Foorum
2010-12-08 11:06
Palju hullem on, et osa naisi üldse ei seksi
˅ näita rohkem ˅
2010-12-08 11:12
apelsin,kas sa räägid endast?
˅ näita rohkem ˅
2010-12-08 11:13
Eip
˅ näita rohkem ˅
2010-12-08 11:19
Apelsin viska tolle kordinaadid siia lähen teen ära.Puhh sunnik kas tuleb taas tööle minna
˅ näita rohkem ˅
2010-12-08 12:09
Ok, niivõrd suur protsent naisi petab oma partnerit. Noooh heakene küll. Kui nüüd arvestada seda, et mehi on niigi vähem kui naisi ja mehed naisi ei petagi (no ega ometi samapalju kui naised, nii võis sellest teema postitusest välja lugeda ) siis siit järeldub, et kogu selle suure petmise töö teevad ära väike hulk mehi. No kes see sellist äraaetud ja ärapiinatud meest tahakski? Juba tulles tühjaks imetud
˅ näita rohkem ˅
2010-12-08 18:37
mehed on nõrgem sugu..neid tuleb hoida,,sestap tuleb neid keppida nii palju,kui jaksab
˅ näita rohkem ˅
2010-12-08 18:41
Just coya, mehel piab kõht täis ja toru tyhi olema siis ei lähe kyla piale kah
˅ näita rohkem ˅
2010-12-08 18:47
Kõrvalehüppamine on inimlik. Põnev ka tegelikult. Ma arvan, et see protsent on nii naiste kui meeste seas tegelikult suurem.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-08 18:50
nahk.. või hiir õige naine yiab,mis mees vajab
˅ näita rohkem ˅
2010-12-08 18:52
sry-teab
˅ näita rohkem ˅
2010-12-08 18:58
Ja need ÕIGED naised tuleb punasesse raamatusse kanda varsti kui ohustatud liik
˅ näita rohkem ˅
2010-12-08 19:11
sama kehtib ka ÕIGETE MEESTE Kohta
˅ näita rohkem ˅
2010-12-08 19:18
Sis piab öigel mehel ots sees olema kogu aig ja öigel naisel mudugi,et neid palju saax
˅ näita rohkem ˅
2010-12-08 19:20
otsi v
˅ näita rohkem ˅
2010-12-08 23:59
Ex ole. Siin üks väidab et vennad panevad kõiki, endal kenad preilid kodus. Huvitav, mis neid mehi siis nende ilusate tibinate kõrvalt küll vasakule ajama paneb? Mina, omamaks kodus pandavat kutti, küll lisa ei vajaks, kogemusest lähtuvalt, ma seda ei teinud. No ei näinud vajadust. Ja kui selline püsivam suhtlus peaks uuesti tekkima, siis jääks asi samaks. Kasvõi praegugi, kus mul mingi sõber on, ei tunne erilist vajadust lisa järgi, kohtumised suhteliselt stabiilsed. Ühe käest küsisin, kel endal neiuke kodus et miks ta teda petab, vastuseks tuli et piisavalt ei saa ja lihtsalt, seikluse mõttes. Nojah
˅ näita rohkem ˅
2010-12-09 00:01
Ei lähe kõik mehed sugugi küla peale litutama. Vähemalt mõnda aega.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-09 00:35
Lähevad ikka siis kui enda naine lolli mängib ja mehe kuivale jätab.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-09 00:54
Barb- lolli mängib? kas süüdi peab olema naine?
aga see võimalus, et mees tegelikult valetab? kuidas sellega siis jääb? ega nad ei pea teisele naisele rääkima hakkama seda, mis tal tegelikult enda naisega on või ei ole
˅ näita rohkem ˅
2010-12-09 01:04
suhe on ikkagi kahepoolne ja sama on ka probleemidega, mis seal tekivad. ei saa olla, et peamiselt naine on selles süüdi
˅ näita rohkem ˅
2010-12-09 01:07
Juhul kui naine lolli mängib ja keeldub seksist sest teda see ei huvita või ta ei näe vajadust siis on süüdlaseks pooleks naine. Enamus mehi võib valetada st räägivad teisele naisele et kodus on kuival, tegelik põhjus on aga muus, st mees ongi loomu poolest liiderlik. Ega seda teegi kindlaks.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-09 01:08
Olen siin näiteid juba toonud. Kena kutt, endal tibin kodu. Ilus, noor plika aga seks teda ei huvita. Poiss kuival, otsib mujalt.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-09 05:44
ega mehed ka nii sead pole,et aina käivad ringi keppimas.Mul oli naine hoopis selline...ise pidin lapsega kodus õhtuti tegelema aga tema õhtuti nn. käib sõbrantsi pool kohvetamas ja nii pea iga õhtu...mulle jäi ainult töö ja laps kogu vaba aeg oli lõigatud.
