Foorum
2017-05-18 02:34
Aga jätan sind nüüd rahus siia edasi kirjutama..! Ei viitsi mingi lapsukesega siin maid jagada. Soovitan soojalt sul enda välimusega ette võtta siis vast oleks mugavam kirjutada! Koledad pole kahjuks minu maitsele ja eriti veel sellised kes argielus on nähtamatud ning saamatud, et isegi mehed ei taha neid! 💋💋💋🍸
˅ näita rohkem ˅
2017-05-18 02:58
Ups korraks veel kriban! Loodan, et mingid pilditud libakad mind pommitama ei hakka! Sest paraku teaksin kes seal taga on.. 💋💋 Näe siis seksikaid kutte unes ja naudi, sest hommikul taas reaalsus ja... ⚡️
˅ näita rohkem ˅
2017-05-18 04:20
No küll lähen alles korda vanamutile, et nii palju vastuseid tuli Olgugi, et vanatädi mainis, et tal sellist soolikat pole. Pole hullu, eks seniilsus annab tunda
Sa oled ise ju siis veel hullem, kui ei julge endast piltegi siia üles panna
Ja kas sinu lapselapsed teavad, et oled siin saidil seksi kerjad? Jutu järgi muidugi tundud süütu, vaevalt siis, et sul lapsed on. Nii kogenematu inimese jutt. Aga ilusaid unenägusid sullegi "seksikatest täkkudest", sest nagu ütlesid, hommikul taas reaalsus
Ja ehk kõlbad sinagi pealemaksmisega kellelegi oma süütust pähe määrima
˅ näita rohkem ˅
2017-05-18 12:27
No päris dramaatiline jutt
˅ näita rohkem ˅
2017-05-18 13:54
2017-05-16 01:23:08

Suurus pole oluline vaid oskus sellega midagi ka teha ( ei mõtle siin vaid keppi vaid ka eelmängu)! Suhuvõtmisega saaks vist igaüks hakkama aga naudingu pakkumisega vb vähesed

Siin oli juttu nagu suurest ja väiksest riistast, aga mida peab see riista omanik suhu võtma?
Sweetd, arenda nüüd seda mõtet edasi ja mõtle, kes sul hiljuti kosjas käinud
˅ näita rohkem ˅
2017-05-18 14:10
Tõin nt, et suhu oskab vast igaüks võtta ( ahhaaa ei tea jh mida pulgakommi siis) aga naudingut pakkuda vb vähesed! Mis siin arusaamatuks nagu jäi fjm? Riist võib ju suur olla aga kui sellega midagi teha ei osata siis nagu vahet pole mis mõõdus see oleks! Nii v naa ei piisa vaid riista mõõtmest vaid mees peab seal juures ise asjalik olema! Piisavalt vanust peaks justkui olema, et nagu kirjapildist välja lugeda mida öelda taheti!
˅ näita rohkem ˅
2017-05-18 14:18
Segasevõitu jah.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-18 14:28
Kasutage siis loogilist mõtlesmist! Kui munn lihtsalt suhuvõtta, kas see on nauding mehele? Vaevalt küll..aga, kui juurde lisada keel mis munniotsa silitab ning parem käsi kotte õrnalt mudib ning vasak jätkuvalt riistaümber kinni hoides üles alla liigu ja üles alla liigub... siis see ju tekitab mehele mingitki naudingut?
˅ näita rohkem ˅
2017-05-18 14:30
Igaljuhul tuleb vaeva näha..ehk siis mis tähtsust on munni suurusel, kui vaid sisse/välja liigutusi teha? Sry aga mina sellest kindlasti naudingut ei saa!
˅ näita rohkem ˅
2017-05-18 14:34
Oleneb sellest, et kes see suhuvõtja on. Kui ikka elu armastus võtab, siis olgu ta nii kogenematu kui tahes, aga nauding on suur. No ja mis oskusse puutub, siis deep throat on üks meeldivamaid asju, aga mulle on seda oskuslikult vaid üks naine teinud ja seegi polnud eestlane.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-18 14:51
Aga millegi pärast on siin saidil väga palju naisi ja mehi kellel on pered ning otsivad siin armukesi vms! Aga miks seda siis tehakse, kui elatakse armastatud inimestega?
˅ näita rohkem ˅
2017-05-18 14:54
Ma ei üldista aga enamustel jääb miskit puudu ning seda otsitaksegi kodust väljast poolt!
˅ näita rohkem ˅
2017-05-18 16:11
Küsimus oli: "milline riist naistele meeldib ja kas pisemaga on midagi teha üldse? Mida peavad naised oluliseks suhtes?" Me räägime naisele naudingu pakkumisest...

