51m
2023-08-24
12499
lisa kasutaja sõbralisti
lisa Iha-listi
blokeeri kasutaja
˅ näita rohkem ˅
Tee sellele kasutajale kingitus!
Kingi VIP konto.

VIP konto kinkimiseks saada vastavalt oma operaatorile üks järgneva sisuga SMS. Sõnumi hind on 3.25 EUR

Eesti    IHA VIP 412538 numbrile 13017
Soome MP3 IHA VIP 412538 numbrile 179022
Läti      IHA4 VIP 412538 numbrile 1897
Konto tüüp
paar
Nimi
Cuck
Sünniaeg
9. august 1970 (53)
Riik
Eesti
Elukoht
Tln
Kodulinn
Pärnu
Lisainfo
Tahad, et me mummude taha näeme, tee VIP iks.

Ma ärkasin hommikul tasase nihelemise peale. Üks meile sümpaatne meesterahvas kelle internetist leidsime oli öömajale jäänud. Ta lamas otse minu kõrval. Sina temast teisel pool. Teie liigutused olid vaevu aimatavad ja ma teesklesin, et ei märka. Ta oli seljaga minu poole ja seega ei näinud muud kui tema selga, aga ma olin kindel, et te suudlesite. Seda reetsid vaevukuuldavad lurtsatused. Püüdsite seda kõike teha märkamatult, aga madratsi tasane liikumine reetis, et on toimumas midagi veel, mis mind hullult üles küttis. Ma ei saanud näha kas ta käsi oli su jalge vahel või silitas su rindu, aga ma kuulsin kuidas su hingamine kiirenes. Märkasin teki liikumist üles alla ja ma sain aru, et sa pumpasid tasakesi tema riista. Ja teki all sinu käe liikumist jälgides oli selge, et see on saavutanud oma täismõõtmed. Nüüd te hingasite juba mõlemad valjemalt proovides siiski veel oigeid alla suruda. Sa keerasid nagu aegluubis talle selja ja tema selg liikus minust eemale sinu poole. Peaaegu olematu liigutuse eesmärgi reetis sinu allasurutud oie. Ta oli su sees.
Te võpatasite mu häälitsuse peale mis vallandus kui mu kivikõva riist mind reetis ja laadungi otse sinusse siseneja seljale tühjendas. Ma ei olnud oma riista isegi puudutanud. Aga erutus oli nii suur , et piisas ainult teki serva libisemisest üle mu kivikõva riista, kui tema tagumik sinu jalgevahele sisenedes tekki kaasa kiskus. Saanud aru mis toimus, turtsatasid sa kelmikalt ja tõmbasid oma jalad rohkem konksu, ning liigutasid oma tagumikku tema poole, et ta riist sügavamale sinu sisse pääseks. Nüüd te jätkasite juba häälekamalt.
Juba eelmisel päeval olin märganud, et mehel oli suts "eriline" riist. Muidu kõik normaalne, aga "pea" oli ebatavaliselt suur. Nagu seenekübar, mõtlesin endamisi. See tegi sisse välja liikudes saatanlikult erutavaid hääli. Ja tundus, et see oli sulle meeltmööda ka muudel põhjustel. Su häbememokad sõna otseses mõttes pritsisid kui "seenekübar" neid sisse ja välja liikudes lurtsatuste saatel kaasa kiskus. Igatahes liikusid ka sinu suletud silmalaud sünkroonis kübaraga ja su nägu õhetas üha enam. Pikk vaikne eelmäng ja sellega kaasnev oli ka teid hullult üles kütnud ja lühikese perioodi jooksul, mil ta sind võttis, said sa värinate ja oiete järgi vähemalt kaks korda. Esimese korra järel kui ta su tulemist tajus, surus ta oma riista lõpuni su jalgevahele ja tardus hetkeks. Korraks kartsin, ahh tegelikult ju lootsin, et ka tema lõpetas. Sinu sees. Fakt oli see , et teil ei olnud ärgates kondoomi käepärast ja te kontakt oli vahetu. Aga siis hakkas ta tagumik jälle üha kiiremas ja kiiremas tempos uuesti liikuma.
Te oiged valjenesid ja kui sa hakkasid taas kulminatsiooni harjal värisema...siis...siis Sa...Sina Ise kähistasid silmi vidutades ja üle keha tõmblema hakates...lase mulle sisse....mul tuleb..tule...lase sisse...lase...kõik...siiissee kähistasid sal tal tagumikust haarates ja enda kannikaid kramplikult tema vastu surudes. Ja see oli niigi viimasel piiril olnud "seenekübarale" viimaseks tõukeks.
Mul ei jäänud üle muud kui seda lihtsalt veresoonte tukseldes pealt vaadata kuidas ta ennast sinu sisse tühjendas. Vaadata kuidas ta keha tõmbles, kähisevate häälitsustega samas rütmis. Ta pobises vaid üle õla minu suunas sorry. Seejärel haaras ta sind jõuliselt puusadest ja laksatas oma niuded vastu su kannikaid. Eesmärgiga täiesti lõpuni su sees olla. Sees olla seni, kuni iga viimane kui tilk tema tõmblevatest kottidest sinu lirtsuva vitu kõige sügavamasse soppi jõudis .


