Foorum
2013-02-19 19:29
kas see ihaeha on mingi konkureeriva saidi tegelane, igatahes naisterahva kirjutatud see küll ei tundu. niiet muudkui saatke aga tasuline sönum ja kas keegi kunagi on sealt ka möne vastuse saanud?
˅ näita rohkem ˅
2013-02-20 01:22
olen saatnud smsi aga tuleb perse kukkund hotmail mis ei kehti [email protected] kiri ei lähe kohale tuleb tagasi..
˅ näita rohkem ˅
2013-02-20 09:41
Tegin uuringu: kuskilt infi selle sms saatmise hinna kohta pole. Üks teine tutvumis kuulutuste sait kasutab seda ja ei mingit hinna infot. Sama nr pealt on võimalik laadida mingi mängu käike ja seal olid erinevad hinnad, üks sms hind oli n. 3.20. Võimalik, et korjab nende sms-idega raha kuid see pole 100% kindel fakt.
Kui keegi teab palju see sms sinna maksab siis võiks ju rahvast valgustada.
˅ näita rohkem ˅
2013-02-20 15:46
No kui tingimata on vaja oma raha kuskile panna...............saatke parem mõnda kodutute loomade varjupaigale, uskuge mind, nad oskavad seda palju paremoini kasutada kui need klounid kes siin oma uskumatult algeliste petuskeemidega üritavad raha teenida. Ja nagu enda hämminguks loen...............ikka leidub lolle kes huiareid toidavad!
˅ näita rohkem ˅
2013-02-21 03:16
Ausõna, vahel on omal täiesti häbi olla mees................arvatakse, et siis ilmselt olen ka mina debiilik.............
˅ näita rohkem ˅
2013-02-22 00:00
See peaks igale mehele,kellel kasvõi natuke mõistust peas on, selge olema,et sellist naist nagu ihaeha pole reaalselt olemas. Kui talle niipalju seksida meeldiks,siis tekib küsimus,kuidas ta niipalju siin ihas saab passida,kuna sellise profiiliga naisel peaks järjekord nuustakuni ju olema.
˅ näita rohkem ˅
2013-02-22 02:17
irw, sponsor, väga hea tähelepanek hakkasin minagi endamisi mõtlema, et tegemist vist Fordi autotehasest laenutatud ja kuhugi ülesseatud konveieriga on
˅ näita rohkem ˅
2013-02-22 09:33
Olen ka jälginud mängu . On selline ütlus - lollidelt tulebki raha ära võtta!!!!
Ma tõesõna ei aitaks lolle, kui ikka aju asub püksis siis tulebki pealt vaadata, kuidas mõni jorss oma rahast ilma jääb.

Aga mõistagi on selle ihaehe nime taga üks perefirma .
˅ näita rohkem ˅
2013-02-25 14:29
Kui asi tundub olevat liiiga ilus, et olla tõsi siis enamasti see nii on ka! Mina pole kuhugi säärasesse kohta investeerinud ja ei soovita ka teistel See kehtib igalpool...
˅ näita rohkem ˅
2013-02-25 15:16
Nii................miski etteküsija, mingi musiest11 on tekkinud..........nii vähemalt kuulutuses kirjas! Ruttu nüüd raha üle kandma ja siis kurtma kooris et uuups, jälle lakkusin a konnaraisk ei muutunudki printsessiks!
˅ näita rohkem ˅
2013-02-27 08:24
Tere kiimakotid
Esiteks siis sms maksab 3,20 ja see on ka kirjas minu kontol,et ega jah kui teil peas keerleb ainult üks asi,ega siis ei panegi seda tähele...TeisekS Ma olen reaalselt olemas,aga see loogiline,kui sa teed mulle ettepaneku,et toppiks tikkud su riista ja paneks need põlema...ja muud sellised pervertsused siis ega vastust ju ei tulegi enam,ja siis kohe siia oma muret kurtma hakkad..
Haiged pervod olete ikka...
