Foorum
2017-06-18 22:02
Nii hea, et kellelgi minust ka kahju on..No mina ei ole siia ihasse iial tulnud seksi otsima..Ma sattusin siia juhuslikult..Aga ma ei saa aru--kas tänapäeva inimesed ei olegi oma lastega nii lähedased, et nad nende mõttemaailma ei tunne--kas te tõesti ei räägi lastega oma probleemidest, oma muredest, rõõmudest?? Kas te emana jätate näiteks oma lapsed raskesse olukorda, kui nende mees nad lastega koos maha jätab?? Kas te tõepoolest laste oma lastel olla kerjav prostituut, et oma lapselapsed saaks normaalselt elada?? Ma isegi mõistan naisi, kes oma laste nimel prostina end müüvad..Äkki neil ei ole mitte kedagi?? Minust küll ei pea kellegi kahju olema!! Mina olen oma eluga rahul, olen õnnelik ja mul on isegi olemas vajadusel sekspartner--telefonikõne kaugusel..Aga lapsed ja lapselapsed on siiski kõige olulisemad mu elus.. Minust kahju?? Ma naeran end surnuks selle jutu peale
˅ näita rohkem ˅
2017-06-18 22:11
Aus olla, siis mul on enamuses iha meestest kahju..Varahommikul tulevad minu --nn.vanamuti postkasti kirjad--"tahad keelekat, tahad veebi, tahad, kohtume kohe--mul riist jumala suur ja lai".."ma olen alasti--mis sul seljas " Ja need kirjutajad ei ole teps mitte üle 60-ne, vaid ikka noored--nii 18--kuni 47.. Vanemad on juba normaalsema jutuga
˅ näita rohkem ˅
2017-06-18 22:15
Aga kui see prostitutsioon leva lauale toob? Kas see on siis paha või?
˅ näita rohkem ˅
2017-06-18 22:19
Ei ütleks, et vanemad normaalsema jutuga on. Mul üks 60+ mees pikka aega saadab sama kirja, et kas ma ei taha 60+ mehega seksida Kui ta arvab, et ma tahaks, siis saatku oma kiri 60+ naisele
˅ näita rohkem ˅
2017-06-18 22:21
Ei ole,Reww.. Seda ma ju räägingi tegelikult.. Aga ma tahan ka seda öelda, et mina pigem annan kogu oma teenitud raha lastele, kui peaks selline vajadus tekkima... ma õnneks ei usu, et seda tekib..Aga kui ikka ei ole vanemaid, kes toetavad, kui ei ole muud väljapääsu--siis ei ole see halb..Mul on neist naistest kahju ja aitaks või ise..Aga siin hakkavad juba mingi 5 eurose veebi pärast mehed nutma ja petturiks nimetama..Mina ka hakkan nüüd bussijaamas küsima noortelt kerjusmeestelt nende nime ja pangakonto nr-t.. Reaalelus on kerjusmehi kordi rohkem kui naisi, kes kerjavad..
˅ näita rohkem ˅
2017-06-18 22:23
Sellesosas Sirruke oleme ühel nõul. Vaesus sünnitab vaesust. Kui ikka raha pole et laps hästi koolitada ja kaasavaraga laia maailma saata, siis pole mõtet neid persetäis ka valmis vorpima.

A se veebiteema hädaldamine on küsimus põhimõttes. Kui lubad, siis tuleb ka seda teha. Nii on elus iga asjaga. Tee aga ära mölise!
˅ näita rohkem ˅
2017-06-18 22:24
sweet--olen sinuga tegelikult sama meelt..On jah ka lolle vanemaid perverte,, keda huvitavadki vaid noored naised..Aga saa siis ka minust aru, et mulle tõesti ei paku huvi 18-aastaste "kogenud" poisikeste kirjad..Enamus neist tahab veebi, tahab teada, mis pesu kannad ja mis poosid meeldivad
˅ näita rohkem ˅
2017-06-18 22:28
tegelikult minu parimal sõbral sirrukese jutul on point sees. rewwali viimase lõiguga ka 100 prossa nõus
˅ näita rohkem ˅
2017-06-18 22:28
Ma lugesin nüüd algusest. Mul on ka sust kahju. Sa elad õnnetus reaalsuses, võta nüüd kinni, kas see on su oma valik, või on sind sellesse pandud...
