Foorum
2010-08-22 17:17
Vähemalt midagi said,muidu tekib veel tunne,et raha pole vajagi
˅ näita rohkem ˅
2010-08-22 17:39
petta ja pettumisi ka mujal. elus tuleb kõigeks olla valmis.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-28 15:59
Kohtun aeg-ajalt kenade naistega intiimsema suhtluse eesmärgil ning ei saa öelda, et mul meeldivate suhtluspartnerite leidmine üle jõu käiks. Aga üldiselt eelistan nn sponsor-tutvusi. See vabastab mind edaspidistest moraalsetest kohustustest ning partnerid ei hellita asjatuid lootusi teineteise ja tuleviku suhtes.
Mina maksan seksi eest hea meelega. Õigupoolest meeldib mulle hea kohtumise eest kenale naisele ka vääriline kingitus teha. Tahan ma ju, et mu kaaslanna saaks endale midagi lubada, mis tal tuju heaks teeb või ta enda veelgi kenamaks ja ahvatlevamaks muudab. Seevastu ma ei osta kunagi seksi meeleheitel naistelt, kes viimases rahahädas endale vastmeelse tegevuse (võõraga seksimise) valivad. sellistest suhetest ei tule reeglina midagi head. Kõige vähem meeldivad mulle naised (tavaliselt noored neiud), kes arvavad, et mehi tulebki "lüpsta" ning kes tegelikult ei suuda nauditavat seltskonda pakkuda vaatamata küllaltki kopsakatele honoraridele. Mul ei ole midagi ka prostituutide vastu, kui nad on endale oma rolli teadvustanud ning tegutsevad professionaalselt ja meeldivalt.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-28 21:03
Kroker,mina arvan,et hea seks on juba ise naisele parimaks kingiks ja mõnikord võib see sinu südametunnistuse puhtaks ostmine naisele väga alandav tunduda.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-28 21:27
ifjm,öeldakse,et raha teeb imet
˅ näita rohkem ˅
2010-08-28 21:37
Ega ikka alati ei tee ka.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-28 22:01
no näed,kuidas on võimalik raha eest naisi osta...ja mida rohkem kingid talle seda rahakest seda parem pidavat olema
˅ näita rohkem ˅
2010-08-29 08:53
Kui on kingitus, siis see ei ole alandav. Alandavaks saad sa ise selle teha, kui käitud alandavalt. Väiklus ja kauplemine on ka muidugi alandavad, aga siis ei ole ju nagunii kingitusega tegu enam.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-29 10:16
Nõustun korkeri arvamusega.Kinkida naisele raha pole alandav.Kahjuks naised alandavad end sellega,et kleebivad omale hinnasedeli külge.Samuti mehed,kes pakuvad hiigelsummasid seksi eest on mingis mõttes lauslollus.
Muidugi nüüd tuleb kellegilt vastukommentaar,et miks ei või kaubelda ja kes keelab maksmist
˅ näita rohkem ˅
2010-08-29 10:50
Seda kas raha "kinkimine" on alandav või mitte tuleks ikka naiste käest küsida.
Mina eelistan jääda ühe kingituse juurde,sest siis ei pea mõistatama kumb talle rohkem meeldib
˅ näita rohkem ˅
2011-08-31 13:17
www.litsid.com
˅ näita rohkem ˅