Ta liibus su kumerustesse ja te kehad sulandusid üheks. Mõne aja pärast tõmbas ta mulksatades oma ikka veel jäiga ja teie mõlema mahladest tilkuva "seenekübara" su kannikate vahelt välja ja vajus korisedes selili.

Sa piilusid häbelikult naeratades üle õla, et näha minu reaktsiooni.

Ma olen teda täis kallis, sosistasid Sa mulle nüüd juba mulle otse silma vaadates. Ilmselgelt tajusid Sa mu pilgus valusmagusat erutust. Seda Sa ju tahtsid kallis. Onju. Vaata kui pilgeni mu vitt teise mehe spermapoisse täis on kallis. Ta lasi kõik mis tal tuli minu sisse. Kõik. Vaata. Vaata kui kuradi palju seda on. Sa surusid oma kannikaid kokku ja mu kivikõva riist võttis erutusest peaaegu lillaka tooni, kui nägin kuidas ta mahlad su jalgevahelt purtsatades välja pressisid.
Su vitt veel tuksles ja tursunud mokad olid pilgeni verd täis. Ma tundsin kuidas sperma lõhn mu sõõrmetesse tungis. Sellist kokkulepet meil ei olnud ja eelmine päev käis kõik kaitsevhenditega, aga kõik need oiged ja liigutused olid nii spontaansed ja mu kõrvus kohisesid ikka veel Su kähistatud sosinad. Lase mulle sisse...tule...tule...lase kõik..
Mees tõusis et janu kustutamiseks vett võtta. Ma ma nihutasin ennast allapoole, kus sa olid ikka samas asendis ja kohas kus ta sind keppis ja lakkusin su nõretavat vittu. Iga keele liigutuse peale sa tuksatasid ja niutsatasid käega tekki haarates nii, et sõrmenukid valged. Tulipunased mokad olid punsunud ja kutsuvalt avali kui sisenesin sinu värskelt libestatud jalgevahesse. Vast paar tõmblevat liigutust saingi teha kui mul jälle tuli. Mu seeme segunes tema omaga ja see oli hullumiseni erutav.
Su naudingusegased silmad ja punaseks imetud huuled olid saatanlikult kütkestavad. Sa lamasid viivu, siis tõusid ja astusid üle meie, et minna vannituppa. Milline vaade. Meie mõlema segunenud mahlad piki su reite siidist nahka endale teed otsimas. Sa liikusid vannitoa suunas oma jalgevahet peoga katta püüdes, aga seda oli liiga palju ja su näppude vahelt tilkus põrandale teekonda tähistav seemnerada.