˅ näita rohkem ˅
2017-06-18 22:32
Reww..aga kui see veebipakkuja ongi raskes olukorras?? Loogiline, et normaalsel naisel ei pea olema igal jõululaupäeval uut isa--nagu Oviir tegelikult jumala õigesti ütles..
˅ näita rohkem ˅
2017-06-18 22:36
putsi mingu tööle -tegelt ka
˅ näita rohkem ˅
2017-06-18 22:37
Raskes olukorras on petmine õigustatud? No ole nüüd.
Jah ideeliselt võib. Ellujäämisekunst. Aga kas tagajärjed on seda väikest varastamist väärt? Se on juba omaette küsimus.
Sirruke, kui suurelt sina varastaks?
˅ näita rohkem ˅
2017-06-18 22:37
Miccan..kui sa mind mõtlesid, siis minul ei ole ei endast ega kellestki kahju..Mind ei suuda mitte keegi, mitte iial ja mitte kunagi suruda sinna, mida ma teha ei taha..Mina olen oma valikutes vaba..Kui tahan--olen ma omaette maailmas, kui tahan, hoian lapselapsi ja kui tahan, niidan oma kallima juures muru ja seksin temaga, kui tema tahab ja mina ka..Mind ei suuda mitte keegi siin maailmas paika panna..Mingid iha saidi reeglid jätavad mind jumala külmaks..Et olla kaasaegne naine--selleks ma ei pea pakkuma kiimas meestele halastusseksi,ei pea seksima mehega, kelle vastu ei ole mul tundeid.. Mul on kahju neist kiimakottidest, kes panevad kõike, mis liigub
˅ näita rohkem ˅
2017-06-18 22:42
Reww--mina ei ole iial varastanud, ega petnud..Ma ei tea tegelikult sellest mitte midagi.. Aga ma olen ka niipalju realist--et saan aru--et mis kuradi mees on, kes oma spermat vastu arvutiekraani lasta tahab?? Kus on pakkumist, seal ju ka nõudllust.. Minge reaalmaailma ja leidke endale see õige..Mis ma muud oskan öelda--Lollidelt võetaksegi raha ära..Kui ikka arvuti taga vaid oma pauku lahti lüüa--siis makske..Mul jumala savi..Lollid on mõlemad pooled
˅ näita rohkem ˅
2017-06-18 22:43
Ei, sa ei ole vaba, sa elad oma piiridega maailmas, ja sellest polegi midagi, aga sa näed kõike negatiivelt, mis sinu piiridesse ei mahu, ja miskipärast tunned selle vastu kibestumist. Näiteks kui võrdled oma sõnavõtte selle pagana plika omadega, on tema omad kordades rõõmsamad kui sinu omad, teist kahest õnnelikum on kahtlemata tema, aga see kes teist ravile tahaks saata, oled miskipärast sina. Kui kirjutasin, et mul on sust kahju, siis sellepärast, et sa petad ennast
˅ näita rohkem ˅
2017-06-18 22:46
oleks maailm nii must ja valge, oleks suisa jube. siis juba mustas pooluses viibides paelast loobuda ei suudaks.
varastad viieka või miljoni- varas on varas. ainult et miljonivarast peetakse auväärseks inimeseks teiste miljonivaraste poolt.
˅ näita rohkem ˅
2017-06-18 22:46
ja kui tööpäeval kiimelda, siis võibki vargaks saada
˅ näita rohkem ˅
2017-06-18 22:49
Et nagu päevavaras või?
