Foorum
2014-02-06 10:06
Neti, mind ei häiri see, et Sulle anaalseks ei meeldi. Seda olen ma juba ka paar korda väitnud, see on täiesti loomulik, et see kõigile ei meeldi. Ma püüan uuesti tuua näite.

Oletame, et teemaks on lühike soeng naistel. Mõni räägib, et talle meeldib, teine räägib, et ei meeldi. Ja siis tuleb keegi ja ütleb, et tema arvab, et kõik posipeaga naised on lesbid.
Kõlab normaalse arvamusena? Minu silmis on see pigem Derekxi tüüpi lahmimine teemal, millest see arvaja mitte midagi ei tea. Põhjendus, et "aga mulle ei meeldi posipeaga naised" või et "mulle endale ei meeldi anaalseks" ei ole ju põhjendus teiste millekski tembeldamiseks.
Jah, rumalus häirib mind. Asjassepuutumatu põhjendus rumalusele kõlab veel eriti absurdsena. Mismoodi see, et Sulle anaalseks ei meeldi, põhjendab Su arvamust, et seda harrastanud mehed on homod?
˅ näita rohkem ˅
2014-02-06 10:08
utha, jäta teistele nende arvamus. Ei pea sa igal pool teisi sõimama lolliks vms. Sa võtad liiga tõsiselt seda foorumit siin. See pole mingi professorite foorum, vaid lihtlabane seksisõprade oma. Pealegi, mida sina, suur meeste vihkaja, üldse seksist tead?
˅ näita rohkem ˅
2014-02-06 11:04
Lugesin selle arutelu siin läbi ja on loomulik,et igal inimesel on igal teemal oma arvamus. Ise lausa fänn ei ole,proovinud olen ja leian et anaalseksis on eelis väiksema riistaga meestel Arvatavasti mulle lihtsalt ei istu see teema ja tänu selle ei oska ma ka seda lausa nautida. Müsteerium on minu jaoks (mitte halvas mõttes) ühe eelkõneleja väljaütlemine anaalsete orgasmide kohta.Tean,et anaalseksiga on võimalik orgasmini jõuda,aga tean ka et endal pole kunagi sinna kantigi tunnet olnud Nii et kuulun sinna vanakooli inimeste sekka,kes eelistab ''õiget'' auku seksimiseks
˅ näita rohkem ˅
2014-02-06 11:39
utha, selles asi ongi, et sa ei pea vastama ja arutlema selle üle, milline jutt on loll ja milline mitte. Saa juba aru - see ei ole sinu foorum! Siin on teisi kasutajaid ka, kes soovivad arvamust avaldada. Kasvõi siis lolli arvamust
˅ näita rohkem ˅
2014-02-06 15:00
Ma igaks juhuks mainin, et eelistan ka vaginaalset seksi. Kui kellelgi mingi muu mulje on mu sõnavõttudest jäänud. Aga vahel on tore ka teistsuguseid õrnutsemisi nautida.

Mis nende lastega on, Utha? Pipetil on mingi isiklikku laadi vimm Su vastu, ega lastest rääkimine teda helgemasse tujju vii.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-06 16:11
juuksur, ega ta sinust vist tahagi midagi, küsimus on mida sina temast tahad.
sul on see käitumine koguaeg veider olnud - ise lendad platsi ja siis küsid mida tema sinust tahab.
aastaid oled sa koguaeg sedasi käitunud. üritad teisi sedasi vist eemale peletada ja siis hakkad uuesti ise plaati ketrama.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-06 16:14
ei oleks mina osanud paremini seletada, Rockyroad Utha, jäägu mu laste arv ja muu selline minu enda teada Aga olen kindel, et neid on rohkem kui sul
˅ näita rohkem ˅
2014-02-06 19:43
Ma täna avastasin, et Cisco'l on "console anale" olemas
˅ näita rohkem ˅
2014-02-07 16:27
Kui paljud mehed lubaksid endale tala tagumiku surgata? Kas teil ei teki sellega seoses tunnet, nagu tahaks joosta tualetti keha kergendama... Nagu kõhulahtisuse korral ?
˅ näita rohkem ˅
2014-02-07 17:00
No see peenis nüüd nii kole asi ka pole, et seda talaga võrrelda.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-07 17:17
Kirjutasin itrigeerivalt? Ju panin õnge otsa õige sööda! Esialgu rohkem ei kommenteeri.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-07 17:27
Kirehoos teevad inimesed igasuguseid asju. Kes teab, Kosmosetutt, võibolla kunagi jõuad ka sellise erutava mõtteni, et prooviks midagi tavapäratut täna ...

