Foorum
2023-05-20 11:07
kuna teoretiseerijatest fantaseerijaid on kõik nurgatagused täis, siis teeks katse-eksituse meetodil esimese seksi. tuletan meeldse et läbi neti seda teha ei saa - pead ikkagi õue tulema. mingisugusedki sotsiaalsed oskused võiks ikka olla. välimus ikka parem kui ellips
˅ näita rohkem ˅
2023-05-20 12:18
vägisi jääb selline tunne et ellips sind enam ei taha ja siis laotad seda essu igale poole laiali
˅ näita rohkem ˅
2023-05-21 01:52
EOD - ma nyyd ei saanud, millist muret sa jagad, peaksid vaatama iha kontode loomise aegu, ma olen siin peaaegu Iha algusest olnud 1 kontoga ning olen siin nainud hulgi sellise puudega inimesi kui Kellips. Aga EV jagabki tana onnistust sellistele ja eks viimane naide ongi, kus nad peavad ennast oigeks: valimislubadused olid ainult valimiste paevaks ja hiljem pole oluline. Nii on ka Ihas naha kuidas pealekasv tuleb myhinal..... Eriti kui koik juba lasteaiast alates nartsissismiga on idikad on integreeritud yhiskonda ja jouavad voimu juurde, pidades endast lugu ja mitte teistest ,normaalse riigi ja kasvatuse jargi . Seega pole vaja Kellipsi peale pahandada, ta peab saama kuidagi tahelepanu ja see onlisavoimalus
˅ näita rohkem ˅
2023-05-21 01:53
.......selgituseks , Kellips on endine DADO
˅ näita rohkem ˅
2023-05-21 09:36
see oli küll äärmiselt oluline info - usun, et see on tuhandete inimeste jaoks suure tähtsusega - mida selle infoga peale hakata ma küll ei tea - kas keegi võiks kirjutada, kas sellest infost oli abi?
mis puudutab puudeid, siis esmalt tuleks ikka peeglisse vaadata, kui seda teha kannatab
˅ näita rohkem ˅
2023-05-30 08:08
Oh, kuidas teeks
˅ näita rohkem ˅
2023-05-30 10:00
Rumalus on jumala poolt antud and aga seda ei tohi kuritarvitada.
˅ näita rohkem ˅
2023-05-30 10:18
jaa, see on tõsi, ohh kuidas teeks, a mida see on siiamaani teadmata
˅ näita rohkem ˅