˅ näita rohkem ˅
2017-06-18 22:55
Miccan..ma olen kindel, et mina olen kordi õnnelikum kui see plika.. Mina ei pea muretsema, kuskurdi kohast ma kest tööpäeva seksi saaksin..Ma ei ole nümfomaan--mis on muide HAIGUS..nagu vähk.. Mina olen tavaline inimene ja mina saan seksi siis kui MINA tahan..Ma ei pea selleks abielumeestele kaela riputama ennast ja neil seksi nuiama..Arvad, et selline nümfomaan on õnnelik, kes oma haigusega tekitab paljudes peredes probleeme oma kiimaga--sest mehed on ju nõrgad..Nemad ei ütle ühelegi emasele kiimakotile iial--EI..MITTE IIAL..Ja see on siis NORMAALNE??
˅ näita rohkem ˅
2017-06-18 22:58
Mäh, Sirruke, kui harva SINA seksi tahad?
Et jõulud on tihedamini või?
˅ näita rohkem ˅
2017-06-18 22:59
Aga no see ju siin iha..siinpeabki end näitama kiimasena või totakana..Muideks..ma olen päris paljud siit ihast fb sõbraks võtnud jumala huvi pärast ja enamus neist on ka normaalsed mehed..Välja arvatd 1 pervo, kes mulle privas oma riista näkku lõi..Mingi noor mees,,nii 30 ringis..Need enamuses ongi kõige ebanormaalsemad..
˅ näita rohkem ˅
2017-06-18 23:01
Reww..Mina seksin siis kui olen armunud..on see siis korra aastas, korra 5 aasta jooksul või ka 5 korda päevas..Oleneb sellest, kuidas ma armun--LIHTNE JU
˅ näita rohkem ˅
2017-06-18 23:05
Aga miks sa arvad, et PaganaPlika armunud ei ole?
˅ näita rohkem ˅
2017-06-18 23:06
Sirruke, ma ikkagi ei usu, et siin Ihas olevad naised teistes peredes probleeme tekitavad ja "süütuid", "nõrkasid", "korralikke" mehi taga ajavad. Mehi on siin 20 korda rohkem kui naisi.
˅ näita rohkem ˅
2017-06-18 23:07
PaganaPlika tõstatas teema - kellele ei meeldi, ärgu lugegu. Kui keegi tahab skaibis vastu ekraani pursata ja teine pool sellega nõus on - pole kõrvaliste asi. mille eest keegi raha küsib või maksab - kui kedagi ei ähvardata, pole teiste asi. Mina olen aru saanud, et siinses portaalis võib omavahel rääkida kõigest (ja seda on kergem teha varjunime all teisele varjunime all peituvale isikule) - keegi ei kohusta kuulama. Keegi ei kohusta seksima ega kohtuma ka. Nii et ehk mõni eriti kombeline daam rahuneks maha või kui ei suuda, siis moralistide portaale on küllaga, kus võib auru välja lasta.
˅ näita rohkem ˅
2017-06-18 23:14
Räägitakse, et kui naine kord kuus keppi ei saa, siis hakkab katus sõitma. Ega ta ise sellest aru ei saa ja teised ka ei ütle.

Hiljuti kuulsin raadiost uuringust, mille põhjal väideti, et naised, kes tihti seksivad elavad kauem. Meeste kohta on seda raskem öelda, sest mehed elavad ohtlikumat elu.
˅ näita rohkem ˅
2017-06-18 23:16
Sa võid ju nii uskuda, peadki, muidu su maailm kukuks kokku. Aga ma pole siin esimest päeva ja mäletan küll neid su üsnagi hüsteerilisi episoode, ma küll ei tea kas teemaalgatajal ka neid olnud on, aga selle taustal ennast õnnelikumaks deklareerida väga tõsiseltvõetavana ei tundu, isegi kui sul hetkel stabiilsem periood on.
