Foorum
1
2
2012-03-13 15:16
kas iha.ee -st on saanud laenuportaal?
˅ näita rohkem ˅
2012-03-13 15:38
Mis mõttes laenu portaal? Äkki selgitad
˅ näita rohkem ˅
2012-03-13 15:50
ju ta pidas kuulutusi silmas. Seal naised-meest all ju peamiselt kerjamise ja laenu küsimise kuulutused
˅ näita rohkem ˅
2012-03-13 16:17
Kusjuures.... ma hommikupoole ka sirvisin neid... ja kui laen siis laen, sellega on asi selge.. kahes eksemplaris kirjalik leping, mõlampoolselt käsi alla ja 1 eksemplar kummalegi

Aga seal jäi silma, et niisama küsitakse? Anna mulle raha. ntks sellise sisuga kuulutus:
Tere.
Kas keegi saaks kohe aidata 30-50eur-iga?
Arvele!
Ei kohtu esialgu!

Päikeselist päeva teile!
˅ näita rohkem ˅
2012-03-13 16:20
või siis selline naine - meest kuulutus: kas leidub siin helde inimene kes nõus sponsoreerima
ei paku seksi ega intiimteenuseid
kuni 100-150eurot
˅ näita rohkem ˅
2012-03-20 00:29
Miina223
2012-03-19 18:44:15
Üksikemale abi pakub keegi? Kohe. Asun Paljassaare kandis.
Seksi minult ei saa.
Nu paraku neid jagub jah...
Kui siis julgesin kuulutuste rubriigis kobiseda et laenu tahtjatele ja sponsi otsijatele võiks eraldi rubriik olla, siis disklafiti mind mitmeks kuuks kuulutuste riputamisest ära... nii et ju see iha siis ikka üks laenuportaal on tõesti...
˅ näita rohkem ˅
2012-03-20 00:36
Miina223
2012-03-19 18:44:15
Üksikemale abi pakub keegi? Kohe. Asun Paljassaare kandis.
Seksi minult ei saa.
Nu paraku neid jagub jah...
Kui siis julgesin kuulutuste rubriigis kobiseda et laenu tahtjatele ja sponsi otsijatele võiks eraldi rubriik olla, siis disklafiti mind mitmeks kuuks kuulutuste riputamisest ära... nii et ju see iha siis ikka üks laenuportaal on tõesti...
˅ näita rohkem ˅
2012-03-20 10:51
iha on ise nende kuulutuste taga
sama nagu see campetis, alati lähevad libapildid tal üles, kuulutusi ei võeta tal ka kunagi maha, kõik teavad kes ta on. iha on ise selle taga, eks nad splitivad raha ära. kõik kes asjast räägivad, bännitakse ära.

