Foorum
2019-10-26 01:23
Jama kui karvakasvanud
˅ näita rohkem ˅
2019-10-26 14:01
Miss Mad Leen, kas te viimasel ajal olete naturaalset vittu proovinud? Kui ei ole, siis ... mine vittu!!
Kas see oli teemasse?
Faktidest teadma midagi ei pea, ainult vikipeediast saame aru - nagu arvata oligi.
Googeldasid ajaviiteks aspergerit?
Diagnoosipanek internetist on nagu ennustamine, horoskooobid jms - arusaamine teabest varieerub, tegelikud teadmised on midagi muud.
˅ näita rohkem ˅
2019-10-29 22:41
No kuradi Utka, no ongi tohman ja aru ei saa et siin ei räägita ka aspergerist vaid ainult karvastest vittudest!
Ja mitu korda peab sellele puupeale ütlema, et Madleen ei ole ei Misteri- ega ka kellegi teise kass. Lihtsalt tuleb ja järjekordselt midagi suvaliselt oletab ja siis ise tões ja vaimus usub, et tal on õigus nagu alati .......kui kunagi need kassi õiged käpajäljed avastad, siis ole palun hea ja häbene ka oma sõnavõttude pärast väheke, tunnista siis kordki elus avalikult et eksisid
.........eriti lahe, kui see karvane kaadervärk on kombineeritud karvaste kaenlaalustega
˅ näita rohkem ˅
2019-10-30 00:12
Mul poleks midagi selle vastu, kui oleks
˅ näita rohkem ˅
2019-11-01 11:30
noorest pääst mul olli üits õite puhmas tutiga pruta. see tahtse et kui tuttu jääda siis oles mu pihk ta tutil ja näpp klitil siis illosad uned tullevad.
nu nüüdaigas kui näituseks merelaiva lähet, kus naist põle võtta siis mul um sõuke riidehari ligi võetu. niikuit pihu pääle panet kohe kenad uned tullevad
˅ näita rohkem ˅
2022-07-29 16:44
Soovitan huvilistel liikuda täna Viljandi poole.

Seal on folk ja karvatussusid ilmselt kõige suurem võimalus kohata... Miinus on see, et kui viimati seal käisin, siis haisesid teised isased võrdlemisi rõvedalt. Suuremas rahvahulgas on suht vastik olla sellepärast.
˅ näita rohkem ˅
2022-07-31 00:25
viljandi vitude volkvirvendus viineritele viluda vihana voolusega
˅ näita rohkem ˅