Ja andesta minu skepsis, aga mul on kõhtlen sinu soo osas.. - vajadusel põhjendan!
˅ näita rohkem ˅
2017-05-18 20:10
Mina kirjutasin seda milline on minu arvamus suuruse suhtes! See, et minu arvamus erineb siin teiste omast ei tähenda ju ometigi mitte seda, et mul pole õigust seda kirja panna! Ja milles siis probleem?? Sry aga mingi lapse arvamus mind küll ei huvita! Nii ja huviga ootan põhjendusi! Vb sa oled ise sugu vahetanud sellele pole mõelnud w? Kuidas saab ültsegi sellisele arvamusele v kahtlus tekkida? Teil on siin ikka sigaigav, et toodate mingit jura oma eelarvamuse kohapeal!
˅ näita rohkem ˅
2017-05-18 20:29
Draamabeib, sinu kirjutistest kumab läbi mehelik suhtumine ja sellise mehe, kes pole eriti süvenenud sellesse, mida naine tunneb ja arvab.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-18 20:33
Kas te olete peast soojad w? Mehelik suhtumine wtf! See on minu arvamus mille kirja panin! Või ongi nii, et kes julgeb teisiti mõelda, kui enamus siis liigitatakse nad kohe vastassoo esindajateks w?
˅ näita rohkem ˅
2017-05-18 20:37
Selles värk ongi, et sa ei mõtle teisiti, sa mõtled nii nagu mõtleb suur osa meestest.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-18 20:41
Siis ju naiste lõikes nagu mõtleks ikkagi teisiti?
˅ näita rohkem ˅
2017-05-18 20:46
Tundub, et teie kes te siin nii agaralt sõna olete võtnud.. olete võhikud pakkuma kellelegi miskit võrratut! Mina kirjutan nii nagu mina arvan ja tunnen ning enne kõike minu abikaasale meeldib. Selle põhjal ma siin ka kirjutan ja avaldan arvamust!,
˅ näita rohkem ˅
2017-05-18 21:04
Ja pole oma arvamust ka kellelegi peale surunud! Siin foorumis vist nii käibki, et pressitakse oma jura peale ja nii peab olema! Mina jään oma arvamuse ja mõtete juurde!
˅ näita rohkem ˅
2017-05-18 21:13
Sa kirjeldasid küll väga ilusasti, kuidas sa mehele naudingut pakud, aga oskad sa ka seda kirjutada, kuidas sulle endale naudingut valmistada?
˅ näita rohkem ˅
2017-05-19 10:21
Eks asi on tegelikult selles, et küsimus on, milliseid vestlusi naised tahavad.Kas filosofeerida mingitel blabla teemadel, et kas maakera on ümmargune või lapik.Või virtuaalne seks, sest domineeriva mehena näiteks tundub Mulle, et kunagi ei saa aru, kas lähenen naisele liiga otsekoheselt või ongi naistele kirjutajad sellised "kiirelt taha ja maha" tegelased.

Näiteks kribada väga ei viitsi, aga kui Skypes suhelda, siis palun väga.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-19 10:28
Rollimängud on kahtlemata ägedad, aga kui siin portaalis suhelda, siis jääb mulje, et rollimängud ongi ainult sekspoosid või näiteks suhuvõtmine.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-19 11:13
Milliseid vestlusi w? No nagu ma Draamast aru saan, soovib ta kellegagi koos fantaseerida - erinevaid seksuaalseid situatsioone teoorias läbi mängida. Lihtsalt eskapism noh.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-19 11:29
Eks selle fantaseerimisega olegi vast see, et liiga palju oodatakse meestelt ja väga paljud ei viitsi fantaseerida.Noh ja siis saab hädaldada, et meestel pole fantaasiat või saadavad kopeeritud kirju.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-19 12:14
Urukass sina võid ju fantaseerida siin kellegagi koos! Ja pealegi mis see sinu tagumenti torgib, mis soovin siit?! Sinu peakeses vist miskit nagu korrast ära, sest sa pillud sitta! 😂
˅ näita rohkem ˅
2017-05-19 12:43
Huvitav fenomeen. Nii kui mõni naine tema nime julgeb mainida, on beibel hari punane ja draama missugune
˅ näita rohkem ˅
2017-05-19 14:46
No kui mees tõesti üldse naise nimel midagi teha ei viitsi, siis on olukord ikka nutune. Ega naise poolt vaadates selline seks ka huvitav pole, kus mees end peale tööpäeva pooleks tunniks naise poole veab, naisel oma toru tühjaks laseb imeda ning seejärel minema loivab, sõpradega õlut jooma või koju telekat vahtima.
Seksis peab ikka mängu ilu olema. See eeldab fantaasiat.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-19 15:54
Vot mis leid:


Kui armud mehesse, kel on väike peenis, siis oled astunud rongile, mis viib su teistsugusele avastusretkele. Otsid sobilikke poose ja teed sõprade seas kummalisi nalju, kuni su suhe selle mehega tõsisemaks muutub.

Siis sa taipad, et teie vahel on tekkinud emotsionaalne side ja suguorgani suurus ei ole sugugi esmatähtis, vahendab Your Tango.

