Foorum
2013-04-21 22:27
Jagage oma lemmik kõige armsamaid kirju mida saanud olete.
Ei pea isegi autorit mainima kui ei soovi.
˅ näita rohkem ˅
2013-04-22 13:08
Kõige armsamad kirjad on need, kus raha pakutakse. Ülejäänud on imal jura, mida copy-pastena kõigile naistele saadetakse.
˅ näita rohkem ˅
2013-04-22 14:19
Mõttetu teema selle jaoks minu arust aga noh good luck.
@Lynell, sul jutus tõsi sees
˅ näita rohkem ˅
2013-04-22 15:56
Lynell, kas mältead veel, kui armsaid kirjkesi sa mulle Tüdruk(ma tõesti ei mäleta järjekorra numbrit) kontolt saatsid?
˅ näita rohkem ˅
2013-04-22 18:07
Kõige ilusamad kirjad on neidelt, kellega juba 2 aastat siin suheldud..Rahapakkujaid ka on--eriti tahetakse veebikat ja on ka 600 eur.pakutud--aga ma pole nii loll, et ma neid kirju tõsiselt võtaks ja igasugused pakkujad ma heidan kõrvale! Mul on tervist veel piisavalt et endale ise raha teenida..Jama jutt, et tööd ei ole! Need vanad, kauaegsed tuttavad on iga päev toreded--seda juba 2 aastat nii..Ei mingeid kohtumisi--tore niisama suhelda!
˅ näita rohkem ˅
2013-04-22 19:19
lynell, need rahapakkujad hoopis copy/pastena raha kõikidele pakuvad iseasi, kas ka annavad
˅ näita rohkem ˅
2013-04-22 19:25
Siin on mehi, kes oskavad väga armsaid kirju saata: lihtsast sõbralikust jutust kuni reaalse abipakkumiseni(ei pea silmas neid "ülierutavaid" sponsorluse pakkujaid) Lihtsalt rahapakkumist ei saa just meeldivaks kirjaks nimetada.
Aga need, kes mulle meeldivaid ja tõesti huvitavate mõtetega kirju on saatnud: Tänan Teid.
˅ näita rohkem ˅
2013-04-23 08:31
Sain alles hiljuti kirja--kasutajaks märgitud 23-ne noormees,konto oli tehtud 5 min, enne mulle kirjutamist Kohe taheti kohtuda,tehti komplimenet jne..Sellised kirjad on lihtsalt naljakad, aga mitte tõsiseltvõetavad Nii loll pole isegi mina, et ma usuks, et 23-ne mees teeb konto, selleks et minuga kohtuda Ma saatsin ta nooremaid ja ilusamaid otsima!

Või siis sellised ---
Tere, ilusat päikselist päeva kalli, kalli
Millega tegeled, kalli, kalli
Kuidas tuju ? Kalli, kalli
Mis õhtul teed, kalli, kalli
See kalli, kalli iga lause lõpus muutub lihtsalt tüütuks..ei muud
˅ näita rohkem ˅
2013-04-23 08:42
No sellist imalat lipitsemist ei saa paraku küll armsaks pidada. Noorematele või naiivsematele see ehk mõjub aga mind paneb see paraku kirjutaja mõistuses kahtlema
˅ näita rohkem ˅
2013-04-23 08:50
täpselt, anonyym Ma just ka ise mõtlesin, et nimetan seda imalaks, aga no ei tahtnud kedagi solvata
˅ näita rohkem ˅
2013-04-23 14:33
Vot mis juhtub kui näopilti kuhugi ei saada, selline kiri tuli, milline meeleheide, pisut hakkas kahju, ikkagi mees.



