Foorum
1
2
2008-08-03 19:10
et siin liigub ringi kasutaja iluspoiss sry vanus tal vale kui pilte vaadata nurub aga numbrit ja siis hakkab tüütama kui kätte ei siis sõimab küll litsiks küll lehmaks .kui kellegil on veel temaga kokku puuteid olnud siis andke teada.oleksin väga tänulik võtame midagi selliste inimeste suhtes ette
˅ näita rohkem ˅
2008-08-03 22:44
ära siis jaga oma numbrit nii lihtsalt
˅ näita rohkem ˅
2008-08-04 09:03
jumal tänatud et ma pole oma numbrit talle andnud aga tean kes on ta ohvriks langenud .ja tean ka seda et ta eelistab 18 - 20 aastaseid nooori piigasid
˅ näita rohkem ˅
2008-08-08 15:20
Kui vaja, ma võin mõnda sõimata, vahel on väheke lõdvem pärastlõuna Mind on kah paar kodanikku kommentaaride eest siunanud, enamus kahjuks suht kirjaoskamatud Tegelikult tahad ju head, et inimesel tekiks mingigi kriitikameel, kuid las olla...
˅ näita rohkem ˅
2008-09-14 09:33
Mina tean, et se iluspoiss tegi endale konto sellisesse portaali nagu kummalised.com. Ka seal ta kommenteerib noori piigasid. Ja ühel päeval nägin seal kommentaaride hulgas kommentaari ühelt neiult, kes väitis, et se iluspoiss olevat ta ära vägistanud. Noh, ei tea kas se paikka peab aga mina hoiaks küll sellisest mehest igaksjuhuks eemale
˅ näita rohkem ˅
2008-09-17 11:59
Järelikult läks see neiu temaga ikkagi kaasa. Mis muidugi ei õigusta vägistamist.
Aga, tean, et see "iluspoiss" meelitab ja lubab kingitusi ja kõike.
Ju siis neiut ahvatles tema lubadused. No ei maksa ikka lubadusi uskuda.
Rõhutan veelkord, et see ei õigusta iluspoisi käitumist aga ärge uskuge igasugu lubadusi.
˅ näita rohkem ˅
2008-09-19 12:32
vägistamine ju kriminaalne asi ja vägistajast mitte teatamine on kuriteo varjamine mõelge mida suust välja ajate või ajamata jätate. Tänu sellisele pentsikule suhtumisele saavadki veidrikud vabalt ringi luusida. Kus mujal, kui liputusportaalides Kaitsku sind jumal, Eesti naine!
˅ näita rohkem ˅
2008-09-19 19:14
appi! kas siuke rässu (iluspoiss ) tõesti suudab kedagi ära rääkida...vaatasin juba ammu, et üx külapoetagune jorss endast jube eal arvamusel aga et siin nii meeleheitel naisi on, keda siuke (vt fotosid!!!) ära rääkida suudab on väga-väga kurb! ja kui keegi tõesti varjab ta kuritegusid siis on ise kaasosalised - mõelge selle peale!
˅ näita rohkem ˅
2008-09-25 14:23
Igaühele on kuskil keegi! kel silmus valmis, leiab seebi Te ei suuda ette kujutada milliseid otusid on eestlaste hulgas
˅ näita rohkem ˅
2008-09-25 15:44
gunson - ikka väga hästi kujutame
˅ näita rohkem ˅
2008-09-30 16:50
No ega ikka ei tea küll
˅ näita rohkem ˅
2008-11-14 11:56
siin on warikonto mare11 ,kes waletab kõigile et tema pildid on kiisu72 all ja mängib siin inimestele kiisut
˅ näita rohkem ˅
2008-11-14 22:52
irrrrrwwww, tulen mina töölt ja mida ma näen foorumis ..kas keegi tõesti mängib mind??? ei no peab ikka haige inimene olema aga tänan sind diamod, et selle siia üles kirjutasid... sa oled ikka parim sõbranna
˅ näita rohkem ˅
2008-11-16 17:43
mare11 - blokeeris mind - pole talle kunagi isegi kirjutanud - - mis nüüd saab - just tahtsin ühendust võtta
˅ näita rohkem ˅
2008-11-16 17:45
ei tea kas nüüd tuleks kiisule hoopis kirjutada
˅ näita rohkem ˅
2008-11-17 01:51
Ära põe janeka, vaatasin, Mare11 ka mind blokeerinud. Mille eest pole aimugi ja vist ei ole talle isegi kirjutanud. Juhul kui, siis olen seda ikka viisakalt teinud, aga ei mäleta küll
˅ näita rohkem ˅
2008-11-17 16:09
ega ma ei põegi - kogun end natuke ............ja kirjutan kiisule
˅ näita rohkem ˅
2008-11-17 18:23
muidugi kirjutage kõik mulle, nurrrrrrrrrrr muide mare11 on ka mind blokkind....talle vist meeldib üksindus
˅ näita rohkem ˅
2008-11-18 13:07
Pole ikka veel Å¡okist üle saanud - seepärast pole ka veel kiisule kirjutanud - aga ükskord....................niikuinii !
