Foorum
2012-10-22 21:32
Kas kellegil on sellise naisega........ või siis mehega kogemusi. Pakub heldelt et tema mingisuguse arve ära maksaksite ja siis saate aadressi, kuhu minna. Kui ma ei eksi, siis juba teise kirjaga tahtis mulle arve teele panna. Keerutab ja vassib. Ei hakanud seekord konksu. KAs keegi on lahkelt tema(kese) arveid maksnud?
˅ näita rohkem ˅
2012-10-23 00:53
No temast on siin juba teema tehtud. Ja põhimõtteliselt on meeste postitused samalaadsed. Ka minult proovis kunagi ammu ülekannet saada ja sularaha käest--kätte ulatamist kartis kui vanakurat välku!!!!!
˅ näita rohkem ˅
2012-10-23 16:49
Algul tahtis jah, et saadab kohe arve ja nagu aru sain, siis teeksin sellele firmale, kellele võlgu on, ülekande. Pakkusin et lähme koos pankka ja maksan sulas otse letis. Ei sobinud ka see, tal ei olevat aega, et minuga ringi tuiata. Kribasin, et ylekannet ma ei tee, ei taha, et mu pangaväljavõttel mingi selline asi kajastuks. Pakkus välja, et saadab arve ja siis hommikul käin kontoris ja maksan ära ja siis annab tema(ke) teada, kuhu tulla . Mulle see ei sobinud. Kribasin et lasku arve välja, ma tulen hommikul tema juurest läbi ja lähen käin siis üksi siis pangas. Siis tuli sellist solvunud vastus et eks ta saab ise ka hakkama ja et ma põdegu edasi jne. Vaatasin kohe, et kahtlane värk, lihtsalt puht sportlikust huvist ajasin seda jura edasi.
Netikeskonna eelised sellistel huiaritel on see, et nas on siin anonüümsed, teevad mida tahavad. 20 euri pole ka selline summa, mille kaotamisel hakkaksid asja edasi ajama, et suli kätte saada. Kuid kui selline s....auk saab päevas ühe konksutatud, nädalaga 100-120 euri, pühapäev puhkepäev, taha temagi puhata. Siis kuus teeks see päris hea summa kokku
˅ näita rohkem ˅
2012-10-25 13:44
plaster, aga milline tuhajuhan üldse netist seksiseiklusi otsib? oleksid võinud ju pordumajja minna ja seal arve maksta? te mehed olete siin ikka sellised ajukääbikud et võtab sõnatuks.
˅ näita rohkem ˅
2012-10-28 21:04
huvitav kuidas see huiar siis siin anonüümseks saab jääda? arve peal on ju isikunimi olemas
alati tuleb selliste ullikeste arveid, konto numbreid, jne. küsida, siis saab, nagu redbulli reklaamis, jälle ühe uue nime

raha kandmisega on ju sama teema, "kanna enne pappi ja siis saame kokku ja teeme seksi", ilma nimeta ei tee ju mingit ülekannet
ning kui huiabki, siis mõnikümend eurot on tõesti meeletu summa et oma või tankistist sõbranna nime rikkuda
mõni litsikesest emme ei pea paljuks isegi oma lapse nime/kontot selleks kasutada

