Foorum
2020-03-29 16:01
Vähenõudlikkus on suur voorus ja õnnelikuma elu suur põhjus!
Samas on mulle sihtgruppi sattunud ikka need nõudlikumad ja lausa ranged Daamid Igatahes aitäh lootuse jätmise eest!

Tänan Capri vihje eest! Vajadus on konstantne aga varsti olen keelu all.
˅ näita rohkem ˅
2020-03-29 16:05
Pihupillede ja pihkurite teema mind ei huvita tõesti, seega võid südamerahus nautida seda pläusti oma piltidel 🙂...eelnevalt muidugi teada andes, et rahvas teadmatuses ei viibiks..
Milline teadmine sind ConcernsU nii rööpast välja viis🙂.. Kas ajuraasukest jagub ainult labasusi lugeda ja kõnetab üksnes nilbe nali? Kindlasti ei pea ma ennast kellegist paremaks jumal hoidku, eriti neist kellele on õnneks nii vähe vaja, lihtsal mul on omad seisukohad nagu sinulgi... Õnneks erinevad, aga katsu rahulikumalt ja.. ühtlaselt hingata.. Ja olen jätkuvalt seisukohal, et ei vaja nõuandeid neilt kel on õnneks nii vähe vaja 🤗
Slavetodomme näed nüüd😅tekitasid perenaisele suure trauma.
˅ näita rohkem ˅
2020-03-29 16:14
Touch, vabandust, ma ei püüa rohkem nõua anda ja ei taha kellelegi mingeid traumasid siin tekitada ega ebameeldivalt mõjuda!

Ka sinul on väga erootiliselt mõjuvad pildid, kuid luban siis, et ei käi neid vaatamas... kui Sind üldse ei huvita nende mõju meestele selliselt.
˅ näita rohkem ˅
2020-03-29 16:18
kustotsast ja kellele ja millega see slave traumasid on tekitanud? oleks ka huvitav teada
aga mõne daami point pole ilmselt enese paremaks pidamises vaid jätkuvas mürgipritsimise vajaduses. siin ju selleks kena, turvaline ja (loodetavasti ) anonüümne keskkond.

slave, tänades oleks viisakas põlvili laskuda ja alandlikult ekraani suudelda.
jah, oskus elu pisiasjadest rõõmu tunda muudab hallivõitu päeva kirkamaks ja laiemas plaanis võimendab kogu planeedi õnnelikkuse energiat. mis eriti tänases reaalsuses kasuks tuleb...
˅ näita rohkem ˅
2020-03-29 16:22
tegelikult võiks ju dekolteed või reielihast demonstreeriva pildi alla kirjutada selgituse, et onaneerivad mehed pole oodatud neid vaatama. võib-olla sihtgrupiks naised hoopis no et igasuguseid arusaamatusi ja traumasid ennetada.
˅ näita rohkem ˅
2020-03-29 16:27
Caprichosa, laskusin põlvili ja suudlesin ekraani, tundes äärmist erutavat tänulikkust, et Te mind üldse kuidagi maininud olete siin foorumis.
Päriselt ka...
˅ näita rohkem ˅
2020-03-29 16:36
Mõnel daamil kel pole palju õnneks vaja 🙂, tsiteerides sind... selgelt sõidab katus siin anonüümses keskkonnas, kui banaan p... Osutab inimese rikkale sisemaailmale ja kõrgele fantaasiale no siis küll...
Kui sobib lõpetaksin meie keskustelu..kuna mul vist ei jätkuks fantaasiat sinu haigete teooriate mõistmiseks.. aga kui soovi on.. Lobiseme 🙂
˅ näita rohkem ˅
2020-03-29 16:40
Minul üks härrasmees küsis luba kas võib mu piltide peale käsitööd teha, no lubasin. Pärast kurtis ,et oli nii võimas purse olnud jobistas ekraani ning kuvari täis, mõned tähed enam ei tööta😁 Küsisin ,kui nii suurt majanduslikku kahju tekitan kas pean kuvari kinni maksma või pildid maha võtma ? . Ei soovinud kumbki lubas uue läptopi osta ja kui luban siis kasutaks nii kaua kuni ekraan töötab Vanags siiski mu pilte naudelda...💞
˅ näita rohkem ˅
2020-03-29 16:45
Exole😅 mõtlesin ka orjapidaja rolli ära proovida... Muidu ei oska capriga väidelda sel teemal, 😅
˅ näita rohkem ˅
2020-03-29 16:49
kel pole palju õnneks vaja, on ilmselgelt keskmisest õnnelikumad, eks. see ei seostu ilmtingimata "katuse sõitmisega" kui kellelgi sinust erinevad fantaasiad või maailmanägemus.
natuke kahju, et mõnel eksisteerib vajadus kõike enda jaoks mõistetamatut haigeks tembeldada. aga eks need "siltide kleepijad" on alati ühiskonnas pesitsenud.
võimalik muidugi, et naine, keda üksainuke banaan inspireerib foorumis labasusi produtseerima, saab sisimas sellisest eneseväljendusest omamoodi perversse rahulduse
˅ näita rohkem ˅
2020-03-29 16:51
touch, kindlasti proovi ära. teoreetikutega diskuteerimine kisub enamasti alati igavaks. olgu siis tegemist orjanduse või banaanide degusteerimisega
˅ näita rohkem ˅
2020-03-29 16:59
Ole hea capri, ära produtseeri oma haigeid mõtteid teiste pähe🤗.. Ja sul poleks ka paha end natuke harida.. Sinu Teooria ja olemasolev väljendus praktikas on vastuolus
˅ näita rohkem ˅
2020-03-29 17:14
touch1
2020-03-29 16:36:22
Mõnel daamil kel pole palju õnneks vaja 🙂, tsiteerides sind... selgelt sõidab katus siin anonüümses keskkonnas, kui banaan p...
Kui sobib lõpetaksin meie keskustelu..kuna mul vist ei jätkuks fantaasiat sinu haigete teooriate mõistmiseks..

