Foorum
2014-04-30 11:10
Sheeba, "mult" on sõna "mina" ainsuse alaltütleva käände lühivorm ja igati reeglipärane.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-30 11:16
Ma arvan et utha mõtles roppe väljendeid, mitte kellegi õigekirja...Aus olla--mind ei kutsu ka vastama kiri--"Kepime ka vä"..
˅ näita rohkem ˅
2014-04-30 11:16
Jotikas, kas minult võtab kordades rohkem aega kirjutamiseks, kui mult? Kumb kirjavorm on lugejale arusaadavam?
˅ näita rohkem ˅
2014-04-30 11:17
Anaalne suguühe? Anus on ju ladinakeelne sõna
˅ näita rohkem ˅
2014-04-30 11:17
"mult". lühivorm, grammatiliselt ei ole see kunagi liiga aksepteeritav olnud, kuulub rohkem kõne- mitte kirjakeele valdkonda. see selleks. Uthaga sisuliselt nõus, aga...siin tekkib olukord nagu töökollektiivis, kus ei olegi nagu eraldi mehed-naised, vaid on kolleegid, kus siis kolleegide seas soolisest kuuluvusest hoolimata nilbed naljad siia-sinna lendavad. selline teatav ühtehoidmise, millele siin lisandub ka petlik anonüümsuse, tunne. pealegi, suur osa nettironijatest ongi seisukohal, et netis, nagu mingis suurlinnas, ei tea-tunne sind keegi ning on täiesti aksepteeritav lasta oma rikutud mina pinnale ujuda. "päris" seltskonnas on sellised enamasti mingid vaikselt nurgasnohisejad, lakutud lambad, aga siin on neil viimaks ometi võimalus end kellegina tunda. tõsi, ei kehti kõigi puhul. aga eriti annab selline sündroom tunda jutukas, kus, andke andeks, naisena ma suure osaga popimatest meestest ei suhtlekski - lauslabasus ja mõnitamine, mis nende poolt ekraanile ilmub. aga hämmastaval kombel on see jummala aksepteeritav ja popp...paradoks. ju ma ise ajale jalgu olen jäänud oma arhailiste seisukohtadega
˅ näita rohkem ˅
2014-04-30 11:19
Kas ebistel on kuidagi peenem väljend daamil kasutada või? Sheeba, ära palun õigekirja teemal suud vett täis võta. Sul on sees vead ja need ei ole lohakusvead.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-30 11:20
ma olen korra jutukas käinud ja ma igatahes tulin sealt tagurpidi tagasi..No ei ole see rõvedus minu jaoks..
˅ näita rohkem ˅
2014-04-30 11:24
Võimalik, kilowat et need on sees, ma lihtsalt ei ole viimaseaja uusimaid reegleid kontrollinud. Vegeteerin selgeks õpitutel

Ma juba ütlesin, et eksimine on inimlik. Eriti siinses läbukeskkonnas. Kus näed laita, seal tule ja aita
˅ näita rohkem ˅
2014-04-30 11:27
mõte vastuvõetud, Utha
aga naljakas on kuidas anaalist otse grammatikasse oleme ligisenud - puhas porr ikka küll
˅ näita rohkem ˅
2014-04-30 11:28
vabandust, "libisenud", hooletusviga
˅ näita rohkem ˅
2014-04-30 11:32
Jutt kõigil jumala õige ja vastu ei vaidle!
Ma ise ka täiega vihkan seda kasutajat Luukera, sest seekord pidin kohe lausa mõtlema(ja see tegevus on mulle alati valulik olnud), kuidas seekord postitus võimalikult rõvedakoeline välja tuleks!
˅ näita rohkem ˅
2014-04-30 11:32
Vaba--nii tüüpiline ju..Naised kohvitassi taga ka arutavad sõbrannadega vast kelidimoode ja meiki ja lõpuks on nad jõudnud meesteni..Ja mehed saunalaval ka alustavad oma kalastamisejutte ja lõpuks on naisteni oma teemaga jõudnud..Siingi nii--nagu kohe päriselus
˅ näita rohkem ˅
2014-04-30 11:43
Sirruke, kalamees küll kaladelt naistele üle ei lähe, tema püüab ikka järjest suuremaid kalu.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-30 11:44
Jf--selles on sul vist tõesti õigus Mul vend kirglik kalamees ja tõsi ta on--naistest pole juttugi
˅ näita rohkem ˅
2014-04-30 20:54
No lühendeid saab küll ju ilusti kasutada.
Näiteks see kurikuulus wtf.

