Foorum
1
2
2014-11-27 15:16
Millise kasu toob selline kasutaja oma solvangutega siinsele portaalile, millise eesmärgiga selline kasutaja üldse eksisteerib, oma labasusi pillub, otseselt solvab...
˅ näita rohkem ˅
2014-11-28 15:13
luisaluisa ehk vaataksid pikemalt endasse ja väike pilguke ka peeglisse ei teeks paha. niikaua elanud inimene peaks aru saama, et mittemidagi siin ilmas ei sünni niisama. samuti siis ka minu kiri sulle.
lase samas vainus edasi ja usu mind. saad ka paljudelt teistelt analoogseid kirju. tõenäoliselt oledki saanud juba.
˅ näita rohkem ˅
2014-11-28 16:06
Märgi kõik



Autor:
luisaluisa
Saaja:

noomaeitea
Teema:
Saadeti: 2014-11-28 15:49:00
Loeti:
lugemata - Tühista ja kustuta lugemata kiri.
kustuta kiri

Tänan,

Märgi kiri





Autor:
noomaeitea
Saaja:
luisaluisa
Teema:
Saadeti: 2014-11-28 15:09:52
Loeti: 2014-11-28 15:11:19
kustuta kiri

Oehhh sind armetut ülekaalulist rahuldamatut õnnetut 3 sordi "naist", kes reaalses maailmas ei saa ennast naisena tunda. Küll, aga siin virtuaalmaailmas peab ennast keskmisest paremaks. Ei kulla "naine" see ei ole reaalne elu. Vaata peeglisse. See mis sealt vastu vaatab on reaalne elu. Lepi sellega, et sind ei taha keegi ja pead elulõpuni oma väikluses-õeluses üksi elama. Seksuaalne rahuldamatus ja üksik olemine lisab muidugi veel paraja portsu juurde su olematule egole, aga sa oled ju kõik selle ise ära teeninud. Hale ja masendav tegeleane

Märgi kiri


[vasta kirjale]




Autor:
noomaeitea
Saaja:
luisaluisa
Teema:
Saadeti: 2014-11-28 15:02:19
Loeti: 2014-11-28 15:11:19
kustuta kiri

Tere veelkord

Kui sa ei taha suhelda siis ehk ütleksidki nii. Mitte lihtsalt ei jäta tuimalt vastamata.

Märgi kiri


[vasta kirjale]




Autor:
noomaeitea
Saaja:
luisaluisa
Teema:
Saadeti: 2014-11-28 14:45:46
Loeti: 2014-11-28 14:47:09
kustuta kiri

Tere Luisa

Millega su tähelepanu ja ära teenisin.

Märgi kiri


[vasta kirjale]




Autor:
luisaluisa
Saaja:
noomaeitea
Teema:
Saadeti: 2014-11-28 13:19:29
Loeti: 2014-11-28 13:43:33
kustuta kiri



Märgi kiri





Autor:
noomaeitea
Saaja:
luisaluisa
Teema:
Saadeti: 2014-11-27 13:54:03
Loeti: 2014-11-27 13:54:16
kustuta kiri

räige emis

Märgi kiri
Selgeltnägija noomaitea, edastan siia meie kirjavahetuse, tundud ebastabiilse inimesena.... ehk on vajalik abi otsida....
Tänan neid viit neidu, kes selle teema läbi lugedes postitasid mulle kasutaja noomaeitea kirjad, muuseas, kõik suhteliselt samas stiilis, labased katsetused, solvangud. Ettekuulutus, et mulle on postitatud analoogseid kirju on vale väide, jääb selgusetuks, mida konkreetselt noomaeitea mulle öelda soovis, kui teie mõistate, vói omate sarnaseid, saadud kirju, võib siin need postitada:-)
˅ näita rohkem ˅
2014-11-28 22:39
luisaluisa, miks sa peaks ühe kibestunud pässi arvamust hinge võtma? ei pea olema ajugeenius et aru saada, milline raske elu tal on, -viha ja õelus tekib teadupoolest alati ise enda rahulolematusest. ja teisi solvavad ja alandavad ainult need kelllel on endal tugevad probleemid. mitte ükski enesekindel ja endaga rahulolev inimene ei hakka kedagi sõimama, tema välimust mõnitama. rahuloleval inimesel on elu lill ja päike pastab küllaga see, kes peab enda egot upitama, teeb ta seda teisi solvates.
sisemist ebakindlust reeedab selline tegevus.
Lihtsalt tuleb paar kuulutust panna naistele,et kõik selle vihase noomaeitea ära blikkida mis sisuliselt teda veel rõhkem ju vihale ajaks.