Veel hiljem hommikust süües jälgisime kui sa oma siidises hommikumantlis kohvi tulele tõstsid ja nägime kuidas su reie siseküljel midagi läikivat alla nõrgus. Oli see vesi või midagi muud? Igaljuhul Sa tundsid seda, aga nautisid kõditunnet mida see tekitas ja jätsid meie kiusamiseks selle nii.
Kohvilauas ei saanud me kumbki pilku sinu reitelt mida hommikumantli hõlm varjas. Mida me nii väga näha lootsime, ei teagi. Korraga sa ütlesid, et mida te vahite nagu poisikesed. Jah ma olen märg, sest nii mõnusat ärkamist mäletab mu jalgevahe veel kaua. Sina kallis mees, ole hea pane hommikusöögi laud koomale. Ma tahan meie himurat külalist veel natukene ära kasutada, ütlesid sa silma pilgutades ja asetasid käed ta õlgadele. Ta ei saanud päris täpselt aru mida sa sellega silmas pidasid ja ta proovis tõusta. Aga sa raputasid naeratades pead, ja surusid ta pea endale jalgevahele. Kohvilaud jäi nagu ta oli, sest kogu minu tähelepanu koondus sinu näoilmete jälgimisele. Su silmad olid suletud, aga tasaste oiete saatel, sa aegajalt paotasid neid, et näha minu reaktsioone. Erektsioone. Su hingamine muutus üha sügavamaks ja korraga sa lõid pupillide pööritades silmad pärani ja viipasid mulle väriseva käega, et ma läheneksin ja... tõmbasid mu pea oma kramplikult soiguvatele huultele. Mul tuleb, suudle mind, mul tuleb, mul tuleb, kähistasid sa, üle keha värisema hakates ja oma reisi tugevasti kokku surudes, nii et ta pea nende vahele lõpuks liikumatult lõksu jäi. Sa tõmbasid korra kätega läbi mu juuste ja lükkasid siis bravuurikalt eemale. haarasid ta pea käte vahele ja tõmbasid ta huuled oma huultele et nautida omaenda mahladest läbimärga suudlust. Siis sa tõusid, tõmbasid ta samale toolile istuma ja põlvitasid ta kivikõva kürva kohale. "Seenekübar" ei kippunud kuidagi suhu ära mahtuma ja sa limpsidid selle pead samal ajal samal ajal käega ta munandeid masseerides ja ta võpatavat reaktsiooni nautides, kui sa need korraga üleni alla neelasid. Me pilgud kohtusid temaga ja nüüd sulges tema silmad justnagu piinlikust tundes. Ma hakkasin hommikumantli all tasakesi oma kivi kõva riista kompama, aga tõesti tasa, et kulminatsiooni võimalikult kaua edasi lükata. Või mis kuradi kulminatsiooni, see kõik eelnev ja hetk olidki kulminatsioon. See lõpetamine polegi tegelikult eesmärk. Ta hingas järjest raskemalt ja ta haaras su pea kätevahele et sügavamale sinu kurku pääseda. Aga Sina lükkasid ta käed õhku ahmides ja köhatades eemale, vaatasid talle korra pikalt otsa, andes mõista, et soovid jätkata omal viisil. Ma ei tea kaua see kestis, mina hoidsin pigem tagasi ja jälgisin tema üha sügavamat hingamist, vbl alateadlinult, et koos lõpetada. Aga kui ta oma pea oiates kuklasse lõi ja ta kübar su suus pulseerima hakkas tuli ka mul momentaalselt. Astusin sammu lähemale, ja suunasin oma laadungi otse teie tegevuse suunas. Sa lasid köhatades tema ikka veel pulseeriva kürvapea suust ja su nägu kattus kahe mehe pritsmetega , mis voolasid su rindade vahele, tilkudes reitele, ja sealt põrandalegi jõudes...
*************' vol.2
Sa olid endale selga pannud sulle omaselt erinevatest kangastest kombineeritud õhulised kihid. Need moodustasid, kurat teab kas rohkem katva või aimatava kehakatte. Tema tundis igaljuhul su kirjelduste järgi ära, ja nautis Sinu muusika rütmis liikumist, lubades endale mõtteid mis tundusid alles ebareaalsed. Sa märkasid silmanurgast tema tähelepanu ja su liigutused muutusid tema kiusamiseks veelgi voolavamaks.

