Foorum
1
2
2010-03-30 22:44
Ma saan aru, et naised tahavad noored olla,,,aga et siin olija 49,,ja esineb siin 44..kui palju selliseid siin?...tule taevas appi!
˅ näita rohkem ˅
2010-03-30 22:51
Ei aita siin taevas ega põrgu Ja mis tähtsust sel on..aasta ees või taga. Ega siis voodis passi küsita
Kui inimene on hingelt noor, siis seda ta ka on
˅ näita rohkem ˅
2010-03-31 08:43
Ja ma ennast paar kuud vanemaks tegin, kui rumal minust Tahtsin pool kuud nooremaks teha, aga kuuga läks mööda Muidu oleks homme ihas sünna olnud, nüüd ei miskit
˅ näita rohkem ˅
2010-03-31 09:11
Mina valetasin ennast 15 aastat vanemaks! Nüüd kõik ütlevad, et vaata kui hea sa oma vanuse kohta välja näed!
˅ näita rohkem ˅
2010-03-31 09:40
Siin portaalis on kaht tüüpi inimesed.Ühed otsivad seksi,teised ainult suhtlust.Sellistel puhkudel vist tõesti vanuse valetamine pole oluline
˅ näita rohkem ˅
2010-03-31 09:52
On ka kolmandas variant Need, kes otsivad suhtlust ja selle läbi ka seksi
Aga see polnud teemasse
˅ näita rohkem ˅
2010-03-31 11:51
Aga mis teie, mehed, samuti oma vanust sageli valetate? Nii et pole siin midagi ainult naistele põhjust näpuga näidata On neid susserdajaid igast soost. Vanemad mehed valetavad end nooremaks, nooremad vanemaks..just nii nagu parasjagu tundub sobiv olevat. Miks?
˅ näita rohkem ˅
2010-03-31 13:08
Käin siin küll harva aga selle aja jooksul on juba 3 meest mulle kirjutanud, et tegelikult on nad vanemad kui infos.
Noh, 5-10 aastat ikka nooremaks ennast tehtud.
Ka ühe pildi järgi tunnen ära mehe, kes on 42 aga infos kirjas 35.
Miks siis mehed ennast nooremaks valetavad?
˅ näita rohkem ˅
2010-03-31 13:21
Nii tahaks olla noorem...unistada ju võib .
˅ näita rohkem ˅
2010-03-31 14:20
Unistada võib ja unistama peabki, aga nooremaks ei tee see küll kedagi
˅ näita rohkem ˅
2010-03-31 14:33
Ja ega tahagi enam . Hakka jälle otsast peale...ei ei ei
Seega mina olen just nii vana, kui ma olen . Aga hing... kuramus on noor.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-31 15:03
Tavaliselt vabandakse hiljem ja öeldakse oma õige vanus kui tutvus edasi peaks minema
˅ näita rohkem ˅
2010-03-31 15:13
Aga milleks varjata oma tegelikku vanust? Mida see annab või muudab?
Ma võin olla loll aga ma tõesti ei mõista
Selge ju see, et iga päeva, tunni ja minutiga inimene vananeb. Keegi pole iginoor ja igal vanusel on omad võlud.
Aega, tagasi keerata ei ole meie võimuses
˅ näita rohkem ˅
2010-03-31 15:57
mulle ikka meeldib enda üle naerda, et vist põen arengupeetust üle 25 ei tunne mitte üx päev! vahel lausa pubekas...
aga meeste kohta saan ka öelda, et üks tegi ennast 20a nooremax, aga vaffa on ta sellegipoolest! teine ütles alles pärast ( ), et pole 25 vaid 20 see ikka igaühe enda asi, kuidas ennast tunneb, oleneb, kas ta selle vanuse ka välja kannab!
˅ näita rohkem ˅
2010-03-31 16:54
Mäletan kooliajast kuidas ühe mu sõbra maailm kokkuvarises,kui selgus,et pruut on temast kaks kuud vanem
Noortele tibidele lähevad kõige paremini peale mehed kes on neist 5-10 aastat vanemad ja mehed üritavad enda vanust sinna kanti reguleerida
˅ näita rohkem ˅
2010-03-31 18:26
Mina olen kah puudlik.
Olen 41 ja olen sellega rahul. Keha ja hing on harmoonias ja muu ei loe.
Ma ei mõista ka miks inimesed mitte ainult siin ja mitte ainult naised ja ka mitte ainult vanust vaid ka pikust, kaalu valetatkse.
Kui inimene valetab oma esitlusel enda kohta ise siis võib tas apsoluutselt kõike oodata.
Paha tihti on aga just nemad ise need kes võivad tunde rääkida ja lehekülgi kirjutada aususest, usaldusest ja siirusest.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-31 18:53
Soovitan mitte valetada.Valel pidid lühikesed jalad olema Kuidas seda mõista?
˅ näita rohkem ˅
2010-03-31 20:04
Mis on lühike võiks vastu küsida?
˅ näita rohkem ˅
2010-03-31 21:17
Kuskil teemas juba kommenteerisin et sai siit ühe 17 - aastasega kohtutud kes oli end 21 - aastaseks valetanud. See jäi minu poolt meie viimaseks kohtumiseks kuigi kutt tegi mõne aja pärast ettepaneku uuesti kohtuda, olevat aastakese vanemaks saanud Sinnapaika ta aga jäi, polnud minu maitse Muidu on aga endalgi siin tutvusi kel ankeedis üks vanus kuid lõpuks on tunnistatud et tegelikkus on hoopis teine, ei oldagi 22 või 23, vaid 16! Küsimusele et mida imet siis seksiportaalist tahetakse, vastatakse nukralt et suur soov olevat süütusest vabaneda Mõni jõuab koguni nii kaugele et nillib end messengeri ja alles seal tunnistatakse oma õige vanus ning kui see on jäänud alla 20 a, siis on järgnenud minupoolne kiire blokk.
Kuna endal vanust märgitud pole siis eks tuntakse selle vastu aeg - ajalt huvi kuid nagu juba maininud siis kes teab see teab
˅ näita rohkem ˅
2010-03-31 23:27
Mehekesel läks lihtsalt meelest, et said ka vahepeal aasta vanemaks
˅ näita rohkem ˅
2010-03-31 23:28
Mehekesel läks lihtsalt meelest, et said ka vahepeal aasta vanemaks
˅ näita rohkem ˅
2010-03-31 23:29
Miks minul kogu aeg topelt läheb???
˅ näita rohkem ˅
2010-04-01 11:32
valerumcais: Mis see siia puutub
˅ näita rohkem ˅
2010-04-01 12:04
Ah, ära pane tähele. Sinu jutust ühe lause peale kirjutasin selle... Või pidasid silmas miks mul topelt kommid tulevad
˅ näita rohkem ˅
2010-04-01 19:16
valerumcais: Mitte seda Mõtlesin et mis see minu vanusemuutus siia puutus, sry, ma pooleldi blond
˅ näita rohkem ˅
2010-04-01 19:42
aikon62: Tsiteerides: Aga milleks varjata oma tegelikku vanust? Mida see annab või muudab?

