Foorum
2014-05-30 13:22
Haiged inimesed, kes ilma põhjusetta blokeerivad suvalisi kasutajaid.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-30 13:23
kenasuudlus - Blokeeris ilma, et ma oleksin temaga kirjavahetust alustanud. 2014-03-24 19:33:37

summjasuts - Blokeerimise põhjus teadmatta, ei kirjavahetust ega kommenteerimist ei ole toimunud.

kelmikas28 - Saatsin temale viisaka kirja, vastuseks sain "blok-i"

helpik - Saatsin sõnumi, sisuga: "Tere" Selle asemele, et vastata, ta lihtsalt blokeeris.

ihapaarike - diagnoositud kroonilie blokirismus. Pole isegi tema ankeedil käinud kui tema kargab blokkimisnuppu.

frolicsome - ?????

kadi55 - ei oska ka midagi öelda tema kohta normaalset, ma ei saa sellest aru!!!
˅ näita rohkem ˅
2014-05-30 13:27
Ja kuidas see su elukvaliteeti halvemaks teeb?
˅ näita rohkem ˅
2014-05-30 13:31
Ei kõiguta absoluutselt, lihtsalt ma ei saa aru mis sellistel inimestel mõttes on ja miks nad seda teevad.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-30 13:39
Kui ei kõigutaks, poleks kurtma hakanud. Võtaks seda asja nii, et ka tänaval on inimesi, kellega me ei ruhtle kas nende või meiepoolse soovimatuse tõttu ja põhjus pole oluline. Isegi kui blokeerijaid oleks poolsada jääb ju järgi enam kui nelituhat lahtist kontot
Suhtelmisorgia, kui kõigesse süveneda.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-30 13:40
Äkki sa oled liiga "eriline"?
˅ näita rohkem ˅
2014-05-30 14:14
kui keegi suvaline blokib, nii,et ei ole isegi teise profiili vaatamas käinud siis on see lihtsalt halanaljakas. üks coors nimetatutest on mind ka blokkinud, oskan vaid 6lgu kehitada
˅ näita rohkem ˅
2014-05-30 14:16
halenaljakas*
˅ näita rohkem ˅
2014-05-30 14:19
Ma usun, et profiili on nad niikuinii vaatamas käinud, vipiks olemine annab ju võimaluse jälgi jätmata sehkendada.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-30 14:19
Nad ilmselt blokivad seetõttu, et kardavad oma piltide hindamist õiglaselt (vahel ka ebaõiglaselt, kui mõni teine fanaatik varikonto teeb). Need kenasuudlus ja kadi55 on mind ka blokeerinud, samuti kert70 ja maiustaja. Kõik tuntud topisõltlased.
Lisaks blokeerivad aeg-ajalt mingid tütarlapsed, kes kuulutustes sponsoreid otsivad. Ma ei ole neile küll midagi kirjutanud, aga ju siis neile ei meeldi mu profiil.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-30 17:53
To Sirtzakas:
Ma võin ju "eriline" olla aga kui kellelegi ei meeldi, siis ei pea ju suhtlema. Veider on lihtsalt see, et blokeeritakse ilme, et oleks neile midagi kirjutanud või öelnud.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-30 21:33
Huvitav, et mina ei figureeri neist ühegi ploklistis
˅ näita rohkem ˅
2014-06-25 00:24
sa jfjm äsa neile seal topis hindeid 1 ja kohe oledki mustas nimekirjas.

Tean et kenasuudlus blokib igaksjuhuks uued tegelased kes omale pildi pannud.Ilma pildita ei saa hinnet 1 panna.
Kui oled juba pildi lisanud siis oled tema arust ka potensiaalne hinde 1 andja.Et teda topist välja ei hinnataks see pärast plokibki.Sama teevad ülejäänud topi veidrikud.Juhul kui sulle pilt ei meeldi ja annad hinde 1-5,siis oled paha.

