Foorum
2011-07-20 13:07
Mul sellel teemal läbi elu korduvalt nalja saanud. Juba teismelise east alates on mind õnnetuseks õnnistatud riistaga, mis ka pehmes olekus sarnaneb viletsama või keskpärase mehe kõva asjaga, visuaalselt. Ainult rohkem longus on ja muidugi ka pehme siis, kuid seda pehmust pealevaadates ei tuvasta. Kui sporditrennis üldkehaliselt pingutada kah veel, veri kehas kuumalt liikuma ajada, siis läheb päris otse ette seisma, seda üldsegi mitte seksuaalsest erutusest (muidugi kui samas trennis veel nappides riietes naisi näha, siis jõuab juba täielikku faasi, kuid see juba teine teema)!

Küll aga ongi trennide (selliste kus käib läbi palju võõrast suvalist rahvast) saunades ja riietusruumides minult oi kui palju kordi küsitud, et "kuule miks sul kõva on?" või "oled pede vä?". Enamasti just sellised rullnokaealised "kõiketeadjad" kipuvad niimoodi arvama ja siis ikka kõvahäälselt.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-02 21:38
Pede meestesaunas on kui heteromees naistesaunas, proovige veel rääkiga homode diskrimineerimisest.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-18 00:59
oh teid küll, ühed üritavad midagi selgitada inimestele,mkes oma piiratuses millesti aru ei saa ja teised loevad selgitusi pidades seda lolliks jutuks suutmata arusaada jutu mõttest, kuna pole seda antud peakeses. Tähelepanek , et igasugused homofoobid, sõimajad ja a ropendajad esindavad vähearenenud inmkonna harimatut osa. Mind võite mitte sõimata, kuna ehk sattun siia alles poole aastapärast kui sedagi
˅ näita rohkem ˅
2011-09-24 12:31
Homofoob on ülearenenud enesehinnanguga isend, kes arvab endast liiga palju. Siis kardabki, et äkki keegi mees tema perset tahab. Nii palju kui mina aktiivseid homosid tean, siis nad on sõna otseses mõtte ülivalivad mehed ja suvalin karvapäss ning lontis tagumik jätab nad väga külmaks.
Nii, et ei tasu endale ette üldse kujutada, et mõni homo saunas olles neid perseid ihaldab. Nii ilusad need meestel üldjuhul pole, et peaks homo meest kartma. Või on vastupidi. Et, teeb tigedaks, et sind ei taheta.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-24 14:43
jah,ega suvalist perset ikka vaadata ei taha.
˅ näita rohkem ˅
2012-08-31 00:13
Ma ei tea et seal midagi imeliku oleks ju sa siis pidid ikka midagi mõtlema kas nähes mõne mehe peenist või kumerat kanni mis meenutas sulle su tüdruk sõbra oma , endal ka on läinud vahest mõtted uitama bussis ja oh häda, peatus juba näha ja vot tõusta enam ei saa eriti kui on suvi ja ainult lühkarid jalas.
Nii et eks sa ise pea endale aru andama millele või kellele mõtlesid just sel hetkel või mida nägid
˅ näita rohkem ˅
2012-11-29 22:06
Ma ei julge üldse teistega sauna minna. Saunas on hea soe ja tore olla ning hakkab lihtsalt paisuma. Mitte mdagi parata ei saa...
˅ näita rohkem ˅
2012-12-07 00:42
Päris huvitav oleks muidugi saada erektsioon masaažist, aga keegi pole suutnud seda teha munni puutumata, ei mehed, ega naised.
˅ näita rohkem ˅
2013-01-19 07:34
Mina suudan
˅ näita rohkem ˅
2013-01-26 21:46
Ise pole õnneks nii külma sauna sattunud, et seksile saaks keskenduda isegi kui vägisi üritaks.
˅ näita rohkem ˅
2015-08-21 13:13
Kui ma ei taha siis ei saa ei naine ega mes mul riista kõvaks.
˅ näita rohkem ˅
2015-12-19 10:38
uued tutvused tere tulnud alati
˅ näita rohkem ˅
2016-01-11 12:57
mul läks naiste saunas kord nii kõvaks et lükkas pesukausile mõlgi sisse
˅ näita rohkem ˅
2016-01-14 14:22
see juhtus siis kui sa pushupiga saunas koos olid. Ma olin kah ja mul oli sama kõva kui pushup on.
˅ näita rohkem ˅
2016-01-21 22:50
nägin velts sul rippus hästi
˅ näita rohkem ˅
2019-12-14 12:48
on juhtunud ja rohkem siis kui veel noor olin ja sattusin sõjaväes koos omasoolistega kokku
˅ näita rohkem ˅
2020-01-12 17:40
Saunas on hea soe ja tore olla ning hakkab lihtsalt paisuma. Mitte mdagi parata ei saa...
˅ näita rohkem ˅