Foorum
2008-07-24 23:24
Avastan tihti, et paljud ilusad ülesriputatud pildid on pärit mujalt amatööride saitidelt, tihtipeale kasutatakse fake-kontode loomiseks www.amateur-blogs.com jms. saitidelt pärit pilte. Kahju. Ma ei tea, milles on sellise tegevuse põhjus- kas võõraste sulgedega ehtides on võimalus paremaid tutvusi sobitada ja ennast ilusama näidata? Või irvitatakse nende üle, kes oma vaimustust kontoomaniku kohta avaldavad ja kõrgeid hindeid panevad? Ei ma aru saa...
˅ näita rohkem ˅
2008-07-24 23:32
jah, ma olen näinud ka palju võõraid pilte, ju siis moded ei saa aru, et need läbi lasevad. Paar pilti isegi sellised, mis ilutsevad mitmel erineval kontol.....samas need võivad ka ju kõik ühe inimese kontod olla.................ju siis tahetakse end paremaks teha võõraste sulgedega
˅ näita rohkem ˅
2008-07-25 11:06
Ma tahaks näha seda moderaatorit iha.ee-s kes mind, trtuvaim, kalevi poeg, tillipidi ära tunneb ja ütleb, et see on minu pilt?
Ma võin teha ka naisterahva nimelise konto ja mõnd peput pildistada ja mehi siis pikalt saata, nii, et nad foorumis nutavad
Kurat kui lapsed mängivad kuningat, siis viriseb kah mõni nublu, et miks Rutt on kuningas, ta ju tüdruk. Rutt ütleb vastu, et meil on mäng. Jutul lõpp!
˅ näita rohkem ˅
2009-02-20 22:10
minul on enda ja oma
˅ näita rohkem ˅
2009-08-12 16:29
jajah
˅ näita rohkem ˅
2014-02-28 15:06
muahhaaa
Iha modedeks saavad kandideerida vaid need, kes tunnevad igat tilli ja tutti
Töövestlusel tuleb läbida pimetest, kust tuleb till või tutt näoga kokku panna, 10 katset ja ainult ühega võid eksida
˅ näita rohkem ˅
2014-03-04 11:46
google lõi ühe väga kena scripti piltide kontrollimiseks (NB vaja originaal pilti)
mine http://www.google.com/imghp?hl=et

viska pilti sinna ja ta leiab sulle samasuguseid pilte netist kui on feik pilt
kui pole netis üleval siis on tõenäosus et on ehtne
˅ näita rohkem ˅