aga tõepoolest idioot ja täielik riistaori on see mees kes raha üle kannab
˅ näita rohkem ˅
2012-10-28 21:57
ilma nime avalikustamata saab küll raha kanda. Selleks sobib hästi moneybookers, netteller jne.
˅ näita rohkem ˅
2012-10-29 00:09
krt, cosmo, ära anna neile ideid pähe
˅ näita rohkem ˅
2012-10-29 09:45
Kõik ikka anonüümsuse huvides! Kasu lõikavad sellest ju nii saaja kui saatja!
˅ näita rohkem ˅
2012-10-29 20:09
Tarkus tarviline vara
˅ näita rohkem ˅
2012-11-05 09:50
Ehh, mina tea ka kes v mis see teenused80 on, aga muideks nimi on Pille Krapiivina
˅ näita rohkem ˅
2012-11-12 17:09
Niikurb. Miks sa siia inimeste isikuandmeid kirjutad? Oled sa sellelt kodanikult selleks loa saanud?
˅ näita rohkem ˅
2012-11-13 14:35
Kui on tegu petisega, siis paraku pole seks puhuks ju luba vaja...
˅ näita rohkem ˅
2012-11-13 15:33
Niikurb, seaduste mittetundmine pole süüd kergendav asjaolu!
Sina ju ei tea, mitu samanimelist isikut võib olla. Kui üks ongi petis(kõigepealt tuleb seda kohtus tõestada), võivad teised sind ikkagi laimamise eest kohtusse kaevata. Samuti võidakse kohtusse kaevata iha leht ja nemad esitavad sulle kahjunõude. Seega mõtle järgi, kas sul on nii palju raha.
˅ näita rohkem ˅
2012-11-13 18:28
jeerait mitu kohtukeissi sa tead nimetada? Taevast võib meteoriit ka sulle lagipähe kukkuda
˅ näita rohkem ˅
2012-11-13 19:26
Mykhan, seadused on ju kirjutatud selleks, et juristid nälga ei jääks
˅ näita rohkem ˅
2012-11-14 13:58
Vahet ei ole, kas sinu silmis teenis ta ära avalikustamise või mitte. Sinule ju ka ei meeldiks, kui keegi sinus pettunu nüüd siia kirjutab, et kasutaja Niikurb on petis passinimega Riho Rippkott. (see oli näitlik ) Avaldab sinu indetiteedi ainult isikliku pettumuse või tagasilöögi pärast.
˅ näita rohkem ˅
2012-11-17 16:03
Kle mykhan, loe seda: http://www.postimees.ee/717454/internetis-petturi-eest-hoiataja-riskib-laimusuudistusega/
Ja kui sa natuke otsid, leiad neid kohtukeisse ka piisavalt. Ja keegi võiks tõesti mõne perviku siit kohtusse kaevata ja ta maksma panna, lisaks sellele rahale, mille ta kiimahoost pimestunult kellegile ette maksis ja onamisseansist üle lendas.
˅ näita rohkem ˅
2012-11-17 16:20
lugesin. Ok ma ei ole jurist, ärge siis võtke tõsiselt, mis ma enne kirjutasin. Pervikud, lugege ka, ja tehke oma järeldused, minge oma kaebustega politseisse, mis te kardate, nii seal artiklis õpetatakse. Saidil oleks mõistlik siis see hoiatuste rubriik kõrvaldada, kui kodanikke ebaseaduslikule omakohtule ahvatlev. Elu polegi eriti õiglane
˅ näita rohkem ˅
2012-11-17 16:36
aga mykhan, kumba probleemiga on kergem politseisse minna? kas rääkida loo ettemaksust ja saamata jäänud kepist/striptist või kaevata alusetu laimamise eest? ükski perv ei lähe politseisse oma lollust tunnistama, seda enam et kodus on naine ja kari lapsi, kellele ei meelidks, et nende isse selliste asjadega öösiti oma kabinetis tegeleb.
küll aga on isikutel, kelle nimi siin foorumis on ja kes ehk isegi pole kunagi siin ihas käinud, seda üsna lihtne teha ja üsna kindlasti saab ka see lehekülg koos selle pervikuga vastu päid ja jalgu.
ja nagu sa tead, siis siin lehel piisab lihtsalt mingile jobule ei ütlemisest, et terve foorum soppa täis oleks. pärast muidugi vabandatakse teema lõpus ja tunnistatakse, et vihahoog on üle läinud.
˅ näita rohkem ˅
2012-11-17 16:50
ei tea, pole omal nahal kumbagi seisu jäänud. Kindlasti on paljudel hirm, et see võib olla kahe teraga mõõk, mis endale sisse lõikab, ka ilmselt ei kõhkleks paljud tõesti kaebamast, kui tegu on alusetu laimamisega, kui aga alus on olemas, siis võimalik , et mingi pidur on.
Tehtagu siis kodutöö ära ja tehtagu proovi. Oleks seadus mu sügavam huvi, siis päris huvitav oleks, millisesse seisu jääb lehekülg, analoogiaid otsides siis see oleks nagu politsei vihjetelefoniga sarnase asja tegemine ja selle sisu avalikustamine, kuigi võimalik, et on mingid konksud. Mina ei pea ka seda kodutööd ära tegema
˅ näita rohkem ˅
2012-11-18 19:50
http://www.reporter.ee/2009/03/10/louna-eesti-nagad-pumpasid-seksika-tibi-identiteediga-internetis-meestelt-raha-valja/
päris hea, kandke aga raha edasi
˅ näita rohkem ˅
2012-11-18 19:53
veel üks päris hea lugu, mis te siis ikka raha ülekandmisega vaeva näete, andke parem kohe internetipanga paroolid, las kannab ise

