Foorum
1
2
2014-05-27 10:28
ma olen kuulnud sama põhjamaise mehe kohta. ei ole see mees teistmoodi loom kui naine.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-27 13:13
"Sa tuim ront, ma olen sulle juba kolm komplimenti teinud, kusjuures nendest kaks ei olnud absoluutselt tõesedki."

(Hääl tagatoas, eestlaste flirtimise ajal)
˅ näita rohkem ˅
2014-05-27 13:14
Ei karda need mehed midagi. Lihtsalt iha.ee lehel on see väheke omapärane ja sutsu kahtlase varjundiga, kui naine tuleb kirjutama.
Reeglina on see mingi sponsi tahtmine või mingi infi välja pumpamine. Vähemalt minul on sellised kogemused.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-27 13:22
Iha lehel jah, aga ega see pole elu.
Aga mis ma ikka targutan, ma pole veel elus nii palju jõudnud meestele komplimente teha, et selle järgi mingit statistilist üldistust teha. Peaks hakkama, muidu jäängi teiste kogutud tõdesid korrutama
˅ näita rohkem ˅
2014-05-27 13:23
Välismaa naised teevad rohkem komplimente ja on üldse kuidagi sõbralikumad.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-27 13:29
Naljakas, ma olen sedasama naistelt välismaa meeste kohta kuulnud. Eks tõetera asjas on, komplimentide tegemise oskus on ju ikka kultuuritaustaga seotud, kui ikka on kombeks komplimente teha, siis neid ka tehakse. Teevad nii mehed kui naised.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-27 13:42
Vormikas tagumik on moes, vaadake Kim Kardashiani edulugu. Nii et kui keegi ütleb naisele, et "Sul on paks tagumik", siis see on kompliment.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-27 13:53
Eesti mehed teevad samasuguseid komplimente nagu välismaa omad, nad ja tahavad sama asja nagu kõik mehed.
Seevastu iha's tuleb tõdeda, et tuleb ka labasusi ja solvanguid.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-27 14:45
njaaa, muheleb yandex olles ühele kindlale vastassoo esindajale paar-kolm päeva pikalt hoogu v6ttes komplimendi teinud ilma igasuguse tagam6tteta, päeval kui käis elav arutelu selle üle, kelle varikas ma küll olen, tuleb nentida, et suhtleme jätkuvalt
kui keegi tuleb nüüd ütlema, et ma mingi näkase sponsi jahil siis pipart talle keelele ja sinepit ninna.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-27 14:48
Siin põhjapoolses Soomes soome mehed kiidavad just eesti naisi..Eesti naine pidavat ikka kandma seelikuga kingi, mitte tenniseid ja olema üldse ilusamad ja saledamad
˅ näita rohkem ˅
2014-05-27 14:58
Hm, Janne, Sa oled veidi mu endise elukaaslase moodi. Keha osas.

Miks tennised halvad on? Mulle meeldivad sellised natuke hipilikumad näitsikud. Pikad lahtised juuksed, õhuke suvekleit ja naeratav nägu.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-27 15:12
brillu, mine tea - äkki olengi su eks?
Käin stalkimas sind siin
˅ näita rohkem ˅
2014-05-27 15:34
Tal ei ole kassi.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-27 15:36
http://www.peopleofwalmart.com/

