Foorum
1
2
2015-06-01 16:59
Talle öelda? Süüdi?
Esiteks ei ole see süüdistamine, vaid mina väldin suhtlemist mulle ebasobivate isikutega. Mehi ma ei blokeeri, sest neile olen ma üldiselt postkasti sulgenud. Naistega suhtlen hea meelega, kui need ennast müüma ei tüki, seega postkasti hoian lahti ja blokeerin need, kelle tähelepanu ma ei oota.

Teiseks pean ma igati normaalseks, et ka internetis ei ole kohustust kõigi ees oma postkasti lahti hoida. Selle kuidagi väga isiklikult võtmine vihjab mingile tõsisele alaväärsuskompleksile. Mulle need maiustajad ja kerdid, kes siin kohe mu ära blokkisid, küll mingit traumat ei tekitanud. Blokeerimise põhjus oli jabur, aga no nende asi. Kui nad ei soovi minuga suhelda, siis see on ennde soov ja ma aktsepteerin seda.
Küberruumis ei pea olema kuidagi eriliselt rohkem kõigile avatud kui päriselus. Nagu ma iga viimase kui parmuga Balti jaamas filosoofilisi vestlusi ei alusta, nii et tulnud ma ka selleks siia, et kõigiga suhelda. Ma valin neid, kellega kirjutan, ja see ei ole teiste alandamine või süüdistamine, vaid normaalne käitumine.
˅ näita rohkem ˅
2015-06-01 17:06
Brill, mis on Sul küll mõistlike heteromeestega suhtlemise vastu!?!?? ........mina isiklikult suhtlen nii mõnegiga ja täiesti reaalselt, käime koos teinekord lõunal, räägime naistest, autodest, kalapüügist. Tõesti ei näe selles midagi imelikku!
˅ näita rohkem ˅
2015-06-01 18:00
Noh, ma ei ole ihas selleks, et mõistlike heteromeestega tutvuda. Ja kui peaks tahtmine tekkima, siis on selleks võimalus sõbralisti näol.
˅ näita rohkem ˅
2015-06-01 18:57
offtopic: muuseas, Balti jaamas võib vägagi filosoofilisi ja elutarku parme kohata...
˅ näita rohkem ˅
2015-06-01 19:41
Tutt, allakäigutrepp on järsk ja libe. Üks vale samm ning leiadki ennast põhjast. Üritatakse sealt põhjastki üles tagasi ronida, osadel see õnnestubki, aga paljud löövad pärast mõnda ebaõnnestunud katset käega.
Ja mis elutarkusse puutub, siis nende oma on suurem, kui haljal oksal kükitajatel, sest nemad juba teavad oma kogemustest, kui lihtne on sealt oksalt allapotsatada.
˅ näita rohkem ˅
2015-06-01 20:34
Lamborghini on hea kallis luksusauto ja see, kui keegi temaga metsas mingisse mülkasse kinni jääb, kust ilma kõrvalise abita välja ei pääse, ei vähenda selle auto väärtust.
˅ näita rohkem ˅
2015-06-01 21:05
Tutt, siia see koer maetud ongi, et sõpra tuntakse hädas. Aga hädas olles selgub, et pidasid oma sõpradeks, enda rahakoti sõpru.
˅ näita rohkem ˅
2016-01-16 20:07
Vaata urrukass mis eluheidik sa ise oled.Pakud teenust ning kui sulle eitavalt vastatakse siis sõimad ja blokid.
˅ näita rohkem ˅
2016-01-16 20:32
Sest sa ise norid seda
˅ näita rohkem ˅
2016-01-16 20:59
Ega see ometi näpukas polnud?
˅ näita rohkem ˅
1
2