Foorum
1
2
2013-12-12 18:23
Milleks vanemat naist taga ajada?

Vanem naine ei pruugi olla kogenum, sama moodi ka vanema mehe kohta.
25 - 35 aastane naine võib ka neitsi olla, või siis lihtsalt seksinud 1 - 2 korda üle aasta kahe, läbi toredate juhuste milleks näiteks koosviibimine ja ohtralt veini tarvitamine.

Ja kullakaeajad vaatavad ennem rahakamaid mehi kui verinoori neitseid.
˅ näita rohkem ˅
2013-12-13 11:16
sa utha ikka ise saad aru millest sa räägid? mis ohustamisest sa räägid? millisest argusest? sa oled ikka täielikult ära pööranud eks see vanatüdruku elu hakkab vaikselt ajudele, usun
˅ näita rohkem ˅
2013-12-13 14:05
no ei tea, Utha jutus on enamasti siiski sisu. isegi kui see sisu ei pruugi meeldida. lihtsalt lahmimisega neiu ei tegele.
˅ näita rohkem ˅
2013-12-13 14:06
aga see seksi otsimine vanemate naiste käest. elementaarne, poiss on kaval: telekas ju näidatakse et 30+ naised on maiad ja iharad milfid, kes iga noormehe riista nähes jalad rõukus maha pevad kukkuma ja kui EI kuku, siis on litsid, frigiidsed ja ei tea kes veel....
˅ näita rohkem ˅
2013-12-13 16:41
Pole see poiss nii kaval midagi. Ega häda ei anna häbeneda. Omavanused otsivad ju selliseid, kellega peale keppi ka kinno kõlbab minna. Seega tuleb leppida nende vanematega, kes korra kuus panomeest otsivad.
˅ näita rohkem ˅
2013-12-14 10:45
jfjm, kõlbab kinno minna? mida sa nüüd püüad sellega öelda? tahad öelda, et temaga ei kõlbagi minna? või et tal poleks endal huvi kino vastu ja sellepärast lepitakse endast vanemate naistega, kellega ta kord kuus k....pima peab? korra kuus "kinos käimist".
˅ näita rohkem ˅
2013-12-14 11:14
Utha, pidasin silmas seda, et vastupidiselt siin levinud arvamusele, nagu huvitaks noori tüdrukuid ainult raha, otsib enamus neist ikka romantikat ja pikemat suhet. Selle tõttu on nad valivad ja teemaalgataja on mingil põhjusel nende huviorbiidist välja jäänud. Muidugi on ka vanemad naised valivad ja nad on veel nõudlikumad, kui noored. Aga osadel on ka suhtumine, et parema puudumisel käib küll, peaasi, et ämblik võrku ette ei kooks. Sellised naised oskavad teha halva mängu juures head nägu ning poissi veidi kiita. Sellest ka arvamine, et oskab kõike.
˅ näita rohkem ˅
2013-12-14 13:15
saan aru, esineb ka seda. muidugi võivad kogenumad nooremaid „ära petta“, aga ma ei jääks sellele variandile väga kindlaks. küsimus võib, aga ei pruugi olla ühe nooruki eraldumises eakaaslastest, suhetes ebaõnnestumises ja tema- või eakaaslaste poolses leppimatuses, vaid näiteks nooruki veel varasemates mälestustes, millest alateadvus jõuliselt märku annab ja mis valikute tegemisel määravaks saavad.
meeldivat kogemust tahetakse korrata. seksi otsimisega käib noorel kaasas ka läheduse otsimine vanemate naistega ja, kui vanematega tundub see olevat „õigem“, siis otsitakse seda oma „õiget“ uutes suhetes edasi. noorukit võibki tõmmata vanemate naiste poole, ilma et ta seda ise endale väga selgelt teadvustaks. ma nüüd üldistan natuke, aga sellise tõmbega noorte elus on just vanemal generatsioonil ja naissoost sugulastel sageli oluline ja õpetav roll. ja on ju noori (vanuses 20-30) naisi, keda samuti veetlevad endast palju vanemad mehed, kuna tunnevad nendega sidet.
˅ näita rohkem ˅
2013-12-14 13:31
Loomulikult võib kõike olla, aga põhinedes ankeediandmetele ja eelpool kirjutatule kaldun arvama, et tegu on just noorte poolt tõrjutud noormehega, keda mõningad vanemad daamid on ärakasutanud.