˅ näita rohkem ˅
2017-06-18 23:17
kurat ma seksiks jenny-ga küll
˅ näita rohkem ˅
2017-06-18 23:18
Kas iga teema tõstatamisega peavad kõik ainult nõustuma?? On ju ka teisi teemasid, kus käib arutelu--nagu topindus..Ma olengi siin selleks, et ma saan enne surma aru--kui mõttetu on hakata looma kooselu.. Aga kui kuradi palju seda kooselu tahavad just mehed?? Ma küll ei viitsi olla mehele naine, kes iga mehe soovi peale jalad laiali ajab.. Aga tundub. et siin ihas just sellised ongi..Võetakse oma voodisse mees ja siis kerjatakse siin raha..Tõesti--Plekkpeal on jumala õigus--KADUGU NEED LITSID TÖÖLE..Kolhoosi karjakud ka ei tahaks Pagana Plika-suguseid kiimas mutte, kes ravile ei lähe oma haigusega.. Loogiline, et need ongi perede lõhkujad..
˅ näita rohkem ˅
2017-06-18 23:23
Jott,,sulle lohutuseks, et ma saan iga kuu keppi ja mitte vaid korra kuus.. Pigem sõidab sinu katus kui minu oma..Mina olen oma eluga jumala rahul. Sina tahad kaasaegne välja näha vaid iha saidil, aga mina olen reaalses elus..Sa Jott, arvad, et siis tundud noorem, kui oled tolerantne..hahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
˅ näita rohkem ˅
2017-06-18 23:23
Seksi "vajadus" on samamoodi individuaalne nagu kõik muugi inimeses.
Ja jfjm - ei tasu arvata, et kõik mehed on kogu aeg kiimas - ei ole. Mõni mees ei tahagi rohkem kui korra või paar kuus, mõni veelgi harvem.. Isanda loomaaed on suur.
Kusjures puudust ei pruugita tunda seksist, vaid hellusest, tähelepanust ja paljudest muudest asjadest - partnersuhtes olles teeb selle (rohkem kui seksi) puudumine tõepoolest närviliseks ja piredaks. Nii mehi kui naisi. Seda paraku mingi juhuseksiga suurt ei leevenda.
Aga üldiselt: keegi ei sure seksipuudusesse sel moel, nagu surrakse nälga, janusse või magamatusesse.
Jenny hetkel seksist puudust ei tunne.
˅ näita rohkem ˅
2017-06-18 23:24
Sirruke, tänapäeval on peresid väheks jäänud. On vaid ajutised seksikooslused.
˅ näita rohkem ˅
2017-06-18 23:27
See on sinu soovunelm, vaevalt kolhoosi karjakud sulle seda ütlesid. Pagana Plika põhimõtteliselt on hea tervisega ja terve psüühhikaga naisterahvas, ma arvan et isegi kolhoosi karjakud tahaksid teda hea meelega, ja kus see koht oli, kus ta kerjab. See, mis sulle tundub, on jälle sinus kinni...mida ta ravima peaks? Võibolla näiteks peaks sind ravima, sa oled enamus aega kole vihane
˅ näita rohkem ˅
2017-06-18 23:32
Sirruke ka ei tunne seksist puudust..Ma lihtsalt ei vaja seda iga päev..ei vajanud siis, kui olin 20, 30, 40, 50..Ma olen õnnelik praegu..sest inimene, kes mind pettis ja ära kasutas--on surnud..Mis saab veel olla suurim rõõm.. Jott -kaua ma veel elama pean , et oma suguvõsas kärgperendust näha..Loodan et minu simad seda ei näe
˅ näita rohkem ˅
2017-06-18 23:34
See PaganaPlika on sinuga Sirruke seotud kuidagi vä?
