Foorum
2008-11-22 23:36
on juba mõnda aega tugev soov proovida, kuid pole veel küljeluule serveerinud, arvan et ta poleks nõus oma konservatiivsuse pärast.huvitav oleks teada kui paljudele meeldiks seda teha või vähemalt korra fantaseerinud sellel teemal?mis mõtted või assotsatsioonid tekkivad naisel sel ajal kui ta paneb meest?
˅ näita rohkem ˅
2009-05-18 05:22
Selline tunne on nagu paneks meest - ühesõnaga ei midagi erilist. Kui meesterahvas peale selle täidab kõik naisterahva soovid, siis on juba lõbus.
Tegevus ise on kasulik, kuna treenib reie ja tagumikulihaseid
˅ näita rohkem ˅
2009-05-23 23:52
Lizbeth, kas sul on selles vallas suured kogemused? V-olla räägid pikemalt?
˅ näita rohkem ˅
2009-05-26 11:49
Snifferile vast nii palju, et strapiga süütut peput võtta võib olla ebameeldiv kogemus. Püüdke alustada lihtsamate ja passiivsemate vahenditega. Kui tunnetus olemas, siis tuld. Kui ühe dildoga strapp ei anna naisele füüsiliselt midagi, peale töö, mida tavaliselt teevad mehed , siis võib ühise eesmärgi saavutamiseks proovida kahe dildoga strapi, ükse ees ja teine sees
Edu
˅ näita rohkem ˅
2009-06-18 11:35
Hmmm...see viimane kirjeldus tundub väga põnev olevat
˅ näita rohkem ˅
2009-08-11 17:54
Pole küll naine, aga on mõningaid kogemusi tagauksest saamise osas selle mänguasjaga

Esiteks enamik sekspoes müüdavaid on way liiga jämedad ja sellega on lihtsalt valus. Valige peenemad või sellised, kus "riista" saab vahetada.

Teiseks ei maksa vaimustuda riista imiteerivatest, vaid tasub võtta sellised, mis on vibraatori kujuga, sisenemine on lihtsam.

Kui aga siin on naisi, kes sooviks seda teha, siis olen pakkumistele avatud
˅ näita rohkem ˅
2021-10-31 12:24
Mul oli kunagi kogemus sõbrannaga ja tema meessõbraga.Käisime koos pesemas ja siis tegi sõbranna mulle analtapika ja pärast sättis endale traksidega dildo külge ja keppis oma meest,mul palus samal ajal mudida tema mehe kellasid.On mida meenutada.
˅ näita rohkem ˅
2021-11-01 22:17
... ja mida sa siis meenutasid ? tühi plära sul ju
˅ näita rohkem ˅