SIIN IHA LEHEL MAKSAB AINULT HINNE 10

Sellest on pikalt juba juttu olnud siin: http://www.iha.ee/index.php?mode=forum&main=17&post=171973
˅ näita rohkem ˅
2014-06-25 08:49
Imejavelts, kas sa ise parem oled. Ma ka hindasin sind 5 ja vastu sain 1, ning bloki. Nii et pole sa ise sugugi parem neist teistest.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-25 09:14
ylikylm, coors teavitas, et ta ei saa aru, miks teda blokitakse teatud isikute poolt, mitte ei kurtnud elu kvaliteedi üle. ma ei saa aru, milleks talle kohe kraesse karata?
P.S. kindlasti saab ka ilma VIP staatuseta teiste profiili ja pilte vaadata kui tahta. pisut mõistust on ainult vaja
˅ näita rohkem ˅
2014-06-25 11:53
No kulla õrnakesed, mul ei olnud mõtteski kellelegi kraesse karata. Lihtsalt - no kui blokeeerib, siis blokeerib. so what? Sellest ei jää ju vaesemaks nagu blokkide puudumine ei tee rikkaks.
Looda, et coors seda ninnahüppamisena ei võtnud
˅ näita rohkem ˅
2014-06-25 12:16
Põhjuseta vaevalt kedagi blokeeritakse. Põhjus võib olla mis tahes ja alati ei tõtata sellest teisele inimesele teatama. Olen blokeerinud ka üsna suure hulga kasutajaid ning põhjuseks on olnud lihtsad asjad. Näiteks kuulutuse sisu põhjal olen elimineerinud enda jaoks mõned inimesed juba eos, profülaktika mõttes.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-27 12:05
mind on blokeerinud ca 2lk'd kasutajaid. kui ma igaühe pärast kisa tõstaks, kestaks nutt ja hala viimsepäeva laupäevani. kui siiski otsa saaks. seega - mis vahet seal on? mitteblokkinud inimesi on ju rohkem
˅ näita rohkem ˅
2014-07-11 19:27
bonabo
2014-06-25 08:49:04
Imejavelts, kas sa ise parem oled. Ma ka hindasin sind 5 ja vastu sain 1, ning bloki. Nii et pole sa ise sugugi parem neist teistest.
**********************************************************
Sa bonabo kirjuta ikka sellest kah mida sa mulle postkasti kirjutasid enne kui mu ära blokkisid.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-11 21:21
Velts, kas kuumus liiga teinud. Ma pole kunagi Sulle kirjutanud. Ära jahu, kui muud pole kirjutada. Kui ma oleks sulle kirjutanud, siis sa saabas oleks juba ammu selle siia üles riputanud. Kenasuudluse kirjad ju kuskil teemas avalikustasid. Haige tropp oled.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-11 23:35
Sõimama oled sa jah julge,kuid kirja saatmist sa pelgad.
Samasugune haige nagu kenasuudlus,enne sõimab ja siis ei saa aru miks teda vihatakse.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-12 06:40
Kuule persevest velts, miks peaksin ma sulle kirjutama ja seda veel pelgama. Mida pole olnud, seda ei saa ka olla. Sinu tühikargamine pole mingi uudis. Saa juba täiskasvanuks. Mõtle enne, kui siia vahutama tuled. Kui midagi teha pole, siis siin mõtetut soga pole ka mõtet ajada. Kõik, sellega on minu jaoks sinu mõla ammendunud.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-12 08:10
Veltsi hoidja vist jälle nädal, või kaks puhkust saanud
˅ näita rohkem ˅
2014-07-12 11:19
mõttetu munn see bonabo.Keegi jälle kes ei julge oma päris kontolt vigiseda.küll see kah välja tuleb nagu kallakese oma tuli.

ja muidugi penskar ei suuda kah vait olla.Alati peab viimane vigisemine tema poolt olema.Vanuse kohta võiks mõistust olla juba ja mitte siin liivakastis muliseda.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-12 11:24
Velts, ära kasuta sõnu, mille tähendust sa ei tea
˅ näita rohkem ˅
2014-07-12 16:46
Mind on samuti inimesed blokkinud, keda ma ainsa kirjaga tülitanud pole ega muud viisi häirinud. Ent ma ei võta seda südamesse Paar venda, kes on mulle pakkunud oraalseksi st ise tahaks imeda või palunud taha saada, olen tõesti ise ka blokkinud. Kui ikka inimene saadab kümme kirja päevas, mis on paar rida pikad ja kubisevad kirjavigadest...ja viisakast vastuset aru ei saa
˅ näita rohkem ˅
2014-07-13 01:11
imejaveltsil on bonabo suhtes õigus.Mulle saatis kah sõimu kirja ja blokkis peale seda.