Omamoodi kõnekas on juba ankeedi lisainfo:"Naised on need kes mind hoiavad noore ja värskena." See kõlbaks motoks minuvanusele, aga mitte alles elluastuvale noorele.
˅ näita rohkem ˅
2013-12-14 13:42
kes teab, ma ei taha väga oletada. aga väga hea lause motoks ju
˅ näita rohkem ˅
2013-12-14 13:52
Reeglina tahavad alla kahekümneaastased ikka vanemad olla, et täismehe mõõtu saavutada. Mooreksjäämisest hakatakse rääkima siis, kui aastate koorem juba takistuseks hakkab muutuma.
Või pidaski ta silmas lapseks jäämist, kellele naised on ema rollis
˅ näita rohkem ˅
2013-12-14 14:04
äkki on tegu "vana" hingega? või kardab vananemist.
˅ näita rohkem ˅
2013-12-14 14:08
Nii noorel ei tohiks seda hirmu veel olla. Pigem on mõni vanem daam talle selle mõtte pähe pannud.
˅ näita rohkem ˅
2013-12-14 14:24
kas on või pole, meie seda ei tea. las ta otsustab ise.
˅ näita rohkem ˅
2013-12-17 15:27
Üldiselt kaotavad noored poisid oma süütuse enamasti peaaegu alati endast vanematele naistele... sealt ka see huvi küpsemate järele
˅ näita rohkem ˅
2013-12-26 12:16
seda võib muidugi arvata, et see nii on ja ma ei kahtlegi selles, et vanematel naistel on selles oma osa kunagi olnud ja on seda praegugi, aga sellesse, et süütuse kaotus vanemale partnerile veel selliste huvide tekkeni viiks, ma ei usu. enne ja peale seda on veel teisigi tegureid, mis võivad partneri valikut hilisemas elus mõjutada.
vanem ja kogenum, oskuslikum partner mõjub nooremale kindlasti julgustavalt ja aitab tal ennast leida, aga kõigile ei jää ju süütuse kadudes sellist huvi eluks ajaks külge. millega siis seda seletada?
˅ näita rohkem ˅
2013-12-26 14:07
Ma arvan utha,sa oleks sellele noorel poisile hea nii sekspartneriks kui ka emaks.vähemalt oleks sul tegevust,et siin vähem targutaksid.
˅ näita rohkem ˅
2013-12-26 14:30
Utha, ma ütlesin paari reaga ära sama mõtte, mida sa just oma monoloogiga seletasid: jah, noored poisid tahavad pigem endast kogenenumaid, oskuslikumaid ning küpsemaid partnereid, et tunda ennast turvalisemalt. Noored tüdrukud seda tunnet ei paku, või noh - on erandeid.
˅ näita rohkem ˅
2013-12-26 15:45
dream, jah, aga sa ei lugenud minu mõtet vist lõpuni. mul oli seal sees paar lauset veel selle kohta.
sa räägid noortest ja oskustest. ma räägin millestki pikaajalisemast, kelle jaoks rohkem, kelle jaoks vähem väljakujunenud vanuselisest eelistusest.
sa ütled, et noored poisid tahavad, aga isegi mitte enam nii noored mehed eelistavad endast vanemaid. on ju nii? seega ei saa küsimus enam olla kellegi noorusest tulenevas teadmatuses, kogenematuses või mis iganes vajaduses, mis nooremana vanema naise kaissu pugema pani.
ma käin välja väite, et tegelikult ei ole selle esmakordselt vahekorras olnud isiku esimese partneri vanus hilisemate partnerivalikute tegemisel sugugi määravam ja ülekaalukam argument kui seda on esimene saadud mulje seksist.
sul oli siin enne selline väide nagu määraks ühekorde süütusekaotus midagi ära ja sellepärast valitaksegi vanemaid naisi.. või sain ma sinust valest aru.