Kui oli settide vahe, läksid sa baarileti äärde et veel üks gt tellida kui tema otsekui juhuslikult sinu seljataha ilmus ja kuna rahvast oli tihedalt , siis ei saanudki aru kas te kehad puutusid täies pikkuses kokku juhuslikult või mitte. Juhuseid pole olemas, juu nõu. Igaljuhul kohmetus pigem tema, sest ta pükstes tuksles üks punnitav elukas ja ta ei saanud aru kas see põgus kontakt vastu sinu tagumikku sellest ka sulle märku andis. Kui sa sellest kokkupuutest pisut tasakaalu kaotasid, haaras ta sul pihast. Sa noogutasid tänulikult ja kui pilguga teda hetkeks täies ulatuses skaneerisid, ei jäänud sul märkamata tema ühele poole punnitav püksipool. Muigasid omaette hääletult konstanteerides, et päris sümpaatne tüüp. Aga kui tellimise järts sinuni jõudis, sosistas ta vastu sind naaldudes, et ta on täna õhtul volitatud olema sinu tasakaalupanus ja kas ta võib selle kokteili kulud enda kanda võtta. Sa ei saanud selle lärmi sees täpselt aru ja palusid korrata, et mis panus ja mis kulud, kui ta vaikselt kordas, et Su mees, ja ta sosistas mu nime, palus sinu eest hoolitseda, aga täpselt nii palju kui sa seda ise vajalikuks pead ja lubad.
Sa tardusid hetkeks justnagu kaaludes et kas olla pahane, et nõnda sinu teadmata on kokkuleppeid tehtud või minna mänguga kaasa. Mõned dzinnid, mõnus vaib ja sümpaatne meesolend otsustasid viimase kasuks. Kurat, siin ja selles kehas elame me ju ühe korra. Let's play. Tutvusite ja koksid näpus läksite melust eemale hämarasse ruumi kus oli üks vaba aknalaud ja toetasite sellele istuma.


Madal aknalaud ja su jalgade asend libistas maha su siidise kleidihõlma mida ikka ja jälle kohendasid, kuniks ta käe su põlvele pani.
Sul pole küll midagi varjamist vajavat, lausus ta madalal uriseval häälel. Ega sinulgi siin palju varjamas pole, muigasid sa ta pükste kontuuridele osutades. Ta käsi ei varjanudki oma eesmärke ja ta silitas su siidise reie siseküljel küll tasa, aga targu. Oli piisavalt hämar ja tossumasin hajutas saali. Nii et sa lasid nendel kõhuõõnde üha uusi liblikaid tekitavatel puudutustel pigem julgustavalt sündida. Sa sosistasid naeratades, püüdes viisi tabada, et mul ei ole aluspükse...mille peale ta küsivalt kulmu kergitas. On, on naersid sa tema reaktsiooni nähes. Veel on. Aga mine tea kui kauaks. See on lihtsalt üks mu lemmikutest räpikatest, ütlesid sa vadistades.

