Foorum
1
2
2011-04-22 23:21
seksi peale ehk mitte, küll aga on võimalik, et langetakse hüsteeriasse mingite teiste asjade peale. selleks võib ka olla nt sõna "hüsteeria" esinemine mingis lauses.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-22 23:42
See on see, kui kogu aeg on mingi häda.
Aga nuputage pealegi
˅ näita rohkem ˅
2011-04-22 23:43
Tõttöelda on mul üleüldse raske ettekujutada hüsteerias meest... ükskõik enne seksi või peale seksi. Ma olen seda pidanud rohkem nagu naiste ampluaaks.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-23 00:02
Jah, eks ma olen seda ennegi kuulnud, aga on täitsa olemas ja see pole ühekordne kogemus.
Aga teema pole sellest
˅ näita rohkem ˅
2011-04-23 09:51
tundub, et irooniast siin ka enam aru ei saada

manmachine- see oli vanal ajal, kui veel nii arvati. ja kui asja seksi poole pealt vaadata (nii meeldib seda paljudele vaadata), siis ka meestel esineb rahuldamatusega seotud neuroosi, enesekontrolli kaotust, paanikat, hirmu jms.
muide, siis pidi aitama genitaalide stimuleerimine (kunagi arvati seda naiste puhul).
arstid ise tegid seda oma patsientidega. nii kaua tehti, kuni leiutati vibraator. hüsteeria hood ongi vibraatori tekkeloo taga.
nii palju siis sellest.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-23 10:04
Tänan Dr. Utha! Ma pidasin neid seni lihtsalt vingukottideks aga vat mis kõik välja tuleb... puha vähese genitaalide silitamise tulemus Vibraatori saamiselugu oli ka huvitav, selles seost näha poleks tõesti osanud.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-23 10:18
man, ma kordan - nii arvati ja tehti vanasti vahepeal on teadus arenenud ja inimesed ei aja enam neid asju omavahel segi.
muide, tundsin kunagi meest, kellel olid ka paanikahood ja tegu polnud mitte seksi puudusega.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-23 10:31
Et siis mismõttes!? Tänapäeval enam genitaale ei silitata? Antakse tablett sisse ja ongi korras? Mul on ka igasugu naisi ette sattunud, üldiselt pole hüsteerikud just mitte minu maitse
˅ näita rohkem ˅
2011-04-23 10:36
ei, sa ei saanud aru. ma räägin sellest, et hüsteeriat ja vahekordade arvu või nende puudumist ei tasu omavahel seostada. see on minevik
˅ näita rohkem ˅
2011-04-23 10:47
See muidugi lohutab... ma juba hakkasin muretsema, et kui pikalt ilma olla siis võib see hüsteeriaga lõppeda Nüüd olen julgelt ilma edasi Õnneks on täna üsna ilus ilm
˅ näita rohkem ˅
2011-04-23 10:52
nii on aga sa jälgi vahepeal igat muutust enda juures. vaata, kuidas tuju on jne. kunagi ei tea, millal asi hüsteeriliseks võib minna
˅ näita rohkem ˅
2011-07-11 22:27
kas mehed alla30 polegi mehed ja kõik üle 30 on mehed
Kas mees on see kellel rahakott puuga seljas , mõne 15 aastase teod on suurema teod kui mõne 30aastase omad see et mõni on 30+ ei tee tast meest , ning mõni vaene mees on rohkem mees kui rikkas nannipunn
˅ näita rohkem ˅
2011-07-15 08:21
Nunu. see alla ja üle vanusemäär on suhteline. Uskuge mind mõni 50 aastane võib olla ikka uskumatult lapsik ja mõni 20nene ebareaalselt täiskasvanu.
˅ näita rohkem ˅
2011-07-16 21:08
push ja kõik kes 30+ on kindlalt mehed? Ma tooks sulle elava näite tüüpilisest 30+ see ei käi just kõigi kohta aga enamusel on lapsi jalaga segada aga kõik mõõda ilma laiali , üks ühega teine teisega räägitakse noortele lastele mingid iba ostetakse paar ilpu kh siis tekkib nii nimetatud armastus tõmmatakse kottid sappa lollike saab lapse või kaks siis elatakse veel mõnda aega koos ja siis.... Saadetetakse nahhui ja võetakse uus loll, ja kui keegi kusib miks nii siis eit oli lits ja loll ja laisk lastakse fantaasial lennata , aga kui see nii nimetatud noor ema tuleb raha lastele küsima siis küsitakse siis vastatakse et ei ole ja enamus selliseid tüttarlastes on just15-19
Ma julgen panna siia ühe rate kasutaja lugege tema iseloomustusi ja tehke ise järeldusi boxermann2
Loomulikult ei ole kõik sellised aa see oli aeg kus selline tegu viis oli moes vist .
˅ näita rohkem ˅
2011-07-17 18:00
andres, ära näe asu nii mustas valguses. ma nagu pole päris eilane ja sinisilmne blondiin ka mitte aga ma võin väita, et toredaid inimesi on sadades kordades rohkem kui neid läbinist rappa minevaid. sinu näide on äärmus. selle põhjal küll ei tasu mingit pilti looma hakata.
˅ näita rohkem ˅
2011-07-18 00:02
ega jahh aga kõiki ei saa ühe vitsaga löödud
aga nii see on kas just äärmus kuid paljud 30 dates
˅ näita rohkem ˅
1
2