Foorum
2018-06-13 11:46
Härra Luukera, neid mehi, kes oma arust selle ainsa ja õige leidnud on, neid on siin lehel ikka väga palju Huvitav, mida nad siit tahavad?
˅ näita rohkem ˅
2018-06-13 15:42
Vist kunagi juba vastasin siia aga ei jäta jonni ja julgen endiselt väita, et siinsed naised 99% tahavad raha, muu neid ei koti. Järelejäänud 1 % ei tea ise kah mida nad tahavad. Nii on, kõik muu jutt on pullikaka.
˅ näita rohkem ˅
2018-06-13 16:04
Kes see loll rahast ära ütleb, kui lahkelt pakutakse, ainult enamus vaatab kõigepealt seda, kes pakub
Enda iha karjääri alguses oli minu majanduslik olukord üsna nutune ja siis olid just iha naised need, kes hoolitsesid, et mul ikka bensiini paagis oleks. Kas mul tõesti õnnestus see 1% üles leida, või on eelmine postitus lihtsalt Paunvere põlluramm.
˅ näita rohkem ˅
2018-06-13 16:18
Eih, eelmine postitus rääkis tolle mehe maailmapildist. Otsib kuulutustes prostituute, kaebleb pidevalt, et isegi raha eest ei saa -- ja usub siiralt, et kõik on prostituudid.

Aga ära muretse, see mees kribab õhtuks paar spons-oluline-pavelit juurde ja tunneb ennast taas universumi direktorina. Vähemalt ei nuta
˅ näita rohkem ˅
2018-06-13 16:41
Kuule sweet, sa paned ikka täiega paska oma postituses, kohe kõik on vale!! Täiesti uskumatu mida paska sa kirjutasid, kas sa ise tõesti usud ka seda mida trükkisid????
˅ näita rohkem ˅
2018-06-13 21:54
jott kuule minu mäletamist mööda polnud iha enda kärjääri alguses ankeedis isegi sponsori lahtrit ja litsid kupatati siit pika puuga
˅ näita rohkem ˅
2018-06-13 22:12
Ma päris algust ei tea, aga minu ajal on see kogu aeg olnud.
˅ näita rohkem ˅
2018-06-25 20:44
Tagasi teemasse. Ma pakuks et asi ei ole selles MIDA naised tahavad, vaid KEDA?
Kas me oleme siis nii erinevad... Mõtlen mehed ja naised? Eks siin on mehed kes otsivad vittu.... no ei löö ühe puuga.
˅ näita rohkem ˅
2018-06-25 20:55
Sorry,.. mõtlesin et siin on mehi, mitte kõik mehed... kes otsivad mida, aga mitte kunagi keda..
˅ näita rohkem ˅
2018-06-25 21:38
Häda ongi ju selles, et valdavat osa meestest ei huvitagi see, mida naised tahavad. Nemad teavad, mida ise tahavad ja arvavad, et sellest piisab. Ja et küll raha paneb asjad paika.
˅ näita rohkem ˅
2018-06-25 21:42
Ilma kelleta ei saa mida ja ilma milleta pole seda. Nüüd lööme ajud lukku ja läheme ära tuttu.
˅ näita rohkem ˅
2018-06-27 19:50
Violiinake,mina tahan ainult sind.
˅ näita rohkem ˅
2018-06-27 22:46
2JZ tabab pointi küll Mina jah mõtlen, et ikka kedagi, kellelt vastu võtta see midagi
˅ näita rohkem ˅
2018-06-28 00:34
Minu käest saad midagi.
˅ näita rohkem ˅
2018-06-28 09:41
Soovin tutvuda kasutajaga Lipsik!? Oskab keegi öelda, et ega ta ehk petis ei, - kes lubab kohtuda, aga ei kohtu???