Te panite pokaalid korraga käest nagu olnuks su räpikate vadin mingiks märguandeks ja ta suudles sind kätt su kleidi alla libistades otse huultele. Kõik toimus täpselt õigel ajal ja õiges kohas, nii miljöö, kui taustaks mängiva mõnusa tümpsu ja mis kõige tähtsam, meeleolu suhtes. Nii õige, et sul tekkis hetkega kananahk ihule ja keha läbistasid värinad kui ta sind sealt, sealt ja sealtki silitas. Ta tajus su reaktsioone ja ta keel liikus sinu huulte vahel sünkroonis käega, mis reitpidi tasakesi üles alla liikus, ikka ja jälle vastu su märgunud püksikuid sattudes ja näppudega nende allagi libisedes. Ja siis...äkki lükkas ta ootamatult oma keele sügavale sinu kurku ja samaaegselt tungisid ta loogelised näpud nii kuradi sügavale sinu sisse, et nad tabasid mingit naudingupunkti, millisest sul enne aimugi ei olnud...kuule... Sa ei saanud enam hingata... Kuule, kuule, mul võtab pildi eest. Ääkki läheme ja tantsime naats ja...ja jaaa vaatame selle bäändi lõõõpuni, hingeldasid sa üle kere vappuma hakates ja tal käest haarates. Sa ei saanud täpselt aru, mis või kus või kuidas sul tuli või mis sinuga toimus. See oli nii teistmoodi erutus, millist sa kogesid esimest korda. Sa tundsid kuidas su jalgevahe pritsis ja pulseeris korraga. Sa punastasid otsekui süüdlaslikult kui mahlad su istumise alla nõrgusid. Proovisid tõusta, et kleidisaba üleni märjaks ei saaks, aga kaotasid tasakaalu ja vajusid oiates ta käe otsa tagasi.
Sa ei saanud ikka veel hingata ja kogu situatsioon toimus otsekui aegluubis ja nagu mingis sudus. Kogu veri oli korraga kadunud nii peast kui jäsemetest ...otsekui kogunenuks see kõik ainult ühte kohta. Su häbememokad olid punsunud ja nii tundlikud, et keeruline oli jalgu koos hoida. Vot nüüd oleks hea kui mul ei oleks aluspükse, mõtlesid endamisi muiates. Toibusid tasapisi ja korraga lõi sul pähe mõte...kurat ta pani midagi joogi sisse...aga...ja kui panigi, pangu veel, muhelesid silmi avades ja panid talle käed ümber kaela.
Ta suudles su punetavaid põski ja kallistas sind hellalt enda vastu surudes. Südame puperdades tajus ta su värinaid ja nautis kirjeldamatult erutavat segadust su silmades. Ta aitas sul tõusta ja toetas su tasakaalu otsivatvat keha. Siis võttis sul tugeva haadrega pihast ja juhtis su tossupilve ja plinkiva tulemere sisse kus keegi ei võinud teada pritsmetest su kleidil ega näinud su naudingust uduseid silmi, ega värisevaid käsi.


Viimane sett oli nagu tellitud aeglasem ja mõnus liibukas nii, et kehad tundsid igat konarust ja lohku. Sa olid jõudnud toibuda ja veri oli pähe tagasi jõudnud. Sa ei saanud ikka veel aru mis sinuga toimunud oli. Keha oli endiselt nagu vatist. Kahe loo vahel sa ütlesid, et käid nina puuderdamas. Tagasi jõudes võtsid tal õlgadest kinni, ning kikivarvukile tõustes hingeldasid talle otse kõrva, mul ei ole aluspükse... Ja ta teadis, et seekord ei olnud need pelgalt laulu sõnad. Usalda, aga kontrolli, naeris ta sulle kätt kleidisaba alla sättides ja su kannikat pigistades nii, et üks näpp üle su märgade mokkade libises. Sa haarasid jälle ta käest, talutasid selle oma õlale ja sosistasid, et see pole nüüd küll see koht. Ma ei taha keset tantsuplatsi pilti tasku panna. Ma ei kontrolli ennast enam vist üldse. Ta noogutas mõistvalt ja võttis sul õlgadest ja liibus muusika rütmis su vastu.

