Foorum
2011-02-22 10:18
mugav see kindlasti pole
˅ näita rohkem ˅
2011-02-22 10:59
Aga keegi ei märkinud 18+ ga mingi konkreetse riista pikkust ju. See 18+ oli üldistavas plaanis mõeldud,kui paremini lugeda,lihtne ju.lihtsalt saadakse valesti aru ja hakkatakse sellest järgmist teemat arendama.muidugi enamus ei loe üldse eelnevaid post. Vaid haakuvad automaatselt paari viimase kommiga.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-22 11:13
Ehk õige siis õelda et 18+ tähendab 18 ja sellest suuremad riistad.nüüd loodan et arusaadav teile,kes ei tahtnud mõista.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-22 11:24
Ära muretse! Kõik naised juba mõistsid, et oled muretsenud endale selle ''penis enlargement'' pumba ja peale kahenädalast workouti oled saavutanud juba 18 ja + märk oli lihtsalt viide sellele, et lisa on tulemas
˅ näita rohkem ˅
2011-02-22 11:29
Mis teha... see külakool kus mina oma hariduse sain oli sügaval orus. Ja nõia intsu telefoninumbrit mul ka ei ole.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-22 11:34
Helista ja küsi! Sul ju number on
˅ näita rohkem ˅
2011-02-22 11:40
Kasvõi! Küsija suu pihta ei lööda
˅ näita rohkem ˅
2011-02-22 12:06
tegelikult see 0,5 sendi otsa panemine pikkusele on jah natuke naljakas. mida see teadmine naisele peaks andma? või seksile juurde andma? ja siis kui ümmardama hakatakse, oh.... siis pannakse sinna see teine 0,5 otsa. huvitav miks keegi kunagi allapoole ei ümarda
˅ näita rohkem ˅
2011-02-22 14:47
miks mitte? ta oleks saanud vastatata sulle, et pikkust on nii palju kui palju mõõdulint välja annab nt
˅ näita rohkem ˅
2011-02-22 18:31
http://www.youtube.com/watch?v=8f6YNUNwhtA&feature=related

Noh, kas ei ajanud hirmu nahka naised?
˅ näita rohkem ˅
2011-02-22 19:38
ja mis seal hirmu nahka peaks ajama? elevant v? mis sind selles videos "hirmutas"? või ehk erutas midagi?
˅ näita rohkem ˅
2011-02-22 21:03
Õnneks pole vaja enam tõesti sinu pärast muretseda,oled end juba ise igasuguste seadmetega/pumpadega kurssi viinud.head kasutamist.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-23 07:43
nüüd ei saanud mina aru, millest te räägite.
kellega sa suhtlesid siin enne, romaa? mul tekkis korraks nagu tunne, et minuga .. kui ongi nii, siis jääb arusaamatuks, mis on sellel minuga tegemist ja kuidas see puutub praegusesse teemasse.
või olid need seadmed/pumbad Budulayle? oleks hea mingi selgitus juurde saada. tänan.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-23 10:05
Pumbad ikka sulle Utha, et sulle rohkem mõistust pumbata. No kui sul silmad kõõrdis, siis muidugi sa ei saa aru, mis sulle võiks sellel videol olla hirmuäratavat. Sa vist ei pannud tähele, millega elevants enda kõhualust sügas - selle sama nokuga, millega ta sinusugust elevandi väljanägemisega tüdrukut topiks.. kogemata.. Muidugi, sa oled ju harjunud koertega jmt. seksima.. seega üks elevants enda noksiga on kukimuki sulle.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-23 10:46
See jutt ikka manmachinele..nagu nimigi ütleb mees teab tehnikast mõndagi,unistuste numbrid vist -30 ja ~50 Utha..no kui väga soovid küsiks siis sinult et miks Naised .. Neid oma kumerusi ja salenemisi siis alati nii täpselt mõõdavad.? Ju see ikka ka neile oluline.eriti tundlikud ja täpsed olete siis kui dieet käsil lāheb iga 0,5 cm ka mängu.teine teema muidugi nende rindade push up..enamusel vähegi väiksema rinnaga naisel kasutusel tõsine push up..milleks naised siis seda suurust kenadust taga ajavad? Naistel see rinna suuremana näitamine ikka kohati naljakas juba..ja siis naerate kui mees paneb kirja 0,5cm täpsusega..
˅ näita rohkem ˅
2011-02-23 11:34
Kes siin naernud on! Mulle tõepoolest tuli meili peale reklaam sellest pumbast ja ma juba tellisingi ära! Eeskujuks võtsingi selle elavandi ja naistele ma tavaliselt kirjutangi, et mul on ~50! Mitte mingi hale 18+ Naistesse ma lähen ka alti joonlaud taskus. Kõigepealt surkan sellega ja siis vaatan kas saab vahekorrast asja või mitte.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-23 11:49
Budulay - ja erutusidki ise selle elevandi peale? otsi endale muud ajaviidet, mind need sinu teemad ei huvita
˅ näita rohkem ˅
2011-02-23 12:12
Sa Utha vaata enda postitusi - sinu jutust võib ju välja lugeda selget iha ja silmasära elevandi noksi järele. Minul sellise teema peale erutuda ei ole vaja, sest sina ju tundsid ennast puudutatuna.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-23 13:34
romaa – miks sa minult küsid? arvasid, et ma saan naistest ja nende tegevusest aru selle pärast, et ma naine olen?
vat ise ma ei ole seda teinud.
sind vist puudutas, kui ma neid sente enne siin mainisin? minu poolest arvutage kuidas tahate, ega teie enda olemus ju sellest ei muutu. mulle tundub see 0,5 senti taga ajamine tühiste asjade ületähtsustamisena ja seda nii naistel kui meestel.