˅ näita rohkem ˅
2008-12-12 22:18
2008-09-14 09:33:26
Mina tean, et se iluspoiss tegi endale konto sellisesse portaali nagu kummalised.com. Ka seal ta kommenteerib noori piigasid. Ja ühel päeval nägin seal kommentaaride hulgas kommentaari ühelt neiult, kes väitis, et se iluspoiss olevat ta ära vägistanud. Noh, ei tea kas se paikka peab aga mina hoiaks küll sellisest mehest igaksjuhuks eemale

see on kiisu vale jutt- olen santud portaali omanik ja pole sellekohast kaebusi küll kuulnud ja pole selliseid kommentaare näinud, kui näen on antud kasutaja ka minema löödud
˅ näita rohkem ˅
2008-12-12 22:21
ilusa poissi aadress on www.kummalised.com/iluspoiss ja sealt näeb ka keda ta kommenteerinud on
˅ näita rohkem ˅
2008-12-12 22:45
Autor: freedom

Saaja: eksole

Teema:
Saadeti: 2008-12-12 22:34:02
Loeti: 2008-12-12 22:34:26
kustuta kiri


JAH SINUSSGUST LIBU TA EI NÄE, KES OSKAB KÕIKI PERSSE SAATA JA OMA ÕIGUSI TAGA NÕUDA, SA OLED NII VÄRDJAS ET POO ENNAST YLESSE RAIBE


järjekordne aivari sõnavara. huvitav miks lubatakse sellisel inimesel portaale pidada? ta ei oska ju suheldagi. ja need tema eelnevad kommentaarid... oli küll iluspoisi kohta selline kommentaar ühe neiu poolt. aga politsei võib ju seda uurida ta portaalis. seal leidub palju huvitavat aivar kuke kohta.
˅ näita rohkem ˅
2008-12-12 22:56
jah on, see on sõim sulle postkasti sa haige eit
ja mul kopp ees sust 2 nädalat sai sust rau ja hakkasid pihta kuradima värdjas , sai eit kui sa portaali majandusest ei tea midagi siis pane oma suuumolk koomale, kui selline oleks kuskil portaalis siis see oleks ka andmebaasis, andmebaas salvestab kõik ära , täpselt nagu ka siin ,iga su sõna iga su liigutuse iga su varika.
sa mõtled et võid terroriseerida siin kõiki oma emme ja isiis kodus oismäel seal 2 toalises korteris kus elad emme ja isii ja oma vanema vennaga koos poed küll vist emme tissi alla, ise 36 eit ja ei saa mõistust pähe, mõni ime et sul meest pole ja lapsi pole sest keegi sinusugust hullu ei taha, sest sa oled terror, hullem veel kui sadam husssein,,, küll ükskord ka asi läheb suurema kella külge ja küll kogu portaali rahvas igalpool kokku tuleb küll sa siis saad oma vitsad, vähe sellest et terroriseerid siin diamondi miia ja teiste kallal ja ahsitad neid, on sul sellest vväeh, portaali oman...
˅ näita rohkem ˅
2008-12-12 23:10
kas ma pean tõesti kõie endale ümber kaela panema et sa raisk lõpetaksid selle teerroriseerimise ja mu ahistamise, kas sa hull eit tahad seda saavutada või , 2 nädalat sai sust rahu ja nyyd lambist täna hakkasid sa jälle pihta, traaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
˅ näita rohkem ˅
2008-12-12 23:21
sa vaata mismoodi sa siin mind laimad. kõik salvestan omale. aga nagu miia ütles mulle, sa ei muutu, pole mõtet sinusuguse haige inimesega vaielda.