Suomi on veilä ookoo, mutta, siellä yhdysvalloissa...
˅ näita rohkem ˅
2014-05-27 17:05
aga näete daamid, millisteks saksamaal mehi dresseeritakse isased on poes nagu kaup ja tädid saavad neid ostukorvidesse lisada http://www.adoptaguy.de/
˅ näita rohkem ˅
2014-05-27 17:44
oma keskajal kinnistatud soorollide vangid ei oskagi teistpidi mängust m6elda kahjuks
˅ näita rohkem ˅
2014-05-27 18:05
nujahh, ka naistel v6ib ju olla vahel p6nev, kasv6i kord elus
˅ näita rohkem ˅
2014-05-28 01:34
Kord elus? Mul on kord üheksa elu jooksul
˅ näita rohkem ˅
2014-05-28 01:41
no ütleme, 2 kord 4 elu jooksul aga seekord lasin mööda- kuskil käsi ära magatud vist
˅ näita rohkem ˅
2014-05-28 12:57
kuradi õnneseened. minule on vaid üks elu jagatud, sestap tuleb kõik korrad sinna elukesse mahutada. või siis mitte.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-28 13:08
Paljude meeste kirjades on just selline vihje, et "Võtame elust kõik, mis võtta on, et meile on ju antud vaid 1 elu"..huvitav--kas siis mu kirstu juures peetakse parem matusekõne
˅ näita rohkem ˅
2014-05-28 13:25
Olen nõus panema küünla kirikusse, hiide või moÅ¡eesse, kui see tagaks, et elusid oleks ainult üks.
Earth to earth, ashes to ashes, dust to dust. Aamen selle peale.
Ja kõned, mida mu matusel peetakse pole minu asi, selle nimel ma ei pingutaks sugugi.
Tegelikult küsige paarikümne aasta pärast uuesti, mine tea, mis kõik muutuda võib.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-28 13:26
peaks see mind morjendama, mis lällamist mu kirstu juures peetakse? juhuslikult ma ise ei kuule seda, seega - rääkige mis sülg suhu toob. iseenda matused on jama pidu, ei saa ise täiel rinnal osa võtta
˅ näita rohkem ˅
2014-05-28 13:42
Seda ma ju mõtlengi, et las ma elan kasvõi nunna elu, kui tahan..Ühtemoodi peetakse ikka matusekõnesid Ja vaevalt need iha-kampinjonid, sõbrad on huvitatud mu matuselauast või matuseviinadest Ja kui ma elaks täiel rinnal--ikka oleks kõik sama
˅ näita rohkem ˅
2014-05-28 13:52
nõus, sirru.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-28 13:55
õigust räägid, Sirruke.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-28 15:36
Üht moodi sureb nii nunn, kui lits ja kõik mida tahad teha, tuleb ikka enne seda ära teha.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-28 18:43
Mina küll ei karda, mulle suisa meeldis kui elukaaslane mind esimesena voodisse kutsus This is question of trust - me or him. Thanks to her
˅ näita rohkem ˅
2014-05-28 18:45
Nagu kinoklassikas on öeldud - "No hard feelings, mr. Bond. Soon yoy feel nothing at all"
˅ näita rohkem ˅
2014-05-28 20:52
Morbiidsest teemast veel- kunagi mu hää tuttav ütles:" Minu matustega on nii, et ma kutsun ainult neid, kes mind on kutsunud"
˅ näita rohkem ˅
2014-05-28 21:17
ano--see on küll hea
˅ näita rohkem ˅
2014-07-21 12:38
Noh, kui keegi teeb kutse moel, nagu cosmo pakub, siis mind paeluks küll selle naise julgus ja ma täitsa piiluks mis sealt edasi tuleb.
http://www.cosmopolitan.com/sex-love/a6247/raunchy-pickup-lines-for-girls/
˅ näita rohkem ˅
2014-07-21 12:50
See oli külle hea, Kogenematu!

3. variant on küll kaheti mõistetav. Eriti kui sõnale "sat" õigesse kohta h täht vahele panna.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-09 14:21
Inimesed on erinevad ning nende kasvamise keskkond on olnud erinev. Mõnel kasvamise ajal olid stereotüübid peres, et naisel ei olegi sõnaõigust ning mõnel on otse vastupidi - naise sõna on see, mis loeb.
Seda teemat ei saa käsitleda pannes kõiki mehi ja naisi ühte patta.
Kui jutt käib aga kogemuste põhjal tehtud järeldusest, siis ei oska muud öelda, et teema algataja on vist lihtsalt nii õnnelik, et on sattunud just nende meeste otsa, kes pelgavad, kui naisel oma arvamus on
Meie leiame, et kui jutt käib suhtest, siis peab olema suhtlemises võrdsus. Igaühel on õigus oma arvamusele ning kui arvamused lahku lähevad, sisi tuleb leida kompromiss, millega kumbki pool natuke kaotab ja natuke võidab
˅ näita rohkem ˅
2016-03-05 11:26
Unustasid selle, et tuleb teisest kütist võimalikult kaugele hoida, see võib kogemata sulle laengu tagumiku lajatada.
˅ näita rohkem ˅
2016-03-05 13:48
mina personaalselt kahtlen tinasaaja vabatahtlikkuses antud olukorras ...
˅ näita rohkem ˅
2016-03-13 12:16
Hea teema. Kuna tänapäeval valdab meid suur armastusedefitsiit, siis julgen väita, et mehed kardavad naiste tundeid. Tahetakse olla ju vabad ja sõltumatud. Kui ka midagi tuntakse, siis salatakse see maha ja mängitakse kõva meest, tegudemeest.
˅ näita rohkem ˅
2016-03-27 18:42
opladi



