Foorum
2010-01-25 16:13
aru ma ei saa kas homoseksuaalsusega kaasneb lugemisoskamatus.mul ei ole mitte kõigevähematki gayde vastu, pean ennast tolerantseks, aga postkast ummistab omasooiharate meeste kirjadest kes tahavad mul midagi imeda või lakkuda või muid toredaid tegevusi teha. omast arust pole minu ankeedis küll ühtegi vihjet sellele et oleksin homoseksuaalne või vähemalt bi.seal on kirjas et olen hetero ja otsin naissugu.kuna pole pikaaegne kasutaja,kogemusi vähe siin, siis äkki olen kuidagi ennast ankeedis valesti kirjeldanud. oskab keegi äkki nõu anda?
˅ näita rohkem ˅
2010-01-25 16:37
See pole teps mitte ainult gayde teema. Seda juhtub kõigil nii.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-26 10:43
Ühtin parmaleikini arvamusega...Minu tutvusringkonnas on nii mõnedki gay'd, kes hiilgavad nii kirjaoskuse kui ka mõtemisvõimega.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-26 17:48
Ütleks midagi, mis kummutab nii mõnegi arvamuse, aga kuna siin lehel on gay'si suuremal hulgal, siis see oleks endale häda kaela kutsumine.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-26 20:32
ütle ikka, ole vapper
˅ näita rohkem ˅
2010-01-26 20:37
mihan: ridade vahelt peab ka mõnikord lugeda oskama.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-29 21:15
Ma olen ka aru saanud, et üle poole meestest on siin .... gay`d. No mina ka väljendun oma ankeedis üsna selgelt aga iga päev tuleb pakkumisi stiilis: "tule beib ma nikun sul ajud välja" ja "suhu võtad?" ja "olen Soome poiss 165 cm, 120 kg tulen nädalavahetuseks Tallinnasse ja vajan kaaslannat. toetan materiaalselt".
Mida teha ... kaebaks kohtusse?
˅ näita rohkem ˅
2010-01-29 21:41
Minu ankeedi vaatajad on ka millegipärast 75 % mehed, kuigi mul on selgelt kirjas, et mehed mind ei huvita!
˅ näita rohkem ˅
2010-01-29 21:42
deMerteuil,selline vennike saatis kindlasti välja sadakond kirja koopiat.Te naised peaksite koopereeruma ja vaatama,mis näo mehepoeg teeb,kui teda kümmekond naist korraga moosima hakkab.Las ta siis valib
˅ näita rohkem ˅
2010-01-30 01:04
Täpselt sama on suurem osa on mehed vaatajaskond ,alguses oli postkastis suisa ummik,kuid õnneks tehti ihasse valik,milline sugupool sulle kirjutada saavad,kahju ainult,et ei tehtud sama asja kommentaaride alla,sest need tüütud mesilased jatkavad kommentaaride all kirjutamist,kuid hea,et saab blokkida sellised kasutajad ära,kuid suht tüütu tegevus oli neid kommentaare kustudada!Mitte ,et ainult mehed kirjutavad vigadega vaid leidub ka samamoodi naisi,kes vigadega kirjutavad,kellel pole täppidega tähti jne!
Kuid lihtsam varjant ploki need kasutajad ära,mine konto seadesse,muuda valikut ,kes sulle kirju saavad saata!
˅ näita rohkem ˅
2010-01-30 12:12
Jfjm, jah, Su ideel on jumet.
P.S. Eile märkasin, et olen ühelt gaypaarilt blokeeringu saanud , selle eest et avaleheküljel fotodele klõpsasin.
Jäin lihtsalt vaatama, et on ikka head fototehnikat - iga viimane p...karv on ilusti fookuses, rosinast rääkimata ja näed siis, teenisin ära pahameele.
Nii et mis järeldus siis brahman35 teemat jätkates: tahavad imeda, lakkuda, on omasooiharad, kergestisolvuvad nagu kari naisi premenstruaalse sündroomiga.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-30 17:00
Totter on blokeerida foto vaatamise eest ja totter on fotovaatamisest mingeid järeldusi teha. Ise vaatan kõiki mis huvipakuvad ja seda ka fotograafilisest seisukohast vaatamatta kes on pildil
˅ näita rohkem ˅
2010-01-31 16:56
ahh...tegelikult ei viitsi sellest enam välja teha suurt, las saadavad,isegi naljakas. huvitav kas nende maailmas käibki see asi nii et enne öeldakse et tahan su m.. imeda kui tere. pisut on isegi ebaterve huvi tekkinud kes mida järgmiseks saadab. muidugi minu poolt on kõik vastuseta jäänud. aga mõni pommitab päris mitmendat korda juba.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-31 18:32
Järjekindlus viib sihile!
˅ näita rohkem ˅