˅ näita rohkem ˅
2008-12-12 23:45
miia, sa loed seda, kas see vastab tõele, et me saame hästi läbi ja siis nimetad kiisule mind haigeks inimeseks
˅ näita rohkem ˅
2008-12-12 23:57
MA OLEN TÄHTKUJULT LÕVI, MA KAITSEN ENDA LAST JA MA EI LASE MINGIL HULLUL ENDA LAST SOIMATA RATE AVALEHEL HAIGEKS VÄRDJAKS, MU LAPS ON MU PÜHA, ,,,,,,,,JA MU SÕBRAD JA MINU PORTALIS OLEVAD KASUTAJAD ON MU KAITSE ALL, SEEGA KES NEID TORGIB LAIMAB VOI ALATULT SOIMAB NAGU SEDA TEEB ANNELY, SELLISTE EEST MA KAITSEN ENDA PORTAALI KASUTAJAID, KUIGI OSAD ON KAS SIIN PORTAALIS, ,,,, SEEGA MA VÕITLEN KÕIHGI EEST LÕPUNI AGA MA EI LASE SOLVATA ENDA SÕPRU, VÕI ENDA ARMAST VÄIKEST TYTART VÕI ENDA PORTAALI KASUTAJAID
˅ näita rohkem ˅
2008-12-13 00:27
musirott20 says:
segane on
musirott20 says:
ta tuleks hullarisse pista ja mitte kunagi välja lasta
˅ näita rohkem ˅
2008-12-13 00:27
musirott20 says:
segane on
musirott20 says:
ta tuleks arisse pista ja mitte kunagi välja lasta
˅ näita rohkem ˅
2008-12-13 00:30
Aitab!Seebiooper ka siia jõudnud
Kiisu ja tema hullused
˅ näita rohkem ˅
2008-12-13 00:31
FOORUMI LUGREJALT PARIMAD SOOVITUSED mis mu msn laekuvad
.............. says:
ka minul oli kunagi selline ahistaja rates ja inus variant kuis temast lahti sain oli see et ma lihtsalt eireageerinud mitte ühelegi tema provokatsiooonile, see on väga ebakindel inimene eneses ja ta püüab sellise nokkimise ja õiendamise ja ähvardamsega endale tähelepanu tõmmata
................ says:
kui sa aga teda eirad siis ta varsti tüdineb
............. says:
ma tean kui solvav selline tüütamine on aga mida rohkem torgid seda rohkem ta idiootsusi välja mõtleb
emmeliine says:
saada see eit vittu , las pusib omaette edasi, saab näha kaua ta üksi edasi punnitab, nagu öeldud, kõik suured asjad on tehtud kahekesi, seega kui ta üksi siis ei jõua ta kaugele
˅ näita rohkem ˅
2009-01-10 12:21
randar30 ... kommenteerib inetult....miks selliste kasutajate kontosid ei blokita???????????????? ja seda neid rõvedaid komme on se tüüp pannud siin portaalis ja veel ka mujal, kõikkide kasutajate piltide alla ammmmmmmmmmmmmmmmmmmu...... kaua võib????????????????????????????????????????????
˅ näita rohkem ˅
2009-01-10 17:58
Rõvedate kommide panijad on paratamatus kahjuks ja ega see ei vähenda kuidagi kommitava väärtust, pigem kommijat ennast näitab halvas valguses, ehk tema lastetoa kvaliteeti ja haritust
˅ näita rohkem ˅
2009-01-12 18:46
jah, nii ta kahjuks on. ja teine nõme seltskond on siin need sponsori otsijad. üks nendest on kasutaja nimega Perla. vauuuuuuuuu, küll tal on palju varikaid siin!!! neid sõimukirju tuleb mulle postkasti nagu mass tööna. Ja tundub et se perla sõimab ja laob ühtesid veel teistelegi.
˅ näita rohkem ˅
2009-01-13 22:05
kuule kirglik35, ma pole sulle mitte yhtki kirja postkasti saatnud, miks sa laimad siin teisi. Ise sa oled selline labiilse närvikavaga inimene, kes mulle ainult yhtesid laob ja kommentaare paneb. Näita palun oma piltide all minu pandud rõvedaid kommentaare ning näita mis kirju ma sulle saatnud olen...Mine arene kusagil, vanust peaks ju juba olema,et aru saada, et käitud nõmedalt.