et miks naistele oluline on?
eks neid põhjuseid tuleb otsida samast kohast kus teilgi. ju nad tahavad kellelegi meeldida. teie tahate ka.
samas oleme me teiega ka natuke erinevad - füsioloogiliselt nt ja seega ei ole see, kas teil on +0,5 või -0,5 suuruses riist, naisele enam nii oluline kui mehele.
ma tean, et on mehi, kes oma tulemustele ca 0,5 senti otsa arvutavad ja mind huvitaski, miks seda tehakse kas see tekitab siis mingi olulise vahe? kas te hakkate selle tulemusena rohkem teistele (nt naistele) meeldima? või on see endale kinnitamiseks, et vat mul on suurem kui temale? te võrdlete ju omavahel

eks see välimus ole natuke tundlik teema nii naistele kui meestele, kuna see on alati enesetundega seotud ja ulatub otsaga psühholoogiasse. täpsuse taga ajamine ja otsimine on ju tegeikult seotud perfektsionismi taotlemisega ja see mitmete hirmudega, sooviga meeldida jms. tahetakse varjata oma oletatavaid „vigu“.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-23 14:16
Mis teistesse inimestesse puutub, siis ei ole ju kellegile eriti tähtis, kui suur su sõbral on või kas su sõbrannal on ilusad rinnad või kobe kann jne.. Pigem muutub teema aktuaalseks siis, kui asi puudutab sinu enda tisse või perset või riista (sõltub, kas oled naine või mees või nokuga naine või nokuta mees.. ). 0,5 pealt ümardatakse matemaatiliselt tavaliselt ülespoole Utha - aga sa vist ei saa sellest aru, sa ei ole ju üldse koolis käinud..
˅ näita rohkem ˅
2011-02-23 14:59
no sa oled ju puhta idiootlik tegelane. ka selline ongi su "laheda mehe" olek?
hea, kui sul see ümardamine ülespoole tehtud on. siis ei peaks sul oma riistaga ju enam probleemi ka olema. ei peagi seda enam teiste meeste eest hoidma (nt saunas).
ma ei saa aru sellest, mida sa siin ikka veel tõestada tahad ja kellele? mulle tõestad midagi või?
˅ näita rohkem ˅
2011-02-23 19:01
Kas ma olen idiootlik mees seetõttu, et sind ajavad närvi sinu enda lollused, mida siin sirgeldad ja mida ma teravalt välja toon? Näiteks ei olnud ju minu ümardamisest juttu, aga sina kohe torkima minu ümardamist - ma näiteks ei ümardagi, kuna ma ei käi mõõdulint ringi ja ei mõõda enda peenist nii nagu sina enda kliitoriga tegema pidid (jfjm rääkis)! Sinule ma tõestada midagi kindlasti ei taha (sa oled liiga rumal minu jaoks) - mul on lihtsalt hea kriitikameel Utha!
˅ näita rohkem ˅
2011-02-23 21:09
Pane rahulikult oma peenise pilt siia vaatamiseks küll siis sulle öeldakse kas oled või ei ole.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-23 21:41
Et siis need, kes ihasse oma peenise pilte riputavad on idioodid? Ja sina, kes sa neid pilte nillimas käid, ei olegi pervert Aike?
˅ näita rohkem ˅
2011-02-24 12:34
No mina võin olla pervert, libu, lits ja hoor takkapihta aga küsimus ei olnud minus. Minul ei ole seda 0,5 jalga kusagilt võtta. Ma peaksin kuuluma hindajate ridadesse.
Kuid Sind ei saa ju siin keskonnas hinnata kuna see Sinu 0.5 jalg ei paista pildil.
Idiootlikuna näid Sina kes tänitad siin nagu talunaine laada platsil aga ennast pole ollagi.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-24 21:00
Julge ülestunnistus Aike!
˅ näita rohkem ˅
2011-02-24 21:07
Aike,sa anna Budulaile andeks,ta ei pannud tähele,et sa polegi vip ja ei näegi nokusid Budulai ja ta vennad ka pole,aga see on mõistetav,sest ta on sootu või õigemini kahesooline.Vaatab ennast ja saab rahulduse kätte. Ei tea kuidas teadusemehed sellist iseendaiharust nimetada võiksid?
˅ näita rohkem ˅
2011-02-24 21:43
Huvitav mida ma kartma peaksin? Sind või? Või Sinu suurt 0.5 jalga?