järgmiseks need betud jpt, kõik fake pildid, kenasti lähevad üles ja rahalunimine käib täie hooga. miks mujal saitidel sellist asja pole? sest omanikud pole pettuste taga.
˅ näita rohkem ˅
2012-03-23 08:49
kui juba jutuks tuli, siis 0,3€ saab kasutaja igalt sõnumilt, millega tellitakse tema kontakt. a'la "saatke sms ja saate msn-i, siin jutustada ei viitsi"
˅ näita rohkem ˅
2012-03-24 14:15
Eks see 0,3€ on tõesti koletu väljaminek mis ühe tõsise mehe tengelpunga auklikuks lööb
˅ näita rohkem ˅
2012-03-24 14:56
senta, loomulikult pole. kui kotipoiss sinult tänaval koti haarab, siis sa ju ei muutu auklikuks. ostad uue koti ja teenid uue raha sinna sisse. lisaks saab politseinik ka puhata ja kodus lastega mängida.
˅ näita rohkem ˅
2012-03-24 15:07
Just Pealegi kui lasin koti pihta panna siis olin ise loll ja hooletu ja leian võimaluse ja vahendid uue soetamiseks mitte ei jää ilmaelu viletsuse üle kurtma
˅ näita rohkem ˅
2012-03-24 15:50
ja üks võimalus on sponsorite otsimine?
kui mina peaks siin portaalis raha kerjama, siis mul oleks häbi ütelda, et 0,3€ pole mitte mingi raha... aga see 0,3€ on just see raha, mida mõni just palubki anda.
jutu point on selles, et ära noki teisega, kui sul endal pole pooltki seda
˅ näita rohkem ˅
2012-03-24 15:58
Igaüks teeb oma valikud ise. Kas õiged või valed valikud? Kas ma olen nii suur ja tark, et oman õigust hindamaks teiste valikuid valedeks või õigeteks?
Kui keegi valib vahendiks sponsori siis on see tema valik ja tema jaoks õige.
Ning.... Keegi ei seisa sul selja taga ja ei suru püstolitoru sulle meelekohale ja ei sunni sms saatma.
Kui sulle see portaal ja sponsorit otsivad naised siin ei meeldi siis mine ära. Kindlasti on kuskil mõni sait kus naised ei küsi tasu juhuseksi eest.
˅ näita rohkem ˅
2012-03-24 16:06
teie ärritus on üleliigne
paar postitust tagsi ma lihtsalt kirjutasin, millist kasu saab kasutaja sms teenusest. tegelik kulu sms-i saatmise eest on suurem, mille olete jätnud kõrvale. seega ei saa olla juttu mingist 0,3€-st ja ma ei olegi väitnud, et seda teenust kasutan. eksole, pole vaja kirjutada "Keegi ei seisa sul selja taga ja ei suru püstolitoru sulle meelekohale ja ei sunni sms saatma"
˅ näita rohkem ˅
2012-03-24 16:11
Hästi, sõnastan ümber. Unustasin, et siin võetakse kõike isiklikult. "Keegi ei seisa su..." asemel loe: "Keegi ei seise kellegi..." See on üldistav mitte isiklikult kellelegi suunatud.
˅ näita rohkem ˅
2012-03-24 16:19
tore
˅ näita rohkem ˅
2012-03-24 16:58
Nõrk värk!
Kõige nõmedam ja jubedam asi maailmas peale tuumasõda on sente lugevad mehed.Ei teagi kumb on hullem.
Norm mees ei tea palju maksab poes liiter piima.Norm mees ei peagi seda teadma,sest see teda lihtsalt ei huvita.Tema mõtleb 1000X suurematest numbritest.Ma testin seda alati.Kui mees teab,mis piim maksab ja soovib veel sel teemal arutleda,siis....põgenegem naised ja kiiresti!
˅ näita rohkem ˅
2012-03-24 17:16
Piim maksis 54 senti vist. Midagi sellist see igatahes võis olla, just poest tulin.