Ei no sellest ma sain aru jah et sa niismaa siin mangid, vaatad ise teised ule ja siis saadad koik kukele. Kas see, kui mulle koik inimesed naost ei meeldi, mul on oma maitse valja kujunenud tahendab inimturgu????????????????????
Sa ara pane oma sonu minu suhu ja oma motteid minu pahe. Mina ei vota seda kui suhtlusportaali sest mu elu on igav ja see sait on igal juhul seksi suunitlusega ja kui sa seda nii ei vota siis sa oled kas loll voi pime. Suhtlusportaale on teisi nagu rate ja facebook jne. aga sellel juba reklaamid ja koik pildid ja muu on selle suunitlusega. Nii et sina oled vales kohas ja lihtsalt mangid oma totraid naistemange nagu koik teisedki kes just raha peal valjas pole.
Aitahh sulle said mu tuju totaalselt ara rikkuda ja jarjekordse pettumuse valmistada.
ja siis imestatakse kui ma ei noustu et naised on ju nii armsad. ppppprrrrrrhhh neis on ainult oelus, ulbus ja teisi maha tegevad tunded.
˅ näita rohkem ˅
2013-04-23 15:09
kelle mure kui nad ellu ei jää, hoiatuste rubriik toimib veel
˅ näita rohkem ˅
2013-05-02 15:50
Autor:
xjussix
Saaja:
Isabel93
Teema:
Saadeti: 2013-05-02 15:43:20
Loeti: 2013-05-02 15:43:25
kustuta kiri

Tere ilus naine! Kui sa tahad teha minuga äri Soomes, siis saad elada luksus maja järve kaldal Jyväskyläs 300km Helsingist.
Hei! Jos haluat tehdä musiikkia tai jotain bisnestä kanssani Suomessa, niin silloin voit tulla asumaan tänne minun talooni järven rannalle Jyväskylään.
Hello! I have 2 houses by the lake in Jyvaskyla, Finland. Write if you want come to my house and make music or some business with me!
Привет! Я живу в Ювяскюля, Финляндия. Это 300 км к северу от Хельсинки. У меня есть красивое место и 2 дома на берегу озера. Второй дом музыкальная студия. Вы можете жить в моем доме если вы хотите приехать сюда в Ювяскюля и делать бизнес со мной.
No naised,ruttu Soome
˅ näita rohkem ˅
2013-05-02 17:30
Ja mis keeles siis vastasid ja pakkumise vastu võtsid ka?!?!?!??!!?
˅ näita rohkem ˅
2013-05-02 17:51
Lp luukere,vastasin eesti keeles ikka,et onu on veidi aadressiga exinud
˅ näita rohkem ˅
2013-07-02 11:20
tundub nagu oleks üks ja sama inimene
˅ näita rohkem ˅
2013-07-02 23:56
ikka leiab. raha eest näiteks, lugegu noormees kuulutusi. nii lihtne see ongi
˅ näita rohkem ˅
2013-08-14 00:12
Autor: veikks54

Saaja: kiisumiisu88

Teema:
Saadeti: 2013-08-14 00:00:58
Loeti: lugemata
kustuta kiri


tasun sulle 100 euriga kui sa torkaksid mulle tuletiku sügavale riista sisse ning väävli otsa paned põlema ja põletad vastu munni otsa ära .kas saaks kokkuleppele? seksi ei küsi


Märgi kiri

[vasta kirjale] - [teie kirjavahetus]
˅ näita rohkem ˅
2013-08-23 11:03
Pole ühtegi naiste kirja alles, aga läbi mälu meenub, et ega naiste tutvumiskirjad meeste omadest eriti erinegi. Kes üritab ilgelt asjalik kohe olla, kes uurib vargsi maad, kes kirjutab mingeid luuleridu. Millised need tutvumiskirjad üldse olema peaks? Kui inimene ei meeldi või on üldse võõras, siis tema kiri on nagunii nõme.
˅ näita rohkem ˅
2013-08-23 19:23
kusjuures foorumi rubriik- kaua vöib- on ju väga kohane selleks köige armsamate kirjade jaoks
˅ näita rohkem ˅
2013-08-24 19:56
Autor:
sweetkiss86
Saaja:
Vabakuulaja
Teema:
Saadeti: 2013-08-24 18:57:01
Loeti: lugemata
kustuta kiri

vanakänn ime munni ma ukrnka vaid mees ültse jobu
˅ näita rohkem ˅
2013-09-12 21:01
Autor:

Saaja:
Kosmosetutt
Teema:
Saadeti: 2013-09-12 20:20:06
Loeti: 2013-09-12 20:49:37
kustuta kiri

millest unistad?