˅ näita rohkem ˅
2018-06-29 16:20
No mis naised tahavad, ütle naist kes ära ütleb... Kas ümernurga jutuga või raha eest aga tahavad.. Too lilli, kommi,rahakott olgu pungil täis.. Pere ka vaja toita aga kui tuled olgu juba kõva, et näha sa mees oled
˅ näita rohkem ˅
2018-07-01 01:11
ei tea mida naised siin lehel tahavad ja mida mehed... aga jott tahab kindlasti tähelepanu... kutsuge keegi ta külla ja juttu jätkub kauemaks...
˅ näita rohkem ˅
2018-07-01 10:55
Näe pimekana leidis tera
Loomulikult tahan tähelepanu. Kes ei tahaks?
˅ näita rohkem ˅
2018-07-01 11:12
Naised tahavad olla tahetud.
˅ näita rohkem ˅
2018-07-02 18:14
Kõige rohkem pakub mulle imestust, et kuidas naised siin meeste vanust vaatavad. Mõtlen just seda, et mitte ei vaadata meest tema arukuse järgi. Vaid just seda, et kui mees liiga noor vms. Siis kohe ei sobi mehega suhelda.
˅ näita rohkem ˅
2018-07-02 18:17
Ilmselt on selles vanuse-eelistuses ka mingi mõte sees, mis seniste kogemuste toel tekkinud?
˅ näita rohkem ˅
2018-07-02 19:07
Luceo selles osas on Sul õigus. Aga miks võtta kõike nii üks ühele?
˅ näita rohkem ˅
2018-07-02 19:20
Sest siin kipuvad kõik noored arvama, et nemad on erilised ja just talle tuleb erand teha ja temaga suhelda.
˅ näita rohkem ˅
2018-07-02 19:37
Alati saab saab mõne sõna vahetada ja siis viisakalt ära öelda. Kui ikka näha, et suhtlus ei vii kuhugile. Või vähemalt mina arvan nii.
˅ näita rohkem ˅
2018-07-02 19:47
Sul pole õrna aimugi, mis naiste postkastides toimub. Kui igaühega sõnasid vahetada, peab siin päevade kaupa istuma ja kirjutama. Lihtsam on ankeet üle vaadata ja kohe ei öelda. Milleks alustada üldse suhtlust, mis ei vii kuhugi?
˅ näita rohkem ˅
2018-07-02 19:53
Rozaelevants, sest esmamulje võib vahel olla petlik või eksitav. Ehk siis inimene võib oma esimeses kirjas end mitte alati piisavalt hästi väljendada. Viisaka inimesena võiks ju kirjale vastuse anda. Isegi kui see on eitav. Ega mul pole tõesti aimu mis naiste postkastides toimuda võib.
˅ näita rohkem ˅
2018-07-02 19:57
Miks mina pean olema kogu aeg jube viisakas? Miks ei võiks need nö "arukad" noormehed viisakust üles näidata?Kui ikka ankeedis on kirjas, et alla teatud vanuse ei huvita, siis viisakas inimene saab aru ja ei tüüta.
˅ näita rohkem ˅
2018-07-02 20:04
Viisakas inimene tõesti loeb ankeeti ja ei tüüta. Aga eks lollile tuleb ju ikka puust ja punaseks asi selgeks teha. Ja kui ka siis viisakast vastusest aru ei saada, tuleb nuppu blokeeri kasutada. Aga arvan sain oma esimesele postitusele siin teemas vastuse ja asi on mulle selge. Edaspidi piirdun ankeedi lugemisega. Ja ei kirjuta ise esimesena kellegile.
˅ näita rohkem ˅
2018-07-02 20:09
Eks kirjal ja kirjal on ikka vahe kah.
Väidan, et ka tühjade ankeetide taga on sisukaid isiksusi.
On kogemusi, kus nö. Mees ja Eesti kirjutab piisavalt põneva enesetutvustuse, kus selgelt näha, et inimeses on loovust ja avatud mõttemaailm, on oskust väljendada end.