28.04.2009 07:27

Kuressaare kohtumaja mõistis tingimisi vangi alaealise noormehe, kes tütarlapsena esinedes lubas arvuti suhtlusprogrammis pakkuda vaatajatele veebikaamera kaudu striptiisi, pettes selle eest välja ettemaksu.


Kohtuotsuse järgi esines noormees mullu 31. oktoobril oma elukohas arvutit kasutades internetis tütarlapsena, lubades veebikaamera vahendusel noorte seas populaarses suhtlusportaalis MSN Messenger tasulist striptiisietendust, kirjutas Meie Maa.

Selle vaatamiseks kandis kannatanu noormehe SEB Panga kontole üle 100 krooni.

Kelm lubatud striptiisi ei näidanud, tuues valetades põhjuseks, et raha ei ole tema kontole laekunud. Summa ülekandmise kontrollimise ettekäändel küsis noormees kannatanult viimase internetipanga paroolid. Saanud need enda valdusse, kandis kelm kannatanu arvelt enda arvele 1500 krooni.

Samasugust nippi kasutades pettis noormees tänavu 25. jaanuaril veel teiselt kannatanult, kelle arve asub Swedbankis, välja 1700 krooni, millele eelnes striptiisi näha soovijalt kelmi kontole 250 krooni suurune makse.
˅ näita rohkem ˅
2012-11-20 08:00
Ega see nime avaldamine ple jah kõige õigem, kuid sellise nimega isikut paraku Eesti registris ei olegi, see on väljamõeldud isik, tegelt on selle konto taga meesterahvas...seega ei tunne et olen miskit valesti teinud. Võin ka meesinimese nime avaldada, aga kuna sellenimelisi on tõesti veel, siis seekord ei avalda...
˅ näita rohkem ˅
2012-11-20 15:50
Kuskilt sa selle nime ju said. Ilmselt anti see pangaülekandeks. Aga minuteada avatakse eestis pangakontosid reaalsetele inimestele isikuttõendava dokumendi alusel. Isik võis muuta nime või asuda elama välismaale, rahvastiku registris teda enam ei ole, aga pangakonto toimib.
˅ näita rohkem ˅
2012-11-21 11:13
Selline tarbijakaitse on ihas väga teretulnud. Paljastagem kõik rahvavaenlased ja külakurnajad
˅ näita rohkem ˅
2012-11-21 13:38
Ega pea ju isiku nimele kandma, mul paluti teha ük hoomis muule nimele ja märkida selgitusse see naisinimese, keda ple olemas nimi. Seda meesisikut ma jah ei paljasta, sest ta tõesti olemas ja küll omad vitsad saab, tegu jah ehitusfirmaga.
˅ näita rohkem ˅