Märgi kiri


Oled sellele kirjale vastanud! [vasta kirjale] - [teie kirjavahetus]

Nii lihtne ja armas küsimus
˅ näita rohkem ˅
2013-09-12 21:13
mul on selline kirjatuvi, kes saadab pisikesi luuletusi. ja ei soovi, ei paku midagi, lihtsalt on tore



vaatan päeval vaatan ööl,
isu läind ei enam söö,
sest ei rohkem sellist neidu,
terves ilmas küll ei leidu.
˅ näita rohkem ˅
2013-11-28 10:09
Autor:

Saaja:
rozaelevants
Teema:
Saadeti: 2013-11-23 17:00:09
Loeti: 2013-11-23 17:01:12
kustuta kiri

Ilusa sportliku mehega beebit siis ei taha saada

Vat see on alles midagi ilusat
˅ näita rohkem ˅
2013-11-28 20:49
Kas võib papusid kuduma hakata?
˅ näita rohkem ˅
2013-11-30 11:36
Ei mina lapsi taha
˅ näita rohkem ˅
2013-11-30 11:38
˅ näita rohkem ˅
2013-11-30 11:47
Mäletan-mäletan seda filmi, seal läksid ühel isandal kogemata kombel ka Juuli ja Maali sassi
˅ näita rohkem ˅
2014-01-01 16:35
Oh vittu küll ma oleksin peaaegu tasuta musi saanud päris naise käest, aga rikkusin kõik ära.

cairu kuulutas, et müüb musi 10€ eest.

Mina küsisin siis, et:
"Kas see musi oleks kiire mops põsele, või 5 kirglikku minutit huulte hellitamist, käed ümber üksteise? Ehk isegi kogemata libiseb käsi alaseljale ja sealt päkapiku sammud allapoole, kehad tõmbuvad hellalt aga kindlalt koomale. Kirglik kaisutamine ja täpselt piiri peal segadust, kas nüüd oli või ei olnud sekundi murdosa vältel kuivalt hõõrumist."

cairu vastas:
"Tere!
Musi ülendmisel pea meeles, et musi toimub avalikus kohas."

Ma omakorda küsisin:
" Kas nii saab, et 10 € saaks kuidagi diskreetselt varrukast varrukasse libistada samas kui kirglikult ameleme. Muidu on varsti LiveLeaks 'is üleval turvavideo pealkirjaga siivutu musi avalikus linnapildis maksis mehele 10€, aga nüüd ootab patustajat trahv 40€."
˅ näita rohkem ˅
2014-01-14 13:10
Ma panen kopipastena igale poole, ka meestele sellise armsa kirja teele:

Tere, ilusat päikeselist suvepäeva kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli,
Millega tegeled, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli
Kuidas tuju ? Kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli
Mis õhtul teed, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli
, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli
, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli
, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli, kalli

Sest see on armas.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-23 09:33
einoh naera rbadeks, mis kirju siin armsateks peetakse aga teate mis, k6ige armasamad kirjad on need, mis tulevad sellelt inimeselt, kellele ise kirjutad ja kelle kirju ootad
˅ näita rohkem ˅
2014-08-17 11:01
Autor:

Saaja:
PinUps
Teema:
Saadeti: 2014-08-17 10:10:18
Loeti: 2014-08-17 10:55:38
kustuta kiri

tutuvks.. kirjutaks ja joonistaks ja vaatab mis saab… olen 26 aastane, sportlik, 178 cm pikk, töötan toitlustuses ja olen jutukas ja hea huuorimelega ja seltsiv. meeldib käija niisama väljas ja matkams ja reisimas… ning ka klubitamas ja tantsimas.. ootan su kirja
˅ näita rohkem ˅