Autor: bonabo
Saaja: tellinkaupa
Teema:
Saadeti: 2014-06-06 19:30:48
Loeti: 2014-06-06 21:35:55
Sa türavenitaja otsi lolle mujalt. Ja venita oma aju, see sul liiga väike. Eriline tropp oled.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-13 17:13
No näed siis, imejaveltsi varikas tellinkaupa ka platsis. Eile läksid sassi. Ajasid selle kirja oma teise kontoga segi. Ei eita seda kirja. Kuid sa türavenitaja tulid mind kohe ühtedega hindama, kui imejaveltsi kontol julgesin ühte pilti viiega hinnata. Eks ta lähe segi muidugi, kui neid varikaid hulgim. Haige tropp oled.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-15 23:45
bona on järgmine idikas kes viitsib minuga vaielda.Niina40 oli sama lolli jutuga.
mulle saatsid umbes sama idika kirja ja ruttu blokkisid,sitt lippas sul niiet vähe polnud.siiani ei julge blokki maha võtta.
Nõrk sulgurlihas on sul jobukakk.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-27 23:22
Ma olen teie peale rämedalt solvunud praegu, et mind listis pole
Mul on 22 lk blokeeritud kasutajaid
Blokeerimise põhjused olen siin foorumis kuskil teemas ära selgitanud - need on täpselt samad nagu kosmosemutil.
Ennetavalt parem kohe blokk peale panna, et hiljem ankeeti avades edasi sirvima ei peaks (kuna kohe on näha, et ta juba blokeeritud) - ennetav profülaktika.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-28 14:20
Talvenauding on mingi ropendav blokinaator.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-28 18:43
22 lehekülge?

Mind on blokkinud praeguse seisuga 8 kasutajat. Ma ise pole kedagi niimoodi veel eemale tõrjunud. Piisas lihtsalt sellest, et sulgesin oma postkasti meestele ja paaridele.
Naistel võib muidugi keerulisem olla, nemad naljalt meestele oma posti ei sulge.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-28 18:44
Vaba valik kellega suhelda,kellega mitte.
Miks peaks laskma end sellest häirida? Tänaval me ju igaühega ei vestle.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-13 02:07
tegin tiba statistikat mind blokkinud kontode seas. tulemus oli hämmastav:

17 mind blokkinutest on administraatorite poolt blokitud
2 -"- on ise enda konto blokkinud