Just, mida see annab või muudab Mõni aeg tagasi küsisin ühelt healt tuttavalt siit et kas tema arvates peaksin ma enda ankeeti oma vanuse lisama. Tema arvas et see pole vajalik ning nii ta on jäänud. Uute tutvuste puhul on ikka ette tulnud küsimist et kui vana siis, mille peale vastan et paku ise või naistelt vanust ei küsita Ei usu et enda puhul see vanus nii rolli mängiks, kui meeldin siis meeldin, kui ei meeldi siis ei meeldi
˅ näita rohkem ˅
2010-04-01 20:17
BarbWire:kui vanus ei oma tähtsust,eks siis kirjuta mulle
˅ näita rohkem ˅
2010-04-01 20:24
Tahtsin just Aikele öelda,et teema algataja on tüüpiline püsisuhte otsija,sest aike teises teemas väitis,et neid siin pole.Siis aga avastasin,et tegemist ongi ühe järjekordse fenomeeniga.Nimelt kulus tal registreerumisest pettuse avastamisest teadaandmiseni 81 minutit.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-02 09:26
Tegemist on uue kasutajaga. Minul endal kulus ikka paar kuud enne kui sai selgeks mis kohaga on tegemist ja et, petmine, soperdamine ja nalja (valetamine) on siin täiesti normaalsed nähtused. Ja muidugi postkastist leitud rõvedused ja laus sõim.
Siin Ihas on need täiesti normaalsed nähtused. Arvan et, kui kõik kaustajad sellistest kirjdest teemasid teeksid poles muudele teemadele enam kohtagi.
Nii et, minu poolne soovitud: Kustuta ilma vastatmata ja lase lollidel rõõmutunda, nad on ju nii suured sulesepad. Vastamine neile võib tõestada ainult üht et, on veel arengu ruumi. Minul isiklikult küll. Ehk suudan ma nii kõrgele kunagi areneda et, selliseid ridu suudaks sepistada.
Lootus on viimane mis sureb.
ja et, kiri väga must ei oleks siis usu siin on ka tõesliselt vahvaid tegelasi nagu ka mujal neti maailmas ja reaalses elus.

