Foorum
2012-04-27 16:42
Kasutaja Keidy, kutsub ise mega külla ja üleb, et kõik sobib jne ja siis lihtsalt kaob ära.
˅ näita rohkem ˅
2012-04-27 17:44
Ju siis leidis parema,keda külla kutsuda.Kuidas saab seda tüngaks nimetada?Kas sa tegid mingi ülekande?
˅ näita rohkem ˅
2012-04-27 17:51
Lootis enamat, aga sai vaid tühjad pihud
˅ näita rohkem ˅
2012-04-27 17:55
Tundub,et arvas lotovõitu saavat.keegi naine kutsub külla ja pakub tasuta seksi...see on kaugelt liiga hea,et olla tõsi.Miks mehed lasevad endale nii odavat tünga teha?
˅ näita rohkem ˅
2012-04-27 18:13
Lootus pidi ju viimasena surema
˅ näita rohkem ˅
2012-04-27 19:00
Täitsa normaalne, et naine kutusb külla ja pakub seksi. Mis seal siis nii lotovõitu on?
˅ näita rohkem ˅
2012-04-27 19:39
Parma, mul käib ka meestuttavaid külas, aga mina küll ei pea seda loomulikuks, et ma nendega sexiks
˅ näita rohkem ˅
2012-04-27 19:39
Parma, mul käib ka meestuttavaid külas, aga mina küll ei pea seda loomulikuks, et ma nendega sexiks
˅ näita rohkem ˅
2012-04-27 19:58
Aga mis seal ebaloomulikku on?
˅ näita rohkem ˅
2012-04-27 20:05
Minul käib ka meestuttavaid külas,aga ma ei seksi nendega.Oma koju labast sekssuhet lubades muutud sa ise väga odavaks ja labaseks.See on desperaadonaiste teema.
˅ näita rohkem ˅
2012-04-27 20:07
Miks siis kutsute labaseid meestuttavaid üldsegi külla?
˅ näita rohkem ˅
2012-04-27 20:13
Sa saad valesti aru.Meestuttavad ei ole potensiaalsed sekspartnerid.Kõikide külalistega ei seksi keegi.Kui luua "pure sex-baced"suhtlus,siis seda ei tehta omas kodus.Seda tehakse mujal.
˅ näita rohkem ˅
2012-04-27 20:15
Ma ei tea mitteühtegi naist, kes läheb seksimiseks külapele. Ausaõna ei tea.
Mis te siis kutsute labaseid sekspartnereid külla?
˅ näita rohkem ˅
2012-04-27 21:05
Kes on need "te"?Kodu ei ole bordell.Koju kutsutakse sõpru või äripartnereid.Kodus seksitakse ainult suhtes olles.
Lihtsalt seksiks renditakse hotell või minnakse mehele külla.
˅ näita rohkem ˅
2012-04-27 21:15
Te=need kes kodus ei seksi.
Kodu on sinu kindlus. Koju ei kutsu need, kellel on kole kodu või mees kodus. Kuigi see viimane ei ole ka takistuseks olnud.
Litsidega käiakse hotellis.
˅ näita rohkem ˅
2012-04-27 22:48
Parma,sa oled väga valede naistega suhelnud.Odavatega.Kodu on kindlus.
˅ näita rohkem ˅
2012-04-28 09:18
Sellesmõttes odavatega jah, et raha ei ole küsitud. Ega ma pakkunud kah ei ole. Pole aega olnud rahast rääkida. Aga kas nad just valed on sellepärast olnud? Asjad on aetud saadud ja kaebusi mul ei ole.
Rahaeest seksisin viimati 2006a Sarajevos litsimajas. 30 euri. Päris kavalalt oli tehtud see süsteem. Ostsid baarist pudeli shampust ja tüdruk tuli siis pudel näppus ja kutsus tuppa seda jooma.
˅ näita rohkem ˅
2012-04-28 10:23
Mina tean ainult paari naist,kes endale mehi koju veavad ja need naised on tõesti litsid.
Mina lähen mehele külla Kui ta ei saa mind külla kutsuda..."kole kodu või naise lõhn majas",siis pole ju selle mehega mõtet üldse suhelda.Next,please.