˅ näita rohkem ˅
2013-02-27 08:34
kui sa ihaeha nii kuradi saada tahad, pane oma meilinimi vöi telf number siia ja saad, mida sa topid mingit tasulist meilisaamise teenust, kusjuures selle hinna sa alles lisasid siia, ja nagu selgub foorumist, et saad mingi mittetoimiva meiliaadressi!! ikka perefirma trikid, kusjuures isegi tuleb välja et tead selle sönumi hindagi. ja kiimakott oled sa ka pigem ise, kui su kuulutusi lugeda!!
˅ näita rohkem ˅
2013-02-27 15:44
13017 on lühinumber mida saab iga inimene ise omale luua ja sellega omale iga sms.i pealt tasu teenida... ja kriminaalset pole siin midagi,aga jah se on siiski mõeltud lammastele,et no lambad hakkake nüüd sms-e saatma...
˅ näita rohkem ˅
2013-02-27 21:47
teenus on jah tasuline,ja tenin selle pealt 3,20,aga kuna on välja toodud hind siis se pole tõesti kriminaalne,ja sellist teenust saab iga inimene omale luua,kui vähekegi mõistust peas,aga se ei tähenda,et ma ei kohtu reaalselt....kui ma ei ole suu kirjale vastanud siis pole ma järelikult huvitatud sinust ja kogulugu... ja üleültse kus on kirjas,et sa pead sms-i saatma ???? kui ei meelti selline varjant siis puhka jalga ja tao pihku...Aga ütleme nii,90% sms-i saatjad saavad ka vastuse ja neist omakorda on reaalsed kohtujad nii 70 %,et kui ma sulle ei vasta siis järelikult oled ise seda põhjustanud...
˅ näita rohkem ˅
2013-02-27 22:45
eeldame korraks, et ongi nii. et on neiu, kes "selekteerib" "kandidaate" sms'idega. mille pealt, oh üllatust, ka ise teenib. natukene. ja siis vastab neile, kelle leiab olema "sobiva". olgu. ilus, kena. vaba valik ja nii edasi. ainult et see asi on ju nagu "Jõulutunnel". keegi ei tea, paljude lihtsameelsete smssijate seast tegelikult see üks jacpotivõitnu valiti. mis kiteeriumite alusel. ja kas üldse. mittevailuile alati hea ju öelda,et sorry, ei sobinud. pealegi pole "konkursil" täheldada ühtegi vahelejäävat päeva, teooria kohaselt peaks käed-jalad 24/7 tegemist täis olema. ehk siis, nagu varem mainisin, Fordi autotehase konveier. olen nõus, meie hulgas liigub ka tõelisi suure isuga nümfomaane. aga ma miskipärast kahtlen, et siin sellega tegu on.
seega, andke andeks, mina seda legendi ei osta. nagu ma ütlesin, vaba valik, kõigil õigus mõelda ja tegutseda oma siseveendumuste kohaselt. riskikapitalism ja totalisaatoril mängimine pole mulle, pealegi ei ole see "mäng" seda väärt
˅ näita rohkem ˅
2013-02-27 23:17
Nägin kord telesaadet nümfomaanidest ja selgus, et nümfomaan pole ainult see, kes päev läbi seksib, vaid ka see, kes naudib meeste kiima ajamist seksini jõudmata. Seega on iha nümfomaane täis.
˅ näita rohkem ˅
2013-02-27 23:19
nu ma noid asju nii hästi ei tea, pole loomaarst, kas tead või hulluarst? võta sa, krt, kinni...
˅ näita rohkem ˅
2013-02-27 23:38
Kuulaja aga võibolla on just see tüdruk sinujaoks see "õige" ja tekib säde ja lõputu armastus.
No ja sina nüüd äkki lased temakese käest ja ei mängigi.
˅ näita rohkem ˅
2013-02-28 00:14
Sa Parma päälinna poiss,võiksid ju lollikestele heateo teha,maksad selle sitase 3.20,järsku see hoor vastab sulle Sa kena poiss Saab raisa avalikkuse ette tarida,sest ma ei usu,et see daam kilomeetrite viisi jõuab mõõka neelata.
Saab ohvrite arvu minimaliseerida.
˅ näita rohkem ˅
2013-02-28 00:19
Ma kardangi, et äkki hakkan talle meeldima. Ja siis ma peangi temaga koguaeg seksima. Mul till niigi väike, äkki kulub see jupike viimaks ära veel.