need polnud kahjuks minu produtseeritud vaid sinu poolt otse välja öeldud seisukohad.
võib-olla mõnele haritumale kangastus neis mingi positiivne sõnum. minu jaoks igatahes natuke kurb lugeda taolist kibestumuses marineerumise tulemit.

touch, sa ei saa paraku minult midagi võtta, mida ma pole endale tahtnudki. aga hoiatan igaks juhuks, et orjapidamisega kaasneb suur hulk "haigeid" ja sinule mõistetamatuid tegevusi. mitte ainult fantaasiaid.
˅ näita rohkem ˅
2020-03-29 17:19
Kustutasid ära selle kirja aga see jääb siiski sinu luigelauluks😅.. Olid omaarust kaval.. Rumal
˅ näita rohkem ˅
2020-03-29 17:25
millise kirja ma kustutasin? juhtisin vaid tähelepanu sinu äsja välja käidud sügavatele mõtteavaldustele, ilma mingi kavaluseta.
aga milleks üldse vaevad oma geniaalset aju "rumala ja haigete teooriatega" oponendiga vaidlemiseks, touch? tahaksid sellest rääkida?
˅ näita rohkem ˅
2020-03-29 17:28
Närviminek on ettekaotatud lahing, touch1.
Ei ole capricosa.
˅ näita rohkem ˅
2020-03-29 17:33
Minu kadunud isa tavatses öelda, et kui natuke lolli tagant utsitada siis pidavat see nagu säraküünal põlema, isa nimetas seda hiirevitu jõulupuuks... Vändra ütlus... Ei ole oma peast heegeldanud 🤗
Rahune nüüd maha kenasti maha ja nagu ennist mulle soovitasid, soovin sulle vastu... Et elu libedamalt läheks võta banaan js tunne elust rõõmu..
Coopis olid mõistliku hinnaga saada teeme pausi või väitleme edasi
˅ näita rohkem ˅
2020-03-29 17:38
touch, ma ju tunnengi elust rõõmu ja vahel ka üsna vähesest nagu oled vist taibanud ning neid rõõmutekitajaid ei õnnestu sul parimagi tahtmise juures ära võtta, punnita palju tahad.
aga miks sa tühise banaani peale säraküünlana põlesid ja sappi pritsisid, seda tead ilmselt ainult ise kõige paremini
˅ näita rohkem ˅
2020-03-29 17:42
Selles loos oled sina see särav küünal ei võta ma sult neid rõõmuhetki
jumal hoia selle rõõmu eest ..
˅ näita rohkem ˅
2020-03-29 17:47
ConcernsU tulid sõda mängima , vabanda aga ma ei mängi rumalate ja araverelistega..
˅ näita rohkem ˅
2020-03-29 17:48
touch, minule mittekuuluvale orjale üritasid küll käppa peale panna on liik naisi, kes suurima rahulduse saavad võõra vara omastamisest...ju siis muudes valdkondades jääb rahuldusest puudu.
pole omateada küll mürgiseid märkusi kellegi piltide aadressil teinud. ega sinu elukutse või "haigete fantaasiate" üle pidevalt muret tundnud......taoline "säramine" sinu firmamärk paraku. vaevalt et selles osas ka mingeid muutusi oodata on.
˅ näita rohkem ˅
2020-03-29 18:02
No ära nüüd nii leili ka mine😅.. Võõrast varast rääkides ei ole ju see teema sulle sugugi võõras... 🙂..milline kirglik ärritunud reaktsioon...sellest võib järeldada, et poodi pole veel jõudnud.. Üks on kindel, sinu firmamärki on tõesti raske üle trumbata😅... Ja kas tasubki.