2016-03-24 13:03:47

Tartu Ülikooli psühholoogiainstituut korraldas lähiminevikus naistele seminari teemal „Kuidas elada armastavas suhtes oma mehega“. Seminaril osalenud naistele esitati küsimus: „Kes teist armastab oma meest?“
Käe tõstsid kõik naised. Siis esitati järgmine küsimus:
„Millal te oma mehele viimane kord ütlesite, et te teda armastate?“
Mõned naised vastasid – täna, mõned – eile, mõned, et ei mäleta. Siis paluti naistel saata mobiiltelefonidelt oma abikaasale sõnum: „Ma armastan sind, kallis!“. Pärast seda paluti naistel telefonid ära vahetada ja meestelt saabunud vastused ette lugeda.
Allpool on ära toodud mõned sagedasemad vastused meestelt:
“Kes see on?”
“Kas sa oled haige?”
“Ja mis nüüd? Mis su autoga jälle juhtus?”
“Ma ei saa aru, mida sa tahad.”
“Mida sa nüüd jälle tegid? Seekord ma sulle ei andesta.”
“?!?”
“Ära keeruta, ütle mulle otse, palju sul vaja on?!”
“Kas ma näen seda unes?”
“Kui sa ei ütle, kellele see sõnum tegelikult määratud oli, siis keegi sureb.”
“Ma ju palusin, et sa rohkem ei jooks!”
“Milleks veel selline iroonia? Me võime sõbralikult lahku minna, kui sa tahad!”
******************************
Loodan, et härra andestab mulle selle postituse kopeerimise, aga see sobib siia suurepäraselt.
˅ näita rohkem ˅
2016-03-28 16:57
Isiklikult küll ei karda, et naine ütleb, mida tunneb. Miks ma peaksin? See hoiab just asjad selgema ja lihtsamana.

Meenub üks naine, kes ütles mulle paari kuu jooksul konkreetselt, et kõik on on hea ja tore... aga tema ei tunne seda, mida otsib. Tollel hetkel oli seda üsna si*t kuulda, aga tagantjärgi mõeldes väga hea et ütles. Saime mõlemad rahus oma eludega edasi minna. Oleks seda ausust rohkematel naistel, siis oleks mul ikka päris palju aega jäänud raiskamata.

Enamus tahavad kahjuks mehi hoida nö mugavas läheduses, kus võimalused hoitakse küll lahti, aga ei midagi rohkemat. Ja kui küsid otse, siis vastuseks on ka midagi väga umbmäärast. Ise ma enam selliste naistega tegeleda ei viitsi. Enesekindlad, konkreetsed ja endas selgusele jõudnud naised on palju rohkem väärt
˅ näita rohkem ˅
2016-03-28 20:55
Tihti pidi nii olema, et pärast esimest seksi ütleb naine:"Sa olid super, aga palun ära rohkem mulle helista."
˅ näita rohkem ˅
2016-03-28 22:48
Jfjm, ehk nii ongi, et seks oli super, aga mees lihtsalt inimesena polnud suurem asi. Siin võib olla mitmeid põhjusi, miks naine oli sunnitud nii ütlema.
˅ näita rohkem ˅
2016-03-29 01:45
Alati ei pea asja üle mõtlema. Vahel võib põhjus olla lihtsalt selles, et iga inimese vastu ei teki tõmmet. Meie läksime oma eludega viisakalt edasi. Praeguseks mõlemad õnnelikus suhtes ja eluga rahul.

Mõte oli mul pigem selles, et kahjuks ei juleta sageli sellistes asjades konkreetsed olla. Kuigi pikas plaanis oleks see kasulik ja teeks kõigi elu palju kergemaks. Kõrvalt näinud neid variante liigagi palju, kus üks pool nii öelda mõtleb tulevastele lastele nimesi samal ajal kui teine pool pole suhtes üldse kindel. Isegi olen korra selline argpüks olnud...
˅ näita rohkem ˅
2019-05-31 13:36
Naine peab ikka otsekohene olema ja välja ütlema, mis tunneb-mõtleb. On aja küsimus kui see kõik ikkagi muul moel ja palju ebamugavamalt välja tuleb, mis naine mõtleb-tunneb. Ja kui soov oma elu ning aega raisata, siis muidugi ei tasu midagi mehele öelda. Ehk see on rohkem nooremate inimeste probleem. Ebakindlus ja ebaküpsus ei lase konkreetne olla. Kui vanemaks saada, siis ei viitsi nii mõnigi enam sellist pimesikku mängida. Millegi tõttu peetakse seda solvavaks kui asjadest otse rääkida. Aga eks igaüks ise otsustab kuidas ta asju ajab. Mulle meeldiks igatahes, et naised oleksid selge ja konkreetse jutuga, mitte ainult nagu lilleõiekesed.
˅ näita rohkem ˅
2019-11-01 10:30
mul olli kena suguline suhe üte õite sõnaohtra prouaga. niikuit seksutamiseks läits nii kukse kõikse aeg seletama et ää tee nõnna, ää ole naa torm, tõuka kiiremp tõmba tassa....ja nõnnaviisi kõikse aig magu ma es mõistakks isi tetta midagist. nu munnulutsutamine veidi puhkust kõrvale muidugistki andse, agat pääle orgasmust olli tal komme lõdva munnu pihku võtta ja hakse teist kiitma nagut see oless omaette elukas mitte minu munnu. enamaste näpse teist nõnna et munnu jälle kõvva olli. siis talle meeldis munnu otsan istu see olli tema meeli kõike paremp posäng agat egas see seletamist tal seganud.
eks ta oma elukutse ohver olli. koolmeistri ammetit pidas
agat munnulutsutajad mulle meeldivad siiamaani
˅ näita rohkem ˅
1
2