see,et enne blokeerimist pani kõikidele mu piltidele ühe. Ma terve õhtu nutsin sellepärast.
Tegelt on nii õudne näha neid naisi,kes selle topi pärast nahast välja poevad
˅ näita rohkem ˅
2015-01-08 21:47
Kas nad ikka on naised?
˅ näita rohkem ˅
2015-01-08 22:11
nende sugu ei ole veel Mike Dundee meetodil kindlaks tehtud...
˅ näita rohkem ˅
2015-01-08 22:26
Muide juhuslikult eile ilmus siis ka minu kontole suht värskelt tehtud "naiskasutaja", hindas minuti jooksul järjest kõiki mu pilte 1.-ga , mõistagi kiirelt ka blokkis(arueitaipa miks, kas arvas, et laskun nii madalale ja alustan dialoogi) ja kadunud ta ka juba oli.
.......mõtlesin vaid, et see pidi ju minumeelest nagu ikka täiskasvanute portaal olema
.......ehk salajane austaja?!?!?!
.......astusin lihtsalt ta kannale ja väljendas sedaviisi oma abitust!
.......aga igatahes ÄGE!
˅ näita rohkem ˅
2015-01-08 22:38
luukera, salakaval suslik, lisaks avalikele austajatele on sul salajased ka veel?!?!? palju võib?
˅ näita rohkem ˅
2015-01-08 22:46
Noh mul on ka üks sõbranna, kes viimati oli küll sugu vahetanud. Ta ikka kostitab mind paaripäevaste vahedega. Võiks ikka iga päev teha. Mul muidu on hirm, et äkki on ta mu mahajätnud
Huvitav on asja juures see, et teadupoolest saab hinnata vaid pildiga kontolt, aga pilt ilmub tema kontole ajal, kui massilist piltide üleslaskmist ei ole toimunud. Siis lasevad moded pilte üles eritellimisel.
Aga noh, las ta siis hindab, küllap siis minus ikka mingi väärtus on, et tasub vaeva näha.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-08 23:18
Ega nende piltidega on jah vahel veidrad lood.
Mõni mode laseb ainult paaride pilte ülesse, teised jäetakse puutumata. Samas järgmine, paneb ainult kenade naiste pilte. Siis on mingi tegelinski, kellele meeldivad meeste pildid. Ning siis mingi hetk antakse aga järjest valimatult minna.
Mõni päev aga on täitsa karm kontroll, muudkui aga keelatuid lendab. Krt seda värki ei tea vist vana saatan ise ka, kuidas see käib.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-19 00:52
No neid blokkijaid siin ikka palju.Julged kellegile 5 panna kui kohe saad 1 vastu,sõimukirja ja bloki.Nats ebaterved inimesed...
˅ näita rohkem ˅
2015-02-11 18:54
Panen siia veebikapetise SadSex1 sisuka vastuse küsimusele, et mis versiooniga nüüd lolle petetakse:

/hangi omale elu tainapea, mitte ära käi siin onamas. see, et sa saamatu sitavares oled, see ei ole vabandus/

Sadsex1 alias sexitibi või mis iganes sa oled, süüta end rutem
˅ näita rohkem ˅