Ma olen paari naist kohanud, kes kirehoos oma sõrme mehe tagumikku lükkasid.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-09 00:40
sina oled ikka rumal küll
˅ näita rohkem ˅
2014-02-10 09:05
Brillamento,sa oled paari naist kohanud, kes kirehoos oma sõrme mehe tagumikku lükkasid? Kohtasid paari naist ja nad kohe rääkisid sellest sulle?
˅ näita rohkem ˅
2014-02-10 10:24
Naised räägivad meestele üllatavalt intiimseid asju aeg-ajalt. Ainult kuula ja imesta.
Ja teevad väga intiimseid asju. Ainult naudi ja imesta.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-10 10:33
jajah
˅ näita rohkem ˅
2014-02-20 04:18
mis usaldusest on jutt,kui seksid kellegagi ,kes sind usaldab ja siis lähed peksad kohe keelt.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-20 08:59
Kui usaldust kuritarvitada, siis see usaldus loomulikult kaob. Eriti seksuaalsuhte puhul. Aga mis see praegu siia puutub?
˅ näita rohkem ˅
2014-02-20 22:38
Oleme praktiseerinud. Anaalne orgasm kogetud ent ei harrasta. Ei viitsi, pole esimene valik.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-21 00:12
Tiidukese nüüdseks meie seast lahkunud vanem vend, kirjutas ju kohtumiste kogemustes nii ilusa loo
˅ näita rohkem ˅
2014-02-23 02:20
utha sinu odav teravmeelsus teeb sinust nürimeelse idioodi.aga su vanem vend jfjm plõksib ainult kuskilt seina tagant.julge mees,noh va kidur kuivik,äkki valgustad mind ka mis vendadest jutt on.mine situ püksi jobu
˅ näita rohkem ˅
2014-02-23 02:27
Ei ole ju enam dogmat meie seas, aga on veel Martsike
˅ näita rohkem ˅
2014-02-23 16:28
mis puutub siia märtsike idikas?fantaaseerida sa oskad,kujutad omale imeasju ette.äkki on sul veel jälitusmaania peal.
sa kuivik osta omale elu!
˅ näita rohkem ˅
2014-04-12 14:21
http://hotkinkyjo.xxx/guest/
˅ näita rohkem ˅
2014-04-22 11:54
mölematpidi on super mönus,nii saada kui panna
˅ näita rohkem ˅
2014-04-22 22:20
Hahaha Mulle ei meeldi. Ühe korra proovisin. Kui mees sisse sai, hüppasin ehmatusest voodist välja ning jooksin seejärel toastki välja. Nii ära ehamatas
˅ näita rohkem ˅
2014-04-22 22:38
Sa magasid õiglase und ja mees va kurjam ehmatas unepealt
˅ näita rohkem ˅
2014-04-22 22:52
Täna õnne, et kõhtu lahti ei ehmatanud Muidu oleksid jooksnud rida järgi
˅ näita rohkem ˅
2014-04-22 23:08
Türa kui romantilised mehed!
˅ näita rohkem ˅
2014-04-22 23:13
Luu, romantika pole ju enam moes.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-23 00:02
mina sulle sellist valikut ei pakuks
˅ näita rohkem ˅
2014-04-23 01:18
idee, et keegi straponiga mulle läheneb, ei tundu mulle kaugeltki mitte ahvatlev
˅ näita rohkem ˅
2014-04-23 09:32
Uthal neid üllatusi jagub.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-30 04:22
Loen ja mõtlen, et mille kuradi pärast ikka peaks üks mees naist sitakasse trukkima?!??!? Mina isiklikult tean naise juures ka mõnda ilusamat ja meeldivamat kohta! .......teine asi on homodega, neil neid valikuid tunduvalt vähem ja seepärast peale suu ja sumpsi suurt midagi ka välja ei mõtle!
˅ näita rohkem ˅
2014-04-30 07:58
Oh Utha- jälle harid ja kasvatad. Tubli.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-30 08:04
Utha, kui nüüd juriidiliselt korrektne olla ja lähtuvalt keeleseadusest võõrkeelsed sõnad välja jätta, siis kas Sul on tussu, kiisu, või ikkagi vitt?
˅ näita rohkem ˅
2014-04-30 09:02
Ei ole rumalaid ja roppusid sõnu, on rumalad ja ropud mõtted. Niinimetatud roppude sõnade vältimine näitab, et inimene häbeneb mõtteid, mida need sõnad temas tekitavad.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-30 09:38
minu meelest uthal väga asjakohane postitus keelekasutuse koha pealt...olen temaga 100% nõus..
˅ näita rohkem ˅
2014-04-30 10:29
Mina leian, et selliseljuhul peaks igasugused inglisekeelsed väljendid lugema keelekasutuse osas oma kirjutistest välja jätma