no mõelge nüüd, riist püskis pakitseb, koguaeg üritab kedagi ära sebida aga keegi vedu ei võta, viha kasvab, siis elab seda ühe naiskasutaja peale välja, saab vastu mürgise sõnumi, veel rohkem viha kasvab... Kurb aga probleem on ikka selles mehes endas ja kõik ajudega inimesed siin saavad selle mehe probleemidest aru... kui loevad tema postitusi või neid copy-paste kirju.
tuleb vaid kaasa tunda ja ta rahule jätta.
˅ näita rohkem ˅
2014-11-28 23:47
aga sa tänaöösel blokkisid igaks juhuks peale siia kirjutamist mind ära. haleee.

luisaluisa ja tema 5 neidu. kindlasti on need olemas ja kindlasti need "neiud" ka kippusid ka kohe kirjutama. haleeeee

tahad hakkan kirju ootma stiilis:

Autor:
luisaluisa
Saaja:
xxxxxxx
Teema: olen ilus
Saadeti: 2014-11-27 13:54:03
Loeti: 2014-11-27 13:54:16
kustuta kiri

tead mulle 5 "neiut" kirjutasid ja kõik soovitasid sinuga kokku saada ja kui võimalik ka törts keppi teha
˅ näita rohkem ˅
2014-11-29 00:35
noomaeitea, sa küll munadega mees ei ole ..
˅ näita rohkem ˅
2014-11-30 00:13
aga mida ma valesti ütlesin
˅ näita rohkem ˅
2014-11-30 11:50
noomaeitea, ma vaimusilmis kujutan ette, kui sa siin keel ripakil ja ila tilkumas vahid noorte naiste tisse ja tusse, unistades kuidas saaks ise ka kuidagi otsakese märjaks aga ego ei paindu kellelegi ilusaid ja häid sõnu kirjutama, nii sa õelutsed siin ja teed ennast iga kahe kuu tagant paar aaastat nooremaks ! Oktoobris olid sa veel 42, nüüd juba 38.
Kas mõtlesid oma vända ka püksis paar sendimeetrit pikemaks?
inimese intelligentsust ,vaimu tugevust ja hinge suurust näitab siiski mitte teiste solvamine ja mõnitamine vaid sellest üle olemine, enda ego alla surumine.
kui lihtne on teisi solvata ja mõnitada... aga kui raske on ise solvudest teist solvamata jätta.
nõrk ja hale mees oled. kontole võib kõike kirjutada, kuid ise sa tead väga hästi, kes sa tegelikult oled ja see teebki haiget mis omakorda sünnitab sellist viha ja vihkamist naiste vastu.
˅ näita rohkem ˅
2014-11-30 13:27
Miks üritavad kõik siin meedikud olla? Tegu ju tavalise suhtlemisprobleemiga. Reaalis tuleb lipitseda ja kõik solvangud allaneelata, muidu võib peksa saada. Siin aga on mõnusalt turvaline paik ennast mehena tundmiseks.
˅ näita rohkem ˅
2014-11-30 13:50
Seda enam. Kui peldikusse minnakse, siis ju ei hakata potti moosima. Kõigepealt ikka tuleb häda ära õiendada ja siis, kui viitsimist on, võib vett tõmmata.
˅ näita rohkem ˅
2014-11-30 14:08
no vat, kui kiiresti sa noomaeitea said õige diagnoosi, tuleb vaid sammud perearsti juurde seada, võtta saatekiri ja saad abi, see on kindlasti ravitav .
˅ näita rohkem ˅
2014-11-30 14:12
Ma usun, et kasutaja Noomaeitea on tegelikult väga rahul, et ta siin kõneaineks on ja talle palju tähelepanu osaks saab. Mulle on ta ka postkasti kritseldanud aga pole sellest väga numbrit teinud. Selliseid inimesi on veel, kes testivad teisi ja ootavad reaktsioone. Ma arvan, et seksuaalsusega ei ole siin pistmist. Pigem oskamatus teisiti tutvusi luua ja väikene sõpradering. Suhtlusvajadus. Lihtsam on tõmmata endale tähelepanu negatiivselt. Ega muud ei otsitagi, kui ainult tähelepanu.
˅ näita rohkem ˅
2014-11-30 14:17
mulle just kirjutas üks naisterahvas, palus enda kasutajat mitte avaldada sest on kohtunud selle einomuidugi1 aga ta ütles, et see olevat ka selle nooamaeitea isiku teine konto . elavat Võrus .
˅ näita rohkem ˅
2014-11-30 14:24
Või siis peletab lihtsalt igavust teiste arvelt...
˅ näita rohkem ˅
2014-11-30 14:30
Teeb sama välja ju, MehuTrt. Ja see ongi kõige tõenäolisem. Mingeid imediagnoose külge pookida oleks liialt rutakas.

