Foorum
2012-03-20 15:11
Kaua saab sakkida nii rägalt et naised ei vasta?!?!!
˅ näita rohkem ˅
2012-03-20 16:54
kas keegi peaks vastama ,ole happy , kui keegi viitsib profiili vaadatagi . nii ta on ,lepi
˅ näita rohkem ˅
2012-03-20 18:13
Miks peaks keegi su kirjale vastama või selle isegi läbi lugema?
Naljatilk
˅ näita rohkem ˅
2012-03-20 23:32
Kulgur, naised siin upitavad oma ego hulgaliselt kirju saades!!!!! -----siin saavad nad vähemasti virtuaalset tähelepanu.
-------Tahad reaalset suhtlust, ole ainult ise Mees ja mine klubisse.
---Siin see koht ongi vaid aja suretamiseks!!!!!
˅ näita rohkem ˅
2012-03-21 04:21
Kuukulgur, sa nii vana küll, et peaksid sellest ise aru saama.
˅ näita rohkem ˅
2012-03-21 09:55
julgen luukeraga vaielda . need kes reaalis on suhtlejad on seda ka virtuaalis . ja klubis kus muusika ja alko ,no pisut pärsib tutvumist ,tõsist tutvust . siin sorteerid rutem huvi pakkuva materjali läbi ja tutvud ,kui tutvud.
˅ näita rohkem ˅
2012-03-21 18:46
Luukeral üldjoontes õigus.See siin on lihtsalt üks netisait ja mölaajamise koht.See ei ole päris kindlasti tasuta seksi saamise koht.Kas sellist kohta üldse Maal on?Soovitaks ka pigem klubi,aga seal on samad reeglid,mis mujal.
Kui ikka va krõbisevat ei ole,siis suurt lõikust ei ole.Klubis on see eelis,et nõrgemad isendid on ebakained ja seega rohkem kättesaadavamad.
˅ näita rohkem ˅
2012-03-21 18:51
Maal saab kindlasti tasuta keppi. Aga Tallinnas on see raskem.
˅ näita rohkem ˅
2012-03-21 19:57
Maal üldiselt tasulist raske pakkuda.Kõik tunnevad kõike.
˅ näita rohkem ˅
2012-03-21 20:32
Elmar, see, et linnas naaber naabrit ei tunne, on viimase poole sajandi trend. Ja ega profid pole kunagi eriti enda ametit häbenenud. See rohkem amatööride rida. Sovieti ajal pidid jah kõik põrandaall olema, sest seda loeti mittetöiseks tuluks ja käis paragrahvi alla.
˅ näita rohkem ˅
2012-03-21 22:07
Maa...planeet Maa..Kolmas kivi päikesest...
Maal Maali juures ei saa ka tasuta,pudeli viina eest saab.
˅ näita rohkem ˅
2012-03-21 23:09
Tasuta või tasu eest...........
----Toon siia ühe hea võrdluse. Kui lähete sööma tõeliselt heasse restorani ja sealt väljudes(ja ka hiljem) ei tule kordagi pähe mis see maksis vaid aina meenub, kui hea see oli!!!! ----siis on kõik korras!!!!!
-----Ei pea ma silmas prosti teenuse ostmist siinkohal, kuid meeldiva õhtuga sexuaalses mõttes on ju sama lugu. Kui päevi hiljem meenub vaid see õhtu(öö) ja kaaslane, siis pole ju tähtsust mis see kõik maksis!!!!!
˅ näita rohkem ˅
2012-03-21 23:39
-----Justnimelt, mehed saadavad hunniku kirju ja naiste enesehinnang tõuseb sellest(ka nende oma, kelle poole reaalelus tutvumissooviga ei pöörduta)!
----Mina käin klubitamas kainena, kuna olen alati autoga. Lihtsalt vahel ajab muigama, et teed siin hulga väga mõistlikke kutseid (ei sisalda sexi) ja vastuseid tuleb null. Lähed lõpuks üksi välja ja oled kohe naiste "piiramisrõngas" küsimustega ----miks selline mees üksi väljas käib????? -----kas tantsima tuled???? Äääääääh osad lihtsalt ilmselt on vaid netiinimesed!!!!
˅ näita rohkem ˅
2012-03-21 23:52
Kui tõuseb, pole see kunagi probleem!!!!! ----vahel on probleem, kus seda langetada.........
-------Aga enesehinnangu koha pealt siis nüüd. Tore kui olen siinkohal saanud enda panuse anda. ----ise ma sellest suurt "kulunud" ei ole.(tõsi eriti tihti siiski kedagi ei tüüta ka)
˅ näita rohkem ˅
2012-03-22 16:46
juuksur, ehk peaksid kõigepealt ära defineerima mida üldse kujutab endast naiste kõrgem enesehinnang. näiteks mina ei tea mida naised selle all mõtlevad. ma võib-olla aiman, aga äkki ma eksin?
˅ näita rohkem ˅
2012-03-22 16:57
luukera,iha saidil puudub usaldus kirjasaatja suhtes.Reaalis nähakse sind kiiresti,kellega tegemist ja kõik toimib nii nagu peab või vähemal nii nagu minu nooruse ajal oli
˅ näita rohkem ˅
2012-03-22 17:26
Utha...klubisid on väga erinevaid.On klubid,kus käiakse ennast "näitamas"ja tutvusi uuendamas.tehakse ka paar tantsu.Sellise õhtu juurde kuulub champagne või Campari(2cl)apelsinimahlaga.Kõike mõistlikus (seltskondlikus)koguses.See on klubi,kus saab ka minusugune tutvuda,sest uksel on ülikriitiline face controll.Sisuliselt ilma liikmestaatuseta red roomi ei pääse(see on nn. tagatuba).