˅ näita rohkem ˅
2017-06-18 23:38
Sa Miccan mine ja kepi oma Plikat..Mina ei tegele kolhoosi karjakutega..Mina olen leidnud oma kallima haritud inimeste hulgast ja mu lapsed on ka haritud inimesed.. sina jah olevat tulnud ihasse jutuga, et kes annab halastussseksi?? Tere talv?? Mees ja küsib ihast halastusseksi.. Mina lihtsalt ajaviiteks provatseerin siin praegu.. nii lahe on näha, mis iseloomuga mehed siit niimoodi välja ilmuvad..Mul ei ole tegelikult Pagana Plika vastu mitte midagi, aga meeste iseloomud sain teada Elu õpetab iha õpetab ka Eriti tark on minu juttu tõena võtta
˅ näita rohkem ˅
2017-06-18 23:42
Reww..ei ole mina temaga seotud.. Mina teda ei tunne, ega tea ka mind mitte..Aga kuna puhkuse aeg ja hetkel pole vaba ajaga muud tarka teha, siis hea siin ihas lolli mängida..Homsest jälle pikem vahe..kus ma sõna ei võta..Paar kuud ikka see vahe, kus ma elan reaalelu
˅ näita rohkem ˅
2017-06-18 23:45
Sirruke, ma pole tolerantne sellepärast, et noorem näida. Ma olen seda sellepärast, et mitte midagi siin maailmas pole põhjuseta. Kõige lihtsam on hukkamõista, aga püüa arusaada, mis see tegelikult nii on.
˅ näita rohkem ˅
2017-06-18 23:46
A tsipa jäi segaseks, mitu korda korra kuus sa siis keppi saad? Kas korra nädalas või neli korda kuus?
˅ näita rohkem ˅
2017-06-18 23:48
Tegelikult on kõigil õigus..Ma jah sain vaba päeva, kus ma olen nii üksi korraks, et ma lihtsalt otsustasin provatseerida..Päris lahe oli..Tegelikult väljas ilus, soe õhtu..Minge välja , vaadake kuud, tähti taevast, linnulaulu...Sekisge, otsige sõnajalaõit, armuge..Ma pole tegelikult nii loll, nagu ma end näidata tahan..Aga kui Miccani arvates mind kolhoosi karjakule soovitades--siis temale niipalju--et normaalne kolhoosi karjak on kordi rohkem väärt, kui mingi Selveri juhataja kuskil Saaremaa pealinnas
˅ näita rohkem ˅
2017-06-18 23:52
Tead Reww..ma ausalt ei tea..aga luban, et ma hakkan homsest pidama kalendrit, kus ma sulle kirja panen, millal ma seksin ja mis kell ma seksin..Õnneks ma ei pea kirjutama --kellega ma seksin..See oleks ka igav..Mul juba aastaid vaid 1 partner....Ja kujuta ette--see ei olegi kolhoosi karjak, vaid kõrgharidusega mees..Mis siis, et purjusena mats ja tüütu, aga ikkagi HARIDUSEGA JU
˅ näita rohkem ˅
2017-06-18 23:54
Muidugi ole nii tubli tüdruk ja pane kirja. Korrektsus ja täpsus on edu pant.
˅ näita rohkem ˅
2017-06-18 23:55
Ma ei tea, kui haritud on Micu.. Aga mina tunnen haritud mehi, kes on vist oma hariduse ostnud..Ja neid on terve Riigikogu nagunii täis , aga lisaks on ka teisi--HARITUD MATSE,,kes oma käitumise poolest isegi kolhoosi karjakud seljatada on suutnud
˅ näita rohkem ˅
2017-06-18 23:55
Karjakutega ei tegele aga võtad nende nimel sõna ja tead mis nad teevad ja tahavad? Ja sa ei provotseeri ajaviiteks, see on järjekordne vale sulle endale, sa reageerisid plika teemale väga valulikult, ei kannatanud välja kui keegi su kitsast maailmavaadet ei jaga, ja peale seitse lehekülge teemat, kus sa saadad teda ravile, tituleerid haigeks, litsiks jne väidad et sul pole ta vastu midagi ? Teada ei saanud sa midagi, kui sa adekvaatselt järeldusi teeksid, siis muidugi võiksid saada teada paljugi, aga seda sa ei tee. Ja sa ei provotseeri ajaviiteks vaid lased ennast provotseerida. Mina olevat tulnud jutuga halastusseksist? Sinu märjas unenäos ilmselt, seal tulevad kõik pahad, kes sind provotseerivad , kuidagi roomates su juurde vist