Einomuidugi ja Noomaeitea on kaunis sarnased kasutajanimed küll. Mõlemal selline vinguv alatoon juures ja sisuliselt väljendavad nad üht ja sama.
˅ näita rohkem ˅
2014-11-30 15:38
Veltsi võite mängust välja jätta, tema eelistab tropiliigat
˅ näita rohkem ˅
2014-11-30 16:24
Tule ansip appi mida mõnisiin välja suudab mõelda!! Ulme lausa. Mulle ka kirjutas see kummaline tänaöösel ja nimetas mind noomaeitea`ks. Täiesti segi joonud ennast ma arvan, näeb juba luulusid. Ja ma ei saa aru miks ta avalikult valetama peab - ma ei ole mitte kellegagi!!! siit kohtunud, kuidas keegi sai temale sellist asja kirjutada?? See ei ole lihtsalt võimalik!
kristynal on absoluutselt õigus , ma ei ropenda peaaegu kunagi, ainult siis ehk kui keegi mind väga endast välja ajab aga ma kannatan päris palju välja... Ja rahulik olen ma tõesti praktiliselt alati. Aga ma ei oska öelda kui kauaks kui mõni segijoonud tegelane siin mingit paska suust välja hakkab ajama...
˅ näita rohkem ˅
2014-11-30 16:30
Ja kui keegi tahab väita et mina olen midagi roppu kellelegi kirjutanud siis las postitab selle kirja siia, ma tahaks ka seda näha oma silmaga. Aga võin juba ette ära öelda et sellist inimest siin ei ole.
˅ näita rohkem ˅
2014-11-30 17:18
kristyna, tehakse jah... ma ei tea miks ma sellele tänaöösel ette jäin, pole temaga suhelnud absoluutselt.
˅ näita rohkem ˅
2014-11-30 18:53
Erinevate kontodega erinev lähenemine. Ei oska kommenteerida, kas Eino on seotud Noomaeiteaga, aga söanda ka välistada.

Jah, Kristyna, sellised diagnoosid võivad olemas olla, kuid neid kellelegi kõva häälega külge arvata (???) -see ei päde!
˅ näita rohkem ˅
2014-11-30 19:01
Einomuidugi1 tagasihoidlikust võime kaeda siit:
http://www.iha.ee/index.php?mode=forum&main=16&post=222743

Millise maitseka sõnavaraga ja viisakas ja vaoshoitud meesterahvas.
˅ näita rohkem ˅
2014-11-30 19:42
anna andeks tutt aga ma nagu ei mõista, kas sinu viimane lause eelmises postituses on mõeldud tõsiselt või irooniaga?
˅ näita rohkem ˅
2014-11-30 20:01
Aga mida öelda inimese kohta, kes juba ennast tutvustades teistel näo täis sõimab?
˅ näita rohkem ˅
2014-11-30 21:16
Aga mis summadest jutt käis ka enne?
˅ näita rohkem ˅
2014-11-30 22:23
Kristyna. Nagu paljud teised, nii olen ka mina saanud kirju Noomaeitea´lt, Einomuidugi´lt ja veel paljudelt teistelt.

Einomuidugi1, mis sa ise arvad? Kuidas sa ise ennast kõrvalt näed?
˅ näita rohkem ˅
2014-11-30 22:56
Et pall ühte väravasse ei kisuks, siis lisan nii muuseas, et tean vähemalt kolme iha.ee naist, kes kisuvad samade eesmärkidega lambist tüli. Aga eks nad ise räägivad ehk, miks nad nii teevad.
˅ näita rohkem ˅
2014-11-30 23:21
Olen siinses maailmas tegijaks saanud. Peale kosmosetuti (vist) on ju tegemist prostituuditega, kes siin kiunuvad. nimetagu nad ennast kuidas tahavad. Kusjuures suhtkoht lollide ja ennast põhjendamatult täis prostituudiga. ma küll ei saa aru, kust selline enesekindlus küsida enda 100 € ja enam per pauk. mis pakkuda on. kiiruga nühkimist ja lodevat keha. lollist jutust ma ei räägigi. tõsi. on olnud ka 30 € pakkumisi. kuid see ei muuda midagi. jfm ja muud kodukootud psühholoogid kasutage oma "andeid" mujal". mulle need ei mõju.

