Foorum
2015-01-03 14:13
No ma ei või. Sponsorluse saamiseks pidi vanasti motivatsioonikirju kirjutama ja tõestama, et seda oled väärt. Kas tõesti raha pakkumine sponsorluse all teeb kogu selle asja paremaks? Mehed - kes te puhta südametunnistusega väidate, et pole kunagi prostituutide teenuseid ostnud - vat eksite. Ja naised - jah, see on maailma vanim amet, but have a bit of respect for god sake!

Ma tean, mis kisakoor mulle siit vastu tuleb - mine ära kui ei meeldi ja keegi ei käsi sellega kaasa minna, igaühe enda asi. Jah on küll igaühe enda asi, aga krt seda ei ole meile, keda see sponsorlus ei huvita ja saame ise endaga väga hästi hakkama, koguaeg vaja peale suruda. Kui teil raha palju üle, annetage, kallid inimesed. See ei tee Sinust kõvemat meest/naist kui saad raha eest seda mida tahad. Vastupidi - madalam kui muru oled.

Oeh, palju kergem hakkas
˅ näita rohkem ˅
2015-01-03 15:09
aiii, ja mina veel arvasin, et siin on lihtsalt mingi võrkturunduse värbamis-sait, et üha sponsorlust pakutakse
˅ näita rohkem ˅
2015-01-03 21:46
olen lits ja nikun raha eest oleks aus
˅ näita rohkem ˅
2015-01-04 12:25
Vaevalt siin nii palju miljonäre on, kellel pole raha kuhugile panna , aga kui saja mehe kohta tuleb 1 naine, kes raha ei taha, teised ainult raha tahavadki, eks siis üritatakse välja paista raha pakkumisega, muidu ju esile raske tõusta .
˅ näita rohkem ˅
2015-01-04 20:22
Ma ei tea, kas ma olen peast natuke rumal, aga ma lihtsalt ei suuda seda kõike mõista ja vist ei hakka kunagi mõistma ka...
˅ näita rohkem ˅
2015-01-05 21:30
Veel pole kepi eest maksnud, ei sponsi ega kingitustega, aga see selleks...

Esiteks, olen nõus et iga sponsori otsija on tegelikult prosituut (ja las ta olla, kui see on ta vaba valik. Pole teiste asi hukka mõista)
Teiseks, annetamine annab ju vast hea tunde küll, aga korralik kepp annab veel parema tunde (iseasi kas prostituut seda pakub)
Kolmandaks, prostituudiga möllamine on minu meelest oluliselt ausam, kui klubis või baaris naiste sebimine ja jookide välja käristamine.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-06 16:28
Just nimelt, kas prostituut seda pakub, sest prostituut on vaid kindaks onaneeriva mehe käes.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-13 18:22
No ma ka ei saa vait olla ... vist vanusega kaasnev probleem, aga ...

Põhimõtteliselt tahtsin proovida, kas raha makstes on seks ka parem või kehvem, siiani on sellised teemad saanud ilma otsese raha maksmiseta, aga samas on kulusid olnud kaudseid küll, nagu näiteks: lilled, kommikarbid, igasugu ninni nänni, autoga sõidutamist, auto paagi täitmist ja kõige lõpuks veel paranda arvuti ka ära ... äääh ... ehk siis tahtsin teha eksperimenti, kas tuleb "odavam" maksta ametliku taksiga või kaudsete maksudega.

Ehk siis ma ausalt väga ei püüdnud ka püksi ronida oma "suure rahanutsuga" aga asjalike kontakte on siiani olnud ümmargune 0... et siis palju peaks teenuse eest maksma? 50? 500? 5000?? Pean tunnistama ,et niisama nalja pärast viimast nimetatud summat välja ei käiks, liialt kooner olen selleks, aga noh ca Eesti kesmine palk mõne tunniga puhtalt kätte saada polnud ka ju soovijaid ...

Et siis "küsimus .lehm või auto jääb endiselt päevakorda" ...
˅ näita rohkem ˅
2015-01-13 18:41
Mis vahe on kaudselt makstes ja otse makstes. Ühel juhul saad näitlemise oskuse eest "Oscari" ja teisel juhul saad seksi.

Enam nii väga ise pakkuma ennast ei tulda. Kui siis mõni "uustulnuk" üritab kohe kõvema hinnaga pahviks lüüa.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-13 22:00
Põhiline vahe on selles, et kui meeldiva ja meeldejääva õhtu sisustamisele, kuhu kuulub õdus õhtusöök kena kaaslasega, sõidud, majutused, minugipärast kasvõi lilled ja kingitused, kulub kokku kasvõi 500 euri, siis pole hiljem meenutades rahast kahju. .......tegelikult isegi ei mõtle rahale, sest meenutada on kõike muud.
.......ja siis 500 euri maksta lihtsalt ühe kepi eest kellegi suvalisega, keda muidu tunda ei taha ja ilma igasuguse muu meeldivata. .......no tänan eiiiiiiiii, siis hakkaks rahast ikka kahju küll!
˅ näita rohkem ˅
2015-01-14 13:42
keegi võiks oma ülejäänud raha mulle näiteks koolituskuludeks kinkida:-)
˅ näita rohkem ˅
2015-02-18 21:42
Aga miks see siiski nii suur teema siin on? Mehed kirjutavad ja kurdavad, et terve iha ainult sponsi pakkujaid täis ja muidu enam jutule ei saagi... no aga jääb mulje, et ikka on soovijaid ka siis?!
˅ näita rohkem ˅
2015-02-18 21:54
Kui arvestada, et iga naise kohta on siin viis meest, siis pole imestada, kui 80% meestest vaid n.n. sponsoriotsijatega kontakti leiavad. Ülejäänud 20% on rahul ja ei hädalda.
˅ näita rohkem ˅
2020-06-17 22:13
Naiste küsitud summad on väikesed. BJ eest alla 50 ei tohiks küsida ja noor naine võiks pika ja osavana küdida ka 100. Need kes küsivad seksi eest alla 150, kah alaväärtustavad ennast. Anaali eest võib mees välja käia ka 300 eurot ja öö väärtus 350-400. Naised peaksid hinnaklassi tõstma.
˅ näita rohkem ˅
2020-06-17 23:29
Mul on 5 naist ja veel rohkem Koik saavad raha kui vaja ilus naine peab saama
˅ näita rohkem ˅
2020-06-18 23:35
Mulle sa kùll ei maksnud midagi, Virussa Ise kùsisid minult òlle ja suitsuraha
˅ näita rohkem ˅
2020-06-19 01:33
saagu raha , kes tahab - selleks on olemas iha lehel koht , ärgu solkigu muid kuulutuste kohti