........kindlasti pole aga kõigil võimet ära tunda seda õiget ja seepärast jääbki mõni igilõpmatuseni igavalt ja igapäevaselt kuulutama .....samal ajal kui teine vähe huvi ilmutab, pisut ka ise püüab ja sealt samast selle õige enda jaoks leiab
˅ näita rohkem ˅
2018-07-02 20:20
Ju siis need "õiged " pole nii õiged, kui igapäevaselt peab lisaks õigele veel kuulutades lisa otsima
˅ näita rohkem ˅
2018-07-02 20:26
Eks ma olen mõne erandi n.ö teinud kah, aga enamasti on minust liiga palju nooremad kuidagi ebaküpsed ja rabedad - mõne naise jaoks on see köitev, aga mitte mulle. Kuigi on tõesti erandeid ja olen siis ka meelsasti lobisenud ajaviiteks.
˅ näita rohkem ˅
2018-07-02 21:07
No ei viitsi viisakas olla ja "ei" vastust vormistada. On olnud juhuseid küll kui viisaka "ei"peale tuleb umbes mitu kirja stiilis a la- miiiiiiks ma ikkagi nüüd ei sobi ja tegelikult ma olen maailma parim, ilusaim ja targem
Ma ei leia, et peaksin omi otsuseid igale suvalisele põhjendama või üldse postkastis iga suvalise läbijalutamise peale reageerima. Olgu see siis viisakas käitumine või mitte
˅ näita rohkem ˅
2018-07-02 21:41
Muide koos otsida ja eksperimenteerida saab vaid ülimalt tugevas suhtes. Saab ainult ideaalse klapi korral. Koosluses, kus on usaldus ja kindlus.
.......seda on võimatu mõista, kui pole tundnud sellist seletamatut sümbioosi.
......isegi mitu kontot ja võõrad pildid ei aita kedagi nende otsingute teel....
˅ näita rohkem ˅
2018-07-02 21:51
Tänapäeva suhted on pigem kogemuste vahetamised, kui avastusretked.
˅ näita rohkem ˅
2018-07-02 21:57
Oot, pidasid silmas paarisuhet siinkohal?.....või mis suhet?
˅ näita rohkem ˅
2018-07-02 22:00
Ikka paarisuhet. Muidugi esineb ka lihtsalt turismireise.
˅ näita rohkem ˅
2018-07-02 22:11
Aga vat sel juhul ma pole eriti nõus.
.....see kogemuste vahetamine tundub kuidagi nii kummaline esmajärgus nimetatuna.......kuskil loetelus ja mingil kohal jahh, miks mitte ka see.
˅ näita rohkem ˅
2018-07-02 22:40
Küll selliseid suhteid olnud, kus elatakse mitu aastat koos ilma teineteist tundmaõppimata. Siis ühel hetkel leitakse, et seks enam ei suju ja minnakse lahku, sest pole midagi muud mis seoks ning pole püütud otsidagi.
˅ näita rohkem ˅
2018-07-04 12:23
Ei siin pole kummalist midagi
˅ näita rohkem ˅
2018-07-13 02:16
Tunnistan, ausalt, et ei viitsinud kõiki kommentaare lugeda .. aga
Kas selle Õne püramiidi esimesse tasandisse ei kuulunud ka mitte seks? Lihtsalt seks.
Kolmandasse läks see lähedus ja intiimsus küll jah - aga see ei välista seksi olemust omaette.

Esiteks tahaks ikka lihtsalt mehhaanilist seksi proovida... intiimse seksi vajadus tulebki alles hiljem
˅ näita rohkem ˅
2018-07-17 22:35
Jällegi vastan subjektiivselt sest kommentaare pole mõtet läbi lugeda sest ühed ja samad inimesed kes ei saa siin keppi ega reaalselt keppi rikuvad kogu foorumi ära.
Naised tahavad sama mis mehedki aga enamus ei tunnista seda kohe otse. Iga ühele on eri lähenemise viis. Enamus naisi räägib ära jutuga, osasi konkreetsusega,mõni on meeleheitel jne. Eks ajaga õpib siin saidil naisi kohtlema
˅ näita rohkem ˅
2018-08-10 20:50
Nali elust enesest.