˅ näita rohkem ˅
2009-01-14 01:26
perla kas arvad, et kui ma su sitad kommentaarid oma piltide alt ära kustutanud olen, siis neid enam pole vä??? kas sa oled loll või mängid sa lolli??? mul kõik arvutisse salvestatud. ( aitäh freedom, et läbi sinu seda kõikke õppisin) ja kes meist siin labiilse närvikavaga on. mina ei tõmble topi pärast, sina teed seda ja laod ühtesid. ja kas sa perla pead meid kõikki siin idikateks???
no on ikka loll eit.
ei kavatse siin enam sellele tasulisele vastata.
˅ näita rohkem ˅
2009-01-14 08:25
see, et ma sul soovitan diivan välja vahetada või juukseid tihedamini värvida, nendes kommides ei ole ju midagi halba, vaid need lausa nõuandlikud kommid ju...
˅ näita rohkem ˅
2009-01-14 10:19
vat kus tuli süütuke välja! sinul soovitan rohkem günekoloogi külastada, mitte suguhaigusi levitada! sinu nõuandeid ja kommentaare ei vaja siin küll keegi! arvestades seda milline intrigant sa oled!
˅ näita rohkem ˅
2009-01-14 10:30
Erinevalt sinust ma ei levita suguhaigusi ja ole kena ära tyyta mind enam...mine ela oma närust agulielu edasi ja jäta mind rahule...said aru ikka w????
˅ näita rohkem ˅
2009-01-14 11:01
kule, mina ei müü ennast nagu seda teed sina! Ja kust otsast ma sind tüütan? Sa ei pea seda foorumit lugema ja siia kirjutama! Ja kes siin agulielu elab??? ja saeco on perla varikas millega ta endale 10p laob koguaeg! Ära unusta perla, et kirjaviisi järgi on iga inimene ära tuntav...olgu siis erinevate nimedega varikaid kui palju tahes!
˅ näita rohkem ˅
2009-01-14 11:05
see, et ma tunnen saecot, ei tähenda seda, et ta minu varikas...kui tahad võin tema kontaktid ka sulle anda, saad head keppi, aga ära unusta, et sa pead talle siis peale maksma...
˅ näita rohkem ˅
2009-01-14 11:08
mine räägi oma vanaemale seda juttu!
˅ näita rohkem ˅
2009-01-14 12:21
jätkake samas vaimus vähemalt igav pole...ja kui psüholoogi abi vaja läheks siis võtke minuga ühendust
˅ näita rohkem ˅
2009-01-17 08:12
uskumatu kuhu ikka välja minnakse . selleks et teist solvata kritiseeritakse isegi teise inimese välimust ja vara . siinkohal mainin jälle ära et pildid näitavad inimese iseloomu ja olekut. antud naistest üks märkab et teisel on vana diivan .see on naine kes mõtleb majanduslikult kindlustatusest ja rahast naine on tasuline prostituut .teine naine on ontlik ja hoiab jalad koos ,seega jääb tal see diivan ostmata . prostituudil seda kerge saada ju kui tal 5000 eeku vahekord paari tunni eest .tema teenib vaid 2 tunniga selle diivani välja . vaadake ikka inimest mitte tema vara !!!! igalühel pole võimalik olla prostituut ja selge see et tal jääb siis lux diivan ostmata .
˅ näita rohkem ˅
2009-01-17 10:36
isegi kui oleks võimalik, ei hakkaks ma prostituudiks pigem istun vana diivani peal
˅ näita rohkem ˅
2009-01-17 19:03
Muidugi kirglik35, sa teed ju seda tasuta!
˅ näita rohkem ˅
2009-01-17 20:40
Mida ma teen tasuta? Vat perla, mina ei hargita jalgu terve eesti meeste ees nagu sina. ja mina ei hoora mööda küla ringi nagu sina.
aga sinu kohta käivad küll väga hästi väljendid .... hoor, prostituut, lipakas, lits jne.
˅ näita rohkem ˅
2009-01-17 21:59
Miks ma peaksin seda tasuta tegema??? Kui mehed on nõus mulle maksma, siis miks mitte...
˅ näita rohkem ˅
2009-01-17 23:31
Ei ma ei olegi öelnud, et sa seda tasuta pead tegema. sina tee mida sina tahad teha ja mina teen või jätan tegemata, mida mina tahan.
˅ näita rohkem ˅
2009-01-18 02:43
Vaata kirglik 35,
Minu arvates oled ka sina lits, prost jne
Miks küsid ?
Selleks ei pea terve eesti meestega keppima, piisab paarist mehest ja mõnest kingitusest
˅ näita rohkem ˅
1
2