Ok hakkasin asja uurima tundus kahtlane ja ega mul palju aega kulund kui ta nn. "sõbranna käigud" hakkasid mulle avanema teisest vaatenurgast,abimeheks naise telefon ja oi-oi mis seal veel oli....
Kuigi ta vandus mulle varem et tal pole kedagi ja ainult mina.......siis järeldus mehed ärge uskuge naisi mis nad ka räägivad.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-09 08:51
BarbWire ... kas Sa ei leia, et see on pigem nende meeste/kuttide tegemata töö ja kodus loodud hall argipäev mis tingib, et nende naised neid kuivale jätavad? Mehed ilmselt ei viitsi lihtsalt mingist hetkest pingutada või muutuvad niisama magedaks, mind ka ei huvita seks, kui mees eeldab, et ta seda minult ilma vaeva nägemata saada võib.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-09 09:01
arvan, et mehed on seal, kus neid vajatakse - just nemad on andjad, mitte naised.....minu eksmees vajas tervelt 30 aastat mind ja lõpuks sai aru, et peab ise andma ja läks.....
˅ näita rohkem ˅
2010-12-09 09:46
Kuna on siis petmine ja kuna mitte?
˅ näita rohkem ˅
2010-12-09 10:08
Mu sõber ütles kord:
"kõiki panna pole võimalik! Mina panen kõiki... aga vot lint-traktorit pole pannud ... pole lihtsalt külili saanud teist"
˅ näita rohkem ˅
2010-12-09 10:13
Selle petmise koha pealt ehk siis , kui Sul on pidevalt tähtsamad sõbrad ,hobid ja krt teab mis veel kui abikaasa ja lapsed siis juba see on petmine ja märksa suurem kui see, et vahel miskil põhjusel kellegi teisega seksid ilma, et sellest kannataks kaasa ja pere.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-09 10:17
Markxs ... jah, täpselt minu mõte ... prantsuse abielu ... mees rahul, naine rahul .
˅ näita rohkem ˅
2010-12-09 11:19
Minu jaoks algab petmine alles siis kui kallimal tekivad kellegi vastu tunded (ehk ta hakkab hoolima sellest teisest rohkem kui minust) ning et ta mulle sellest ei räägi. Või siis üleüldse kui naisel on miskit südamel mis teda minu häirib ning ta ei aruta seda minga vaid kogub seda endas hetkeni kuni üks kord plahvatab. Selline salatsemine on ainuke ja kõige suurem petmine mis minu jaoks olla saab minu jaoks. Kõiksugu teistega flirtimine, seks, musid, kallid jne ninnu-nännutamine ei ole minu silmis petmine.
Elan ise sellise arusaama järgi ning omale naiseks sobib ainult samasuguste maailmavaadetega naine.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-09 11:20
Ah jaa .. teemale jäi vastamata.
Nüüd kus on min nägemus petmisest ära seletatud siis vastuseks on - ma ei ole petnud
˅ näita rohkem ˅
2010-12-09 13:33
deMerteuil: Ei leia. Saa aru, osa noori naisi ei vajagi seksi, veelvähem tahaksid sellega igapäevaselt tegeleda. Kui kutt möllab, mässab, jookseb ja teeb, peab ennast ja tibinat üleval ja tibi ei viitsi isegi seksiga tegeleda, siis kelles rohkem viga?
˅ näita rohkem ˅
2010-12-09 13:35
nicedude: Aga tahaksid ju? Petta?
˅ näita rohkem ˅
2010-12-09 13:40
BarbWire ... valetada või varjata oma naise eest sa mõtled?
Ei, ei soovi. Kui mul mingi probleem tekib või siis mingi soov siis ma räägin naisega sellest ja küll me koos juba mingi lahenduse leiame
Me oleme naisega mõlemad äärmiselt tulised kompromisside otsijad. Seega kui oleks mingi soov, mis teisele poolele vastuvõetamatu tundub siis on üldjuhul arutelu käigus leitud kompromiss selline, et et soovi avaldaja loobub vabatahtlikult oma soovist
Aga kui koos lahendusi ei otsi ja ei suhtle, siis ei saagi teada mis teist poolt vaevab.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-09 13:42
Seksida teisega? Saan aru et otsid kedagi kuid seksini pole veel jõudnud?
˅ näita rohkem ˅
2010-12-09 13:57
Vabandan ei saanud viimasest postitusest aru.
Mis teksti osa kohta see viimane on?