https://www.iha.ee/index.php?mode=ads&ad=7
˅ näita rohkem ˅
2020-06-19 07:36
Jah , osadel on komme igale poole vägisi ronida enda müümiseks.
˅ näita rohkem ˅
2020-07-04 23:13
Kuidas prostitutsioon saab olla maailma vanim amet, kui see eeldab maksejõulisi mehi? Tulid need mehed välastpoolt planeeti?
˅ näita rohkem ˅
2020-07-04 23:24
"Üldiselt peetakse prostitutsiooni siiski üksnes inimkultuuri juurde kuuluvaks nähtuseks. Kirjalike allikate põhjal esines prostitutsiooni kõigis vana-aja kultuurides (Sumeris, Indias, Hiinas, Egiptuses jm). Enam on andmeid templiprostitutsiooni ehk mitmesugustes vormides religioosse prostitutsiooni kohta. Selle kohta vaata lähemalt artiklist püha prostitutsioon.

Piiblis on mitmeid lugusid prostitutsioonist: I Mo 38:15-18 (lugu Juudast ja tema prostituuti teesklevast minijast Taamarist), Jo 2:1 jj (lugu prostituudist nimega Raahab) jpm. Evangeeliumites esinevat Maarja Magdaleenat peetakse üldiselt samuti endiseks prostituudiks.

Vana-Kreeka ühiskonnas olid prostituudid sõltumatud ning sageli mõjukad naised. Eraldi kihi moodustasid hetäärid, keda on võrreldud jaapani geiÅ¡adega. 6. sajandil eKr rajas Solon esimese lõbumaja Ateenas. 5. sajandist eKr on teada ka hinnad: üks obool ehk kuuendik drahmi, mis oli umbes lihttöötaja päevapalk. Vana-Roomas oli sarnane prostituutide süsteem nagu Kreekaski. Impeeriumi laienedes arenes välismaalt toodud orjade kasutamine prostituutidena."

*Kuna sa googeldada ei oska ja iseseisvalt aru ei saa
˅ näita rohkem ˅
2020-07-04 23:31
Esimese Koopaisase juurde tuli kord üks paljas aborigeeniusedaame. Naine palus koopas peavarju ja ulualust. Isane vastas, et kui saab, siis pääsed koopasse.
Loomulikult oli peavarjuta naine päri!
.........ja oligi kogu maksejõud
˅ näita rohkem ˅
2020-07-04 23:42
Luukera vastus oli adekvaatsem, aga madleen võiks lugema õppida. Tiba mööda post või pole madleen kuulnud väidet, et prost olla vanim amet?
˅ näita rohkem ˅
2020-07-04 23:52
Adekvaatsusest rääkides, oli vastus..eeldab maksejõulisi mehi olemas. Aga nohh sa ju ei oska lugeda
˅ näita rohkem ˅
2020-07-04 23:55
Neis väljakukunenud ühiskondades olid meestel juba ametid välja kujunenud...
˅ näita rohkem ˅
2020-07-04 23:57
Pigem püüdsid ns targutada. Eriti selle postituse viimane lause seab su naeruväärsesse olukorda, mis eeldab, et su informatsioon pidi andma täpse vastuse.
˅ näita rohkem ˅
2022-01-30 18:35
Teadja, peahoor on rääkinud....
võib teema lõpetada
˅ näita rohkem ˅
2022-01-30 22:18
Sul seal üleval kuivand kukkel mis veini sees liguneb.
˅ näita rohkem ˅
2022-01-31 07:23
Sulle see sobib, tõstad igal pool oma litsi tööd esile. Need su lemmik teemad.
˅ näita rohkem ˅
2022-02-01 02:49
Tereskova pidi selleks Kuule lendu proovima, et last saada
˅ näita rohkem ˅
2022-06-23 11:55
jyrtopallur
2020-07-04 23:13:15
Kuidas prostitutsioon saab olla maailma vanim amet, kui see eeldab maksejõulisi mehi? Tulid need mehed välastpoolt planeeti?
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

tundub, et madleeni ajaloolistele näidetele vihjava vastuse sisu ei jõudnud mõnele pihupallurile kohale....ju on ülemine aju pisut aeglasevõitu
aga jah, nii prostitutsioon kui selle tarbijad eksisteerisid kindlasti juba mõned head aastatuhanded enne templiprostituute ja maarja magdaleenat. isegi siis kui tänapäevases mõistes raha polnud veel kasutusele võetudki.
˅ näita rohkem ˅
2022-06-23 22:58
toslemitel on naistel rätid seepärast ülenäo , et nad ei näeks täpselt , kes paneb....
˅ näita rohkem ˅
2022-06-24 01:06
Ja keskajal ei olnud koerapoos lubatud, sest naine ei saanud siis veenduda, et oma mehe asemel ei pane teda vanakurat ise.
˅ näita rohkem ˅