Kui võõrastest perekondadest üle sõidad
˅ näita rohkem ˅
2020-03-29 18:08
ei ole mingit ärritust. ja miks peakski iga suvalise sääse pinina peale ärrituma
ilmselt olen siis touchi meelest kuidagi tema perekonnast "üle sõitnud". ehk juhtusin mõnda "vale" meest masseerima
see selgitaks üsna loogiliselt pidevat mürgipritsimise maaniat naise poolt, keda pole elu sees näinudki.
˅ näita rohkem ˅
2020-03-29 18:11
On liiki naisi, kes suurima rahulduse saavad võõra vara omastamisest..
Räägid nagu päriselt, sina mulle?... Vahest proua peaks alguses endaga selgusele jõudma?
˅ näita rohkem ˅
2020-03-29 18:15
Sõda, touch1? Kas sa tead sõjapidamisest midagi?
Sõjategevuse ma usaldaksin neile, kes sellest midagi tegelikult teavad.

touch1, kui sinu kümne minuti hinnang minule sul ennast minust arukamana paista laseb, võid selle kümne minuti au endale saada, aga kasuta seda ka arukalt siis
˅ näita rohkem ˅
2020-03-29 18:16
no alles lubati suure suuga ori pihta panna
mul jagub piisavalt nii orje kui muid eluks vajalikke meesisendeid. seega ei pea kelleltki kedagi ära võtma.... võid rahuneda, touch
˅ näita rohkem ˅
2020-03-29 18:29
Tundub, et ei jagu kui juba poolekahest päeval siin sõda pidada on aega. Orjad võiks selle töö ära teha.
˅ näita rohkem ˅
2020-03-29 18:33
Ex mõnel ongi veres taburetilt lehvitada ja almuseid jagada😅.. Kullakene tule nüüd rollist välja...
˅ näita rohkem ˅
2020-03-29 18:33
ole nüüd, milleks lõbusat tegevust orjadele kinkida.....nende jaoks jäägu ikka tüütumad ja ebameeldivamad kohustused
aga qwerty võtab ainult siis foorumis sõna kui kuival istub?
˅ näita rohkem ˅
2020-03-29 18:35
Ärme nüüd lase end qwertist segada, just läks huvitavaks
˅ näita rohkem ˅
2020-03-29 18:36
Aja siis märjaks capri kui suudad.
˅ näita rohkem ˅
2020-03-29 18:41
Milleks mulle seda vaja😂, ole ikka ise mees..
˅ näita rohkem ˅
2020-03-29 18:46
Pidasin silmas ikka seda et Capri selle "töö" ära teeks mitte sina.
˅ näita rohkem ˅
2020-03-29 19:03
touch1, ole terve
˅ näita rohkem ˅
2020-03-29 19:54
Seda soovin ka sulle nii füüsilises kui ka mentaalses plaanis...ole hoitud
˅ näita rohkem ˅
2020-03-29 20:08
Qwerty, sa oled ju eesti keeles väga tugev ja ei tea, et üte eraldatakse komadega
˅ näita rohkem ˅
2020-03-29 20:15
Sama sulle jfjm. Lause lõpetatakse punktiga.
˅ näita rohkem ˅
2020-03-29 21:05
No mina panin ju hästi suure punkti lõppu
Ja ega lause mõte poleks sellest muutunud. Sinu lauses panid puuduvad komad aga Toutsh'i mõtlema, et tema peab Capri märjaks ajama.
˅ näita rohkem ˅
2020-03-29 21:14
Enne kui teiste kirjavigu märkima hakkad, vaata, et su oma tekst perfektselt oleks kirjutanud. Muuseas capriga te ühesugused tähenärijad selles vallas.
Teiste silmis näete pindu, aga oma silmis palki ei näe.
˅ näita rohkem ˅
2020-03-29 22:29
Kuule proua sel ajal kui me sinuga teatrit teeme jagab kuulutustes sinu numbrit nn. Sinu Härrasmees... Kus sa sellised küll välja kaevad.. Uhhhh..