rääkimata neist, kes ajajooksul jäädavalt kadunud on....
˅ näita rohkem ˅
2014-08-13 10:18
Mul on olukord enamvähem sama. Tubli kolmandiku moodustavad surnud hinged. Ülejäänutest vaid kolmega on olnud mingisugune kontakt postkasti tasemel. Enamuse moodustavad topipeded.
Kaks päeva tagasi lisandus üks tädi, kes ilmselt kammib ankeete läbi ja ellimineerib kõlbmatud. Jõudu talle
˅ näita rohkem ˅
2014-08-14 15:27
Me oleme nüüdseks kah 11 inimest sinna listi lisanud.
enamus on neid, kes ei saa aru, et neil endil on postkast mitte VIP-dele blokeeritud ning jätkavad kirjutamist ja saavad veel pahaseks kah, et miks ei vastata Kergem on blokk peale panna.
Paar isendit on sellised kah, kellele sai öelda, et ta ei sobi (kas siis oma kaalu, seksuaalse orientatsiooni või suhtlemisoskuse tõttu) ning kes ei suuda piisavalt meheks jääda peale seda ning kukuvad sõimama ja labaseks muutuma.
Meid bolkeerinud 4 (2 neist on ka meie poolt blokeeritud ja ülejäänud 2 siis ilmselt profülaktika mõttes bloki peale pannud
˅ näita rohkem ˅
2014-08-14 17:08
Minul endal pole vajadust kellelgi blokki peal hoida.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-15 15:53
Mindki on mitmetki blokkinud, ei sest hullu ole...lemmik on muidugi Utha, nokk kinni saba lahti, aga las vanainimene olla. Forliscome, no see on üks imelik frukt, ei oskagi seisukohta võtta. Ja siis kari mudilasi, kes ettemasu küsides eitava vastuse saanud, seega blokivad ikka natuke naljakad inimesed, neid tõsiselt võtta ei saa. Aga naljakas on küll.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-15 20:51
Sorri, aga sellised kenasuudlus ja kadi55 sugused on ilmselt lihtsalt vaimselt natuke ebastabiilsed, kui neil on nii haiglane vajadus topis püsida, et kõik uued ära blokivad, et jumala eest alla 10 ei saaks. Ilmselt jääb reaalses elus millestki vajaka, kui see "ebaõiglaselt" topis olemine neile vaimset rahuldust pakub.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-15 21:18
Maiasmokk, neil on vähemalt põhjus blokeerimiseks, aga siin on küll selliseid, kes blokivad täitsa ilma põhjuseta. Küllap on ka neil mingi põhjus, miks ei kõlba, aga nad ei ütle seda.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-31 16:57
Aga mõelge milline võim teie käes on, kui te saate inimesi blokeerida, sedasi võib ju isegi jumalakompleks tekkida......
˅ näita rohkem ˅
2014-08-31 17:12
Jumala ja minu blokeerimise nupu ees olete kõik võrdsed
˅ näita rohkem ˅
2014-09-02 11:16
et kõi võivad siis võrdselt parma ära blokeerida?
˅ näita rohkem ˅
2014-09-02 11:22
Et maailmas valitseks rahu ja vaikus, siis minugi poolest.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-01 02:34
Olen ka bloki saanud mõnelt kasutajalt.Tunnistan ausalt,et käitusin vastavalt oma hinnangule ja arvamusele ning julgesin mõnda pilti hinnata 1 või 2. Kurat,kui pilt ikka ei meeldi siis ei meeldi.Üldiselt on ühega vastu hinnatud ja siis blokk peale pandud.On ka selliseid blokkijaid keda pole vaadanud,kirju vahetanud jne.On ka selliseid kellele olen tõtt õelnud.Ja üks sort on selliseid kes ei taha,et ma teaksin,et kellega tegu,kardavad,et tunnen neid ära........aga jäivad blokkimisega hiljaks.Seega,kui kellelgi veel soov mulle blokk peale panna siis andke aga tuld,nutma ei hakka ja nööriga metsa oksa ka otsima ei lähe.Kõigile kõike kaunist!
˅ näita rohkem ˅
2014-10-05 22:26
Isegi mind on kaks kasutajat ära blokeerinud. Huvitav on see et pole kummagiga rohkem kontakti olnud kui kunagi vaatasin pildid üle.

Juu ma tundun hirmuäratav vist
˅ näita rohkem ˅
2015-02-26 07:40
Blokkijatel on tõenäoliselt madal enesehinnang
˅ näita rohkem ˅
2015-02-26 14:33
Minul on lihtsalt nõrgad närvid, sestap blokin võrdlemisi järjekindlalt eriliigilisi postkastirisustajaid, sama lause, küsimuse korrutajad, kollaste plekkide spämmijad. Osad siis blokivad vastu ka ja nõnda on meil tekkinud täitsa kena teineteisemõistmine
˅ näita rohkem ˅
2015-04-01 22:11
Noh blokkijaid ikka leidub ja tõsi ta on,et see viitab alaväärsuskompleksile.Vahest on lausa naljakas.....käin korra mõne daami kontol ära ja isegi ei kirjuta talle,aga järgmisel hetkel on plokk.Ok oma kontolt ma enam tema kontot ei näe......aga kui välja login,näen ikka.Kirjutada pole plaaniski olnud Sellistele inimestele tundub see võimu näitamisen...aga ainult tundub ja ainult talle.Mulle teeb selline asi pigem nalja.Aga noh, komödjante peab ka olema
˅ näita rohkem ˅
2015-04-01 22:18
Jajah,nalja peab saama ja narridele kuulub maailm
˅ näita rohkem ˅