Stay away
˅ näita rohkem ˅
2012-03-24 17:42
No mina mäletan, et vanasti maksis liiter piima 26kopikat+taara
˅ näita rohkem ˅
2012-03-24 18:01
Aga tõsi ta on... armetu on ühe meesterahva suust kuulda kui vähe tal raha on või, et raha on otsas....
˅ näita rohkem ˅
2012-03-24 18:01
soh. ja ma arvasin koguaeg et piim ja pents on enamvähem ühes hinnas. ei tea kust ma selle võtsin, hea siis et kihla kellegagi ei vedanud
˅ näita rohkem ˅
2012-03-24 18:07
No bensiin maksis siis 7kopikat
˅ näita rohkem ˅
2012-03-24 20:11
Õigus, mehel peaks ikka niipalju raha olema, et mingeid hindu poes ei vaata Ostetakse seda, mida vaja, mitte ei vaadata hinda Kui juba piim on kallis, siis tuleb lehm osta, lüpsab tasuta
˅ näita rohkem ˅
2012-03-24 20:24
Mina olen näiteks rikas juba keskajast Milliseid uusrikkaid sa mõtlesid
˅ näita rohkem ˅
2012-03-24 20:27
Ega kokkuhoid pole koonerdamine
˅ näita rohkem ˅
2012-03-24 21:46
ega mul ka ükskõik kuidas keegi raha teenib. Protitutsioon on maailma vanem amet ju aga lihtsalt iha võiks nende jaoks eraldi rubriigi kuulutustes teha. Jah on ju rubriik teenused ka aga sinna nad ju oma kuulutusi ei topi... mees-naist, naine-meest rubriigis võiks ju olla ikka lihtsalt tutvuda soovivate inimeste päralt. Kui keegi pärast kellegile raha pakub ei puutu enam asjasse. Mina sain kuulutuste panemise bloki mitmeks kuuks selle eest et kobisesin et laenu küsijatel peaks eraldi rubriik olema, siis võiks ju ned adminid ja moded ka laenu küsijad ja teenuse pakkujad plokkida selle eest et vales rubriigis kuulutavad... Või on mu arvamus vale?
˅ näita rohkem ˅
2012-03-24 22:12
Ja raha teema koha pealt nii palju et pole kellegi asi, kui palju meil kellegil raha on. Kui poes hindu ei vaata ja ei tea mis miski maksab siis sorry, ka miljon euri panga arvelt kaob nii et ei tunnegi ja varsti korjad tänavanurgal taarat et süüa osta. Töötasin üks 10a tagasi firmas, mis oli suur ja jõukas palkmaja ehitusega tegelev firma aga omanik sõitis ringi vaz 06-ga ja ei häbenenud sugugi seda. Kui sai küsitud et miks vaz-iga sõidab siis ütles et hea masin ja korras miks peaksin uue ostma. Nüüd tal küll jah ka mingi maastur aga mees oskab raha lugeda ja firma siiani edukas ja elas ka masu kenasti üle... Ausalt vihkan inimesi kes raha numbreid ei tunne ja ise tegelekult seda raha eriti ei teenigi vaid mees või elukaaslane on jõukam
˅ näita rohkem ˅
2012-03-24 23:04
Süüa tuleb osta? Tuleb. Ostad seda, mis meeldib. Jätad ära seiklused erinevate kettide eri hindade võrdluse võitudeks, mis on kokkuvõttes nullsumma või negatiivse tootlusega mäng, arvestades aja- ja transpordikulu. Jätad vahele pisarad ja virina mingi toote hinnatõusu puhul. Eeldus: teenid rohkem kui kulutad.
Tegeled sellega, mis toob sisse.

Minu meelest mõistlik.

Aga et poes hindade mittevaatamise tagajärjel kaob miljon arvelt, see argument ei päde.
˅ näita rohkem ˅
2012-03-24 23:40
Ma pole öelnudki et peaks mõttetult mingeid alesid mööda jooksma mida kaubandusketid rahva lollitamiseks teevad, aga kui poes käin siis vähemalt minul jäävad hinnad pähe kui palju miski maksab. Aga öelda tahtsin hoopis seda et olen kohanud selliseid inimesi kes mõtlematult endale ostukäru asju täis loobivad, teadmata kas neil seda träni üldse vaja läheb... Vot see on see millest enne kirjutasin
˅ näita rohkem ˅
2012-03-25 00:08
Miks sa arvad, et nad seda ei tea, kas nad ostetavat vajavad või mitte. Parafraseerides üht klassikut paar postitust ülevalpool, pole kellegi asi, palju meil kellelgi ostukorvi sopsab.