˅ näita rohkem ˅
2010-12-09 14:05
Sry, ei süvenenud, sain nüüd pihta Kõik
˅ näita rohkem ˅
2010-12-09 20:53
BarbWire ... ei suuda uskuda ... mis tähendab, ei taha seksi?
Ma kaldun arvama, et siis on põhjus ikkagi selles, et ei tea, mida tahta ... või siis on seks konkreetse mehega ennast ammendanud ja lihtsalt ei viitsi tahta.
Kui mul on suhe inimesega, kes suudab lisaks kehale, keppida ka mu aju ... (kes ei saa aru, siis see viimane on piltlik väljend, mis võiks tähendada näiteks ... hingeni jõudmist) siis ma ilmselt ei võtaks kõrvalt ja kui võtaksin, siis jagaksin seda temaga ...
˅ näita rohkem ˅
2010-12-09 21:01
Kui on tegemist kahe noore inimesega kelle jaoks teine on esimene partner ega siis teagi suurt muud tahta. Kogemust pole ollagi, ei teagi suurt tahta. Näit. hakkavad koos elama kaks maakohast pärit noort. Erilist lävimist vastassooga pole, seksitud ka teineteisega vähe. Koos olla tahetakse sest nii parem majandada, õppida ja tööl käia. Tüdrukul hea et keegi hoolitseb, milleks talle seks kui selline? Teda see ei huvita aga poisist lahti öelda ka ei saa. Poissi viskab pikapeale seksivaegus üle, tal hakkab igav. Otsib lisa.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-09 21:03
Barb mille poolest maal elavad noored linna omadest teistsuhused on?
˅ näita rohkem ˅
2010-12-09 21:08
Dude ... võimalused, võimalused ... maal on kõik omavahel sugulased - kellega sa seal seksid?
Aga Barb ... jah, eks ta vist nii on ...

siinkohal väike valimiskampaania: VALIGE MIND!
Mina teen seksi maatüdrukute jaoks kohustuslikuks, kui on kohustuslik, ei saa vastu punnida, ei saa vastu punnida siis õpivad sellest midagi, õpivad sellest midagi siis ehk hakkab meeldima, hakkab meeldima - annavad kodus oma meestele, annavad kodus oma meestele ... ja ... ma ei tea, maailm on parem paik? .
˅ näita rohkem ˅
2010-12-09 21:18
kes selle pessimistliku uurimise tegi, mina seda igatahes ei usu, usutav tulemus oleks et umbes kaks ja pool viiendikku on oma meest petnud ja kaks viiendikku teeb seda lähemal aja ja ülejäänud pool viiendikku ei tee seda kunagi, mingi raske haiguse või looduskatastroofi vms tõttu
˅ näita rohkem ˅
2010-12-09 21:51
nice: Linna omadel on lihtsalt rohkem võimalusi, ahvatlusi. Maainimesed rohkem konservatiivsemad, võetakse lähim vaba ära ja kohe koosellu. Igatahes arvan nii
˅ näita rohkem ˅
2010-12-09 22:05
Võimalusi,ahvatlusi küll linnades rohkem aga samas üksinduses ollakse isegi rohkem kui seda maainimene
˅ näita rohkem ˅
2010-12-09 22:24
Mikhan,viiendik petab mehi,ülejäänud teevad lihtsalt kõrvalhüppeid

Barb,sa alahindad maainimesi
˅ näita rohkem ˅
2010-12-09 22:26
Ex ole, mida mina ikka maaelust tean
˅ näita rohkem ˅
2010-12-09 23:05
Barb, kindlasti maainimestel võimalusi vähem omi valikuid teha.Paljud külad ainult üksikutest majapidamistest koosnevad.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-09 23:13
Oi jummel. Barb sa ei kujuta ettegi mis porduelu maal käib. Igas külas on oma lits ja sihuke andmine käib. Mis vili see nüüd oligi kus ta suisa rivi sai. Pärast kõndis rõõmsa näoga küla vahel ringi. Veel tahtis
˅ näita rohkem ˅
2010-12-09 23:58
Maal on lihtsalt inimesed ülekeevalt romantilised, neil on seal viljarõugud ja heinasaadud, loojangud ja metsajärved, mitte nagu urbaniseerunud perverdid oma vannitubades ja prügikonteinerite vahel ja parkimismajades. Muidugi on nad rõõmsad ja tahavad veel
˅ näita rohkem ˅
2010-12-10 06:40
See oli tõesti romantiline vaatepilt kui külamehed järjest tuigerdades sealt vilja seest välja tulid. Poe taha õlli edasi libistama.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-10 08:21
Eks seda romantikat me sinna maale ka otsima tõttame.
˅ näita rohkem ˅