Sa tundsid tema kõvastunud peenist enda vastas ja tema vaiksed segased sosinad andsid märku, et sinna oli kadunud ka suur osa verd tema tulitavast peast. Kui juba, siis juba...pobisesid. Saal on piisavalt pime ja tossune, sosistasid sa ennast julgustades. Sa panid oma pea ta õlale ja su käsi liikus salamahti tema püksiluku kallale. See oli paisunud peenise tõttu nii suure pinge all, et seda ei õnnestunud, ega õnnestunud lahti libistada. Kui korraga ta tõmbas sind juba tuttava hämara kõrvalruumi suunas ja te maandusite samale aknalauale.

Ta aitas enda tuksleva riista vabadusse ja haaras su pea kätevahele ning suudles sind himuralt. Samal ajal hoidsid sa ühe käega ta riista ja teisega proovisid ta munandeid pükstest välja päästa, et lukk neile haiget ei teeks... Kui korraga ta krooksatas imelikult, hakkas ägisema, ja tõmbas su pea enda rinnale. Kui su kleit polnud enne märg, siis nüüd...oli. Sa tundsid kuidas ta seeme purskas ja pritsis sulle näkku, valgus kaelale, rinnale ja tilkus alla paljastunud reitelegi, mis tekitas lisaks kõigele ootamatult mõnusa kõditunde. Oli see vast laadung. Sa pühkisid veel omaenda mahladest niiske vedikuga põske ja vaatasid nõutult oma pritsmetega kaetud dekolteed. Kurat, nüüd peame küll keemilisse minema turtsatas ta hingeldades. Minu kulul. Ta kohendas oma pükse ja suudles sind omaenda seemnest läikivale põsele. Siis keeras ta sulle selja ja liikus garderoobi poole. Tohohh, mis see nüüd oli ? Sada mõtet jõudis peast läbi käia, kui nägid teda taas lähenemas, teie mõlema mantlid käevangus. Naeratasid kergendatult. Sa poleks tõesti sellise välimusega saanud ise garderoobi minna.
Ta aitas sulle mantli selga, ulatas salfaka ja ütles et vaevalt mingi bändi lugu veel midagi pakkuda saab. Lähme.
Uksest väljudes küsis tasasel häälel, et kas sobib kui edasise õhtu koos veedame. On sul kusagile kiire? Mina ei tahaks veel põhku pugeda.
Mis ettepanekud selle õhtu laual veel on, küsisid pead kallutades talle otse silma vaadates?
Ma sööksin heameelega hommikust ja see on Hiltonis super. Kas sa ühineksid?
Võtame takso, ütlesid otsustavalt. Väljas on vastikult tuuline ja tead, mu kleit ja jalad...prrr need on läbimärjad. Su säärtel sätendasid teie mõlema vedelike nired ja ta noogutas muiates.  Mnjah, väike dušš ei teeks vist tõesti paha.


Pärastlõunal kui suvekodust tagasi jõudsin, olid sa juba kodus. Muusika mängis ja su nägu säras või pigem isegi kiirgas rahulolust. "Mul ei ole akuspükse" laulis räppar su pleilistist läbi bluetooth kõlarite. Täiesti juhuslikult, onju.Hommikust tegevust ma ei jõudnud kohe salvestama panna. Sorry, laususid sa õrritaval toonil. See toimus kõik alles unesegaselt. Mu jalgevahe oli õhtustest tegevustest veel märg ja ta võttis mind pärast dushi all käimist, nagu sa ütled, konksu sisse. Me peaaegu ei liigutanudki. Ta lihtsalt oli mu sees ja hingas sügavalt. Ja see kestis ja kestis, ja ta riist püsis kivikõvana mu jalge vahel. Ma püüdsin nimme vagusi olla, et näha kaua sedasi võimalik on. Aga kui ma lõpuks siiski kannatuse kaotasin ja üle õla piilusin, et näha kas ta tõesti kõva mmiga mitte tukkuma pole jäänud, tuksatas ta riist minu liigutuse peale, vupsas mu seest välja ja ma tundsin kuidas midagi kleepuvat mu hommikusoojale tagumikule pritsis. Deem, oigas ta valjusti. Ma tahtsin, neid spermapoisse hommikusöögi järgseks koguda. Aga siin nad on, muheles ta mu kannikatel oma seemnejõgesid näpuga laiali ajades. No nüüd järgneb küll see oodatud-lubatud hommikusöök. Loodame et seal on palju valgurikast toitu, ütles ta naeratades ja ringutas.