well that's fantastic

on ju.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-30 21:49
eip. WhaT For on hoopis.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-30 22:28
No ma ei tea....mulle anaal peale ei lähe. Samas, kui juhtub mõni seksikam unenägu olema, siis on just anaalseksiga seotud kõik
˅ näita rohkem ˅
2014-04-30 22:32
Kas pole nii, et hing ihkab, aga mõistus keelab?
˅ näita rohkem ˅
2014-04-30 22:36
Võimalik. Aga jah...mõistus jääb peale ikka. Ma usun, et see on hea, kui ära harjud, aga ma ei taha harjuda
˅ näita rohkem ˅
2014-04-30 23:59
Jf--tüüpiline meeste mõttemaailm! Ja kusjuures enamus meestest tahaks seda..Ja vot siit tulebki valik teha..Kes anaali tahab--sellega pole mul küll midagi rääkida..
˅ näita rohkem ˅
2014-05-01 00:17
Kuust sa võtad, et enamus tahaks?
˅ näita rohkem ˅
2014-05-01 00:36
ma võtan iha saidi järgi...igas kirjas, mis tuleb--kohe esimene küsimus--kas anaali ka teed.Ma ikka vastan, et ma teen kõike--võtan suhu, neelan alla..söön selle vorsti hoopis ära...no siis kaovad--need enamus...
˅ näita rohkem ˅
2014-05-01 16:50
sirruke-otsekohesus on alati boonuseks.
hullem on kindlasti pikalt ninnu-nännutamised ja hilisem tegelik,tõeline olemus.
iha sait on väga mitmekülgne oma tegelaskujudega.ebameeldivaid saab alati eirata.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-01 16:55
Sirruke, need on need, kes kardavad, et ei saa muidu kolme minutiga hakkama ja rohkemaks jaksu pole
˅ näita rohkem ˅
2014-05-27 21:28
No mul oli üks pruta, kes seda lausa nautis. Pealtnäha esteet, aga esimest korda kui ta palus, et teda "tagant" võetaks, olin ma suisa keeletu. Daami sõna aga on seadus Nii see meie seksuaalelu lahutamatuks osaks jäigi. Tema kirjeldas tunnet anaalseksist kui kohe-kohe saabuvat orgasmi ja hullult mõnus olevat. Peamine on rahulikult siseneda ja palju libestit kasutada. Rapsimisega võib esimene kord jääda viimaseks
˅ näita rohkem ˅
2014-05-28 01:42
Sirruke, sa ei karda et su lapselapsed praegu lugesid seda teemat ja said teada, milleks sa valmis oled?
˅ näita rohkem ˅
2014-05-29 12:37
Tegelikult - mehed võivad plärada palju tahes, aga kui tüdruk palub talle anaali teha, siis üheksa meest kümnest on iga kell valmis
˅ näita rohkem ˅
2014-05-29 13:06
Oh,Janne.Mu lapsed ka ei käi ihas, ammugi mitte väiksed lapselapsed.. Ja enne kui ma päriseks siit lähen, kustutan oma järelt kõik postitused
˅ näita rohkem ˅
2014-05-29 13:12
Sirruke, oled sa selles nii kindel, et ei käi?
˅ näita rohkem ˅
2014-05-29 13:18
Olen jah..miks nad peaks siin käimagi..Nad mindki kord sundinud blokeerima..Ütlevad , et mingi kahtlane pervertide sait..Pealegi on neil igal oma kindlad kaaslased olemas .Nad ju samasuguste nn.kompleksidega, nagu ma ise..No selles mõttes et armastus ja seks käivad käsikäes..
˅ näita rohkem ˅
2014-05-29 13:22
Aga kust nad teavad, et pervertide sait?
˅ näita rohkem ˅
2014-05-29 13:27
http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?28,8025888
˅ näita rohkem ˅
2014-05-29 13:43
Jutud liiguvad...Ju nad loevad "Perekoolis" või jah Delfist..Neile pole seda saiti vaja..Neil on juba lapsepõlvest ja kooliajast välja kujunenud vaid oma kindel seltskond, kellega suhelda ja neil on koos üritused ja puha..Nad ei vaja küll iha saidilt midagi ega kedagi! Ja mul on jah hea meel et mu lapsed on ka kompleksidega nagu minagi olen..Pigem olen ma uhke selle üle..Minust nad on ka hakanud aru saama et ma vaid ajaviiteks ja igavusest olen ja mitte kedagi ega midagi ma siit ei otsi..
