Foorum
1
2
2010-10-09 19:44
Siis sul sama kiiks Oma exile ostsin kõik pesemisvahendid ise, käisin poes, nuusutasin ja kui meeldis, tegin ostu. Käisime isegi koos pesus ning sai ka ennast meeste dužžigeelidega sisse vahutatud ning raseerimisekski ostan vahest pigem meeste raseerimis vahte ja geele kui imala lõhnalisi naiste omi.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-09 19:53
a, sulle meeldib nuusutada teist peale seda, kui ta on endale need vahendid peale määrinud jne? no jah, määrima peabki, aga mind tegeikult huvitab puhas nahk kui selline. huvitav see, milline kellegi nahk naturaalselt on. ma ei tahaks tegelikult tunda seal enam mingeid vahendite jääke jms.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-09 19:57
Ei mitte pärast määrimist, pidasin silmas lihtsalt värskelt dužži alt naasnud meest. Pesku või 20.- Fa dužžigeeliga, vahet pole. Teine lõhn mis mulle meeldib on see kui habet aetud, siis plätsivad oma põsed ilusti after shavega kokku, vot see on erutav lõhn
˅ näita rohkem ˅
2010-10-09 20:07
nja. on habeme ajamine on ka selline teema, mis mind tundelikses teeb mulle meeldib vahitada meest ka siis, kui ta sellega tegeleb. või ka ajada teisel habet nt. ja peale seda saab teist nuusutada teadagi
˅ näita rohkem ˅
2010-10-09 20:14
Oh meid naisi ja meie nõrkusi Olen ka teise põskhabemest vabastanud, žileti hoidmine juba tööalaselt käpas
˅ näita rohkem ˅
2010-10-09 20:38
mul homme oleks vaja habet ajada ajate te siis ka hoolikalt
˅ näita rohkem ˅
2010-10-09 20:42
Eks neid sisselõikamisi tule ikka ette , lubama ei hakkaks
Üldjoontes ise kliente teenindades sellist jama lubada ei saanud aga väga proffiks ennast kah ei peaks
˅ näita rohkem ˅
2010-10-10 13:40
Pilk,mitte silmad vaid pilk hambad,käed keegi mõtles siin minu moodi,et mehel võiks olla suur munn ja väikesed käed pianisti või kunstniku sõrmed-näpuosavus on oluline Ideaalis võiks esmakohtumine toimuda alasti,palju jama jääks ära nende kellade,kingade ja muu staffiga-voodis on neist vähe abi või kuidas kellegi jaoks,muidugi
˅ näita rohkem ˅
2010-10-12 01:40
foreveryoung
olen sõnatu
˅ näita rohkem ˅
2010-10-12 10:10
xmees,tänan komplimendi eest
˅ näita rohkem ˅
1
2