Järelikult visates kivi kellegi teise kapsaaeda, peaks oma aia puhta hoidma

Kui pole kirjutises, totaalseid ämbreid ja kirjavigu, kirjutatgu kuidas tahetakse, kas ks või x mõlemad variandid loeb ÕS õigeks.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-30 10:45
Mul on mõni hea omadus ikka ka ...............suudan vähemasti lauseid suure algustähega alustada ja sama teen näiteks "Sina/Sa vormiga"
˅ näita rohkem ˅
2014-04-30 10:47
Ja kui veel igiseda, siis sex on võõrsõna laen, mis iseenesest tähendab eesti keeles sugu, seega on iseenesest sõna seks(x)ima vale. Austusest eesti keele vastu peaks korrektselt kasutama oma väljendites "sugu tegema". Ma tean küll selliseid inimesi, kes seda just nii kasutavad, paraku on neid vähemus.

Kui läheneda selle sõna "sex" kasutusele teisest küljest siis eestikeele reeglid ütlevad levinumate keeleliste laenude kohta, et tuleb säilitada nende sõnade originaal tüvi. Järelikult ei ole sõnakasutus sexima vale vaid reeglipäraselt korrektne.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-30 10:48
Luu, aga Sa ürita nüüd daamidele oma mõte viisakas vormis kirja panna. Vaata mis välja tuleb
˅ näita rohkem ˅
2014-04-30 10:49
Sheeba--selle ingliskeelsete väljendite asjaga ma olen nõus.. Ja ka luukeral on õigus..Ma ise ka ei kirjuta korrektselt alati..Tavaliselt ma vastan kirjadele samas stiilis, mis mulle kirjutades on..
˅ näita rohkem ˅
2014-04-30 10:52
Tsitaat Utha kirjutisest: kui tahtsid teada, mida ma ise enda kohta kasutaks, siis otseselt ei läheks ükski neist kasutusse
ja mulle jääb natuke arusaamatuks, mis sa seda mult praegu küsisid.

Juhin tähelepanu sõnale "MULT", sellist sõna eestikeeles ei eksisteeri, vähemalt mitte õigekirjas.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-30 10:54
Sirruke, asi pole selles, kuidas me kirjutame. Teistele ebistlit saame lugeda ainult siis, kui meie endi keelekasutus on perfektne. Vigu teeme me kõik, ka mina
˅ näita rohkem ˅
2014-04-30 10:56
Seda jah..Mule tütar tegi selgeks, et sellist sõna nagu"pole"--ei ole olemas..Et õige on "ei ole"..
˅ näita rohkem ˅
2014-04-30 10:58
Sheeba, ehk aitad. Ma ei suuda kuidagi välja mõelda, kuidas oleks anaalseks viisakas eesti keeles
˅ näita rohkem ˅
2014-04-30 11:01
Ok Jott ma üritan.
Lugupeetud Daamid ja Härrad. Tabasin end amoraalselt mõttelt, et mille pärast küll peaksid seksuaalvahekorras olles Härrad oma peenise Daamile pärakusse asetama ja seda siis seal edasi-tagasi friktsioonliigutustega liigutama. Isiklikult tean, et Daamidel on sellesama seksuaalvahekorra tarvis palju ilusamad kohad, näiteks vulva.
Mõistan ka, et olukord on hoopis komplitseeritum omasooihalejatest meestel ja nendel ei jää ilmselt tõesti muud üle, kui oma kallima peal sugukire rahuldamiseks kasutada seedetrakti seda kõige viimasemat osa, ehk siis pärasoolt!

..............viisakalt sain nüüd nii ja siin ei ole minuarust nüüd küll ühtegi "rullnoka" väljendit ja ei tohiks enam kuidagi ka kõrgeltharitud daame häirida!
˅ näita rohkem ˅
2014-04-30 11:01
Jotikas, minupärast kasuta seda kuidas tahad Ma ei ole tähenärija. Kui lähtuda keelereeglitest siis peaks see olema anaalsex, eestipäraselt anaalne suguühe .
˅ näita rohkem ˅
2014-04-30 11:08
Džentelmen kasutab kõhu poolt minnes esimest ust?
˅ näita rohkem ˅