˅ näita rohkem ˅
2017-06-19 00:07
jah, ei tegele kajakutega, aga tean mis tööd nad teevad ja ma ei pea mitte kuidagi paremaks mingeid Telia ja Eliisa müügimehi, kes mind kordi päevas tüütavad oma pakkumistega..Jube labane ja vastik ju..Ma ei pea karjakutest paremateks ka kinnisvaramaaklerid, pangatöötajaid, ärimehi, mingeid Selveri juhatajaid,spa juhatajaid..Jummel--nad ju kõik lihttöölised..Ju ma olen targem ikka, kui ma tean , mis tööd ka maainimesed teevad..Eks haritud inimesed ongi suuremad litsid ja hoorad..Loe ajairjandust,,seal ju selgelt kirjutatud neist nn.eliitidest..Kolhoosi karjakust saab enne truu mees, kui mingist jobust ärikast ja haritud mehest..Eriti, kui haridus on lammaste eest ostetud
˅ näita rohkem ˅
2017-06-19 00:13
Aga kokkuvõttes on nii--et parim mees, kes naist petab--on surnud mees..Surm paneb kõik paika..Ei mingit leina, ei valu--on vaid hea meel, et mingi jobu maailmast läinud on Needsamad nn. nümfomaanid ongi heategijad, kes sellised petjad jobud hauda ajavad..Tubli töö
˅ näita rohkem ˅
2017-06-19 00:36
Need petjad jobud surevad enamasti vingumürgitusse. Käivad küll aegajalt värsket õhku hingamas, aga sellest jääb väheks.
˅ näita rohkem ˅
2017-06-19 07:23
Misterix!

Natuke väänasid sõnu, mitte mehed jooma vaid inimesed alkoholi tarbima.
Huvitav kas see konjak, mis hirmsasti maitseb, on alkoholivaba?

Alkohol tekitab joobe ja joove leevendab stressi.

Sirruke!
Mul kahju selle pärast, et sa teiste seksielu nii karmilt hindad.
Mind näiteks ei huvita kui palju, kuidas, miks ja kellega keegi seksib. Ainuke asi,
mis häirib on pedofiilia ja vägistamine. Ei saa kuidagi väita, et mõni kolmas kodanik
on kooselu rikkuja.
˅ näita rohkem ˅
2017-06-19 09:11
Miks ei ole töö juures seksinurkasid? Sest inimesed on oma tabude ja komplekside orjad ning kadedad ka veel. Selge ju, et terved ja hea välimusega inimesed saavad tunduvalt rohkem keppi, see ajab aga osa inimesi pööraselt kadedaks. Kujutage ette meest, kes niigi oma impotentsuse või lodeva keha tõttu ebakindel on, vaatamas kontori kenakest sekretärineiut kord ühe, siis teise meeskolleegiga seksinurka siirdumas. Sekretärineiu on õnnelik, valitud meeskolleegid saavad omavahel võistelda ja paar korda nädalas võitu nautida, aga see lodev tüüp kibestub.
No ja vanemad mornid prouad, kelle tussi pärast keegi enam võistelda ei soovi, on ilmselt samuti selle ilusa ja õnneliku sekretärineiu peale kadedad. Pinged kontoris üha kasvavad.

Seetõttu on seks tabu ja kõik teevad näo, nagu neid see ei puudutakski. Käivad parem suitsunurgas poliitikuid sõimamas.
˅ näita rohkem ˅
2017-06-19 11:22
Ma ei tea kuidas on nüüd, aga vene ajal ei saanud abielupaar samas laevas töötada just sel põhjusel, et ühel mehel poleks teiste suhtes eeliseid. Mul ühed tuttavad tutvusid laeval töötades. Mees oli tüürimees ja naine kokk. Nii kui pulmad peetud, pidi naine teise laeva kolima.
˅ näita rohkem ˅