seega prouased jätkakem
˅ näita rohkem ˅
2014-11-30 23:44
Mis psühholoog? Ma räägin oma kogemustest. Ainult, et mulle lapsepõlves isa õpetas, et tüdrukuid ei lööda.
Ja ega aastatega pole midagi muutunud, naisi ei lööda, neid kepitakse, kui kättesaadakse. Ja kui kätte ei saada, siis jookseb püüdja liiga aeglaselt, mitte püütav liiga kiiresti.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-01 01:51
Noomaeitea, väga kurb kuulda kui sa oma pauku 30 euro vääriliseks hindad!Eks See räägi ise juba mis mees oled
˅ näita rohkem ˅
2014-12-01 07:18
Tutt, oled sa kindel et mina sulle kirjutanud olen? Ausalt öeldes ma eriti ei kirjuta kui ankeet jumala tühi on. Ja vaoshoitud olen ma kindlasti aga teatud piirini, eks igalühel saab kunagi karikas täis aga minu komme on siis lihtsalt eemale tõmbuda sest ema õpetas mind ikka nii et targem annab järele. Ja minu tekstis võib mõni ropp sõna ilmuda küll kui miski ikka väga närvidele käima hakkab seega viisakus on siuke suhteline...
˅ näita rohkem ˅
2014-12-01 09:05
Hommikust, nüüd olen ma justkui prostituut ka veel, .........kuskil nagu raha eest, milline on küll inimese ettekujutus, kes suust sellist saasta välja laseb, kõiki raudselt tunneb, teab kõigi naiste hingeelu, käitumist.
Uskumatu inimene see kasutaja noomaeitea.
Arvan, et olen siin tõesti selle vähemuse esindaja, kes oma sissetulekuid suudab selliselt tagada, et normaalne, minu maailm kindlustada, täita oma unistused, õppida, areneda, olla viisakas, suhtleja inimene. Mitte iialgi ei huvitu ma suhtlemisest, ammugi kohtumisest ebaviisakate, suhtlematute, rumalate inimestega, kes iseennast või oma aega hinnata ei suuda.
On tõepoolet veider saada niisuguseid solvavaid kirju, teades iseennast ja oma käitumist.
Noomaeitea, ootan su vabandust.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-01 09:40
Pardon, Eino. Minu ankeet ei ole alati nii tühi olnud. Oled kirjutanud küll.

Või sind muudab mustlanna närviliseks? Võhivõõras noor (kena) neiu käib sulle närvidele? Sinu postitused räägivad sinu enda eest.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-01 10:22
luisaluisa ma ütlesin, et peaaegu ja ei nimetanud just sind. aga see selleks. see ei muuda midagi. minu kogemus siin selle aja jooksul mis olnud olen ei ole just meeldivate killast. naljakas jahh, aga mitte meeldiv. tegemist on ikka üldjuhul lausidiootidega. ja neid on enamus. õnneks reaalses elus on see suhe vastupidine ja naised on toredad. see oleks nagu selline filter kuhu kõnts kinni jääb. alati tuleb naiselt küsida kas ihas on konto. kui on siis tead juba ette, et üldjuhul oled mingi imeliku tegelase otsa sattunud.
jfm kuna sa siis viimati idagi kätte said ja ka keppi said. seda ma ei loe kui aegajalt oma sugulasi paned.
aga ma saaksin sellise populaarsusega nagu mul siin tekkinud on riigikogu valimistele minna. usun, et häältesaak kõige kehvem polekski.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-01 10:39
t4na66sel - noomatõesti ei tea milline naine peitub sellise ankeedi taga nagu sul on. sa arvad, et olid vaimukas. kuid sellise vaimukuse taga kumab sinu olemus heasti välja. ka välimus.
sa vist pead iga vändakandja kohta personaalset arvestust. egas sa muidu ei teaks ja ei arvaks, et alles paar kuud tagasi olin 42. õige kahh. ehk õnnestub nende sadade seast kellega siin "suhtled" ka mõne ära sebida.
kui ma veel 42 a olin üritasid ka minuga seda kuskil sul jäänud midagi kirja panemata kullake. aga ma ei imestagi. egas sa just eriti korrektne ja asjalik oma tegemistes pole kunagi olnud.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-01 10:41
Noomaeitea, ma ootasin su vabandust, mitte selgitusi, õigustusi, kuidas sinul siin läinud on või milliseid kogemusi sa siin omad, sa sildistad, solvad inimesi, mitte midagi teadmata, see on lubamatu.
Veelkord, sul on nüüd aeg täiskasvanud inimese kombel vabandada kõigi nende naiste ees siin, keda solvanud oled, kaasa arvatud mina, muuseas, see, milleks kellelgi siin konto on, ei puutu absoluutselt sinusse, võõras
˅ näita rohkem ˅
2014-12-01 10:48
mille eest ma vabandama peaksin. ok. laske edasi.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-01 10:49
Autor:
noomaeitea
Saaja:
luisaluisa
Teema:
Saadeti: 2014-12-01 10:40:23
Loeti: lugemata
kustuta kiri

