Foorum
2012-04-07 15:49
Mis paganama värk see on... Täitsa südame ajab täis. Mida vähem sa tähelepanu vajad seda enam seda sulle osutatakse....
Neljapäeval auto kojamehe vahel 3 roosi....
Täna järgmine käija...
˅ näita rohkem ˅
2012-04-08 01:48
Mulle jällegi pannakse kojamehe vahele kilekotikeses valgeid pabereid, kus on kiri, et saada raha. Ühisteenuste arvele. Ma olen arvanud, et see on tillitamine ja pole ühtegi senti veel saatnud. Vahel päevas mitu tükki.
Pole sellepeale tulnudki, et äkki löövad külge hoopis.
˅ näita rohkem ˅
2012-04-08 10:01
Ma annan sulle 10e. mine parem osta ise!
˅ näita rohkem ˅
2012-04-16 20:00
Senta peaksid rõõmustama.....pidevalt hädaldatakse siin foorumis et mehed ei kingi lilli
˅ näita rohkem ˅
2012-04-16 23:08
kuskilt jooksis teema läbi jahh... et härrad ei tule selle pealegi, et kohtumisele lilleõiega tulla... aga kui selline tähelepanu tuleb inimestelt kellelt seda ei taha ega oota...

(oh neid naisi küll.. kunagi pole nad rahul )
˅ näita rohkem ˅
2012-04-17 00:14
minule on alati lilleõiega kohtumisele tuldud, kusjuures pole seda kunagi oodanud. meeldiv ju. ja mulle küll meeldib, kui kingtakse ka ootamatult, nt tuuakse lihtsalt tööle lillekimpusid mina olen alati rahul
˅ näita rohkem ˅
2012-04-17 08:43
Sõltub... Kui see tuleb inimese poolt kellele oled selge sõnaga öelnud, et palun hoia eemale siis pole see nii väga meeldiv
˅ näita rohkem ˅
2012-04-17 09:35
Kingi siis need lilled edasi, kellegile meeldivale. Lilled nagu tasuta saadud. Siniste silmade eest
˅ näita rohkem ˅
2012-04-17 09:37
Nii läkski.... Kolleeg oli need lahkesti nõus ära kasutama
˅ näita rohkem ˅
2012-04-17 09:42
Aga tee väike märk juurde ja vaata, kas ühel päeval saad omad lilled uuesti tagasi kellegi käest
˅ näita rohkem ˅
2012-04-17 09:52
Vabanda aga need polnud kunstlilled...
˅ näita rohkem ˅
2012-04-17 09:56
Aga jama oleks küll, kui samad lilled tagasi saaks. Nägu läheks vist päris pikaks


Tegelikult on lõikelillede kinkimine üldse üks niisama raiskamine. Inimesed võiks omavahel midagi praktilisemat kinkida. Raha näiteks. Vaevalt keegi raha edasi kingiks, missiis et nõmeda isiku käest saadud.
˅ näita rohkem ˅
2012-04-17 10:02
Siir jookseb välja uuesti sponsorlusteema või kohtingud raha eest
˅ näita rohkem ˅
2012-04-17 10:09
Erilit vahet ju ei ole. Kas lilled või raha. Ühed värvilised mõlemad ja kumbagi ei ole niisama saadud.

Mina kingiks metsalilli hoopis.
˅ näita rohkem ˅
2012-04-17 12:13
Sületäis tulipunaseid roose on ikka soliidsem,kui 100 euri.Arvan ma...
˅ näita rohkem ˅
2012-04-17 12:28
Aga praktiliselt tähendab see seda, et lillekasvataja sai see 100 euri omale Ning lillesaaja viskab need lilled varsti ära või kingib kellegile teisele. Ja keppi ei pruugigi veel saada. 100 euri eest aga saaks küll ja veel.
˅ näita rohkem ˅
2012-04-17 12:32
No jahh.. muidugi võiksid need roosid olla volditud kobedamatest kupüüridest aga nuhh... tõsi ta on, valdavale enamikule meessoo esindajatele käib sedasorti kingituste tegemine ühest küljest üle mõistuse ja teisest küljest jääb ihnsuse või lihtsalt materiaalse saamatuse taha
˅ näita rohkem ˅
2012-04-17 12:37
Pigem jääb see mõistliku kulutamise taha. Praktilisus ennekõike. Kuigi jah elu on lühikene, milleks mõelda looduse resurssidele, meie elu kannatab ära küll.