˅ näita rohkem ˅
2014-05-29 13:47
Jf--muideks, nad arvavad igatahes sellest saidist hullemat, kui see ongi...Ja mina tunnen oma lapsi igatahes kõige paremini, jf!
˅ näita rohkem ˅
2014-05-29 14:37
https://www.youtube.com/watch?v=1OyoEwtmsSU
˅ näita rohkem ˅
2014-05-29 14:49
Vihje oma rikutuse tasemel või?? Ma ei viitsi sinuga vaielda..Ma tean ise, kes me oleme ja tunnen ennast ja oma lapsi..Nad ei vaja kahte elu,Mõnele piisab ka ühest partnerist
˅ näita rohkem ˅
2014-05-29 15:12
Ma ei vaidlegi, lihtsalt alati pole kõik nii nagu näidatakse. Mõnikord kulub aastaid mõistmaks, et tundsid hoopis kedagi teist.
Sirruke, ära võta seda mingi vihjena enda lähedaste aadressil, aga ainult loll teab kõike täpselt.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-29 18:14
vot selle eest, jfmf, sulle minu plusspunktid, võta või 12: "Ainult loll teab kõike täpselt".
selle võiks kohe päris mitmesse teemasse kopeerida. päiseks, banneriks.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-29 18:48
Ma võin isegi olla loll, aga oma pere asju ikka teatakse. Eriti, kui on perega väga head ja lähedased suhted..Mina ei ole see, keda lapsed häbeneksid oma pidudele kutsuda..Ja loomulikult ma tunnen ja tean nende sõpru, sõbrannasid, kes on juba lapsepõlvest..Ja ma tean, et keegi neist ei käi mitte kunagi üksi kuskil baarides tolknemas ja joomas.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-29 19:02
Siin vajab see termin "kõik" varsti defineerimist. Tõepoolest, ainult loll teab KÕIKE. Aga igaühel on MISKI, millest ta teab suhteliselt palju. Ja kogu foorumi läbilappamisel ei leia ilmselt ka kedagi, kes oleks end tõesti kõiketeadjaks pidanud. Ikka on mingi oma asi, millest teatakse.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-30 08:25
hallo halloo , jutt käib anaalseksist, mitte laste pidudest
˅ näita rohkem ˅
2014-05-30 08:41
Kaheteistkümnes lehekülg ja sa loodad, et siiani püsitakse teemas? (õlgu kehitdes ja üllatunult nina alla pobisedes vasakule ära.... )
˅ näita rohkem ˅
2014-05-30 08:44
oh muidugi..siin ihas peab ju ainult perverssustest rääkima..sorry!
˅ näita rohkem ˅
2014-05-30 08:55
Seee, mida kaks inimest võrdsete partneritena kokku leppinult omavahel teevad ei ole perverssus. Need piirid paneb igaüks ise paika ja teiste asi pole öelda, mis õige, mis väär. Katoloku kiriku reeglite järgi on ju kondoom ka perverssus... misasja, peaaegu, et surmapatt juba..
˅ näita rohkem ˅
2014-05-30 10:18
siin ihas on perverssus see, kui kellelegi üritatakse t6simeeli selgeks teha, et m6ni asi seksis millest inimene üldse lugu ei pea, on tegelikult väga cool. selliseid seletusi on siin foorumis kuhjaga.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-30 10:27
No minu meelest on perverssus see, kui tegevust, millest teine üldse lugu ei pea sunnitakse talle peale. Perversne on isegi kellegi sundimine sööma midagi, millest mõtleminegi talle pärasoolika maitse suhu toob.
Aga kellele meeldib, selle jaoks ongi asi ok. Arvaku teised mis tahavad. Ja kuna see sait on kord juba kohati liigagi avameelne, siis pole parata, et üks üteb mingi tegevuse olevat superlaheda ja teine selle peale teeb nägusid. Mõlemal poolel on õigus oma arvamuse jurde jääda. Sund ''õigesti mõelda'' oleks juba väärastumus.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-30 14:41
Väga hea, Ylikylm!
˅ näita rohkem ˅
2014-05-30 14:51
Ma ei pretendeeri ainuõigele tõele, aga ka anaalseks võib olla naise jaoks mõnus, ma arvan et üks G-punktidest on mul seal?
˅ näita rohkem ˅
2014-05-30 14:59
Aga kõige erutavam ja alati toimiv G-punkt asub naistel ikka sõna/tegevuse shoppinG lõpus!!
˅ näita rohkem ˅
2014-05-30 15:04
That's true indeed
˅ näita rohkem ˅