esimese partneri vanus ei ole ainuke vääramatu tegur ja süütus kaotus vanemale naisele ei tee mehest veel vanemate naiste eelistajat.. st ma arvan, et see siiski ei käi läbi süütuse teema, vaid on veel midagi.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-28 13:00
Vaene poiss, teemaalgataja. Kunagi hakkas mulle 18 aastane naabripoiss kummalisi pilke saatma, alguses umbes kuu aega oli naljakas, siis harjusin ära. Asi päädis siis 1,5 aastase kooseluga mis väga drastiliselt l6ppes - süüdi erinevad elukogemused (20 aastat)
˅ näita rohkem ˅
2014-04-29 12:02
Minu tähelepanu on juba pikemalt saanud minust ikka tunduvalt noorem mees, võimekas, ilus, ta justkui ei tundugi temavanuste normeeste klassi, peod, autodega rallimine, naised. Hea on vahetevahel tunda tõelist rõõmu olla koos, kohustusteta, vabalt. Mõlemad me anname aru, millised on sellise suhtlemise ohud, kumbki pole ju tegelikult täitsa vaba, aga tõeliselt hea on varastada hetki kuskilt, et olla koos, nautida seda, mis meid erutab, millest rahuldust saada, et igapäevaelu nüansid elu nügima ei pääseks.
Lihtsalt väike lugu ilust, mõnust ja vanusevahest Kes tahab, see täidab oma soovunelmad
˅ näita rohkem ˅
2014-04-29 14:21
Miks te neid noori poisse püsisuhteks valisite? Vanemaid ei tahtnud või ei olnud võtta?
Mingist hetkest tuleb põlvkondade erinevus ette. Näiteks mul on endast 20 aastat noorema neiuga küll võimalik suhelda, aga ta väärtushinnangud ja maailmamõistmine on liiga teistsugused, nii et vastastikune mõistmine kannataks ilmselt. Seega ma väga püsivaid suhteid nii noortega ei ole loonud.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-29 15:10
Kunagi hakkas mulle 18 aastane naabripoiss kummalisi pilke saatma, alguses umbes kuu aega oli naljakas, siis harjusin ära - PILKUDEGA ja nii edasi
˅ näita rohkem ˅
2014-04-30 11:51
Minu partnerid on kõik minust nooremad olnud
˅ näita rohkem ˅
2014-04-30 14:06
siin samuti kuigi 20 aastat noorem oleks nagu liiast
˅ näita rohkem ˅
2014-04-30 14:46
http://www.youtube.com/watch?v=Uj5_NPaj73M
˅ näita rohkem ˅
2016-05-11 13:30
Tead et vanemad naised hoiavad väga roori mehi,nad annavad kõik ,et neil hea oleks temaga ja voodis täidavad su viimasegi unistuse ja pakuvad sellist rahuldust et mujalt poleks küll vaja otsida.
˅ näita rohkem ˅
2016-05-11 19:04
ah vaadake vähem "Meeleheitel koduperenaisi". ja elage päris elu.
no ei ole kõik 30+ naised aplad milfid, kes noori poisse murda unistavad
˅ näita rohkem ˅
2017-01-20 12:11
Tänapäeval 10a vanem ok
˅ näita rohkem ˅
2017-01-20 13:36
soovitab vanadekodu juures passida seal suur meestepõud ja potensiaal
˅ näita rohkem ˅
2017-01-30 20:53
Olen mees 69mustas nõus.
Answer1, soovitan proovida!
˅ näita rohkem ˅
2017-01-30 22:09
no sõrmkübar kirjuta mulle
˅ näita rohkem ˅
2017-09-05 10:03
No mis nende vanemate naistega siis on?
Vähemalt nad teavad oma väärtust ja oskavad hinnata asju mida enamus noori ei oska või ei taha. Ja ma nüüd ei mõtle väärtuse all rahalist väärtust, on palju teisigi asju mida väärtustada.
Mina isiklikult eelistangi endast vanemaid naisi ja ma nüüd ei mõtle selle all naisi kes on minust 30 aastat vanemad.
Muidugi on ka erandeid, ehk siis naine võib minust noorem ka olla, kui klapp olemas on
˅ näita rohkem ˅
2017-09-05 11:49
Nende vanemate naistega on see lugu, et naine saab vanaks siis kui ta surnukuuri viiakse. Enne seda paljud naised solvuvad, kui neid vanaks nimetatakse. Ja veel rohkem solvutakse, et neid vaid seksi pärast tahetakse. Noored poisid jah mõtlevad, et naised, kellel parim enne hakkab möödasaama, annavad kergemini kätte, kui noored ilusad tibid, aga ega naised pole ka seksimasinad. Kui olekski, siis perpetuum mobile on veel leiutamata ja mingi energiasüst on vajalik ning aastatega kvaliteedi nõudlus võib hoopis kasvada selles osas.