Pea meeles!

1. Kui sa teda armastad, siis pole peenise pikkusel tähtsust.

Kui sa meest armastad, siis väike peenis on vaid osake temast, ei halb ega hea.

2. Ta on seetõttu ilmselt palju tugevam.

Tõenäoliselt läheb peenise väiksus mehele naisest palju enam korda. Kui naised tunnevad survet kaalu ja välimuse suhtes, siis meestel on teistsugune surve - kui suur, kas piisavalt suur...

Pole võimatu, et meest on seetõttu kiusatud või isegi temaga suhe lõpetatud, aga ära unusta - sa armastad meest, mitte peenist.

3. Teie suguelu saab olema intensiivne.

Kui mees teab, et meheau väiksuse tõttu võib teda magamistoas oodata ees pettumus, siis näeb ta seksi nimel ja ühte ajal palju rohkem vaeva. Mees on innukam ja tahab sind rahuldada. Võimalik, et tal on erinevates tehnikates suurepäraseid kogemusi...

4. Tal on eluterve suhtumine inimese kehasse.

Mees teab, et inimesed on erinevas suuruses ja kehadega. Ta teab, et erinemine ei muuda meid halvemaks. Ta on avatud meele ja laia silmaringiga.

5. Ta ei sildista ega anna ennatlikke hinnanguid.


http://naisele.ohtuleht.ee/805834/kui-peenis-on-pisike-viis-emotsionaalset-asja-mida-sa-naisena-teadma-pead
˅ näita rohkem ˅
2017-05-19 17:58
Eks draamabeib ilmselt erutub draamadest ja seega on draamade saavutamine omamoodi eluküsimus.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-19 20:10
Oojaaa eelmäng missugune! 👍😋
˅ näita rohkem ˅
2017-05-19 23:03
Alaväärsuskompleks võib teha leidlikuks, ettevõtlikuks ja arukaks, aga sagedamini tekitab ta kibestumust, viha ja maailma süüdistamist.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-20 08:52
Draamabeib, kumb sulle endale rohkem meeldib olla, suur munn või väike munn?
˅ näita rohkem ˅
2017-05-20 09:28
draamabeib on harukarp
˅ näita rohkem ˅
2017-05-20 09:43
Nende aastatega, mis ma olen siin seigelnud, olen kuulnud paljude naiste arvamust. Enamasti on olnud tegemist ebameeldiva kogemusega, mõni on nimetanud lausa õudusunenäoks ja kordagi pole suurt vaimustust ülesnäidatud. Samuti olen kuulnud arvamust, et need naised, kes nõuavad suurt varustust, ei tea asjast midagi, või on neil endil probleeme tundlikusega.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-20 09:58
ega pliiatsiga pole mõtet ämbris kolistada...
˅ näita rohkem ˅
2017-05-20 11:04
Kui see pliiats piisavalt terav on, võib ämbripõhja augu torgata.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-31 16:49
et tuleb tagumisest august välja ?
˅ näita rohkem ˅
2017-06-02 21:53
Mina ikka arvan,et munn ei ole väike,vaid vitt on suur
˅ näita rohkem ˅
2018-02-19 19:49
mehed võiks üle saada mõtteviisist et naised kohe suurt riista tahavad,see ei tee teid kuidagi ihaldusväärseks
˅ näita rohkem ˅
2018-02-19 20:42
Mida suurem mootor, seda parem tõmme
˅ näita rohkem ˅
2018-02-19 20:43
Mõned mehed ei saa aru, et viga pole riista suuruses, vaid selles, et nad ei saa aru.
˅ näita rohkem ˅
2018-02-19 20:49
2JZ, kuidas sinul selle mootoriga lood on?
˅ näita rohkem ˅
2018-02-19 20:57
PushUp - no kui rääkida Lamborghini Aventador SV 6,5 liitrisest mootorist, siis seda mul pole
˅ näita rohkem ˅
2018-02-19 20:59
Mitte midagi ei saanud aru Ma küsisin, kuidas sinul riista suurusega lood on?
˅ näita rohkem ˅
2018-02-19 21:01
PushUp - Sina peaksid seda kõige paremini teadma ju
˅ näita rohkem ˅
2018-02-22 11:45
tundub et pussul ei jää väiksed asjad meelde.
˅ näita rohkem ˅
2018-03-08 03:28
ma just loen et me elame simulatsioonis... ja teie ajate miskit riista juttu...
˅ näita rohkem ˅
2018-04-06 16:58
Parim kooslus on parajalt suur ja treenitud riist. Kui lihtsalt pyksis passib, ega ta siis ju tugevamaks ja osavamaks ei muutu
˅ näita rohkem ˅
2018-04-24 22:19
ühel oli nii väike riist see jaguars6 l, vehkis kaameras, no milleks vehkida
˅ näita rohkem ˅