Hommikusöök oli tõesti külluslik ja maitsev, ütlesid sa muigel sui. Aga kuna sulle meeldib ennast õrritada, siis jah. Pärat hommikusööki tegime me veel midagi. Ta oli terve hommikusöögi aja hädas oma ikka veel erekteerunud peenisega mis ikka ja jälle hommikumantli hõlma vahelt pead välja pistma kippus. Mis muidugi meile mõlemale kõvasti nalja tegi, aga samas ka hullult üles küttis. Raudselt oli see mees kilogrammi viagrat alla neelanud. Eks rammu võis lisada ka see, et ma enda hommikumantli hõlmasid väga korraliku koduperenaise kombel koomale ei tõmmanud. Aga....Ja Sa vajutasid jälle telefoni kolmnurkse ikooni peale. See kõik juhtus häälte järgi kiiresti. 

Hommikumantleidki vist ei jõudnud te ära võtta, sest ukse kolks mis tagakäe kinni oli löödud veel kostis, kui sahinad ja hingeldamised juba alguse olid saanud. Need salvestise hääled olid oluliselt selgemad ja märjad lurtsatused olid viimase kui detailini kuulda, sest sul oli telefon hommikumantli taskus kui selle hommikusööki lõpetades sisse lülitasid. Ja ma ei saa tänaseni kindel olla nende lurtsuvate häälte tekkimise anatoomias. Oli see tema riista edasi tagasi pumpamine sinu märjas jalgevahes, või tegid sa nende mahlaste helide saatel talle suuga? Ma millegi pärast kaldusin arvama viimast. See kestis napilt kümmekond minutit kui kurguhäälsed kulminatsioonini jõudnud hingetõmbed katkestas järsk vaikus. Mul sai telefon tühjaks, aga ega edasi muud peale takso tellimise ja dushi all käimise polnudki. Ja taksot ma ei pidanud ometigi tellima...💃
˅ näita rohkem ˅
Kasv
172
Kaal
56
Kehaehitus
kõhn
Juuste värv
brünett
Lisainfo
M:193cm 104 kg väike tagumik suured käed kiilakas ja habemega tsilkimees kes ei häbene olla.

N: pildil
˅ näita rohkem ˅
Soovin tutvuda
mehega, paariga m+n
Tutvumise eesmärk
eksperiment, sõprus, ajaviide, reisile minek
Mina (me) oleme
paar m+n
Kas sul on lapsi?
jah, kuid me ei ela koos
Kingitused
kingitused ei huvita
Keda soovin leida
Kui paar, siis naine peaks olema pigem sale kui vastupidi. Käejoon on hullult tähtis. Ja kael. Seega juuksed krunni 🙋‍♂️

Mehed ei tohiks olla alaealised, ega alamõõdulised. Samuti ei vasta lühikestele ala kas ma sobin, või kohtuks vmt. Oska meeldida ja huvi tekitada.
˅ näita rohkem ˅
Pildid
Kasutajaid: 33862
Kasutajate pilte: 28795
Kasutajate videosid: 2124
Kommentaare: 2068008
Saadetud kirju: 273440743
Foorumi postitusi: 287266
Seksikaid jutte: 179
Kuulutusi: 3844
Kasutajaid 24h: 8510