Näiteks viljapõllult korjatud ja südamega kingitud rukkilill on palju soliidsem, kui sületäis roose, mis on ekstra kasvatatud ja hooldatud jnejne
˅ näita rohkem ˅
2012-04-17 17:46
orhidee õis vees ja ilusas karbis peab päris kaua vastu ,ilmselt on rohkem rõõmu kui 100 eur -st .talvel kohalikku maltsa ei kasva ,lepime lillepoega.
˅ näita rohkem ˅
2012-04-17 17:49
Lillemüüjal on kindlasti rohkem rõõmu.
Huvitav, kumb kestab kauem, kas lill või lillest saadud raha?
˅ näita rohkem ˅
2012-04-17 18:01
pea kaks nädalat peab vastu niimoodi pakitud õis
˅ näita rohkem ˅
2012-04-17 19:14
maarika aga näiteks rooliots või sarniir peab terve aasta vastu
Oleksid ju õnnelik, kui keegi auto juppe kingiks.
˅ näita rohkem ˅
2012-04-17 20:10
Veel Demina juhtus minuga selline lugu....üks meeskasutaja(pilditu)hakkas saatma mulle regulaarselt kirju,et soovib mulle lilli kinkida.Ilma tagamõtteta.Muidugi ma ei uskunud...möödus pool aastat ja mul oli ühel päeval väga hea tuju.Ta saatis mulle jälle tavapärase kirja.Tema kirjad olid alati väga viisakad ja ilma ühegi tagamõtteta.Ja ma otsustasin,et las kingib siis.
pakkusin välja lillesalongi,kes tema lilled minuni toimetab.Ta oli sellega lahkesti nõus.Ja lilled saabusid minu kontorisse......ma ehmatasin ennast poolsurnuks,sest need olid kõige säravamad roosid,mis eestis saada ja hirmsuur sülem.Kuller salongist vabandas,et neil lihtsalt ei olnud rohkem selliseid roose...kui toibusin,siis üritasin neid kokku lugeda,aga ebaõnnestunult.Neid oli liiga palju.Nendega koju jõudes lasin sõbrannal klõpsida ilusa pildi ja vanemad olijad mäletavad kindlasti mind valge pitsivaht seljas tumepunases roosikuhjas."Kimbule"oli lisatud ka kaart ja tel nr..juhuks,kui ma peaksin midagi vajama.Viisakusest helistasin,et tänada ja mingi nädal hiljem me käisime lõunal.Tegemist ei ole heteromehega.Miks ta seda tegi...ta tundis,et ta peab mulle lilli kinkima.Tema väitel üllatus ta mind reaalselt nähes veelgi,ta ei oleks uskunud,et reaalis veelgi parem välja näen.Ilmselt väga tema maitse .Praegu oleme väga head sõbrad,ta kutsub mind aeg-ajalt spasse konverentsidele kaasa,eraldi toad,sest tal puudub minu vastu seksuaalne huvi.Ta naudib minu seltskonda.
PS.Tal on siiani Ihas kasutajakonto pilditu,andmeteta ja foorumis ei käi.Naised,olgem valvel!
On ka selliseid mehi.Täiuslik härrasmees..kahju,et ei ole hetero.
˅ näita rohkem ˅
2012-04-17 21:17
Mis? Niisama labmis ahkkab gei naisele lilli saatma? Ole nüüd. 'Iha ilusaid poisse täis ja tema hakkab naisele lilli saatma ja hotelli kutsuma. Raudselt tahtis enda gei värki varjata.
˅ näita rohkem ˅
2012-04-17 22:35
Kusjuures Parma väide võib tõesti üks reaalne variant olla. ----selliseid asju on juhtunud, et näidatakse end kena daamiga, varjamaks oma suunitlust.
-----Samas ei tohiks see ju kuidagi segada Demil neid roose ja muid kingitusi nautida.