Ähh, magama, endal hakkas ka juba igav
˅ näita rohkem ˅
2012-03-25 00:24
õige, mehed tegelevad taha tootmisega ja naised kulutamisega. kui mehed oma raha ei kuluta, siis naised avaldavad foorumis kurjad postitused
˅ näita rohkem ˅
2012-03-25 01:41
eks ta ole aga teema pealkirjast oleme omadega küll kaugele läinud
Eks arutage edasi, mina olen oma arvamuse öelnud ja rohkem selles teemas ei kobise
˅ näita rohkem ˅
2012-03-25 10:25
TPL tundub elavat reaalses maailmas.Mul on isiklik kogemus mehest,kes üritas luua mõttevahetust piima hinnast.Ok,mõistan täielikult,kui seda teeb piimatööstuse omanik või keegi piimatehnoloog.Sel juhul on tegemist kindlasti huvitava infoga.
See mehepojuke,kes võrdles erinevate poekettide piimahinda(ta vist arvas,et mulle see meeldib )oli üldiselt igati puntras.
Tema naine lasi jalga(selles süüdistas ta A.Ansipit )..ei ole kuulnud,et peaminister oleks naist vahetanud...riigikogu pidi koosnema vereimejatest ja "mõtle,kui palju nad palka saavad","sellepärast ongi iimesed Eestis nii vaesed"jne...mina ei arva,et riigikogu liikmed teeniksid PALJU ja saja inimese palgast ei sõltu Eesti majanduses küll miskit..
Kui palju munad maksavad?Suured ja valged..värviks õige..
˅ näita rohkem ˅
2012-03-25 10:48
Riigikogu liikme palk on üks tore asi. Töllid toovad selle alati ja iga kord välja kui kohutava ebaõigluse ja -võrdsuse rahva suhtes.
Kohe saab esimene kvartal läbi, niikuinii keskmine palk Eestis tõusis. Seoses sellega tõuseb automaatselt ka nende palk, läbi korrutise, mis on kunagi paika pandud. Seoses sellega tehakse Riigikogu liimete palgatõusust uudisnupp. Seoses sellega on see teema jälle kõigile uudiseks kui ilmselge ülekohus.
Aga et keegi üritaks seda muuta, ei ole mina näinud. Virisemine õllepudeli taga seda ei ole. Masohhistidele on seda ora väga vaja
˅ näita rohkem ˅
2012-03-25 11:35
kolmandik riigikogulased olevat lambad enivei. võtame näiteks võsa petsi, hea saatejuht, tema saated on alati teleTOPis. aga võsa pets riigikogus? naljanumber. riigikogu ongi naljanumber, kari kloune koos kelle ainukeseks ülesandeks on vajutavad ainult seda nuppu mida erakonnaliider käseb.

kui palju on riigikogu kinnitanud seaduseid, mis on lohakalt kokkupandud jne? enamus seadustest.
miks peaks neile siis nii kõrget palka maksma, nad pole seda mitte kuidagi väärt. tõesti mõnede meelest on see raha tühine, kui samas koguaeg nutetakse mingi Tallinna TV pärast. Minumeelest on eesti ühiskond ammu lõhenenud teatud pooluste vahel ja terve eesti seisab juba viimased 8 aastat lihtsalt paigal.

muide ansip ongi süüdi. kui ameeriklastel läheb ameerikas majanduslikult halvasti on selles süüdi ainult president ja see on koguaeg sedasi olnud. seepärast ameeriklased valivad presidenti rahakoti järgi. aga meie eestlased peenutseme, sõimame ühte, aga samas oleme silmakirjalikud enda kellegi teise vastu.

ükspäev mõtlesin kui huvitavad ühiskonnad on meie planeedil. ameerikas on suured vabadused, kõik võivad osta relvi, võivad sõita isetehtud autoga, osta kõiksugu ravimeid, tellida hiinast kaupu jpm. aga eestis on kõik keelatud. kuidas ameeriklased saavad olla vabad, aga eestis ongi ainult käsud ja keelud? miks eestlane peab salaja soomest näiteks D3 vitamiini tellima kui eestis on see ainult retseptiravim, aga soomes müüb iga tavaline toidupood seda?
˅ näita rohkem ˅
2012-03-25 11:44
üks naljavideo ka
http://biertijd.com/mediaplayer/?itemid=33945