˅ näita rohkem ˅
2013-02-28 00:24
Ei pea,yhe korra,sa tood ta ju avalikkusele.Ma mõtlen hävingu saanud vennad tegelevad temaga edasi.
˅ näita rohkem ˅
2013-02-28 00:32
Kõlab nagu plaan. Aga ma vist ikka ei ole nii ilus poiss, et temakest välja meelitada.
˅ näita rohkem ˅
2013-02-28 09:03
tema kuulutused ja postitused- siis see ihaeha- kubiseb ju kirjavigadest, seega minu arvamus üleüldse, et ta pole mingi naisterahvas, loe ta sönavara, ja lisaks kui lirjutada ei oska, siis ehk ka veel koolis käimata.....tehke omad järeldused
˅ näita rohkem ˅
2013-02-28 09:07
ja näe önne, sain foorumis sönavötu eest ihaehalt kirja, keskmise sörme pildi, ilma et talle tasulist kirja oleks saatnud, niiet tal ikka jäi minu pealt raha saamata
˅ näita rohkem ˅
2013-02-28 10:10
Hr. KREDIIDIPANK!

Tahad sa rääkida meile sellest ihaehe sünniloost?
Kas 2012 a. tulud on juba deklareeritud? Vaata igaks juhuk see lahter üle , muud tulud !

Igatahes jõudu. Teie Fredy
˅ näita rohkem ˅
2013-02-28 17:00
haiged kiimakotid olete...
˅ näita rohkem ˅
2013-02-28 18:51
Mis vahe on haigel ja tervel kiimakotil?
˅ näita rohkem ˅
2013-02-28 21:41
Haige kiimakott saadab 3 eurtsi uskudes selle eest viimasepeal tibinalt saada,terve yritab niisama või ok,kasvõi raha eest reaalselt
˅ näita rohkem ˅
2013-02-28 22:21
Mulle pakub ikka ilgelt nalja see ihaehe "perekond" . Skeem on labane aga ometigi töötab!
Aga töötabki nende peale kes on puupead , seega, ikka kiidan takka - lollidelt tulebki raha ära võtta!
˅ näita rohkem ˅
2013-02-28 22:35
Selline ytlus olemas jh aga kurat võtaks,aferistidele,pealegi mingitele eriti napakatele,alaealistele ka see raha ei sobi
˅ näita rohkem ˅
2013-02-28 22:45
See on ju kõige ehtsam olelusvõitlus, üks evolutsiooni alustaladest
˅ näita rohkem ˅
2013-03-02 19:30
Kui keegi nyyd vaataks,kas ihaeha ja krediidipoisi kirjavigasid,siis need ju yhtivad
˅ näita rohkem ˅
2013-03-03 13:50
Mõni mees avastab siin Ameerikat, kuigi see avastati teatavasti juba mitu sajandit tagasi , kuid parem Ilja kui mitte kedagi!
˅ näita rohkem ˅
2013-03-03 16:06
Kui sa Fred mind avastajaks pead,siis on sul täiesti õigus.Ma siin lehel aastast 2010 aga foorumit pole ennem sirvinud.Ma ytleks,et olen hämmingus,mis tegelikult toimub Kuigi elutarkust peaks nagu olema.
˅ näita rohkem ˅
2013-03-03 22:14
raitsx,

Foorum pole küll piibel ega pühakiri aga oma mõistust appi võttes võid avastada palju !
˅ näita rohkem ˅
2013-04-12 20:19
oli see eha pikka aega vait, jälle hakkas oma kirjavigadega kuulutusi siia riputama.
˅ näita rohkem ˅
2013-06-11 11:25
Sportlikust huvist saatsin SMS. Tului vastus, et vigane teade...tühikud ja suured tähed...no saatsin siis 1:1 nii kuidas kirjas oli ja sain täpselt sama sõnumi tagasi. Tänud, eha!
˅ näita rohkem ˅
2013-06-12 23:57
ma olen 100% kindel,et mitte keegi pole selle olevusega kohtunud.tegelikult võiks ju sedasortil kontod kinni peksta-põhjendus-müügipettus!!!!
˅ näita rohkem ˅