˅ näita rohkem ˅
2010-04-02 09:41
Reaalses elus toimub kiirem ära tundmine ja keerad sellistele lihtsalt selja või lahkud seltskonnast
˅ näita rohkem ˅
2010-04-02 10:12
Huvitav mis keelab selga keeramast neti maailamas ebameeldivatele kirjutistele? Veelgi lihtsam ju.
Teemaks oli muidugi valedtamine ankeetides.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-02 13:09
Mulle jäi küll mulje,et teema algataja on ise meistervaletaja.Et mehe konto taga peitubki naine,kes tahab "sõbrannale" ärapanna
˅ näita rohkem ˅
2010-04-02 15:53
elmar59: Eee..., mulle on küll vanus tähtis Mõtlesin et mida see muudab või annab eelkõige enda vanust silmas pidades ( kui meeldin siis meeldin, kui mitte, pole see vanusenrgi tähtis ). Paljudel kes tutvuda soovivad on ankeedis kirjas soovitatav naisterahva vanusepiir. Mainingi vastuses et kahjuks väljun nõutavast piirist mille peale tuleb imekiire vastus et mis siis, nagunii olevat soovitatav vanusepiir niisama märgitud jne ja et kas ma siis tõesti ei soovi tutvuda.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-02 15:55
P.S. Ma meestele ise ei kirjuta, ainuld vastan neile
˅ näita rohkem ˅
2010-04-02 16:10
BarbWire kirjutab küll meestele, isegi mina olen temalt kirja saanud. Väga lakooniline oli küll teine. Sisaldas kõigest ühte sõna. "Aitäh."
˅ näita rohkem ˅
2010-04-02 17:04
Komytea: Tegin ülevaate, olen saanud sinu poolt sellise pöördumise:

Autor: Komytea

Saaja: BarbWire

Teema:
Saadeti: 2010-03-28 21:58:20
Loeti: 2010-03-28 22:01:36
kustuta kiri


Ma sain aike vabandava kirja, see solvamise-jutt ei käinud minu pihta.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-02 17:05
Millele sai vastatud nii: . Aga kui oleme varemalt suhelnud siis seda ei mäleta
˅ näita rohkem ˅
2010-04-02 17:20
Ei-ei, ma hindasin sind number viiega ja siis tuligi aitäh.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-02 17:33
Komytea: Jumal tänatud Mõtlesin juba hirmuga et ülbiku mulje jätnud
˅ näita rohkem ˅
2010-04-03 00:20
See on miksi vanuse piirangu kompleks,näiteks on teatud eas kus pannakse miski vanuse limiit peale,siis ,kui sa sinna limiiti ei mahu ongi vale vanus heaks põhjuseks..Eriti just täisealised peale 40 hakkavad väga tihti vanuseid muutma ......et vist muidu noortele peale ei lähe-....
Kuid jah suht tobe selle pärast valetada oma vanust teistele,kui su vanus on tegelikult hoopis teine...
Järelikult on neil inimestel,kes vanust valetavad mingid kompleksid,et ei julge enda õiget vanust mainida..
Ja kui enda vanuse piirang ei mahu,siis ei loe see ,vaid pigem,kuidas oskad ära moosida .......
Aga neti maailmas suht tuntud teema,miski pärast ei taheta endi õigeid vanuseid õelda
Seega samas küsimus neile,miks esinete valede vanuste all??
Miks see parem on ,kui õige vanus??
Mis eeliseid see annab teile?
˅ näita rohkem ˅
2010-04-04 01:14
tegelt pole küll tähele pannud, et mu elukaaslane valetaks oma vanust. on minust pea 10 a vanem... seks klapib hästi ja üle 10 a juba koos eland, ei ütle keegi sõbergi selle kohta midagi, isegi selja taga pole kuulda olnud, kõik väga viisakad. naine ise ka nooruslik, mõni ei pakukski talle seda vanust mis on...
˅ näita rohkem ˅
2010-04-04 01:18
Ahjaa, BarbWirele olen siin kommi võlgu jäänud.
Ütlesin lihtsalt, et meheke sai aasta juurde, a Sina said ju ka. Vanusevahe jäi ju samaks Muud polndki, ära enda blondi pea peale ka kõike aja. Kõik blondid pole ka nagu anekdoodis...
˅ näita rohkem ˅
2010-04-04 01:19
tegelt pole küll tähele pannud, et mu elukaaslane valetaks oma vanust. on minust pea 10 a vanem... seks klapib hästi ja üle 10 a juba koos eland, ei ütle keegi sõbergi selle kohta midagi, isegi selja taga pole kuulda olnud, kõik väga viisakad. naine ise ka nooruslik, mõni ei pakukski talle seda vanust mis on...
˅ näita rohkem ˅
2010-04-04 12:16
On inimesi kes suudvad viia oma keha ja hingelise e. seesmise ea taskaalu. On inimesi kes tunnevad ennast seesmiselt noorena ja üritavad seda ka välisusse ümber kajastada. Tulemus on suhteliselt koomiline.
On inimesi kes on väliselt noored aga seemiselt nagu vanadinimesed.
Neid näiteid kus eriti naised üritava aastaid n.n. korstnasse kirjutada on meeletult. Me ju tunnen ennast noorena miks ma ei võiks seda ka väliselt olla? Silmas peetkse käitumist ja riietust. Tulemata selle peale et, keha sa ju muuta ei saa.
Oleks ju hullumelsus kui minu vanused hakaksid riietuma ja käituma kui 20 aastased. Loomulikult võid seda teha aga ole siis ka vastavaks kohtlemiseks valmis. Selleks aga paha tihti vamis ei oleda.
Sellised ütleme eksimused tulenevadki sellest et, pole veel suudetud keha ja sisemust harmooniasse viia. Ja ega seda neile oahaks saa panna. Inimesed õpivad elu ju läbi oma vaatevinkli ja oma arusaamade kaudu.
Pahandad pole selle peale mõtet. Pigem tundakaasa, usun et, pole lihtne elada kui keha räägib üht ja hing teist.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-04 13:20
valerumcais: Seda küll Kutt arvas et kuna vahepeal sai täisealiseks et ehk siis näkkab paremini Aga võta näpust
˅ näita rohkem ˅
2010-04-04 15:16
No sellega on nii, et valerumcaisil on õigus ja samas ei ole ka. Mida vanemaks inimesed muutuvad, seda väiksemaks vanusevahe muutub. Ehk siis, kui näiteks naine on 22 ja mees 16, siis see kuus aastat on ületamatu vahe. Nb! Loomulikult välja arvatud üksikud erandid. Kui aga naine on 32 ja mees 26, siis on see vahe juba märksa väiksem. 42 ja 36 puhul on see juba peaaegu olematu...

Aga BarbWirel on muidugi õgius, nii lihtsalt ka ei näkka
˅ näita rohkem ˅
2010-04-04 16:29
lugesin hiljuti kusagil üht väga head ja õiget väidet- "kui ütled, et oled hingelt nooruslik, siis teeb see sind automaatselt 10 aastat vanemaks"
aga no naised muidugi kunagi vanemaks kui 21 ei saa, isegi siis kui füüsiline iga 90 aasta kanti jõuab ja õieti enam ei kuule ega näe, ning ringi liikuda saab ka ainult ratastoolis....
˅ näita rohkem ˅
2010-04-04 17:27
Eks seda hingelist noorust hakkataksegi siis märkama ja rõhutama,kui ihu juba selgeid vanaduse märke ilmutab.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-04 21:32
ifim: Täiesti õigus. Eks ole see ka põhjuseks siinses keskonnas. Tulemata sellele et, kohtumisel ja edasisel suhtlemisel tuleb see välja.
Tean ühte siinset noormeest kelle vanus kõigub 32 ja 39 vahel. Kui mõletaks ta nime siis läheks huvi pärast piiluma mis tänane seis on. Ma ei suhtle taga enam kuna ei kannata valesid.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-04 22:21
Mina olen enda vanuseks 82 kah pannud.
˅ näita rohkem ˅
1
2