Igatahes...
Capri натягивают жёстко! Хорошее фото. Ещё она делает эро массаж неплохо. Даю номер... härra nimega Vovandos..
Tegele sellega... Või see on ka reklaam? Igatahes pidasin vajalikuks sind hoiatada
˅ näita rohkem ˅
2020-03-29 22:34
Pigem ikka reklaam. Või siis varjatud reklaam.
˅ näita rohkem ˅
2020-03-29 23:51
See kes valdab vene keelt, loeb siit välja rohkem, kui ühe lause ja see kes oskab lugeda ridade vahelt loeb rohkem..
.. Ja see pole mitte fantaasia vaid reaalsus😲
˅ näita rohkem ˅
2020-03-30 00:01
Kuidas numbri saab ?
˅ näita rohkem ˅
2020-03-30 00:16
Küsi vovalt
˅ näita rohkem ˅
2020-03-30 00:26
esiteks pole "minu härrasmees" iga suvaline tüüp, kes ekraani taga onaneerib või kuskil minu pilte või kontaktandmeid üritab levitada.
teiseks: olen korduvalt maininud, et reklaami ei vaja. pigem sekretäri, kes iga päev mõnesajale kirjale vastamisega toime tuleks
kolmandaks: kuulutuses polnud tel numbrit siiski avalikustatud ning reklaami tehti võib-olla hoopis sellele kontole
https://www.iha.ee/users/capri

igal juhul aitäh hoiatamast. hoiatasin igaks juhuks ka seda härrat liigse innukuse eest, et võtaks hoogu maha kui ei soovi politseihärradega tegemist teha. mind pole ta varem tülitanud, kui paar jumaldavat venekeelset sõnumit välja arvata.
˅ näita rohkem ˅
2020-03-30 00:38
oot-oot.
Esiteks: Kui mina sinule foorumis kirjutan ja pöördun kui Capri poole, Miks sa siis minule vastad, kui sa pole Capri vaid caprichosa.
Teiseks: Kui see vovake jagab kasutaja Capri numbrit, miks peaksid siis sina politseihärrasid teavitama.
˅ näita rohkem ˅
2020-03-30 00:46
kuna paljud kasutavad seda "capri" hellitusnime, siis igaks juhuks politseihärradele vihjamine ei teinud ju halba. pealegi igasugune erootikateenuste vahendamine ning sutenöörlus on teatavasti keelatud. vahet pole, keda konkreetselt seltsimees üritas seal maha müüa. kas mind või tundmatut härra Caprit
ei pea eriline vene keele spetsialist olema, et vova kuulutuse sisule pihta saada. võimalik, et kodanik sai kuulutamisest oma orgasmi kätte. mina ta kirjadele ju ei vastanud igaühel omad rõõmud...
˅ näita rohkem ˅
2020-03-30 00:51
Las ta avalikustab selle härra capri telefoni numbri, mis sinul sellest? Äkki ikka siiski on sinu nr mida ta jagada soovib. Las jagab. Kui sa mulle enda oma ei anna, siis ise ka ei otsi. Niipalju härrasmeest minus ikke on.
˅ näita rohkem ˅
2020-03-30 00:53
See vovake ei vahenda ju teenust kuidagi. Üritab lihtsalt kellegi härra capri numbrit jagad. Ma ei saa aru miks sa selle pärast nii leili läksid.
˅ näita rohkem ˅
2020-03-30 00:58
võõraste eranumbrite jagamine on ka muide keelatud, olgu teenuse vahendamise eesmärgil või mitte. kuna hoiatus oli siiski otseselt mulle adresseeritud, siis loomulikult andsin seltsimehele märku, et tõmmaku tagasi.
mina näiteks pole huvitatud, et mu privaatseid andmeid keegi levitaks. nii et pole mingit "las jagab".
jagagu qwerty numbrit, kui saab võõraste andmete jagamisest rahulduse ja qwerty sellega rahul on
˅ näita rohkem ˅