ära sellist koera endale võta, tal on häälepaelad uksevahele jäänud.
˅ näita rohkem ˅
2012-03-25 11:49
muhhi-tüüp võttis sõnad tagasi lammaste teema juures.
meest sõnast härga sarvist,ehk mees annab sõna ja võtab sõna.
˅ näita rohkem ˅
2012-03-25 12:02
see oli juba sunnitud tegevus. ma olen alati esimest arvamust pidanud kõige ausamaks, sest see tuleb inimese seest. hiljem hakatakse end parandama või pehmendama... või ütles ta siis valesti?
˅ näita rohkem ˅
2012-03-25 13:08
Mis ajast 3D vitamiin retseptiravim on
˅ näita rohkem ˅
2012-03-25 13:11
muhhi hädades on süüdi Riigikogu liikmed?Ehk täpsustad ka nimeliselt..kes su naise üle lõi ja kes su raha "ära varastas"
Erinevalt sinust on need inimesed vähemalt kuhugi jõudnud.Vahet ju pole,mis vahenditega ja kelle toetusel.
Mitte kunagi pole oluline kuidas midagi saavutati,tähtis on lõpptulemus.Kui on vaja minna üle laipade,siis seda ka tehakse.
˅ näita rohkem ˅
2012-03-25 13:47
Omal ajal oli Sõltumatute kuningriiklaste fraktsioonis Priit Aimla, tuntud naljamees naljategijate erakonnast, aga üks mu tuttav riigikogulane väitis, et ta oli parlamendis üks kõige tõsisem ja tõsiselt võetavam liige.
˅ näita rohkem ˅
2012-03-25 14:13
Öeldakse,et rikas pole see,kes palju teenib,vaid see,kes mõistlikult kulutab.Naised muidugi tahaks,et mees ainult tema peale kulutaks ja siis pärast hea ilkuda,et tasuta keppi ei saa ja vaese mehe olevat veel M väike jne
Jotimees,sina peaksid teadma tark mees miks omalajal naised rahast ei rääkinud?Sebisid kedagi kulud tehti pooleks ja naised olid ju siis sama ilusad kui praegu
˅ näita rohkem ˅
2012-03-25 14:38
ehh, elmar, niimoodi öeldi vanasti tänapäeval öeldakse, et kui vähe teenid, otsi uus töökoht
˅ näita rohkem ˅
2012-03-25 14:39
˅ näita rohkem ˅
2012-03-25 14:50
demi, ära pööra teemat ilaks. juht alati vastutab. võta näiteks mõni suurettevõte. ettevõttel läheb kehvasti, tuleb uus innovaatiline juht ja ettevõte pöördub tõusule. üldse ükski mees ei pea muretsema naistepärast, mingu türklasele mehele ja leidku oma õnn. ainult need naised on väärt kes jäävad ja arenevad. naine kes ainult vigiseb, isegi neeger võtaks sellise kõrval kõrvalt

lõpptulemust pole kuidagi olemas, sest elu pidevalt muutub. kõik mis oli eile, jääb igavesti eilseks. tähtis on homme ja täna on selline mille elab üle. kõik mis on täna, ei pruugi enam homme olla. kui elu liigub ainult surmapoole, pole ka lõppeks tähtis kui palju sul midagi on vaid kui õnnelik sa oskad täna olla. vohhh
˅ näita rohkem ˅
2012-03-25 14:52
täitsa õige jutt elage tänases päevas
˅ näita rohkem ˅
2012-03-25 15:13
õige jutt jah aga ootame demi ära,kes paneb kohe asjad paika proovi ainult mitte rikas olla
˅ näita rohkem ˅
2012-03-25 15:26
meie ühiskond toodab selliseid kõvera maailmavaatega inimesi. vaimseid väärtuseid ei hina enam keegi. utha analüüsib ja arutleb, aga keegi ei oska teda vääriliselt hinnata
˅ näita rohkem ˅
2012-03-25 15:38
noh vaimse väärtuse ehk vaimselt õnnelikuks olemisega peab palju vaeva nägema. palju kergem on nuruda teistelt asju ja läbi omamisinstinkti tunda end õnnelikuna. aga see on nagu alkoholismiga, koguaeg on vähe ja õnn kaugeneb igapäevaga.
˅ näita rohkem ˅
1
2