˅ näita rohkem ˅
2012-04-28 13:49
Kodu on väga isiklik koht.Suvalist sekspartnerit sinna ei lasta.Pushil õigus...suhtes või kommuunis mees otsibki seda lolli,kes kutsuks oma koju ja serveeriks ka veel miskit.Neid naisi on ikka vähe.Ma ei tea.
Ma ei kujuta ette,et ma peaks võõra inimese oma privaatsfääri lubama.ma ju ei tea,kas ta võib olla varas,alkohoolik jne.
Pealegi..see mees võib ju teisel korral ilma kutsumata ukse taha ilmuda.Saidi kontekstis..naine "tutvub"siin mehega,ta ei tea sellest inimesest ju mitte midagi.Naine kutsub selle mehe oma koju?Kui mehele miskit ei meeldi või naine teda enam näha ei soovi võime kõik siin lugeda selle naise nime,kodust aadressi ja tel.numbrit.
Kas leidub naist,kes läheb sellisele riskile?Kahtlen.
˅ näita rohkem ˅
2012-04-28 14:52
Ajad on muutunud ,reeglid ka . Üks selline õpetus oli ,et naisterahval ei sobi vallalist meest külastada tema pesas ,saad litsi kuulsuse ,ah . Samas vanasti olid päevitunud ainult põllutöölised .
˅ näita rohkem ˅
2012-04-28 17:56
Tänapäeval saab litsi kuulsuse abielus/suhtes mehega suheldes ja endale mehi koju vedades.Põllutöölistel oli nägu ja kael päevitunud....allapoole andmed puuduvad
˅ näita rohkem ˅
2012-04-29 12:35
Puss. Seksida kuskil hotellis kõlbab aga koju kutsuda ei kõlba. Muidugi. Ühekordseid kepivärke jah koju ei kutsuta. MA ei harrasta ühekordseid värke. Ei oksa kommentaarida.
˅ näita rohkem ˅
2012-04-29 16:28
Esimesel korral võõrast inimest ikka koju ei kutsu.Kui areneb avalik suhe,siis loomulikult.
Selle teema algatas mees,kes on tõsiselt pettunud kasutajas Keidy?,sest naisel hakkas alarm peas tööle.Kujutage nüüd ette olukorda,kui alarm oleks tööle hakanud hiljem.Teemaalgataja oleks tal külas käinud ja kasutaja keidy ei oleks rohkem teda näha tahtnud.Me loeks praegu siit selle naise aadressi.Mina,Push ja Parma sellele aadressile minema ei hakkaks,aga paljud kasutajad kindlasti läheks.Püüdke seda olukorda ette kujutada....jube ju!
˅ näita rohkem ˅
2012-04-29 18:28
Kasutaja Keidy kutsub päevas vähemalt korra või paar kedagi Lõuna-Eestist külla. Ju on mingi rallihuviline. Vaatab aknast ja peab peenikest, kui mehed mööda küla edasi-tagasi lasevad

Või siis väikese tanklakese äriidee
˅ näita rohkem ˅
2012-04-29 20:06
ma ei ole aru saanud, mida eksootilist on spa või hotelli külastuses, et kõik naised seda soovivad?
ja millised need naised on, kes ise külla saavad tuldud?
˅ näita rohkem ˅
2012-05-03 14:48
Kallid naised... peenutsemisex vale teema ("oi, mina alla 5* hotelli ei seksi ja oma kodu on kindlus... kui keemia ja võimalused, siis pole kohal tähtsust), kuid see Keidy ju lõuna eesti teenusepakkuja ehk lihtsalt prost. Ilmselt sõitis keegi kaugelt kohale ja tibi oli kinni. Kogemused netisuhtlusest räägivad, et üle 50 km pole mõtet sõita... suure tõenäosusega saad ehmatuse osalisex kui kohtingukaaslast näed; isegi kui pildid enam-vähem tuunitud olid.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-05 17:38
küsiks äkki keidy kommentaari
˅ näita rohkem ˅
2012-05-12 14:28
Küsisin kuidas suhtuda sellesse mõttearendusse siin. Vastuse mõte oli siis selline "Las koerad hauguvad, karavan läheb oma teed"
˅ näita rohkem ˅