Siis on veel sellised klubid nagu Venus club jne....nendes ma ei käi ja ei hakka midagi arvama.
Siis on veel kõrtsid..Kännu kõrts jne..sinna ma ei ole nõus minema mitte mingil tingimusel.
Luukeral on selle tasu/mitte tasu koha pealt õigus.Aga...kui mees soovib seksi kohe või samal päeval,siis see ei toimi.
Tasuta seksini jõudmiseks läheb palju restoõhtuid,tutvumised mehe sõprade ja töökaaslastega ja emaga .Siis ehk saab ka seksi.Kui kõik meeldis muidugi ja mees loob naisega suhte.
Kui mees naisega avalikku suhet ei loo,siis pole põhjust loota ka mingit tasuta seksi.Tasu oleks siis nagu kahjutasu.
˅ näita rohkem ˅
2012-03-22 18:42
Olgu päälegi, sobib ka see kahjutasu!!!
˅ näita rohkem ˅
2012-03-22 19:17
Utha, see enesehinnangu tõusuindeks kipub tihti olema pöördvõrdeline IQga
˅ näita rohkem ˅
2012-03-22 21:14
Choco väga õige. Pruudi emaga tuleb kohe head sidemed luua. Pruut ise ei ole olulinegi. Sest ema annab pruudile toetust kui vaja ja kui pruut üle võlli midagi keerab, siis on hea kui ema teda kohe hoobilt korrale kutsub. Pole vaja millegi üle muretseda. Ämmaga üks veiniõhtu ja pruut on kodus täpselt nii, nagu olema peab
˅ näita rohkem ˅
2012-03-22 21:30
Vaatan,et rohkem naiskasutajad on mures,et mehed tasuta seksi ei saa
˅ näita rohkem ˅
2012-03-22 21:47
Eks see ole ema armastus, mis välja lööb ..."pojakene, kuidas sa ennast tunned , kas tsiki-briki tahad, siis tuleb magus uni "
˅ näita rohkem ˅
2012-03-22 22:30
Suhtlemist ikka leiab,samuti ka kirjadele vastamist,,,kui vaid aega,viitsimist jagub.
˅ näita rohkem ˅
2012-03-22 23:42
Vot luukera on mees kellega tasub välja minna.Ausalt naised sellist meest just tihti ei kohta.Niiet nautige täiega
˅ näita rohkem ˅
2012-03-23 01:26
Oiiiiiiiiiii ma nüüd punastan!!!!!!
˅ näita rohkem ˅
2012-03-23 07:36
oi on nummi jah ,kas tohib küsida kohtingu järjekorra numbrit ,palun
˅ näita rohkem ˅
2012-03-23 10:58
Aga palun 13 juuli(reede) 2012 ----olete järjekorda võetud!!!
˅ näita rohkem ˅
2012-03-23 13:29
vaata et ära ei unusta ,muidu arutame luukera personaalküsimust hoiatuste rubriigis . üks suvine rannakohting koos jäätiste degusteerimisega on ok
˅ näita rohkem ˅
2012-03-23 15:26
Oiiiiiiii, mulle meeldib vaadata, kuidas daamid pikkade pulgajäätistega oma kurgumandleid jahutavad!!!!
-----Aga kummas käes hoiab härrasmees kahvlit, kui teises käes on kotlett!!!!
˅ näita rohkem ˅
2012-03-23 18:22
milleks lahutasid kotleti kahvlist ,kas nii tundus põnevam . härrasmees või mitte ,me mõlemad 41 ja järelikult oleme mõlemad lasteaias ja kodus pidanud kuulama ühte ja sama lauset . toiduga ei mängita . sel ajal kasvatati seltsimehi ,mitte härrasid ja daame . ja järgi mõeldes ,milleks käed ,kui on varbad ka veel ,läheb läbuks ,jälle
˅ näita rohkem ˅
2012-03-23 18:53
Jaaaaaaa, olid ajad!!!!! ------Unistasin lapsena, et minust saab rajoonikomitee esimees!!!!!
˅ näita rohkem ˅
2012-03-24 01:27
eksole... foorum on foorum aga kahekõnet võib privas ka pidada.
kui räägite tasuta naistest, siis tasuta ei ole mitte midagi. kas vihmavesi on tasuta? jah? kes maksab korjamise kulu? kulu polegi? kes annetas mahutid? kes annetas mahutid, ostis või varastas need.

tänapäeval ei sovi rääkida tasuta asjadest. KE valijad võivad rääkida tasuta ühistranspordist tallinnas, see on nende valik.
˅ näita rohkem ˅
2012-03-24 08:53
Tõsi ta on, et tasuta lõunaid ei ole. Siit ka küsimus, miks peab naine enda rahulduse ja naudingud tasuta kätte saama? Kui mees maksab naisele, siis ostab ta enda vabaks kohustusest naist rahuldada.
˅ näita rohkem ˅
2012-03-24 08:58
Õige ega prost.ei jäägi ootama,et klient teda veel seksuaalselt rahuldaks.Kiiresti raha kätte saada on tükkmaad nauditavam
˅ näita rohkem ˅
2012-03-24 15:44
Kui prost saaks rahulduse oleks eetiline tal kliandile raha tahasi maksta!!!!
˅ näita rohkem ˅
2012-03-24 17:38
Eks selle pärast neil lõpetamisega nii kiire ongi
˅ näita rohkem ˅