-----Ja veel Demi, naised hoolimata üleskutsest ei usu, et selliseid mehi olemas on nii kui nii!!!!!!
˅ näita rohkem ˅
2012-04-17 22:39
1.20 maksab üks puanne roos. Isegi mina, oma roti seisuses, jõuan seda kinkida. Aga milleks lilli lõhkuda. Parem juba midagi asjalikku kinkida. Kasvõi eelmise hooaja Gucci kott.
˅ näita rohkem ˅
2012-04-17 22:40
Mind väga ei huvita,mis teda tagant tõukab.Tegemist on väga haritud,soliidse,intelligentse ja fun mehega.Mulle meeldib ka tema seltskonnas viibida.
Keppi saab igalt poolt,kui soovi on.Sellised mehed ei passi iga nurga peal.Selles on vahe.
Arvestades heade meeste protsendilist osakaalu ühiskonnas,siis ma pean vist ülejäänud naiskasutajate ees vabandama.
Demina riisusin ma koore..tahtmatult ja täiesti planeerimatult.Sry!
˅ näita rohkem ˅
2012-04-17 22:43
Ja kogu koore kohe?!?!?!?!?!?
˅ näita rohkem ˅
2012-04-17 22:46
Pean tunnistama,et olen ka paar korda shoppamas käinud,tema kaardiga.Ta ise lausa nõudis,et ma endale miskit meelepärast ostaks.Ta teab,et mul on kallis maitse,aga see ei olnud piduriks.
˅ näita rohkem ˅
2012-04-17 22:48
Ehk jäi natuke koort alles ka...mõnele meeldivad ilmselt lopsakamad blondiinid
Mina kuulun exotic klassi esinejate hulka.
˅ näita rohkem ˅
2012-04-17 22:57
Ma juba kartsin, et pean Sind turvama kõikide õelate ja kadedate emaste eest, kes kõik Sind tappa tahaksid.(ilma Sinuta oleks ju foorum palju magedam)
-----aga jumal tänatud, et lopsakad blondiinid kahtlusaluste hulka ei kuulu!!!!!
-----Ja tiba saamatu oled ikka kah. Uskusin, et suudad miljardärist kähku miljonäri teha!!!!!! Või ehk ikka tegidki seda?!?!?!
˅ näita rohkem ˅
2012-04-17 23:04
Kes teab,kes teab...elu on armas Kurjad naised võivad olla väga tüütud...
˅ näita rohkem ˅
2012-04-18 15:03
Senta. Järelikult oled ikka mingil māāral,moel pohjust andnud. Vaevalt võõras tänavalt.. Su autole lilli unustab,,mingi seos peab olema. Sa ehk räägi meile algatuseks kogu lugu ära,oleks ausam. Parim rohi taoliste austajate puhul..on neist mitte vālja teha,lõpuks vāsib,tüdib ka k6ige haiglasem austaja.
˅ näita rohkem ˅
2012-04-19 19:38
Ma olen alati kinnitanud ja kinnitan ka nüüd,et ma ei ole Ihast heteromehega sekskohtumisel käinud.Ilmselt ei lähe ka.
Geid on hoopis teine teema.
˅ näita rohkem ˅
2012-04-19 22:43
nii see läheb- alguses gei mehega, siis gei naisega, siis hetero naisega ja siis tulevad heteromehed, alguses ainult kolmapäeviti, siis ainult kõigil päevadel peale neljapäeva ja siis tuleb täielik allakäik, kõigiga järjest isegi riiklikel pühadel
˅ näita rohkem ˅
2012-04-30 14:03
hea küll kohtingule tulles kinkida midagi ,väga armas .täna hommikul autos tüdrukud nuhkisid kommikarbi välja . olgu ,hommik peab hästi algama ,kommid põske ,eksamile minek . siis läks kisa lahti ,tahad enne eksamit joovet tekitada ,jeekim ,milline paanika liköörikommidest .
˅ näita rohkem ˅
2012-05-01 07:08
Ja Pussu, sina ole kuss
˅ näita rohkem ˅
2012-05-03 00:11
Ignorance is a bliss ...
˅ näita rohkem ˅