No selleks ma ennast VIP ka tegema ei hakka, et siin neid 0,5 jalgu näha. Mulle meeldib ikke reaalne see mida ikke käega katsu saab ja hambaga pureda.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-24 22:23
Selle viimase avalduse pärast sul meest ei olegi Aike! Jfjm võib muidugi sinuga puratiinot ja malviinat mängida, kui oma puust nokuga tuleb ja sind pindu täis ajada..

Sa oled suht haige tüüp jfjm. Sinu haigusele on nimi olemas - impotentne pedofiilia on selle haiguse nimi - isegi surm ei pidavat ravima sellest haigusest. :I
˅ näita rohkem ˅
2011-02-24 22:51
Sa oled tõesti mõttetu inimene. Ja kui mul polegi meest kas sul on sellest väga valus?
Saa üks kord sellest aru, et Sinu arvamus kellestki ei huvita mitte kedagi. Selle lühikese ajaga oled sa siinsetele väga selgeks teinud kes oled.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-24 22:53
Olgu või puust noku,aga ma vähemalt tean mis sellega teha
˅ näita rohkem ˅
2011-02-25 14:42
tulles tagasi küsimuse juurde...
kui naine 15sm-ga harjunud... siis kindlasti kardab, esimest korda
˅ näita rohkem ˅
2011-02-25 18:05
Aga kas Aike kardab, kui jfjm talle enda puust dildoga Puratiinot teeb?
˅ näita rohkem ˅
2011-02-25 22:52
Pidev teiste halvustamine muutub tüütuks. Võiks midagi asjalikku parem kirjutada.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-27 23:37
Ära siis halvusta mariha, kirjuta parem midagi asjalikku!
˅ näita rohkem ˅
2011-02-28 11:24
...naised meestest...(kole palju naisi kommimas siin...)
˅ näita rohkem ˅
2011-02-28 11:38
Boom...naistel ju pole riista...seega pole neil miskit öelda kah
˅ näita rohkem ˅
2011-02-28 19:16
Budulay, mina oskan vägagi asjalikult kirjutada. Sinu kommentaarid ja teiste halvustamine pole lihtsalt eetiline. Kui lubatakse, tee seda palun kodus, pereringis.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-28 21:09
Boo. aga küsimus ongi ju naistele esitatud? Või hoopis vastupidi?
Mehed kas naised .....
˅ näita rohkem ˅
2011-03-01 16:27
aike, üllatavalt vähe naisi on seda (meesetle väga tähtsat) teemat arutanud
˅ näita rohkem ˅
2011-03-01 21:50
Viige palun see budulay juba ravile. Ma ei suuda ta räuskamist enam lugeda. Mingi kompleksides segane tegelane kes elab oma maailmavalu siin välja.
˅ näita rohkem ˅
2011-03-02 09:28
Huvitav kesse viima peaks?? Juba tema kommentaaride lugemine tekitab õvastuse mis siis veel saaks kui keegi julge temaga silmlima vatsu kohtub?
˅ näita rohkem ˅
2011-03-02 10:49
Hee riistvara ja tarkvara peavad tasakaalus olema ja kõik eluga rahul
˅ näita rohkem ˅
2011-03-02 13:07
Nahkhiir...kas riist- ja tarkvara peavad olema võrdelise sõltuvuses??? Mehe aju kaalub keskmiselt 1400 g, et siis...kuhu sellise kaaluga riist panna??
˅ näita rohkem ˅
2011-03-04 14:58
Desire777 ära siis loe jata vahele, mina näiteks ei suuda utha kirju lõpuni lugeda (mul saavad tuttavad tähed enne otsa) ja ei ole probleemi
˅ näita rohkem ˅
2011-03-04 15:26
boom ja kui palju ma sulle siis kirjutanud olen? natuke nõme ei ole sellist juttu praegu ajada?
˅ näita rohkem ˅
2011-03-04 16:17
kõik on kes? sa pead silmas neid, keda sina siit tunnet? seda muidugi. selles ma ei kahtlegi, et neil midagi sulle "kurta" on.
ja need isikud olevat koguni postkastid lukustanud selle peale? kes sellise nalja peale tuli? sina praegu või nemad ise tunnistasid sulle?
kas sind ennast ei aja naerma selline jutt?
˅ näita rohkem ˅
2011-03-04 16:29
mul on neist kahju, ja sinust ka
˅ näita rohkem ˅
2011-03-07 10:46
Utha, pidasin silmas foorumi postitusi, mitte meievahelist kirjavahetust
see oli näidiseks ja sa ei kirjuta ju minu jaoks, seega ära lase end segada
˅ näita rohkem ˅
2011-05-01 17:37
ei saanudki teada , kas -suuruses seisnebki võlu.Pakun , kindlasti kui tegemist on autoga , aga see läks teemast mööda.Keegi kiitis mingist 24,5 *ühikut*....küsimus......kui tupe sügavus-pikkus on 13-15 cm, siis mis teha peenise ülejäänud, tarbetu osaga
˅ näita rohkem ˅