Mul on üks meestuttav, kes hiljuti otsustas, et tal on vallalisena mürgeldamisest lõpuks kõrini. Et võtaks õige päriselt naise, kuna siis ei peaks enam igal nädalalõpul sebimisega vaeva nägema, vaid saaks kogu aeg seksi. Palus, et tutvustaksin talle mõnda vaba sõbrannat. “Milline ta siis olema peab?” küsisin täpsustuseks. Tüüp tõmbas rinna õhku täis ja hakkas pihta: “Noh, ütleme… Kõigepealt peab ta ikka ilus olema! Selline sale, sportliku figuuriga, aga mitte mingi kuulitõukaja, eks ole. Kindlasti mitte üle 60 kilo. Säärejooks peaks hea olema, liiga lõtva tagumikku ei tahaks, liiga kondist ka mitte. Sa vaata netist, milline näeb välja Kim Kardashian tagantvaates — ma tahaks midagi sellist. Rinnad — raske öelda, kas suured või väikesed, õieti ei tahaks kumbagi. No eks sa vaata mulle midagi keskeltläbi, igatahes mitte rippuvaid, need on koledad ja lähevad alt higistama. Lõualotti ei tohi olla. “Sangasid” ei tohi olla. Käsivarred ei tohi olla lõdvad ja paksud. Solaariumipäevitus mulle ei meeldi, liiga kahvatu ihu samuti mitte. Hamstripõsed ei meeldi. Tahan ilusat laia naeratust ja korras hambaid. Juuksed olgu pikad ja blondid, silmad sinised ja suured. Riides peab ta ka oskama käia, et mulle linna vahel häbi ei teeks.”Ta vuristas neid andmeid niisuguse hooga, et ei pannud tähelegi, kuidas teda jahmunud pilguga mõõtsin: keskeale lähenev, pealael kümme hõredat karva, punetav näonahk, kestendav nina sõõrmetes turritavate karvatuustidega, notsuihu tooni ripsmed ja kulmud, naiselikud punnis põsed, kolmepäevane habemetüügas, kotjas ja kergelt higilehane sapivärvi sviiter, ilmselt humanitaarabist või siis kakskümmend aastat tagasi Balti jaama turult ostetud kaks numbrit liiga laiad kivipesuteksad abitult rihma otsas rippumas. Üle püksivärvli valgumas kerkivat saiatainast meenutav õllekõht. Kui tüüp jutuhoos käised üles kääris, paljastus samuti tainast meenutav lodev liha.
Unista edasi, pekikäntsakas!
˅ näita rohkem ˅
2018-08-23 04:22
sitt keeb täna... kes klistiiriga tegeleb teist?
˅ näita rohkem ˅
2018-08-29 08:22
jott tegeleb
˅ näita rohkem ˅
2018-08-29 09:41
Tahtsin kord eelkõnelejale teha, aga selgus, et pole mõtet, sest tema perse ei pea enam niigi midagi kinni.
˅ näita rohkem ˅
2018-08-29 11:05
ühesõnaga siin lehel tahavad kõik naised Jotti...Jott viska nüüd tyra pilt letti ja armastus tuleb...
˅ näita rohkem ˅
2018-09-02 00:01
2 lk on mu eelmine postitus...

Tahtsin vaid tantsimas käia aga tulemuseks ..
ilmselt varsti mehele......

Hästi tantsib
˅ näita rohkem ˅
2018-09-03 15:07
Enamus naisi vanuses 40-80 ongi lödipüksidest kuulitõukajad.
˅ näita rohkem ˅
2018-09-04 19:50
naised tahavad ,et kõik oleks nii nagu nad tahavad - lihtne
˅ näita rohkem ˅
2018-09-05 04:14
naised tahavad suurt tyra, ferrarit ja kallist sampust...
˅ näita rohkem ˅