Öeldas', et üks pilt ütleb rohkem, kui tuhat söna. Siis pole ka ime, kui vürtsikas pilt kedagi sönatuks vötab. Kvoot sai täis järelikult.
Ja kui on komme telefoni ripakile jätta, olgu köik privaatne vöi delikaatne salvestatud mujale.
Mina pildipanka ei pea, sest mälu on veel enam-vähem. Asitöendeid koguda ei pea vajalikuks, sest ei satu olukordadesse mis hiljem töestamist vajaks.
Kölab igavalt? Ongi 🙂