Foorum
2010-03-25 02:21
ok kiimas ja kortsuline vanamoor ma ei viitsi su ajukääbikuga suhelda, mine pane endale napp vittu ja teine sitaauku ja hoia mu kontost eemale, kui sa oled selline mõrd, oma karvase vitu ja pesematta sitaauguga siis syga enda mune.

ning kao sinna kus on sinusugused debiilid ja haiged vanamutid

mingi 40 aastane kortsus ja oma karvase vituga ja pesematta sitaauguga lehm tuleb siin nyyd muna opetama,
debiil selline
˅ näita rohkem ˅
2010-03-25 02:24
Kusjuures olgu märgitud,et esmaseks kontakteerujaks oli sm.enesekindlus,ning minu äraütlevale seisukohale suutis enesekindel VÄÄRT mees end sõnastada just nõndamoodi.Kahjuks ta kohe peale roppuse sülgamist blokeeris mind ning mul ei õnnestunud talle vastata.Tegelikult,hoidke sellisest eemaleeksole.Õppetund mulle ja loodan et keegi ka võtab õppust.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-25 07:11
Tase!
˅ näita rohkem ˅
2010-03-25 15:18
No on ikka tegelased.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-25 15:28
Sellised kirjad peab ikka Administraatorile edastama nende kontode blokeerimiseks!
˅ näita rohkem ˅
2010-03-25 15:39
Igasugust madalalaubalist saasta siin ka liigub.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-25 18:36
Enesekindlus ei anna veel eeldust et, inimene oleks omandanud elementaarse käitumise.
Enesekindlalt ............... no ma ei oska öeldagi kuidas selliste võimetega kirja kirjutajat nimetada. Vata nii madal olen mina.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-25 18:56
Enesekindlusest on asi kaugel.Julge koer ei haugu
˅ näita rohkem ˅
2010-03-25 20:22
Vat igal asjal on kaks otsa (kui mitte rohkem).
Kui inimene peab ennast enese kindlaks.
Teine pool asjast on aga see kui inimene on lihtsalt enesekindel. ja teised peavad tead selleks (enesekindlaks)
Selles on sul õigus haukuv koer tõesti ei hammusta eriti inimkoerad. Loomariigis on nii ja naa.
Tavaliselt on selliste inimkoerte liikuma panevaks jõuks hirm muutuda ilma haukumata olematuks.
Sellise alatooniga kirju olen isegi saanud ja just siis kui ei soovi kohtuda. Siis on kaks võimalust kas Sind tänatkse selle vähesegi eest viisakalt või saad n.n mahlaka sisuga kirja ja muidugi blokki. Isiklikult ei vaevu isegi lõpuni lugema, vastamisest ma isegi ei mõtle. Panen sellised kirjad mõttes kasti mille peale on kirjutatud "Inimese (kirjutaja) emotsoonid"
˅ näita rohkem ˅
2010-05-01 14:49
nendega ei olegi midagi peale hakata, ignoreerige
˅ näita rohkem ˅