Foorum
2012-02-10 22:09
Mul selline küsimus ja probleem... Juba pikemat aega on minu jaoks kuulutuste lisamise piirang.. Ega ei tea isegi täpselt miks... Kas sellest et mitmes rubriigis korraga oli mul ühesugune kuulutus või asi milleski muus, ei tea... aga tahaks nüüd sellest piirangust lahti saada aga ei tea kuidas? Olen kirjutanud peaadministraatorile-vastust pole tulnud. Kirjutasin siis veel kahele administraatorina kirjas olevatele kasutajatele, kuid asjata... Mida ei tule, seda ei tule, ei mingit selgitust ega nõu, kuidas sellest piirangust vabaneda... Küsin siis siit foorumist.. ehk oskate teie nõu anda...
˅ näita rohkem ˅
2012-02-11 18:10
administraatorilt vastust võid oodata nagu palgapäeva. [email protected] pole näiteks üldse mõtet kirjutada, kui sa just 2 kuud oodata ei viitsi. neil on suva sellised pisiasjad. heiki on vist ainuke kes mokaotsast midagist sätib, pika pinnimise peale. kirjuta talle.
˅ näita rohkem ˅
2012-02-12 12:50
tänx sulle camtydruk
˅ näita rohkem ˅
2012-02-25 01:00
njah jasiiani ikka ei midagi.. ükski administraator ei suvatse isegi mitte vastata, kuulutuse ülespaneku piirangu lõpetamisest rääkimatta... no tõesti, kaua võib??? VIP teenuse eest raha võetakse aga küsimusele ei suvatseta vastata...
˅ näita rohkem ˅
2012-02-26 10:20
Oletame et sul on suur tootmistehas ja palju töölisi. Rahad jooksevad. Siis tuleb üks masina operaator sulle kurtma et tema riietuskapi uks on kinni kiilunud. Kuidas reageerid? Ei reageerigi.
See on ammu selge, et ebameeldivatele (loe mingit tegutsemist nõudvatele) küsimustele jäädki vastust ootama..
Tee uus konto ja saad taas kuulutada.
˅ näita rohkem ˅
2012-02-26 14:46
camtydruk- hea vastus
˅ näita rohkem ˅