˅ näita rohkem ˅
2017-09-05 12:12
Niiiiiiii her Jott, ole nüüd hea ja valgusta avalikkust, kui vana naist veel selle pilguga reaalselt vaadata oskad
........no mina võin vabalt öelda, et üle 60. on ikka hetkel liig mis liig
˅ näita rohkem ˅
2017-09-05 12:36
Her Luu, mina olen juba selles eas, kui vadatakse selle pilguga endast nooremaid. Vanemad peavad juba ise vaatama ja ka vaevanägema
˅ näita rohkem ˅
2017-09-05 12:50
Arusaadav, kuid hoiatan, et ainult vaadata endast nooremaid on lihtne, kuid pärast pead hullult vaeva nägema
˅ näita rohkem ˅
2017-09-05 13:21
jfjm - kes siin noor poiss on? Ma olen kohe 29,mis krdi noor ma sul siin olen enam.
Vaata vanemate naistega on palju muudki teha kui et ainult seksida.
Nüüd küsid et mida, eks? Näiteks rääkida elust ja olust, noorematel keerleb see elu ümber feissbooki ja vaevalt tahan ma kuulda et see ja see laikisid seda pilti, või too kommis toda pilti...
˅ näita rohkem ˅
2017-09-05 13:43
2JZ, sorry, aga vaata nüüd asja selle pilguga, et minu poeg on sinust vanem.
Kurdad, et noortr elu keerleb fb ümber, aga sa paku talle midagi muud.
˅ näita rohkem ˅
2017-09-05 13:58
No su poeg võib minust vanem olla, aga ega ma sind ei pane ka ju
Raha või?
˅ näita rohkem ˅
2017-09-05 20:55
Kes siin rääkis siin panemisest? Point oli selles, et minu kõrval jääd sa alati nooreks. Sa võid täiskasvanud olla ja ennast täiskasvanuna tunda, aga mul on üle kolmekümne aasta rohkem elukogemusi. Iseasi muidugi, kas need kogemused mind ka targemaks teevad? ei oska öelda.
Üks mida kogemused mulle on õpetanud on, et ei tasu teise eest mõelda. Las teine mõtleb enda mõtteid ikka ise. Sa tead, mida sa tahad, et ta mõtleks, samuti seda, mida sa kardad, et ta mõtleb, aga tegelikud mõtted võivad jäädagi teadmatuseks.
˅ näita rohkem ˅
2017-10-21 22:43
"Niiiiiiii her Jott, ole nüüd hea ja valgusta avalikkust, kui vana naist veel selle pilguga reaalselt vaadata oskad
........no mina võin vabalt öelda, et üle 60. on ikka hetkel liig mis liig "

No nii ongi. Ma ei saa aru, miks mingid 40, 50, 60 aastased mehed endast poole nooremaid vaatavad. Ses suhtes, et miks peaks noor naine mingit vanamehenässi tahtma. Vaadaku mehed ise endast poolevanemaid ja vaadaku, mis tunne neil endil on siis. Jube hea onju?
˅ näita rohkem ˅
2017-10-22 02:06
Nii ta on 60 aastased mehed vaatavad ikka endast nooremaid naisi. Siiski tehakse suured silmad, kui 40, 50 aastased naised sama meelt pole. Ehk miks peaks selles eas naised vaid vanameestega leppima?
˅ näita rohkem ˅
2017-10-22 11:22
Olen täpselt sama meelt, et tuleb vaadata endast nooremat.
Mina vaatan 60. aastaselt 59. aastast daami väga hea meelega
˅ näita rohkem ˅
2017-10-22 12:10
Sweetd, 60+ on juba selline vanus, kus valida ei saa, tuleb võtta seda, kes saadaval. Eakamad naised peavad ise rohkem vaeva nägema, sest kulunud meritähega ei pruugi väljavedada.
Kuigi nooremad ei pruugi olla saadaval, siis vaadata võib ju ikka, sest ka esteetiline nauding on suur asi.
˅ näita rohkem ˅
2017-10-23 15:38
jfjm - mis mõttes ei saa valida? Saab ikka küll, valid neid kes eest ära ei jõua joosta
˅ näita rohkem ˅
2017-10-23 17:27
2JZ, 60+ enam eriti ei jookse, aga korralik rullaatoriralli käib asja juurde
˅ näita rohkem ˅
1
2