Foorum
2013-11-30 01:35
Kaua võib üks naine uusi kontosid teha,et petta oma veebishow-ga
Kasutaja neiututvub22,teemewebi,showtydruk89,pakunshowd89,fistineiu8 ja veel mis ei tulegi kohe meelde,tuli välja et see vana pettur siin aastast juba 2010 nimeks on H.S.S
˅ näita rohkem ˅
2013-11-30 11:49
Ja ma ei mõista kes seda peletist vaadata tahab.
˅ näita rohkem ˅
2013-11-30 12:00
mulle, kui mehele, ei mahu pähe, kuidas üldse on võimalik siinseid "weebipakkujaid" ja teisi amatöörlitse omale tellida nii ekraanil vaatamiseks, kui ka füüsiliselt ???
nähtud, kuuldud nende roppu sõnavara, .....
jube,

kas tõesti selliste peale "tõuseb" ?
˅ näita rohkem ˅
2013-11-30 14:39
Sucker mine arsti juurde, kui ei tõuse. Ühes teemas üks tädi arvas, et mehel peab iga naise peale tõusma. Ka weebitibinate...
˅ näita rohkem ˅
2013-11-30 17:26
Pean ka minema, jube elu.
˅ näita rohkem ˅
2013-11-30 20:50
Ma mõtlesin ka et mul midagi viga ja hakkavad vanaduse hädad kimbutama, et selliste peale enam ei tõuse. Tahtsin juba omale siniseid tabletikuid osta, aga näe siis kohtusin reaalselt neidudega keda roosasmullis pole ja nagu võluväel oli väike seersant valvel

ps. mina nende siinsete teenusepakkujatega kohtuda ei soovita. Linnapeal liiguvad jutud, et mehed kes neid reaalselt näinud, on saanud jäädava impotentsuse kahjustuse. Nii et ise teate millega riskite
˅ näita rohkem ˅
2013-12-02 23:37
Vaatsain siis ka selle teema peale tolle Veebibeebi kontot ja paraku läks mul veel hullemini.......... .......mul kukkus seda nähes kohe koguni otsast ära................
˅ näita rohkem ˅
2013-12-03 20:19
Proovi Moment liimi- see pidi kõik kinni võtma. Kui see ei aita võin pakkuda 2komposiitset liimi aga see kuivab kaua ja pead leidma kellegi, kes seni õigel kohal osi hoiaks
˅ näita rohkem ˅
2014-01-06 23:09
vaatasin eelnevalt reporteri kodulehelt, kindlasti on ka möjal, et kommentaaridele lisandus alla teavitus, et samalt ip aadressilt on kommenteerind kasutaja......
miks kuradi pärast siin ei saaks see sama toimida, oleks kohe näha mitut kasutajat samast asvutist tuleb?
vöi selliste kümnete kontode omanikud ajaksid ehk serveri siis puha hulluks!?
˅ näita rohkem ˅