kas tööd ei peaks tegema. varastad labaselt tööandja aega

Iseenda tööandjana on mul oma aeg kulutada just sellele, millele soovin, tänan märkust tegemast, mis on taaskord üdini vale oletus
Niipalju taas arusaamast, millise inimese, millise vanuseskaala, suhtlemislaadiga meessoost indiviidi kirjad mulle oodatud on.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-01 10:55
noomaeitea- vändakandja võiks vähemasti seda teada ,võimalus alati vaadata puhvritest mis oli enne ja mis on nüüd. sinu haridus sinnani ei küündi! võibolla teab keegi sinust siin rohkem kui sa ise

link ei tööta, selleks vaja teist tarkavata aga teen copy-paste



Kasutaja ankeet
noomaeitea

Saada kiri » teie kirjavahetus »
Viimati külastas: 2014-10-16 11:13:02
kontakt | välimus | seksuaalsus | tutvumine | töö ja elu | huvid
Sugu: mees
Sünniaeg: 1971-12-14 (42)
Riik: Eesti
Elukoht: Eesti
˅ näita rohkem ˅
2014-12-01 11:14
Tädid päris ärevil
˅ näita rohkem ˅
2014-12-01 13:30
nagu oleks jala sõnnikuhunnikusse pistnud ja kärbsed tõusid lendu.tundub, et olen tabanud kümnesse
˅ näita rohkem ˅
2014-12-01 13:36
JFM AEEE. kle ma siin käisin sinu profiilil. vana mees paljalt poseerimas, küll õllega, küll muu alkoga. nojaaahhh, aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida. palju sa mees kaalud üldse. ehk tõesti perearsti juurde sul asja oleks
˅ näita rohkem ˅
2014-12-01 13:50
igatahes mina loobun, ma ei viitsi siin tühja jageleda. Kes keda laimab ja alusetult süüdistab, jäägu tema südametunnistusele. Edu!
˅ näita rohkem ˅
2014-12-01 14:55
To noomaeitea
Mulle tundub, et Sinu kõige suurem saavutus tõenäoliselt ongi see, et ise vist ka aru ei saa, kui rumal ja labane sa oled
Miks küll kedagi x võõrast häirivad kaaskasutajate kaalunumber või siinviibimise põhjus on ilmselt talle vaid enesele selliselt teada, natuke haritumad ja elukogenumad saavad aru, mis selle kõige taga on
˅ näita rohkem ˅
2014-12-01 15:53
Noomaeitea, alles see oli, kui minister oli sunnitud tagasiastuma sotsiaalmeedias valimatu sõnakasutamise pärast
einomuidugi1, Varem ma vihjasin sinu ankeedile, kui kirjutasin sõimamisest ennast tutvustades.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-01 21:34
kust ma tagasi astun. siit või kuidagi vaikseks on jäänud. noo laske tulla virtuaal printsid-printsessid.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-09 00:00
kuule sina- armetu, noomaeitea! keda kotib sinu arvamus? nagunii on kõigile teada , tänu sinu enda kibedale jutule, kes sa selline oled1
normaalse ajumahuga ja tillipikkusega mees seda kibedust siia ei valaks, nagu sul kombeks naisele postaski kirjutada.
muide, munni pikendamine pole sugugi kallis , äkki aitab see sind? vähemasti sinu loogika järgi see peaks sind aitama .
Ja rahulikke jõule, hoia ikka kõva kuiniks veel seisab
˅ näita rohkem ˅
2014-12-09 00:17
Enne kui pikendama hakkab, tuleks ikka väiksega töö selgeks õppida
˅ näita rohkem ˅
2014-12-10 00:47
kui sa aru ei saanud t4na66sel= SÕNNIKUHUNNIK, MIS HAISEB. JA HAISEB RÄIGELT-RÕLGELT JNE kahju, et sinna sisse mõni peab astuma
˅ näita rohkem ˅
2014-12-10 15:28
Emmi pikendamine ajuhälvikule nüüd küll vist midagi head ei tee võtab ehk viimsegi mõistuse
˅ näita rohkem ˅
2014-12-10 15:56
Jänes kõnnib mööda metsa. Vaatab, maas vedelevad mingid kummalised marjad. proovib ühte hambaga...."Sitt kurat, hea et sisse ei astunud"
˅ näita rohkem ˅
1
2